EUS | CAS

V MUTRIKUKO SPRINT TRIATLOIA 2018 (30/06/2018)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    200 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
ALBERTO AGIRRE HERRERIA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
XABAT AIZPIOLEA IRADI V1M INDEPENDIENTE
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN ALBISU ARSUAGA SUB23M AÑORGA K.K.E.
LEIRE ALCALA FLAMARIQUE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
Siratz Aldanondo ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO ETXEBARRIA ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO ALONSO FERNANDEZ V1M INDEPENDIENTE
BITTOR ALTUBE SARRIONANDIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
RICARDO ALVAREZ MOLINA V1M TRI - UR GAZIA
xabier apraiz ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
Amador Arce ABM TKRONO TRIATLON GETXO
XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
XABIER ARRIBALZAGA ETXABE ABM INDEPENDIENTE
Garikoitz Arrieta ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
ALBERTO ARRIETA SANTAMARIA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
MIKEL ARTEAGA ZABALA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ION ARTUTXA SAÑUDO V1M TOLOSALDEKO T.T.
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ALEJANDRO ASTABURUAGA EREÑA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
Mikel Atxutegi Gutierrez ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
HENAR BARDON ELGEZABAL ABF URDAITRI MOTRIVATION T.T
AINHIZE BARRAINKUA AGIRRE SUB23F ALOÑA MENDI K.E.
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M KOAXI H.I.B. T.T.
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ion ander becarte ABM AÑORGA K.K.E.
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JAVIER BENITO ECHENIQUE V1M INDEPENDIENTE
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
iker bernaola ABM ASCENTIUM ARABATRI
Aritz Bidaurreta ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
PAOLO BINDI . V1M TKRONO TRIATLON GETXO
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
GORKA BLASCO DIAZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ALBERTO BRAVO SANCHEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
JOSE RAMON CABELLO OLMO V1M ELGOIBARKO FLOW KIROL KLUBA
IRATXE CABRERA BARRERA ABF C.D. GIRLS ON FIRE
ROBERTO CANALES AYESTA V1M C.D. TRIAT-ALANDALUS
VANESSA CERRAJERO BARBERO ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IGNACIO CHAPINAL DEL VALLE ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MIGUEL COBO SÁNCHEZ CDM ASCENTIUM ARABATRI
ANDER CONDOMINAS GARCIA SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ALBERTO DE LERA ABM GIRONDINS DE BORDEAUX TRIATHLON
KOLDO DIAZ BIZKARGUENAGA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ASIER DIAZ DE GEREÑU GOITIZ ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
FRANCISCO MANUEL DOBON V1M CLUB NATACIÓN TERUEL TRIATLÓN
Javier Duran ABM ASCENTIUM ARABATRI
LIDE EIZAGUIRRE ECHANIZ SUB23F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IVAN ENRIQUE ELIZAZU GOIBURU V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V2F TOLOSALDEKO T.T.
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ SUB23M BASQUE TRIBE
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MARKEL FAMILIAR BAENA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
François FARNIER V1M INDEPENDIENTE
NEREA FERNANDEZ PALACIO JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
CRISTINA FUERTES CRESPO V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
ADRIAN GALAN JUSUE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IGNACIO GALILEA CALLEJO ABM TRIATLÓN COSTA QUEBRADA
MARKEL GANDIAGA CABO CDM URBIKO TT BASAURI
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI TRIATLOI TALDEA
Amalia Garrido Hernández ABF C.D. GALOSPORT
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
XABIER GASTAÑARES ARAIZTEGI V2M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JORDI GIMENEZ DIEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
PATXI GOÑI LERGA ABM INDEPENDIENTE
BORJA GOENAGA SUESKUN V1M TRIKU CLUB DEPORTIVO
ANDER GOIBURU DOMINGUEZ SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
IBAI GOIKOETXEA PEÑA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
XABIER GOITIA GOITIZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
PAUL GOITIA MARCUERQUIAGA SUB23M INDEPENDIENTE
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
Eduardo González Bodego ABM TOLOSALDEKO T.T.
Iñigo Gonzalez V1M INDEPENDIENTE
SALVADOR GONZALEZ V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ENEKO GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
KARLOS GONZALEZ DE LANGARIKA SOLORZANO V2M BULLETBIKE
AINHOA GONZALEZ PEREZ ABF BULLETBIKE
ANDER GOROSTITZU MUXIKA V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M TKRONO TRIATLON GETXO
JON GRANDE ROMANO SUB23M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ALVARO GUTIERREZ IBAÑEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IBAI GUZMAN ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ALEJANDRO HELGUERA PERALES ABM INDEPENDIENTE
ANDONI IBARBIA AIZPURU V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
Dani Ibarrola delgado ABM BASQUE TRIBE
HUGO IGLESIAS GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
Jon Illarramendi V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LORENZO IRAZOLA MURGOITIO V2M ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
Xabier Iriarte Ugartemendia ABM TOLOSALDEKO T.T.
