EUS | CAS

LEKEITIOKO XXVI. TRIATLOIA - EUSKADIKO TXAPELKETA (16/06/2018)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    475 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
ARNAITZ ABOITIZ ERQUIAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
ARITZ ADIN URTASUN ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
AITOR AGIRIANO BIAIN V1M ALOÑA MENDI K.E.
IBON AGIRRE AIZPURU V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ALBERTO AGIRRE HERRERIA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MILAN AGNEW JNF AUSTRALIA
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
AITZOL AGUIRREGOMEZCORTA ZUBIZARRETA ABM INDEPENDIENTE
UNAI AGUIRREZABALA AYESTA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Alberto AGUJETA LENTIJO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
XABAT AIZPIOLEA IRADI V1M INDEPENDIENTE
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
EMAITZ ALBIZU EIZAGUIRRE ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
UNAI ALDAMA ATXURRA SUB23M INDEPENDIENTE
Patxi Aldazabal Canales ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ANDER ALDAZABAL ETXEBERRIA V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO ETXEBARRIA ABM INDEPENDIENTE
JAVIER ALONSO ROMAYOR ABM TRIATLÓN SANTANDER
MIKEL ALTUNA SEGUROLA SUB23M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ALEXANDER ALTUNA VELASCO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ISIDRO ALVAREZ ALVAREZ V1M INDEPENDIENTE
JULIO ALVAREZ ARISTU V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IÑIGO ALVAREZ OTERO V1M BERTAKOAK K.K.
MIGUEL ALVAREZ PEREZ V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
MARTIN AMARICA LAGO V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ALBERTO AMORRORTU PRIETO V3M CLUB DEPORTIVO BILBAO
AITOR ANDONEGUI ANCIZAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALFONSO ANDRES SANZ ABM TRIRUNNERS GETXO
BERNABE ANGULO RUIZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ROBERTO ANTA ALVAREZ ABM CLUB DEPORTIVO TRIATLON BIERZO
Mikel Apalategui GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
VICTOR APARICIO MIGUEL V1M INDEPENDIENTE
GAIZKA ARAMBURU ERAÑA V1M INDEPENDIENTE
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
IDOIA ARANBURU FURUNDARENA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MANU ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JORGE ARCE MARCOS V2M INDEPENDIENTE
IRATXE ARENAL ARRIBAS CDF TRIATLON REAL CANOE
ANDER ARETXEDERRA SOTO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ALBERTO ARIAS EPELDE ABM BILBAOTRI
XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ARISTI GOIKOETXEA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
BEGOÑA ARMENTIA VELAR V2F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR AROTZENA LOPEZ JNM AÑORGA K.K.E.
ATSEGINE ARRANZ CASTRESANA V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
NEREA ARREGI OLAIZOLA V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
PAUL ARRIETA SANZ SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
MIREIA ARRILLAGA MURELAGA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
IMANOL ARTEAGA AIZBITARTE ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
JOSE MARIA ARTETXE ARANGUREN V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
Isabel Artetxe Cincunegui V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MARIA ARTOLA PEREZ DE AZANZA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
JESS ASHWORTH JNF AUSTRALIA
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
Alejandro Astaburuaga Ereña ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ JNF INDEPENDIENTE
JUAN ANTONIO ATUTXA FERNANDEZ JNM GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER AURREKOETXEA PARDO V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
XABIER AYARZA DIAZ JNM AÑORGA K.K.E.
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M UROLA TRAITLOI KLUBA
CRISTINA AZCOLAIN GARCIARENA ABF INDEPENDIENTE
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA V1M BILBAOTRI
GORKA AZPILLAGA MENDEZ ABM INDEPENDIENTE
LIDE AZUETA LIZAUR SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
RYAN BAILIE ABM AUSTRALIA
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M INDEPENDIENTE
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
Jose-Luis BAROJA CIRARDA V2M INDEPENDIENTE
AINHIZE BARRAINKUA AGIRRE SUB23F ALOÑA MENDI K.E.
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSU BASALDUA ARRIETA V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M KOAXI H.I.B. T.T.
