EUS | CAS

KADETE ETA JUBENILEN DENBORA HARTZEA DURANGON

KADETE ETA JUBENILEN DENBORA HARTZEA DURANGON Larunbata honetan, urtarrilak 24, Durangon, Mugarra Triatloi Taldeak eta Euskadiko Triatloi Federazioak antolatuta, kadete eta jubenil mailatan Denbora-hartze bat ospatu da. Ondoren dituzue emaitzak.

100m Libres –FEMENINO

1ª.-USOA OSTOLAZA ZABALA                   25/02/1998         CF3        ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   1.11.49

2ª.-ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA             14/03/2000         CF1        URBIKO TRIATLON                         1.15.78

3ª.-LIDE AZUETA LIZAUR                             30/09/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.17.61

4ª.-NEREA FERNÁNDEZ PALACIO             28/05/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.18.24

5ª.-EIDER GORRITXATEGI JAIO                 20/05/1997         JF1                                                                        1.22.99

6ª.-IRA GALLASTEGUI MENDIA                03/05/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.25.63

7ª.-UXUE LETAMENDIA SANZ                   12/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.30.24

8ª.-AIORA ARANBURU URRUTXURTU   01/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.31.59

100m Libres-MASCULINO

1º.-BORJA GUTIÉRREZ SANTAMARÍA     21/07/1996         JM2       K0 TRIATLOI TALDEA                      0.57.10

2º.-INAXIO ILLARRAMENDI LIZARRETA 22/04/1998         CM3      ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   0.59.99

3º.-MIKEL ASTEINZA                                     17/09/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.01.37

4º.-ANDER GARCÍA RENDO                        05/06/1997         JM1       CLUB TRIATLON ARABA-TRI       1.02.25

5º.-UNAI ARBULU ASTORKIA                    18/10/1997         JM1       MUGARRA TRIATLON TALDEA  1.03.04

6º.-JOSEBA ROMERO ARAUKO                 19/01/1996         JM2       KOAXI S CONCEPT                          1.04.52

7º.-JULEN IRUARRIZAGA                             27/12/1996         JN2        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.06.96

8º.-ANDER IRIGOYEN EGIA                         18/09/1996         JN2        S.D.CICLOS GORLIZ                        1.08.04

9º.-PAUL BERECIARTUA PLAZA                 07/07/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.09.17

10º.-IGOR GARCÍA DE VICUÑA IRIONDO24/04/1998      CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.09.85

11º.-JON OIARTZABAL NARBARTE           05/03/1997         JM1       ANTXINTXILA S.T.T.                       1.09.93

12º.-PABLO MENDÍA VEGA                        24/12/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.17.04

13º.-IVAN HERNÁNDEZ MARTÍN              28/02/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      1.18.58

14º.-SERGIO RICO MANGADO                  04/1171998        CM3      ERMUKO OSTOTS T.K.T.                              1.22.80

15º.-ENEKO GOÑI GORROTXATEGI         14/12/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.29.42

16º.-GORKA PAGONABARRAGA              30/05/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.30.60

17º.-XABIER URRETXUA ARRIZABALAG 02/08/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.31.53

18º.-GAIZKA ISLER URIA                                                                             CM1                                                                     1.38.93

19º.-IKER DEL TORO                                       11/11/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      1.49.27

1000m Libres –FEMENINO

1ª.-USOA OSTOLAZA ZABALA                   25/02/1998         CF3        ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   14.24.32

2ª.-ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA             14/03/2000         CF1        URBIKO TRIATLON                         15.39.21

3ª.-NEREA FERNÁNDEZ PALACIO             28/05/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    15.44.25

4ª.-LIDE AZUETA LIZAUR                             30/09/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    16.32.18

5ª.-EIDER GORRITXATEGI JAIO                 20/05/1997         JF1                                                                        17.08.76

6ª.-IRA GALLASTEGUI MENDIA                03/05/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    17.11.20

7ª.-UXUE LETAMENDIA SANZ                   12/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    19.34.47

8ª.-AIORA ARANBURU URRUTXURTU   01/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    20.14.40