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OIER IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OSCAR IRIONDO ACHA V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
Beñat Irizar Dorronsoro SUB23M AÑORGA K.K.E.
IZASKUN ISASTI MUGURUZA V1F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AXIER ITURRIZA AIZPURUA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
OLAIA JAUREGI IZAGIRRE ABF AÑORGA K.K.E.
DANIEL JOY SUB23M NEW ZEALAND
Aporta k.k.e ABM AÑORGA K.K.E.
ZORION KAREAGA LAKA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
MIKEL LABAKA ALDEKOA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ENRIQUE JAVIER LAFUENTE LOPEZ V2M INDEPENDIENTE
IGOR LANDA IRASTORZA V1M INDEPENDIENTE
PABLO IMANOL LARRAÑAGA AZPIROZ SUB23M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JON LARRINAGA CASAMAYOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL LASA ERLE V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
JAN LASA SALVADOR CDM VALLE ARANGUREN
ANDER LEGORBURU NUÑEZ JNM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
Ainhoa Lekuona Fonseca ABF IRRINTZI-SMG
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN V1F IRRINTZI-SMG
HEKTOR LLANOS BURGUERA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IZASKUN LLARENA MARTINEZ ABF GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
UNAI MALAXTXEBARRIA UNZETABARRENETXEA V1M MRT TRITOIAK
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
MIKEL MARIÑELARENA JURIO ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ENDIKA MARTIN IRASTORZA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JAVIER MENDIA VOCES V1M INDEPENDIENTE
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
ANDRÉS MIRA INGUANZO V2M TRIATLÓN TORRELAVEGA
Josetxo Mujika V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
ASIER MUJIKA GONZALEZ ABM TOLOSALDEKO T.T.
Paul Murua SUB23M AÑORGA K.K.E.
GORKA OLASKOAGA ALONSO ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IKER ORMAETXEA ARRIETA SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA SUB23M ALOÑA MENDI K.E.
XUBAN ORMAZABAL ARREGI ABM INDEPENDIENTE
Enara Oronoz mateo ABF CD BIZIKUME
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
Roberto Ortuño López V2M URBIKO TT BASAURI
IOANA OSA LARRUZEA ABF KOAXI H.I.B. T.T.
TXOMIN OSORO GUTIERREZ SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
USOA OSTOLAZA ZABALA SUB23F SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
Andoni Otamendi V1M XANJU KIROL KLUBA
EKAITZ OTEGI GOROSTIDI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IÑIGO PADILLA ATUCHA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
CARLOS JAVIER PEREZ DE OBANOS LOPEZ V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IBAN PINEDA IRIZAR ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JOSEBA REBOLLO DE LA PARTE ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
MARIO REGUERA BAKHACHE ABM BULLETBIKE
MARCOS REMÓN SADABA ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
VITALIY RODRIGUEZ DE LA PRESA JNM ASCENTIUM ARABATRI
JORDI RUIZ CABESTANY V3M ATLETICO S.SEBASTIAN
Gustavo Sánchez Herreros ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
IÑAKI SALABERRIA BEITIA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MARIA SAN SALVADOR DEL VALLE GONZALEZ ABF USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
SARA SARDINA ALAMO ABF ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IOSEBA TAMAYO ROJO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
ROBERTO TESOURO RAMOS ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ELIZABET THOMAS ARRIZABALAGA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM INDEPENDIENTE
Patxi Torres alen V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOSE XABIER UGARTE CANO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
mikel unda SUB23M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
KRISTINA Urbieta otaegui ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
Iban Urdangarin agirre ABM TRIGOI TRIATLOI TALDEA
Jon Urgoiti ABM TRIRUNNERS GETXO
Mikel Uriarte ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
JON ANDER URIARTE BASTERRECHEA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
AITZIBER URKIOLA ZENDOIA ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ENERITZ URRUTIA TENA ABF ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
GUILLERMO VAHL PEDROSA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JESUS Mª VALENCIA ABASKAL V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
NATALIE VANCOEVORDEN ABF AUSTRALIA
MIKEL VAREA LASAOSA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
JAVIER VEGA HERREROS ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
IMANOL VILLA BARRAGAN ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER VILLATE ARISTARAN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
UNAI YAÑEZ URRESTI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
SOPHIE ZABALA ABF BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
IÑAUT ZABALA ARABAOLAZA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
KOLDO ZABALAANDIKOETXEA SOLAUN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
Alkorta Zabaleta ABM AÑORGA K.K.E.
ANE ZIARAN LASKURAIN ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JON ZUBIAUR GONZALEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.