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR BASTERRETXEA PLAZA V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JOSU BELAUSTEGUI ARANDIA V2M INDEPENDIENTE
JAVIER BENITO ECHENIQUE V1M INDEPENDIENTE
NEREA BERASATEGI PLAZAOLA CDF SALTOKI TRIKIDEAK
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JON BERGARA MENDIZABAL ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
ION BERMEJO YANGUAS SUB23M A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
MARKOS BERNAOLA URIARTE ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JON ANDER BILBAO CAMPOS V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
GONZALO BILBAO ESPAÑA V2M INDEPENDIENTE
PAOLO BINDI . V1M TKRONO TRIATLON GETXO
jokin Bitorika SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA BLASCO DIAZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
PILI BODEGAS PRIETO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
FRANCISCO JAVIER BONTIGUI GOLDARACENA V2M TRIRUNNERS GETXO
PATXI BORRACHERO LINDO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
NATHAN BREEN SUB23M AUSTRALIA
Leyre BRIONES MORENO ABF BILBAOTRI
GORKA BUENO ALDAREGIA V1M INDEPENDIENTE
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
LUKE BURNS SUB23M AUSTRALIA
LUIS BUSTINGORRI ALBERDI V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
JOSE RAMON CABELLO OLMO V1M ELGOIBARKO FLOW KIROL KLUBA
Ainhoa Calleja Andonegi ABF ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ABEL CALVO ARRIETA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
RAQUEL CALZADA DOMINGUEZ ABF INDEPENDIENTE
ASIER CALZON MARTIN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
alberto camarero MARTINEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
UNAI CANTALAPIEDRA GOMEZ ABM CICLOS GORLIZ C.D.
ELEDER CARRASCO IBERGARAI V1M TRIRUNNERS GETXO
DAVID CASTRO FAJARDO ABM EQTR - RODACAL BEYEM
OSCAR CASTRO SAENZ V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Jokin CEARRA MENDIALDUA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
Ander CELAYA PEREZ ABM BERTAKOAK K.K.
JOSEBA CELAYA RODRIGUEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
DAVID CHARTE OITAVEN ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ION CHILLON LARREA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IDOIA CLAVELL RONCO V1F BILBAOTRI
MIGUEL COBO SÁNCHEZ CDM ASCENTIUM ARABATRI
JUAN MIGUEL CORONADO GOMEZ V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GONTZAL CORRALECHE LEGARRETA-ETXEBARRIA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
IGOR CORTAZAR CORTES V1M URBIKO TT BASAURI
JON ANDER CRESPO ALBIZUA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
Ricardo De Goñi Ripa V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA JNF URBIKO TT BASAURI
JON ANDER DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ORTZI DE LA QUINTANA IBAÑEZ V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
GORKA DE LA RED GONZALEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
RICARDO DE LA RUA SORAZU V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MAIALEN DE LAS HERAS MERINO SUB23F SESTAO TRIATLOI TALDEA
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
KOLDO DIAZ AGUILELLA ABM GARRIBIKES
KOLDO DIAZ BIZKARGUENAGA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
BORJA DIAZ EGUILUZ V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
miren iosune ECHEZARRETA sagastibelza V1F ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GORKA EGAÑA MEABE V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ASIER EGUIRAUN ITURBE-ORMAECHE V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
LIDE EIZAGUIRRE ECHANIZ SUB23F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IÑAKI ELIAS LOPEZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IVAN ELIZAZU GOIBURU V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
BISCAY ELLANDE ABM AVIRON BAYONNAIS
MIKEL ERRASTI ERDOZIA SUB23M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ERRAMUN ERRO AIZPURUA ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
amaia escribano ABF A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
EDUR ESKISABEL DE JUAN ABM INDEPENDIENTE
GURUTZE ESNAL ORTIZ DE ZARATE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AMAIUR ESNAOLA ILLARRETA ABF ZUMITZA T.T. HERNANI
LARRAITZ ESNAOLA ILLARRETA SUB23F ZUMITZA T.T. HERNANI
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V2F TOLOSALDEKO T.T.
EIDER ESTIBARIZ LUNA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
GAIZKA ETXANIZ SANCHEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
DAVID ETXARRI ALVAREZ V1M CICLOS GORLIZ C.D.
