EUS | CAS

OTXANDIOKO LEHEN DUATLOI KROSA. EUSKADIKO TXAPELKETA. BIZKAIKO TXAPELKETA (20/10/2019)
 
Nombre Apellidos
Club Sexo Ambos  Masculino  Femenino
Buscar
    Hay 35 inscritos
 
Nombre Apellidos Categoria Club Estado
CARLOS AGUEDA DE PRADO V1M INDEPENDIENTE
ANDER AGUIRRE ECHARTE ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RICARDO ALVAREZ MOLINA V1M TRI-UR GAZIA
ALBERTO ARIAS EPELDE V1M BILBAOTRI
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ JNF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JON BARQUIN DIEZ ABM INDEPENDIENTE
JOKIN BARREÑA DELGADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ESTHER CABANAS DIEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V3M GARRIBIKES
ZURIÑE CARREÑO MADINABEITIA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
GONTZAL CORRALECHE LEGARRETA-ETXEBARRIA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JULEN DIEZ RODRIGUEZ ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IÑAKI ETXEBARRIETA SANCHEZ V2M ENKARTERRI TRIATLOI.
JON ETXEBERRIA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JAVIER FERNANDEZ ELEJALDE V1M BILBAOTRI
AITOR FERNANDEZ MARTIN V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
LUIS ANGEL FUENTE RUIZ V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ANDONI GARCÍA ABASOLO V1M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IGOR GARCIA GOROSITO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA ABM ASCENTIUM ARABATRI
RICHARD GOMEZ RUGAMA V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
GALDER HERNANDEZ ALLENDE SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
DANIEL JIMENEZ SANCHEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JOSEBA LOROÑO YURREBASO V3M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IGOR MADARIAGA ORBE ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
ANTXON MITXELENA GONZALEZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
JON PERNIA GORMLEY V1M BILBAOTRI
INMACULADA RAFAEL SALAS V1F BILBAOTRI
FRANCISCO ROZAS SOLA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
ENEKO TORRE ORTEGA V1M TKRONO TRIATLON GETXO
IÑIGO UNANUE LARRANAGA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ URIARTE OCAMICA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
Jon Ander Vicente ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER ZUAZO OLEA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB