EUS | CAS

IV. DONOSTIAKO TRIATLOI HERRIKOIA (10/06/2018)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    127 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
MONTSE ENFEDAQUE GARCíA V2F
JON ABAD ABM
JON AGUIRREBEñA LACARRA ABM
XABIER ALBISTUR MARTIN ABM
ANE ALBISU ARSUAGA SUB23F
JUAN ALONSO V1M
LOLES ALONSO V1F
SALVADOR DANIEL ALQUéZAR ROMERO V3M
DAVID ALVARADO V1M
PAULA ARANZABAL AGUIRRE ABM
JUANKAR ARNEDO SANCHEZ V2M
ERIK AROCENA ARNAEEZ ABM
DEIKUN ASTARLOZA BERROTARAN ABF
ENEKO AUZMENDI ALEJANDRO JNM
IZADI AZKONOBIETA ETXABE ABF
BORJA BARRIO ALONSO V1M
LAURA BAUSA SOTO ABF
MARIA BELTRáN DE HEREDIA SAN JUAN V2M
XABIER BENGOETXEA MURGUIONDO ABM
ASIER BERNARAS ABM
IGNACIO BOLAñOS V1M
YANNIK BRIONES DUARTE SUB23M
IGNACIO CABALLERO LAGARDE ABM
EKAIN CALVO JNM
ALBA CRISTóBAL ALQUEZAR ABF
KOLDO DíAZ AGUILELLA ABM
IDOIA DE LA TORRE GIRóN ABF
AXIER DOMINGUEZ PRIETO ABM
IñIGO DUARTE MIJANGOS ABM
ENDIKA ECHEGOYEN PELLEJERO ABM
UNAI EGAÑA MORRAS SUB23M
ANDER EGUIGUREN ARTECHE JNM
IMANOL EGUREN ALUSTIZA ABM
ANDER ELIZALDE ZUBILLAGA SUB23M
ASIER ELIZALDE ZUBILLAGA ABM
JON ELOSEGUI INSAUSTI V1M
MADDI ETXEBERRIA IRIONDO CDF
AHETZE ETXEBERRIA PELLEJERO ABM
URRUÀ˜E ETXEBERRIA PELLEJERO ABF
BEGOñA FEIJOO SANCHEZ V1F
URKO FERRANDEZ FERNANDEZ CDM
NAROA GARAIALDE OñEDERRA CDF
AITOR GARCIA JANARIZ V1M
SANTIAGO GAYTAN DE AYALA PEIRONCELY CDM
ENEKO GOENAGA EGIBAR ABM
JULEN GOIKOETXEA POZAS JNM
OIER GOIKOETXEA VALDERRAMA CDM
ANA GOMEZ CASTELLANO CDF
ANDIMA GOMEZ ELORZA ABM
SERGIO GONZÁLEZ DURAN ABM
FRANCISCO GONZALEZ PALOMO ABM
OIER GONZALO FUENTES ABM
MARIA EUGENIA GUAJARDO V1F
JULEN GUERRICABEITIA JNM
JAVIER GUIJO FERNáNDEZ ABM
JOXE MANUEL HERNANDEZ DA SILVA V1M
ÁNGEL HILARIO MORALES ABM
ADEI IBEAS ETXEBERRIA JNM
ENEKO IPARRAGIRRE LEKUONA SUB23M
IBAN IRAOLA ERAUNZETAMURGIL ABM
OIER IRAZUSTA ARISTIZABAL PRM
OIER IRIGARAY ZUBIZARRETA V1M
BEÀ˜AT IRIZAR LANDARIBAR JNM
IBAI IZAGIRRE AGOTE JNM
REBEKA KARRASKEDO V1F
TXEMA KORTAJARENA MONREAL V1M
JOSE LAGARDERA DIEGO V2M
FAUSTO LARRINAGA ESCURZA V3M
IRENE LARRINAGA FDEZ DE ANTONA ABF
ANIA LAUTERBACH DIAZ DE ALDA PRF
KEVIN LERTXUNDO AUSIN ABM
JULEN LIZASO ALKORTA SUB23M
ITXASO LIZEAGA SISTIAGA JNF
AITOR LLARRUSKAIN ZABALETA V1M
GURUTZ LOPETEGI MENDIZABAL V2M
ROBERTO LUSARRETA TANCO V1M
JULEN MAESO CALZADA SUB23M
MIREN MAITE MAIZ TELLERIA V1F
IMANOL MAIZA USARRALDE ABM
AGUS MANTEIGA CANABAL V1M
PAULA MARCOS ESCRIBANO ABF
ANDONI MARKINEZ NAVASCUES V3M
LARA MARTINEZ DE LIZARDUY YOLDI V1F
IKER MELLADO BLANCO ABM
ANDER MELLADO IRIBERRI SUB23M
ANDER MICHELENA BELTRáN DE HEREDIA CDM
ANTXON MICHELENA GONZáLEZ JNM
ARANTXA MORA-GIL JIMENEZ V1F
ALBERTO MORALES FERNANDEZ ABM
RAMON NAFARRATE ORMAETXEA ABM
LIDE NIETO RUIZ SUB23F
JOSE IGNACIO OCHOA ALCOBENDAS ABM
JUAN OLASKOAGA GRIJALBA ABM
EGOITZ ORONOZ LOIDI ABM
ALBERTO ORTÚN UGARTE V2M
ALEX ORTIZ CORTEGOSO CDM
JOSEBA ORTIZ IGLESIAS V1M
ANDER ORUS ITURRIZA JNM
ANDER PACO GARCíA ABM
ALVARO PALACIOS RUIZ V1M
MIKEL PLAZA ZARATE ABM
ALBERTO REY NUñEZ ABM
MONIKA RODRIGUEZ ESPARZA V1F
CARLOS RODRIGUEZ-SIERRA JNM
JOSEAN RODRIGUEZ-SIERRA V2M
GASTON ROTAETXE ABM
JOAQUIN RUA FERNANDEZ V2M
MIKEL RUIZ ALTOLAGUIRRE JNM
ENEKO SAGREDO ETXENIKE SUB23M
MARIA SALAVERRIA SUB23F
ANDONI SALDIAS MIGUEL V1M
ENEIDA SALDIAS MUJIKA JNF
JONATHAN SANTIAGO IRAGO ABM
IÀ˜IGO SERRANO BLASCO ABM
AITOR TELLO IRIARTE V1M
LUIS TERCEñO LAFUENTE ABM
ALBERTO TOBIAS BELMONTE ABM
NAROA URBIETA LEYARISTI ABF
HARITZ URDANGARIN LARRAÀ˜AGA SUB23M
ALBA URIARTE LACOSTE ABF
MIKEL VALDERRAMA ABM
LUIS VIñOLAS SALUSTIANO ABM
ALBERTO VICENTE DíAZ V1M
JON ZALDUA V1M
LAXIA ZUBIA AGUINAGA ABF
MARIA ZUBIRIA ULACIA ABF
OLATZ ZULOAGA SEGUROLA V1F