100m Libres-MASCULINO

1º.-BORJA GUTIÉRREZ SANTAMARÍA     21/07/1996         JM2       K0 TRIATLOI TALDEA                      12.12.78

2º.-ANDER GARCÍA RENDO                        05/06/1997         JM1       CLUB TRIATLON ARABA-TRI       12.33.54

3º.-INAXIO ILLARRAMENDI LIZARRETA 22/04/1998         CM3      ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   12.34.34

4º.-UNAI ARBULU ASTORKIA                    18/10/1997         JM1       MUGARRA TRIATLON TALDEA  12.44.10

5º.-MIKEL ASTEINZA                                     17/09/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    13.47.82

6º.-PAUL BERECIARTUA PLAZA                 07/07/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    14.28.10

7º.-JULEN IRUARRIZAGA                             27/12/1996         JN2        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    14.43.67

8º.-IGOR GARCÍA DE VICUÑA IRIONDO24/04/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    15.04.13

9º.-JOSEBA ROMERO ARAUKO                 19/01/1996         JM2       KOAXI S CONCEPT                          15.29.71

10º.-ANDER IRIGOYEN EGIA                      18/09/1996         JN2        S.D.CICLOS GORLIZ                        15.39.37

11º.-JON OIARTZABAL NARBARTE           05/03/1997         JM1       ANTXINTXILA S.T.T.                       17.00.47

12º.-IVAN HERNÁNDEZ MARTÍN              28/02/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      17.07.58

13º.-PABLO MENDÍA VEGA                        24/12/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    18.07.18

14º.-GORKA PAGONABARRAGA              30/05/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    18.54.29

15º.-SERGIO RICO MANGADO                  04/1171998        CM3      ERMUKO OSTOTS T.K.T.                              19.26.50

16º.-ENEKO GOÑI GORROTXATEGI         14/12/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    19.48.75

17º.-XABIER URRETXUA ARRIZABALAG 02/08/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    20.17.33

18º.-GAIZKA ISLER URIA                                                                             CM1                                                                     21.37.55

19º.-IKER DEL TORO                                       11/11/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      23.17.91

1000m Lisos –FEMENINO

1ª.-ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA             14/03/2000         CF1        URBIKO TRIATLON                         3.10.98

2ª.-USOA OSTOLAZA ZABALA                   25/02/1998         CF3        ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   3.11.83

3ª.-EIDER GORRITXATEGI JAIO                 20/05/1997         JF1                                                                        3.14.03

4ª.-IREA GALLASTEGUI MENDIA                              03/05/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.48.29

5ª.-NEREA FERNÁNDEZ PALACIO             28/05/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    4.16.77

6ª.-AIORA ARANBURU URRUTXURTU   01/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    5.04.98

7ª.-UXUE LETAMENDIA SANZ                   12/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    5.05.27

    .-LIDE AZUETA LIZAUR                              30/09/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    NP

1000m Lisos-MASCULINO

1º.-BORJA GUTIÉRREZ SANTAMARÍA     21/07/1996         JM2       K0 TRIATLOI TALDEA                      2.47.24

2º.-ANDER GARCÍA RENDO                        05/06/1997         JM1       CLUB TRIATLON ARABA-TRI       2.47.63

3º.-ANDER IRIGOYEN EGIA                         18/09/1996         JN2        S.D.CICLOS GORLIZ                        2.55.58

4º.-UNAI ARBULU ASTORKIA                    18/10/1997         JM1       MUGARRA TRIATLON TALDEA  2.56.12

5º.-PAUL BERECIARTUA PLAZA                 07/07/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    2.58.70

6º.-PABLO MENDÍA VEGA                          24/12/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    2.59.92

7º.-INAXIO ILLARRAMENDI LIZARRETA 22/04/1998         CM3      ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   3.03.23

8º.-IGOR GARCÍA DE VICUÑA IRIONDO24/04/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.08.10

9º.-IKER DEL TORO                                         11/11/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      3.08.80

10º.-MIKEL ASTEINZA                                   17/09/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.08.81

11º.-XABIER URRETXUA ARRIZABALAG 02/08/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.14.31

12º.-JULEN IRUARRIZAGA                          27/12/1996         JN2        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.18.68

13º.-IVAN HERNÁNDEZ MARTÍN              28/02/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      3.20.39

14º.-JON OIARTZABAL NARBARTE           05/03/1997         JM1       ANTXINTXILA S.T.T.                       3.21.35

15º.-JOSEBA ROMERO ARAUKO                              19/01/1996         JM2       KOAXI S CONCEPT                          3.25.65

16º.-SERGIO RICO MANGADO                  04/1171998        CM3      ERMUKO OSTOTS T.K.T.                              3.26.26

17º.-GORKA PAGONABARRAGA              30/05/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.27.96

18º.-ENEKO GOÑI GORROTXATEGI         14/12/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    3.41.61

    º.-GAIZKA ISLER URIA                                                                              CM1                                                                     NP                                                       

 

 

400m Lisos –FEMENINO

1ª.-USOA OSTOLAZA ZABALA                   25/02/1998         CF3        ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   1.03.56

2ª.-EIDER GORRITXATEGI JAIO                 20/05/1997         JF1                                                                        1.05.45

3ª.-ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA             14/03/2000         CF1        URBIKO TRIATLON                         1.06.71

4ª.-IREA GALLASTEGUI MENDIA                              03/05/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.19.54

5ª.-NEREA FERNÁNDEZ PALACIO             28/05/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.29.24

6ª.-AIORA ARANBURU URRUTXURTU   01/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.33.97

7ª.-UXUE LETAMENDIA SANZ                   12/01/2000         CF1        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.35.05

    .-LIDE AZUETA LIZAUR                              30/09/1998         CF3        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    NP

400m Lisos-MASCULINO

1º.-ANDER GARCÍA RENDO                        05/06/1997         JM1       CLUB TRIATLON ARABA-TRI       0.57.18

2º.-ANDER IRIGOYEN EGIA                         18/09/1996         JN2        S.D.CICLOS GORLIZ                        0.58.32

3º.-BORJA GUTIÉRREZ SANTAMARÍA     21/07/1996         JM2       K0 TRIATLOI TALDEA                      0.58.93

4º.-IGOR GARCÍA DE VICUÑA IRIONDO24/04/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    0.59.86

5º.-PAUL BERECIARTUA PLAZA                 07/07/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.01.00

6º.-INAXIO ILLARRAMENDI LIZARRETA 22/04/1998         CM3      ZARAUTZ TRIATLOI ELKARTEA   1.01.39

7º.-UNAI ARBULU ASTORKIA                    18/10/1997         JM1       MUGARRA TRIATLON TALDEA  1.01.40

8º.-PABLO MENDÍA VEGA                          24/12/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.02.31

9º.-IKER DEL TORO                                         11/11/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      1.02.53

10º.-MIKEL ASTEINZA                                   17/09/1998         CM3      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.04.37

11º.-JULEN IRUARRIZAGA                          27/12/1996         JN2        MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.05.63

12º.-JON OIARTZABAL NARBARTE           05/03/1997         JM1       ANTXINTXILA S.T.T.                       1.05.97

13º.-SERGIO RICO MANGADO                  04/1171998        CM3      ERMUKO OSTOTS T.K.T.                              1.07.28

14º.-XABIER URRETXUA ARRIZABALAG 02/08/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.09.08

15º.-IVAN HERNÁNDEZ MARTÍN              28/02/1997         JM1       ZORROTZAKO G.T.T.                      1.09.87

16º.-JOSEBA ROMERO ARAUKO                              19/01/1996         JM2       KOAXI S CONCEPT                          1.09.89

17º.-GORKA PAGONABARRAGA              30/05/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.13.15

18º.-ENEKO GOÑI GORROTXATEGI         14/12/2000         CM1      MUGARRA TRIATLOI TALDEA    1.17.85

    º.-GAIZKA ISLER URIA                                                                              CM1                                                                     NP          

HemerotecaHemeroteka