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ SUB23M BASQUE TRIBE
IÑAKI ETXEBARRIETA SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
Igor ETXEBERRIA Zuazo V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
BORJA ETXEITA GOIENOLA ABM TRIRUNNERS GETXO
ANDER ETXEZARRAGA MAIZTEGI V1M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
martin exposito V2M CLUB TRIATLON SAMBURIEL
JEAN EYHERABIDE ABM AVIRON BAYONNAIS
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
OIHANA EZPONDA PEREZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
CELESTINO FERNANDEZ ARENAS V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSE ANTONIO FERNANDEZ BARREÑA V2M BERTAKOAK K.K.
JAVIER FERNANDEZ ELEJALDE ABM BILBAOTRI
yoseba fernandez GAMINDE V1M BILBAOTRI
AITOR FERNANDEZ MARTIN V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
GAIZKA FERNANDEZ MARTIN ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
RUTH FERNANDEZ MIGUEL V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
FRANCISCO DE BORJA FERNANDEZ MIRET ABM TRIRUNNERS GETXO
MAIDER FERNANDEZ PALACIO CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
NEREA FERNANDEZ PALACIO JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNÁNDEZ URTASUN ABM TRI - UR GAZIA
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
AITOR FERREIRO FERNÁNDEZ JNM CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
BORJA FERRES MONTES ABM INDEPENDIENTE
ADRIAN GALAN JUSUE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
CARLA GALILEA MARTINEZ ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
ENEKO GAMBAS ASTIGARRAGA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MARKEL GANDIAGA CABO CDM URBIKO TT BASAURI
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
ALAIN GARAIGORDOBIL JIMENEZ ABM SALTOKI TRIKIDEAK
JULEN GARATE FERNANDEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JON GARATEA ZABALLA SUB23M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
MAORE GARCIA OYARZABAL ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MARTA GARCIA CUENCA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
AITOR GARCIA DE ANDOIN SAGASTI V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
RAMON GARCIA GRIJELMO V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
GONZALO GARCÍA MURIEL ABM TRIATLÓN SANTANDER
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI TRIATLOI TALDEA
AIALA GARRO BARTUREN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
LEIRE GARTZIA IBARROLA V1F MUNAY KIROL KLUBA
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
XABIER GASTAÑARES ARAIZTEGI V2M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ASHLEIGH GENTLE ABF AUSTRALIA
ANER GERRIKAGOITIA RODRIGUEZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JORDI GIMENEZ DIEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ANTXON GOITIA GOITIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
XABIER GOITIA GOITIZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
PAUL GOITIA MARDUERKIAGA SUB23M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
DANEL GOJENOLA PORTILLO CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
ASIER GOMEZ GARCIA ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
Adolfo Gomez Losada ABM INDEPENDIENTE
ALVARO GOMEZ SAEZ SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
IBAN GOMEZ VAQUERO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
ANDER GONDRA ETXEBARRIA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
JON GONZALEZ ARESTI V1M URBIKO TT BASAURI
SALVADOR GONZALEZ AZCARATE V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ENEKO GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSE MANUEL GONZALEZ FIDALGO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GONZALEZ LASKIBAR V1M INDEPENDIENTE
JAIME GONZÁLEZ MARCOS ABM INDEPENDIENTE
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
Fran GONZALEZ RICO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
Borja GOÑI NUÑEZ V1M A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ANDER GOROSTIAGA URRUTIA ABM ALOÑA MENDI K.E.
