EUS | CAS

SESTAOko IV TRIATLOIA(Euskadiko txapelketa) (10/09/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    94 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ANDONI ABASOLO ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
DANIEL ACEVEDO REBOLLAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
LUIS ALONSO IBAÑEZ V2M INDEPENDIENTE
ADRIAN AMADOR JNM ARABA-TRI
BERNABE ANGULO RUIZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ALFONSO ANTON DE LA IGLESIA V1M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
ALBERTO BARRIO V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
HARITZ BARRUTIA SARASUA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AXEL BECI CALVO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR BENEITEZ SAGARZAZU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JESUS BENGOETXEA LIZARRALDE V1M TRIATLON ANTSOAIN
ESTIBALIZ CABAÑES MARTINEZ DE CRIPAN V1F C.D.CICLISTA VIBIKE
IVAN CAMIO LEON V1M INDEPENDIENTE
JUAN RAMÓN CASTILLO PIEDRA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RAFAEL CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IGOR CORTA VÉLEZ ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM GRUPO DE ENTRENAMIENTO
RICARDO DE LA RUA SORAZU V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO DIAZ DOMINGUEZ ABM ARABA-TRI
JOSE ANGEL DOMINGO HERRERO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MARTIN ERRASTI UBERA V2M INDEPENDIENTE
ERIKA ESPINOSA LAHUERTA ABF ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
ANDONI GOTZON ETXEZARRAGA RODRIGUEZ V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
RAFAEL FARFAN SANCHEZ ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
JAVIER FERNANDEZ ELEJALDE ABM BILBAOTRI
IKER FRIAS FERNANDEZ ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ASIER GALARZA MARTINEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IKER GALVAN RUIZ ABM EGURRE K3
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IBAN GIL HUERTA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
EDUARDO GOMEZ GARCIA ABM BASQUE TRIBE
GOTZON GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JUAN LUIS GONZALEZ MARTINEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
FRAN GONZALEZ RICO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
JUAN CARLOS GUTIÉRREZ CASILLAS ABM INDEPENDIENTE
IVAN HERNANDEZ MARTIN SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ANDONI IBARBIA AIZPURU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER IBARRONDO ZAMARRIPA ABM INDEPENDIENTE
RUBEN INIESTA PEREA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDER IRADI MITXELENA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
IMANOL IRAIZOZ MARTÍNEZ V2M SALTOKI TRIKIDEAK
ALEJANDRO ISASA LERSUNDI V1M INDEPENDIENTE
AITOR ITURZAETA ODRIOZOLA V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ENRIQUE JAVIER LAFUENTE LOPEZ V2M INDEPENDIENTE
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
PEIO LOPEZ ARBIZU ABM CD ERREKA KE
Josu LOTINA GAUBEKA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
FRANCISCO JAVIER MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JULIAN MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
SERGIO MIJANCOS BALEIRON ABM BILBAOTRI
LUIS MORCILLO CAÑAVERAS V2M INDEPENDIENTE
JONTXU MORENO LASA ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M INDEPENDIENTE
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
ISKANDAR ORMAETXEA GERENABARRENA V1M INDEPENDIENTE
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
IÑIGO PADILLA ATUCHA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
RUBEN PEREZ GARNICA V2M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JOSE MIGUEL PEREZ GIMON V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
IRANZU PEREZ SUCUNZA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
GORKA RODRIGUEZ CRESPO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
Arkaitz Ruiz Fonseca ABM EGURRE K3
MAIALEN SAEZ DE LA TORRE SUB23F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
Jorge Salinero V1M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
AITOR SANZ LOMBIDE ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
IGNACIO SEGURA MARTINEZ ABM INDEPENDIENTE
ALVARO SESMERO POLO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑAKI SIMAL LOPEZ ABM INDEPENDIENTE
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
ANDER URRUTIKOETXEA IBINAGA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO VALDIVIELSO ANDICOECHEA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Alberto Velazquez ABM INDEPENDIENTE
JULEN VILLAR LUQUE ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
BEÑAT ZALLO MELLADO SUB23M GETXO TRIATLOI TALDEA