EUS | CAS

EUSKALDUNEN SAILKAPENAK ESPAINIAKO DL TRIATLOI TXAPELKETAN

EUSKALDUNEN SAILKAPENAK ESPAINIAKO DL TRIATLOI TXAPELKETAN IBIZA TRIATHLON 2016/10/23

 

 

 

EMAKUMEZKOETAN

4             Helene ALBERDI SOLOLUZE                        ELT                      07:39:49

9             Arrate MINTEGUI GONZALEZ                       ELT                      08:06:09

15           Ane ZIARAN LASKURAIN                             GE 25-29              08:35:55 (2. BERE ADIN TARTEAN)

 

GIZONEZKOETAN

6             Pello OSORO GUTIERREZ                            ELT                     06:35:37

48           Gorka LUCENA MARTINEZ                            ELT                     07:19:42

49           Jaime ABALOS GARCIA                               GE 40-44              07:20:04 (6. BERE ADIN TARTEAN)

56           Iñigo UNANUE LARRANAGA                         GE 50-54              07:25:40 (GARAILE BERE ADIN TARTEAN)

61           Igor LARRAONA SANCHO                            GE 40-44              07:26:31 (7. BERE ADIN TARTEAN)

70           Raul GOMEZ DEL RIO                                  GE 40-44              07:38:26 (10. BERE ADIN TARTEAN)

71           Juan De Dios LOPEZ DE LA RUBIA               GE 30-34              07:38:30 (7. BERE ADIN TARTEAN)

110        Iosu IRIBAR AZKUE                                      GE 30-34              08:07:57 (16. BERE ADIN TARTEAN)

119        Dennis SORONDO SALAZAR                         GE 25-29              08:16:37 (7. BERE ADIN TARTEAN)

123         Alvaro GALLO RODRIGUEZ                           GE 35-39              08:19:18 (11. BERE ADIN TARTEAN)

131         Iosu UBIETA ORTIZ                                       GE 40-44              08:23:19 (20. BERE ADIN TARTEAN)

173         Andeka TAMAYO ALONSO                             GE 35-39              08:53:16 (7. BERE ADIN TARTEAN)

200           Aitor FERNANDEZ MARTIN                            ELT                      09:41:00

EB           Lizar AZKUNE ULLA                                     GE 30-34              Control Carrera 1 (Km 4)

EB           Jon Ander CASTRO GORROCHATEGUI         GE 20-24              T2 (Km 0.1)

EB           Oscar RODRIGUEZ GUTIERREZ                   GE 35-39              V. Ciclismo 1 (Km 58)

 

Twitter: #EusTriDLIbiza

HemerotecaHemeroteka