EUS | CAS

XII. ZUMAIAKO SPRINT TRIATLOIA (08/09/2018)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    400 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
ARITZ ADIN URTASUN ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
NEKANE AGIRRE ARAMENDI ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AGIRRE HERRERIA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AGIRRE IZETA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ALVARO AGUERRI ANSO ABM S.D.R. ARENAS
LUIS MIGUEL AGUIRRE AIZBITARTE V1M IRRINTZI-SMG
ANDONI AGUIRRE EGAÑA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
santiago aguirre garaizabal V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI AGUIRREZABALA AYESTA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
FELIX AIZPURUA ETXABE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
FERNANDO ALANA COMPAÑ V1M MUNIBE K.T.
JOSEAN ALBERDI SESMA V1M BPXPORT KIROL KLUBA
JON ALBERDI TOLOSA JNM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
LEIRE ALCALA FLAMARIQUE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IGNACIO ALCANTARA GARVIA V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
jon alcorta ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MARIA ALCORTA GARRIDO ABF TRIKU CLUB DEPORTIVO
Siratz Aldanondo ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
AITOR ALDASORO GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
ANDONI ALDAZ SUKIA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JOSE MANUEL ALGORTA MAYOZ V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
ASIER ALIJARTE CARRERO CDM URBIKO TT BASAURI
JULEN ALKORTA ESTEIBAR SUB23M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO ETXEBARRIA ABM INDEPENDIENTE
Jesús Altuna ABM INDEPENDIENTE
MOISES ALTUNA EGUREN V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ALTUNA ELORZA V2M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JULIO ALVAREZ ARISTU V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR ANDONEGUI ANCIZAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
LEIRE ANTIA LARRAÑAGA ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IZARO ANTXIA PULIDO ABF TRIRUNNERS GETXO
VICTOR APARICIO MIGUEL V1M INDEPENDIENTE
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
MANUEL ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IOANA ARBILLAGA PLAZAOLA ABF IRRINTZI-SMG
AITOR ARBONIES GOITIA JNM AÑORGA K.K.E.
IMANOL ARCELUS RIEZU ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO ARETXABALETA JIMENEZ ABM C.D KAIROSCORE
ALBERTO ARIAS EPELDE ABM BILBAOTRI
BEGOÑA ARMENTIA VELAR V2F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR AROTZENA LOPEZ JNM AÑORGA K.K.E.
AITOR ARRARAS TORRES CDM TRIATLON ANTSOAIN
OLATZ ARREGI AGIRRE ABF INDEPENDIENTE
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
PAUL ARRIETA SANZ SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
MIREIA ARRILLAGA MURELAGA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
IRAITZ ARRIZABALAGA ETXABURU V1F KOAXI H.I.B. T.T.
ISABEL ARTETXE CINCUNEGUI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ASIER AUZMENDI AGIRRE ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
XABIER AYARZA DIAZ JNM AÑORGA K.K.E.
IGOR AYERBE ZABALZA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
PEDRO AYESTARAN ETXABE V2M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AITOR AZCOAGA ALEGRIA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA V1M BILBAOTRI
Iván Azpiroz ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
ANE Balentziaga Iribar ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
EKAITZ BALENTZIAGA IRIBAR V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
Miren Andone Balerdi ABF AÑORGA K.K.E.
IOSU BAREÑO PEINADO V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
Jose Luis Baroja Cirarda V2M INDEPENDIENTE
AINHIZE BARRAINKUA AGIRRE SUB23F ALOÑA MENDI K.E.
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
AITZOL BARRONDO BADIOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M KOAXI H.I.B. T.T.
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA BASAURI VAZQUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
NEREA BERASATEGI PLAZAOLA CDF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
AITOR BERECIARTUA IRURETA V1M INDEPENDIENTE
PAOLO BINDI . V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
LUIS BORRERO ESTEBAN ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
LEYRE BRIONES MORENO ABF BILBAOTRI
JOSEBA BRIT ELOLA ABM JOSEBA BRIT ELOLA
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
JOSE RAMON CABELLO OLMO V2M ELGOIBARKO FLOW KIROL KLUBA
IRATXE CABRERA BARRERA ABF C.D. GIRLS ON FIRE
Ainhoa Calleja Andonegui ABF ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
BERNARD CALVO VICENTE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
RAQUEL CALZADA DOMINGUEZ ABF INDEPENDIENTE
IÑIGO CAMARERO ALLI CDM TRIATLON ANTSOAIN
Asier Capa Aguirrezabala ABM TOLOSALDEKO T.T.
IKER CARMONA CARRASCO SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
Patxi Carrero Tarrio V1M URBIKO TT BASAURI
MIGUEL CASTILLEJOS BLEDA V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
OSCAR CASTRO SAENZ V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IMANOL CESPEDES HERNANDEZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
GORKA CHAMORRO ALDASORO SUB23M SAKANA TRIATLOI TALDEA
MIKEL CHUECA AGUIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER CHUECA AGUIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IDOIA CLAVELL RONCO V1F BILBAOTRI
ENRIQUE COBEÑA SICOURET ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIGUEL COBO SÁNCHEZ CDM ASCENTIUM ARABATRI
ANDER CONDOMINAS GARCIA SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
CLAUDIO CORDERO GALLANA V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JON ANDER CRESPO ALBIZUA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
IBAN DA SILVA DIEGUEZ ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RICARDO DE GOÑI RIPA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ORTZI DE LA QUINTANA IBAÑEZ V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
RICARDO DE LA RUA SORAZU V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA DEL BARRIO SANZ ABM TRI - UR GAZIA
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
CARMEN DOS SANTOS PENTIEIROS V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
Lide Echaniz SUB23F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
GORKA EGAÑA MEABE V1M TKRONO TRIATLON GETXO
Ines Egiguren ABF KOAXI H.I.B. T.T.
IÑAKI ELIAS LOPEZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ESTIBALIZ SAEZ DE ELIZONDO V2F INDEPENDIENTE
NAGORE ELU ARANTZAMENDI ABF KOAXI H.I.B. T.T.
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
CARLOS ERAUSQUIN IDARRETA ABM C.D KAIROSCORE
ERRAMUN ERRO AIZPURUA ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
ERRAMUN ERRO AIZPURUA ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
GURUTZE ESNAL ORTIZ DE ZARATE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AMAIUR ESNAOLA ILLARRETA ABF ZUMITZA T.T. HERNANI
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V2F TOLOSALDEKO T.T.
Santi espinal V2M TRIATLON ANTSOAIN
SERGIO ESPINAL JNM TRIATLON ANTSOAIN
ROBERTO ESTEBAN ALARCÓN ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
EIDER ESTIBARIZ LUNA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
ARGIA ETXABURU BURGOA ABF KOAXI H.I.B. T.T.
AITOR ETXEBERRIA ALDALUR V1M INDEPENDIENTE
ERIK ETXEBERRIA ETXANIZ ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
Imanol EtxeberriaSarriegi V1M INDEPENDIENTE
AINHOA ETXEGOIEN MARISCAL V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
Borja Etxeita Goienola ABM TRIRUNNERS GETXO
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MARKEL FAMILIAR BAENA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Aitor Fernandez JNM CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
CELESTINO FERNANDEZ ARENAS V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNANDEZ ELEJALDE ABM BILBAOTRI
GAIZKA FERNANDEZ MARTIN ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
MAIDER FERNANDEZ PALACIO CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
NEREA FERNANDEZ PALACIO JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNÁNDEZ URTASUN ABM TRI - UR GAZIA
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M INDEPENDIENTE
OLATZ FREIRE FERNÁNDEZ V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
IKER FRIAS FERNANDEZ ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
CARLOS JAVIER GÓNGORA URZAIZ V1M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
IDOIA GAINBERRI TXINTXURRETA V2F TRIKU CLUB DEPORTIVO
Adrián Galán V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MAITANE GALAN DE LA NAVA ABF IRRINTZI-SMG
URKO GALLEGO DE LUIS ABM INDEPENDIENTE
OSCAR GALLEGO LÓPEZ CDM TRIATLON ANTSOAIN
ENEKO GAMBAS ASTIGARRAGA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MARKEL GANDIAGA CABO CDM URBIKO TT BASAURI
ITSASO GANGOITIA MAZORRIAGA ABF AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
XABIER GARAGARZA ROTETA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
Jon Garaialde Agirre V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
JOSE LUIS GARATE GARATE V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
Jon García de la Yedra ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
ANA García Egido V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
Nerea García Mendieta V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
MARIA DEL MAR GARCIA CERRO ABF OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ERNESTO GARCIA PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GARCIA ZABALA V1M IRRINTZI-SMG
MARKEL GARITAGOITIA SALEGI ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
AIALA GARRO BARTUREN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
LEIRE GARTZIA IBARROLA V1F MUNAY KIROL KLUBA
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
XABIER GASTAÑARES ARAIZTEGI V2M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
Xabier GERRIKABEITIA ASTORKIA V2M DONOSTIARRAK
CESAR GOIKOETXEA V2M INDEPENDIENTE
JON GOIKOETXEA ASTIGARRAGA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IBAI GOIKOETXEA PEÑA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ASIER GOMEZ GARCIA ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
IBAN GOMEZ VAQUERO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JON GONZALEZ ARESTI V1M URBIKO TT BASAURI
ENEKO GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSE MANUEL GONZALEZ FIDALGO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AINARA GONZALEZ GUTIERREZ ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
MANUEL AMADOR GONZALEZ PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDER GOROSTITZU MUXIKA V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
Gorka Gorrosari Medina ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
OLATZ GORROTXATEGI DORRONSORO ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON GRANDE ROMANO SUB23M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
Pablo Gurrutxaga JNM INDEPENDIENTE
IGOR GURUTXARRI ARIZAGA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Victor Hernandez Gomez ABM INDEPENDIENTE
DABID HERNANZ SERRANO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ENARA HERRAN MARTINEZ ABF BERTAKOAK K.K.
GAIZKA HERRERO LARREA V1M INDEPENDIENTE
Gustavo Herreros ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
MIKEL HERZOG HERZOG ABM TRIGOI TRIATLOI TALDEA
OSKAR HERZOG HERZOG V1M TRIGOI TRIATLOI TALDEA
Aitor Hoyos Huerga V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
GONTZAL IBARZABAL ARRIOLA ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ELIXABET IBAZETA ARRIOLA ABF KOAXI H.I.B. T.T.
JON IDARRETA ZAPIRAIN JNM YEPA! TRIATLOI KLUBA
URKO INDABEREA GARCIA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
ANDER IRADI MITXELENA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IBAI IRAZUEGI ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
LIZAR IRAZUSTA ETXEBERRIA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
ANDIMA IRIBAR ARANGUREN ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OSCAR IRIONDO ACHA V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
Olaia Izagirre ABF AÑORGA K.K.E.
Erlaiz Joaquín Pérez ABM KOAXI H.I.B. T.T.
ZORION KAREAGA LAKA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
GORKA KINTANA AZPIAZU ABM INDEPENDIENTE
MIKEL KINTANA GERRIKAGOITIA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ENEKO LÓPEZ DE MUNAIN RUIZ DE ARGANDOÑA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
MIKEL LABAKA ALDEKOA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Andoni Labaka Lizarazu ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
Iñaki Labayen SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
Libe Lafuente ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
EDU LAKUNTZA RODRIGUEZ V1M AETT AMOREBIETA ETXANO TRIATLOI TALDEA
DANEL LARRAÑAGA AZPIROZ ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
PABLO IMANOL LARRAÑAGA AZPIROZ SUB23M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
AITOR LARRAÑAGA EGINO V1M KOAXI H.I.B. T.T.
LARRAITZ LARRARTE URDALLETA ABF ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
MAITE LARRIMBE GONZALEZ JNF ASCENTIUM ARABATRI
FAUSTO LARRINAGA ESCURZA V3M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDER LAS HERAS MORENO V1M INDEPENDIENTE
MIKEL LASA MORAN V1M VALLE ARANGUREN
JAN LASA SALVADOR CDM VALLE ARANGUREN
Ane Legarda Benítez CDF TRIATLON ANTSOAIN
Ramón Legarda Iroz V1M TRIATLON ANTSOAIN
ANDER LEGORBURU NUÑEZ JNM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
MIKEL LEGORBURU SAEZ DE MATURANA V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UXUE LETAMENDIA SANZ JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IKER LETURIONDO MUÑOZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ANE LIBERAL PEREZ SUB23F CLUB NATACIÓN PAMPLONA
AITOR LIZARRAGA VERGARA SUB23M SAKANA TRIATLOI TALDEA
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN V1F IRRINTZI-SMG
Lander Lizaso Aguirre ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IRENE LOIZATE SARRIONANDIA SUB23F SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
PEIO LOPEZ ARBIZU V1M CD ERREKA KE
JUAN DE DIOS LOPEZ DE LA RUBIA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
EUKENI LOPEZ GANUZA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
SERGIO LUMBRERAS LANDAZÃ…BAL V1M INDEPENDIENTE
JORGE MANTECA MENENDEZ V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IÑAKI MANZANO DIEGO V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA V2M INDEPENDIENTE
ITSASO MARISCAL ARJULA V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
GARAZI MARTIN ARIAS ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ALAIN MARTINEZ DE ESTARRONA SANTAMARIA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MARIO MARTINEZ DOMINGUEZ CDM S.D.R. ARENAS
UNAI MARTINEZ ETXEBESTE V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JON MATEOS PEREZ ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDONI MATXAIN IRAOLA ABM TOLOSALDEKO T.T.
DANIEL MAYO SORRELUZ V1M INDEPENDIENTE
AINHOA MENDIA ECHAVE V1F IRRINTZI-SMG
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AINIZE MITXELENA ERIZE ABF OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MARIA MONLEON CALLER V1F C.D. GIRLS ON FIRE
XABIER MORILLO MENDIZABAL ABM TRIGOI T.T.
ASIER MORTE CLEMENTE CDM TRIATLON ANTSOAIN
Josetxo Mujika Izagirre V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
XABIER MURGIA IOLDI ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
IKER MURGIONDO MARQUEZ CDM INDEPENDIENTE
IKER MURGOITIO RUIZ DE AGUIRRE V1M BILBAOTRI
AIMAR MURILLO ALONSO CDM TRIATLON ANTSOAIN
Josune Murua V2F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
Xabier Nanclares Ibargutxi CDM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MARIA NOGUÉS ROTAECHE ABF ANTZAR KORRIKALARIAK
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M INDEPENDIENTE
ONDITZ ODRIOZOLA SANTOS ABF AÑORGA K.K.E.
Bersoitz Odriozola Urquiza ABM INDARPAK KIROL KLUBA
RAUL OLANO BARTUREN V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
GORKA OLASKOAGA ALONSO ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OIHANA OREJA INSAUSTI ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
GEMA OREJA SANZ ABF IRRINTZI-SMG
ERIK ORIBE BOYERO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOSEBA MIKEL ORTEGA AGOTE V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
ANDREA OSACAR HERNANDEZ ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JON OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
AMAIA OSTOLAZA ANTELO V1F INDEPENDIENTE
USOA OSTOLAZA ZABALA SUB23F SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
Joanes Otazua ABM ASCENTIUM ARABATRI
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
ESTHER PAGUEY FERNANDEZ V1F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
DENIS PAROLA AYO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
PABLO PEDREIRA PASCUAL CDM ASCENTIUM ARABATRI
ROBERTO PELLEJERO AZCONA ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F URBIKO TT BASAURI
AINHOA PEREZ ABF BULLETBIKE
CARLOS JAVIER PEREZ DE OBANOS LOPEZ V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IÑAKI PEREZ DE URABAIN LOPEZ ABM TRI - UR GAZIA
RAQUEL PEREZ GARCIA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
JULIO CESAR PEREZ GODINO ABM TRIDINGOTEAMCEUTA
ARITZ PEREZ OLEA ABM TRIRUNNERS GETXO
JON PERNIA GORMLEY ABM BILBAOTRI
Amaia Pernia miranda ABF BILBAOTRI
IÑIGO PIÑON SAINZ JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
Fernando Pineda V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
IBAN PINEDA IRIZAR ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MONICA PINTOR MENTXAKA ABF BILBAOTRI
MIRIAM PLASENCIA GABARAIN ABF AÑORGA K.K.E.
MIREN REBOLL ECHEGUIA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
NICOLAS REYNAUD ABM TEAM LABEGE TRIATHLON
Fran Rico ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
RAUL RIDRUEJO GONZALO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
Andoni Gotzon Rodríguez V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AINHOA RODRÍGUEZ IBARBIA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
ARKAITZ RODRIGUEZ CASTRO V1M IRRINTZI-SMG
MIKEL RODRIGUEZ DAVILA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ELIXABETE RODRIGUEZ-ARIAS PLASENCIA ABF INDEPENDIENTE
MARIA ROSA ROMERO ANTON V1F MUNAY KIROL KLUBA
Inaki Rubio V1M TRIKU CLUB DEPORTIVO
IGOR RUIZ BAEZ CDM INDEPENDIENTE
JORDI RUIZ CABESTANY V3M ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑIGO RUIZ DE GALARRETA GARMENDIA V2M INDEPENDIENTE
AMAIA RUIZ ESCRIBANO ABF A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
Xabier Lazkano Bikendi - Sabadell V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RAUL SAEZ BARRIO ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
ASIER SAEZ OLANO V1M TOLOSALDEKO T.T.
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M BAXURDE TXIKI USURBIL
miren iosune sagastibelza V1F ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
PATRIK SAITUA BETANZOS ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
IÑAKI SALABERRIA BEITIA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GUILLERMO SALANUEVA GARCIA SUB23M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
EÑAUT SALEGI ARANBERRI SUB23M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
LETICIA SALSAMENDI AZCONA ABF TRI - UR GAZIA
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JESUS SANCHEZ MORENTE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDER SÁNCHEZ VERGARA ABM S.D.R. ARENAS
DANIEL SÁNCHEZ-ARÉVALO BENITO V1M TRIATLON ANTSOAIN
ENRIQUE SANDIA RODRIGUEZ ABM MRT TRITOIAK
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F URBIKO TT BASAURI
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR SANZ LOMBIDE ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
MIKEL SANZ SANTANDER ABM INDEPENDIENTE
ANDER SARRIUGARTE GARCIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MARTA SASTRE SECO ABF CD OBERENA
Ander Segovia V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
EGOITZ SEGUROLA ALKORTA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ALAR SEVILLANO AMATRIAIN V1M TOLOSALDEKO T.T.
IRATXE SOBERA ARREDONDO V1F URBIKO TT BASAURI
DEBORA SOMAVILLA ETXEZARRAGA ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AITOR SORARRAIN MENDIETA ABM TOLOSALDEKO T.T.
Maialen Sorreluz Urbieta ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MIRIAM SUAZO DOÑA V1F C.D. GIRLS ON FIRE
ANDEKA TAMAYO ALONSO V1M URBIKO TT BASAURI
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
JOAQUIN TENAS RICART ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ELIZABET THOMAS ARRIZABALAGA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MIKEL TXOPITEA ELORRIAGA ABM INDEPENDIENTE
AITOR UBILLOS MACHO V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑAKI UCIN IRIBAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ZIGOR UDAETA IRIARTE ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
Mikel Ugarte ABM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JOSE XABIER UGARTE CANO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MARIA UNDABARRENA ROJAS ABF INDEPENDIENTE
Alexander Unzueta Ormaechea ABM INDEPENDIENTE
Haritz Uranga ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IBAN URBIETA CAMPOS V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER URETA ASKASIBAR V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AIMAR URIARTE BURDASPAR CDM TRIATLON ANTSOAIN
Patricia Uriarte Landabaso ABF C.D. GIRLS ON FIRE
VERONICA URIBE ARCE V1F MUNAY KIROL KLUBA
Pedro Uribe-Etxeberria V1M INDEPENDIENTE
ENERITZ URRUTIA TENA ABF ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Julen USANDIZAGA CASTRO ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANTXON USKOLA URRUZUNO V1M KOAXI H.I.B. T.T.
GUILLERMO VAHL PEDROSA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
CARLOS VALDESPINA AGUILAR ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
MIKEL VAREA LASAOSA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
RUBEN VARELA BUJAN V1M INDEPENDIENTE
TAMARA VICENTE MACHADO ABF INDEPENDIENTE
NAHIA VIEDMA CALVO CDF TRIATLON ANTSOAIN
IMANOL VILLA BARRAGAN ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
OLATZ VILLANUEVA LAZKANO V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
UNAI ZABALA LARRAÑAGA JNM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
DANIEL ZABALO LOPEZ V3M TRIGOI TRIATLOI TALDEA
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL ZAMORA CARRANCIO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IKER ZORNOZA BELAUSTEGUIGOITIA ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
Imanol Zubeldia ABM IRRINTZI-SMG
ARANTXA ZUBIMENDI ARZUBIALDE V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
IÑAKI ZUBIMENDI ZIALTZETA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
GORKA ZUBIZARRETA CALVO ABM INDEPENDIENTE
JON ZULOAGA ARIÑO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Pedro Zumarraga V1M GETXO TRIATLOI TALDEA