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M TKRONO TRIATLON GETXO
GORKA GORROSARI MEDINA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
AITOR GOTI ELORDI V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
JAVIER GUERRICABEITIA ASTORQUIA V2M DONOSTIARRAK
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
Pablo Gurrutxaga LARUNBE JNM INDEPENDIENTE
IGOR GURUTXARRI ARIZAGA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
Javier GUTIERREZ FERNANDEZ V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ALVARO GUTIERREZ IBAÑEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
JON GUTIERREZ PEDREIRA CDM ASCENTIUM ARABATRI
SILVIA HERMIDA SANCHEZ V1F URDAITRI MOTRIVATION T.T
MANU HERNAEZ MURILLO V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
GALDER HERNANDEZ ALLENDE JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JOSE ANGEL HERNANDEZ LLEO SUB23M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
Mikel Hernando Redondo ABM TKRONO TRIATLON GETXO
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
SERGIO HERRERO GIRALDO ABM INDEPENDIENTE
Gaizka Herrero Larrea V1M INDEPENDIENTE
JESUS MARIA HERRERO PUERTO V1M INDEPENDIENTE
OSKAR HERZOG HERZOG V1M TRIGOI TRIATLOI TALDEA
FERNANDO HORMAZA CANO V2M TRIRUNNERS GETXO
RICHARD CHARLES HORTON . ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
Marcos Hurtado BARBADILLA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
IÑIGO IBARBURU ZURIARRAIN SUB23M TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
GONTZAL IBARZABAL ARRIOLA ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
Hugo IGLESIAS GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
Jon Illarramendi Errasti V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL IMAZ IBARBIA ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
Demetrio JOSE INCERA COLLADO V2M INDEPENDIENTE
URKO INDABEREA GARCIA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
Ruben iniesta perea ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IGNACIO IRAURGUI TRUEBA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LIZAR IRAZUSTA ETXEBERRIA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
Xabier Iriarte Ugartemendia ABM TOLOSALDEKO T.T.
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
IZASKUN ISASTI MUGURUZA V1F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JOSEBA MIRENA ITURRASPE EMALDI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
AINTZA ITURRASPE MEJIAS ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
KOLDO ITURRASPE MEJIAS ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
UNAI JAIO APRAIZ CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
Xabier jauregi AGUIRRE SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JAVIER JAUREGUI ECHEVERRIA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
EMMA JEFFCOAT ABF AUSTRALIA
ERLAIZ JOAQUIN PEREZ ABM KOAXI H.I.B. T.T.
LUDOVIC JOUAULT ABM TOBESPORT
ZORION KAREAGA LAKA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
Oskar Karlos Martos V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
GORKA KINTANA AZPIAZU ABM INDEPENDIENTE
MIKEL KINTANA GERRIKAGOITIA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JOSU KORTABARRIA ESPILLA V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDONI LABAKA LIZARAZU ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
LIBE LAFUENTE AMUNARRIZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
HÉCTOR LARRAZÁBAL ACEBAL ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES
RAUL LASTERRA GOÑI ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IBAI LAZKANO ITURBE ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JOSEBA LEGARRA SAENZ V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
FELIX ANGEL LEIVA YAGÜE ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UXUE LETAMENDIA SANZ JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
KARMELE LICEAGA ALCANTARA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
Víctor Manuel Linares Navarro V1M INDEPENDIENTE
ASIER LINAZA CEBALLOS JNM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
leire LIZARRALDE zalacain V1F IRRINTZI-SMG
LANDER LIZASO AGIRRE ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ANDER lLEGORBURU NUÑEZ JNM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
MIKEL LOIZAGA RODRIGUEZ SUB23M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
BORJA LOPEZ NEGRETE ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑIGO LOPEZ RODRIGUEZ V1M INDEPENDIENTE
ALFREDO LOPEZ TEJEDOR V2M BULLETBIKE
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAURI
EMMA MAGDALENO CATANIA V1F CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
EKAITZ MAJUELO LASAGABASTER V1M BERTAKOAK K.K.
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA V2M INDEPENDIENTE
MATIAS NICOLAS MÃœLLER ABM CLUB TRIATLON MAR DE VIGO
MARTIN IGNACIO MÃœLLER VALENZUELA ABM MONTILLA-CORDOBA TRIATLON
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
IBON MARTIN ARANES V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ENDIKA MARTIN IRASTORZA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
NOELIA MARTIN JARAMA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ALAIN MARTINEZ DE ESTARRONA SANTAMARIA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ARITZ MARTÍNEZ GONZÁLEZ ABM BILBAOTRI
JULIAN MARTINEZ GUZMAN ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JONATAN MARTINEZ JIMENEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
OSCAR MARTINEZ PINTO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
Sandra Martinez SIERRA ABF INDEPENDIENTE
RAKEL MATEO URIARTE V1F SAIATU FUNDAZIOA
CHARLOTTE MCSHANE ABF AUSTRALIA
ALBERTO MEDRANO DESCALZO ABM IRRINTZI-SMG
ALBA MENDAZONA ARANDIA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
AITOR MENDEZ GARAIGORTA ABM INDEPENDIENTE
IRATI MENDIA GARCIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
ANDER MENDIA LARRIGANA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JAVIER MENDIA VOCES V1M INDEPENDIENTE
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSU MENDIOLA IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
FEDERICO MIJANGOS ANTON V3M GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSÉ IGNACIO MIQUEO GUEMBE V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
Aitor Montoya Samaniego V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM INDEPENDIENTE
HASIER MUJIKA AGIRRE ABM TRIGOI TRIATLOI TALDEA
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
VÍCTOR MANUEL MUÑOZ MARTÍNEZ ABM INDEPENDIENTE
IKER MURGIONDO MARQUEZ CDM INDEPENDIENTE
IKER MURGOITIO RUIZ DE AGUIRRE V1M BILBAOTRI
XABIER MURIEL DE JUAN JNM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
Josune Murua Murua V2F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
GRACE MUSGROVE ABF AUSTRALIA
ENEKO NIETO IRURETA SUB23M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JORGE NUÑ‘EZ BARAKALDO V1M INDEPENDIENTE
ROQUE OCA PERNAS ABM BILBAOTRI
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM BILBAOTRI
UNAI OLABARRIETA PASCUAL V1M URBIKO TT BASAURI
RAUL OLANO BARTUREN V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IKER OLAZABAL ITURRI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
OIHANA OREJA INSAUSTI ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ENEKO ORMAETXEA ALVAREZ CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
IKER ORMAETXEA ARRIETA SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
ALEJANDRO ORODEA ZUECO V1M BILBAOTRI
Iker Ortiz de Zarate Nuñez ABM ASCENTIUM ARABATRI
DAVID ORTIZ FERNANDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Mikel osa Azpillaga V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
NAIA OZKORTA DAVILA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
IÑIGO PADILLA ATUCHA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
LEIRE PASCUAL AGUIRRE ABF CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
RICARDO PASTOR RUIZ V1M EUSKOMAN TRIATLOI TALDEA
PATRICIA PATIÑO LUIS V1F C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
PABLO PEDREIRA PASCUAL CDM ASCENTIUM ARABATRI
DANIEL PELAZ FERNANDEZ V1M C.DEPORTIVO ATRI DE ASTRABUDUA
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F URBIKO TT BASAURI
IÑIGO PEREDA Sinovas ABM BILBAOTRI
Oscar PEREZ DE EULATE EZCURRA V1M TKRONO TRIATLON GETXO
CARLOS JAVIER PEREZ DE OBANOS LOPEZ V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
Jon Pernia Gormley ABM BILBAOTRI
AMAIA PERNIA MIRANDA ABF BILBAOTRI
MONICA PINTOR MENTXAKA ABF BILBAOTRI
IÑIGO PIÑON SAINZ JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
IKER PRIETO CHIC SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
Eduardo Quevedo QUINTANA V1M BILBAOTRI
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JOSEBA REBOLLO DE LA PARTE ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
RAUL REBOLLO JUARRERO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
LEYRE RODRIGUEZ ANDRES V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
VITALIY RODRIGUEZ DE LA PRESA JNM ASCENTIUM ARABATRI
DIEGO RODRIGUEZ MARTINEZ V1M SVC- SEGURIDAD
FRANCISCO RODRIGUEZ PEREZ-CURIEL V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IBON ROMERO CABEZAS ABM INDEPENDIENTE
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
MARKEL RUIZ ARAUZO V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
IGOR RUIZ BAEZ CDM INDEPENDIENTE
AITOR RUIZ DE ZARATE BARAHONA V1M EUSKOMAN TRIATLOI TALDEA
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
RUBEN RUZAFA CUETO ABM C.D. BIKE PHILOSOPHY
pedro javier SABINO VALERA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ANDER SÁEZ FERNÁNDEZ SUB23M TRIATLÓN SANTANDER
MIKEL SAGARNA AGIRREZABALA ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M BAXURDE TXIKI USURBIL
julen sagastibeltza lasarte ABM SALTOKI TRIKIDEAK
ALBERTO SAINZ VELAZQUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI SALABERRIA BEITIA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
EÑAUT SALEGI ARANBERRI SUB23M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
oskar SANCHEZ ALDAMA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
Ibone Sánchez Garmendia ABF CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
GUSTAVO SANCHEZ HERREROS ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JESUS SANCHEZ MORENTE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
LUIS MIGUEL SANCHEZ ROSADO ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F URBIKO TT BASAURI
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR SARASOLA ASTIGARRAGA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
SARA SARDINA ALAMO ABF ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDER SEGUROLA ULI ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
BRENNEN SMITH SUB23M CANADA
IRATXE SOBERA ARREDONDO V1F URBIKO TT BASAURI
AITOR SORARRAIN MENDIETA ABM TOLOSALDEKO T.T.
Maialen SORRELUZ Urbieta ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MIKEL STEVENSON ARANTZAMENDI SUB23M KOAXI H.I.B. T.T.
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GONZALO SUKUNZA GORRICHO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANDEKA TAMAYO ALONSO V1M URBIKO TT BASAURI
IGNACIO TANCO ESPADAR ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
AINHIZE TEJEDOR BILBAO ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
Roberto Tesouro Ramos ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ELISABET THOMAS ARRIZABALAGA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
TRENT THORPE SUB23M NEW ZEALAND
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM INDEPENDIENTE
IMANOL TORRE FERNANDEZ DE LA PEÑA V1M BILBAOTRI
ENEKO TORRE ORTEGA V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ZIGOR UDAETA IRIARTE ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JOSE XABIER UGARTE CANO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
EVA UGARTE OROZCO V2F YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER UGARTEBURU ETXEBARRIA SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
PAULA UGARTEBURU ETXEBARRIA CDF GARRAITZ KIROL TALDEA
CARLOS UNCETABARRENECHEA SANTO DOMINGO V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
AITOR URANGA REKONDO V1M ALTZA HERRIA TRIATLOI K.T.
Iban Urdangarin agirre ABM TRIGOI TRIATLOI TALDEA
HARITZ URIA LARRAÑAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
Marc Uriarte V1M U.C. SANT CUGAT
JON ANDER URIARTE BASTERRECHEA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
OLATZ URIARTE IRUSTA ABF CICLOS GORLIZ C.D.
DIEGO URIBE IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
GABRIEL URMENETA GIL ABM S.D.R. ARENAS
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
GUILLERMO VAHL PEDROSA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JESUS Mª VALENCIA ABASKAL V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
Adrian Valle Corral ABM INDEPENDIENTE
JOSU VALLINA LARREATEGI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
Naiade Velasco Rodriguez ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
RAUL VICARIO GONZALEZ V1M C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
TAMARA VICENTE MACHADO ABF INDEPENDIENTE
imanol ander vicente ugalde ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
MATILDA VILDER SUB23F AUSTRALIA
IMANOL VILLA BARRAGAN ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO VILLANUEVA IBARRA ABM SALTOKI TRIKIDEAK
JUAN VILLANUEVA PASCUA ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
SERGIO VILLANUEVA ZARRANDICOECHEA V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JULEN VILLAR LUQUE ABM TKRONO TRIATLON GETXO
LANDER VIÑAS MARTÍN ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
UNAI YAÑEZ URRESTI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
XABIER ZABALA IGUARAN V2M INDEPENDIENTE
KOLDO ZABALAANDIKOETXEA SOLAUN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
EGOITZ ZALAKAIN ERBITI ABM INDEPENDIENTE
Maialen Zamakola Zamakola SUB23F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL ZAMORA CARRANCIO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JULEN ZAMORA JAUREGI CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
IKER ZORNOZA BELAUSTEGUIGOITIA ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
XABIER ZUAZO OLEA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Imanol Zubeldia AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
JOSU M. ZUBERO OLAETXEA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
KARMEL ZUBIAUR ONANDIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
PEDRO ZUMARRAGA GOROSTIZA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA