EUS | CAS

IV. GETARIAKO TRIATLOIA (29/04/2018)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    410 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
OSCAR ABAD LOPEZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JAIME ABALOS GARCIA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ARITZ ADIN URTASUN ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ALBERTO AGIRRE IZETA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
Alayn Aguayo larrea V1M INDEPENDIENTE
ALVARO AGUERRI ANSO ABM S.D.R. ARENAS
XABAT AIZPIOLEA IRADI V1M INDEPENDIENTE
JOSEBA AIZPURUA ARAMBARRI ABM INDEPENDIENTE
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
IGOR AIZPURUA UGARTE V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JONE AIZPURUA ZUAZUA V1F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
OIER ALBERDI QUIÑONES V1M D. APALATEGI
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ALBERDI TOLOSA JNM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN ALBISU ARSUAGA SUB23M AÑORGA K.K.E.
AITOR ALDASORO GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
MARTINA ALDAYA IRIGOYEN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL Alonso Arsuaga ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO Etxebarria ABM INDEPENDIENTE
SERGIO ALONSO ROSCO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Mikel Altuna Goenaga ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER ALTUNA VELASCO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
DAVID ALVARADO HERNANDEZ V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
HUGO ALVAREZ PONGA ABM INDEPENDIENTE
SERGIO ÁLVAREZ ROBLES ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ENEKO AMADO PEÑA ABM INDEPENDIENTE
JOSEBA AMILIBIA ARAMBURU V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AITOR ANDONEGUI ANCIZAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL ANGULO PRECIADO V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ROBERTO ANTA ALVAREZ ABM CLUB DEPORTIVO TRIATLON BIERZO
IÑAKI AÑORGA UNANUE ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JON ARANGUREN DERIOZPIDE ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MANUEL ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IBON ARANGUREN OLIVERI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IBAN ARANGUREN UCIN V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
PATXI XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Aitor Arotzena Lopez JNM AÑORGA K.K.E.
NEREA ARREGI OLAIZOLA V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIREIA ARRILLAGA MURELAGA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
PEIO ARRILLAGA MURELAGA ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
amaia arteaga alkain ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL ARTEAGA ZABALA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ASTABURUAGA EREÑA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IGOR AYERBE ZABALZA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M UROLA TRAITLOI KLUBA
CRISTINA AZCOLAIN GARCIARENA ABF INDEPENDIENTE
IÑAKI AZKARATE BEREKOETXEA ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
LIZAR AZKUNE ULLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
GORKA AZNAR FERNANDEZ ABM INDEPENDIENTE
JUAN MARI AZPILLAGA ETXEBERRIA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
GORKA AZPILLAGA MENDEZ ABM INDEPENDIENTE
LIDE AZUETA LIZAUR SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M INDEPENDIENTE
ANE BALENTZIAGA IRIBAR ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
BORJA BALLAZ URREJOLA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL BAQUERIZA MARIÑELARENA ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
URTZI BARANDIARAN AGUIRRE V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IOSU BAREÑO PEINADO V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
AINHIZE BARRAINKUA AGIRRE SUB23F ALOÑA MENDI K.E.
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
XAVIER BARRENA BERTRAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AITZOL BARRONDO BADIOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
XABIER BELDARRAIN OÑATE V1M TOLOSALDEKO T.T.
NEREA BERASATEGI PLAZAOLA CDF SALTOKI TRIKIDEAK
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
ION BERMEJO YANGUAS SUB23M A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
PELLO BERRIZBEITIA APELLANIZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JON ANDER BILBAO CAMPOS V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
PAOLO BINDI . V1M TKRONO TRIATLON GETXO
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
GORKA BLASCO DIAZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
PILI BODEGAS PRIETO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
PATXI BORRACHERO LINDO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
PAUL BRETOS LOIDI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL BUJ ALVAREZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
BERNARD CALVO VICENTE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
ALBERTO CAMARERO MARTINEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
RUBEN CANTERO ANTOLIN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
Iker Carmona Carrasco SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
VICTOR CARRERA ROJO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
CAROL CASTELLANOS AYUCAR V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
ARITZ CAYON RUIZ ABM INDEPENDIENTE
ION CHILLON LARREA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
eloi chimeno scaloni ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
MIKEL CHUECA AGUIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER CHUECA AGUIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALFONSO CID GONZÁLEZ ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ENRIQUE COBEÑA SICOURET ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSE RICARDO COLL CAPELLE V1M TRI - UR GAZIA
AITOR CONDE MESTRE ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RICARDO DE GOÑI RIPA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA JNF URBIKO TT BASAURI
JON DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
RICARDO DE LA RUA SORAZU V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MARIA DE LA RUBIA GOMEZ-MORAN V1F INDEPENDIENTE
ASIER DE LA TORRE SALABERRIA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
FERNANDO DEAN VIDARTE V1M C.T. ZONA MEDIA
PAULA DEL POZO BORRACHERO CDF SALTOKI TRIKIDEAK
Mikel Díaz Arregui ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
MARINA ECHENIQUE PALACIOS JNF SALTOKI TRIKIDEAK
MIGUEL ECHENIQUE PALACIOS SUB23M SALTOKI TRIKIDEAK
JULEN EGAÑA ALBISU ABM AÑORGA K.K.E.
GORKA EGAÑA MEABE V1M TKRONO TRIATLON GETXO
IMANOL EGUIBAR BECARTE ABM AÑORGA K.K.E.
JULEN EGUSKIZA ZUÑIGA V1M URBIKO TT BASAURI
IÑIGO EIZAGIRRE GARMENDIA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
TXOMIN EIZAGUIRRE SAN SEBASTIAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MAIALEN ELIA SARASIBAR ABF A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IÑAKI ELIAS LOPEZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
JON ELOLA ODRIOZOLA ABM TOLOSALDEKO T.T.
NAGORE ELU ARANTZAMENDI ABF KOAXI H.I.B. T.T.
Urtzi Errazquin mintegui ABM TRIRUNNERS GETXO
ERRAMUN ERRO AIZPURUA ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
ADUR ESKISABEL DE JUAN ABM INDEPENDIENTE
ICARO ESTEBAN BUSTOS ABM TRIATLÓN ATLETI
ANDONI ESTEBAN GOMEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
EIDER ESTIBARIZ LUNA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
IGOR ETAYO GONZALEZ DE MENDOZA V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
LORDI ETXAONDO IZAGIRRE V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ION ETXEBERRIA EIZAGIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
Borja Etxeita Goienola ABM TRIRUNNERS GETXO
EDER ETXEVERRIA CORTA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER ETXEZARRAGA MAIZTEGI V1M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
OIHANA EZPONDA PEREZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
RUTH FERNANDEZ MIGUEL V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
NEREA FERNANDEZ PALACIO JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GUILLERMO FERNÁNDEZ ROMÁN V1M COMPLUTUM TRIATLON
LUIS FERNANDEZ SAYAVERA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Iñigo Flamarique ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
MANU FRANCISCO PEREZ DE ARENAZA V1M TRIGOI T.T
IORITZ FUENTES ETXEGOIEN ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
GONZALO FUENTES ISASI ABM C.T. LABORATORIO SYS
CRISTINA FUERTES CRESPO V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
IÑAKI Gallego rosado V1M SAKANA TRIATLOI TALDEA
ENEKO GAMBAS ASTIGARRAGA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
JULEN GARATE FERNANDEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
AITOR GARCIA ASENSIO ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
David Garcia Cáceres ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JON GARCIA DE LA YEDRA BASURTO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
GARIKOITZ GARCIA OTXOA DE ZUAZOLA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
AINHOA GARCIA PORTILLO ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
MIGUEL ANGEL GARCIA ZANCA ABM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
SALVADOR GARCIA-ROSADO MIGUEL V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
GORKA GARITAONANDIA AZUETA V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI TRIATLOI TALDEA
AINHOA GARNICA ALCORTA V1F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AIALA GARRO BARTUREN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
XABIER GASTAÑARES ARAIZTEGI V2M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IBAN GIL HUERTA V1M ZUMITZA T.T. HERNANI
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL GOENAGA FERNANDEZ ABM AÑORGA K.K.E.
IBAI GOICOECHEA PEÑA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ALFREDO GOIKOETXEA BERISTAIN V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
PELLO GOIKOETXEA PASCUAL V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANTXON GOITIA GOITIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
XABIER GOITIA GOITIZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
PAUL GOITIA MARDUERKIAGA SUB23M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
ADOLFO GOMEZ LOSADA ABM INDEPENDIENTE
MAIKEL GOMEZ SOUTO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
CARLOS JAVIER GÓNGORA URZAIZ V1M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JON GONZALEZ ARESTI V1M URBIKO TT BASAURI
AINARA GONZALEZ GUTIERREZ ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
IRATXE GONZALEZ LANDERA V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
GORKA GONZALEZ LARRAÑAGA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
ANDER GOROSTITZU MUXIKA V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
GORKA GORROSARI MEDINA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
OLATZ GORROTXATEGI DORRONSORO ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
PABLO GURRUTXAGA LARUNBE JNM INDEPENDIENTE
ENRIQUE GURUCETA RANERO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IGOR GURUTXARRI ARIZAGA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ALVARO GUTIERREZ IBAÑEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IBAI GUZMAN IRAZUEGUI ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ALEJANDRO HELGUERA PERALES ABM INDEPENDIENTE
HARITZ HERMOSO ARRUABARRENA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
DABID HERNANZ SERRANO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Gaizka Herrero Larrea V1M INDEPENDIENTE
MIKEL HERZOG HERZOG ABM TRIGOI T.T
OSCAR HERZOG HERZOG V1M TRIGOI T.T
AITOR HOYOS HUERGA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANDONI IBARBIA AIZPURU V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ENAITZ IBARBURU ZURIARRAIN ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
IÑIGO IBARBURU ZURIARRAIN SUB23M TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
JON IDARRETA ZAPIRAIN JNM YEPA! TRIATLOI KLUBA
PATXI IGARTUA ZENDOIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Hugo IGLESIAS GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
ANTONIO MANUEL IGLESIAS LORENZO V1M INDEPENDIENTE
Jon ILLARRAMENDI ERRASTI V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL IMAZ IBARBIA ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
SERGIO INCHAUSTI BEÑARAN V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON INDAKOETXEA BARBERENA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDER IRADI MITXELENA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
XABIER IRIARTE ARAMBURU V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL IRIARTE ARANBURU ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
AITOR IRIARTE IJURRA ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
Andima Iribar Aranguren ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
INGE IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OIER IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
BEÑAT IRIZAR DORRONSORO SUB23M AÑORGA K.K.E.
Alejandro ISASA LERSUNDI V1M INDEPENDIENTE
ALAI ISUSQUIZA CONDE ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑIGO ITURRIOZ EZEIZA ABM AÑORGA K.K.E.
AXIER ITURRIZA AIZPURUA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
JAVIER IZCUE ELIZALDE ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
MIKEL JAUREGI IZAGIRRE V1M INDEPENDIENTE
OLAIA JAUREGI IZAGIRRE ABF AÑORGA K.K.E.
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
ALFREDO JIMENEZ MERCHAN ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
ADUR JUARISTI MATOS ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ZORION KAREAGA LAKA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
GORKA KINTANA AZPIAZU ABM INDEPENDIENTE
IGOR KORTA VÉLEZ ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM G.E.
ANDONI LABAKA LIZARAZU ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
igor Labaka Lizarazu V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
EDUARDO LAINEZ ROMANO V1M S.D.R. ARENAS
AITOR LANDA ETXARRI ABM TOLOSALDEKO T.T.
DANEL LARRAÑAGA AZPIROZ ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
PABLO IMANOL LARRAÑAGA AZPIROZ SUB23M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IÑIGO LARZABAL BENGOETXEA V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
JON LASA ANDUAGA ABM ALOÑA MENDI K.E.
MIKEL LECUONA GRANJA V1M INDEPENDIENTE
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL LEONARDO LICERANZU ABM BILBAOTRI
JOSE IGNACIO LETAMENDIA ROBLES V1M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
IKER LETURIONDO MUÑOZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ITSASO LEUNDA GOÑI ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
KARMELE LICEAGA ALCANTARA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN V1F IRRINTZI-SMG
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
Iosu Loiola Anso ABM AÑORGA K.K.E.
IRENE LOIZATE SARRIONANDIA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
JORGE LÓPEZ IBORRA ABM TRILAGUNAK
JESSICA LOPEZ MOLINOS ABF S.D.R. ARENAS
JONATHAN LORIENTE ARIAS ABM TRIGOI T.T
JOSE EMILIO LOS ARCOS AISA ABM C.D. TRIATLÓN ATALAYA
IGOR MADARIAGA ORBE ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
OSKAR MALLES ZUBELDIA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA V2M INDEPENDIENTE
ISAAC MARDARAS ARRUE V1M INDEPENDIENTE
ARITZ MARIN MAIZA ABM TOLOSALDEKO T.T.
FERNANDO MARTIN GIL V1M INDEPENDIENTE
ENDIKA MARTIN IRASTORZA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
alberto martinez V2M C.C. DEMANDA CICLOS
ROBERTO MARTÍNEZ AGORRETA V1M S.D.R. ARENAS
GAIZKA MARTINEZ DE ALBENIZ ARCAUZ ABM SAKANA TRIATLOI TALDEA
ALAIN MARTINEZ DE ESTARRONA SANTAMARIA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
UNAI MARTINEZ ETXEBESTE V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
OSCAR MARTINEZ PINTO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
SANDRA MARTINEZ SIERRA ABF INDEPENDIENTE
JESUS MARTINEZ VALLEJO ABM C.T. CAMALEÓN
ANDONI MATXAIN IRAOLA ABM TOLOSALDEKO T.T.
DANIEL MAYO SORRELUZ V1M INDEPENDIENTE
ANDER MENAUT BELTRAN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IRATI MENDIA GARCIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
Ander Mendia Larrinaga ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAURI
JOSÉ IGNACIO MIQUEO GUEMBE V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ELIAS MOLINA CASADO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JAVIER MUELA HERRERA V1M TRIATLON COLINDRES
MIKEL MUGICA BIKUÑA ABM SALTOKI TRIKIDEAK
HASIER MUJIKA AGIRRE ABM TRIGOI T.T
ASIER MUJIKA GONZALEZ ABM TOLOSALDEKO T.T.
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
ANDER MUÑOZ MARTIN ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IKER MURGIONDO MARQUEZ CDM INDEPENDIENTE
XABIER MURIEL DE JUAN JNM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
JON MURUA ETXANIZ ABM INDEPENDIENTE
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
GRACE MUSGROVE ABF AUS
MIKEL NARBAIZA ZUBIZARRETA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
BORJA OCHOA SANCHO ABM INDEPENDIENTE
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
GORKA OLASKOAGA ALONSO ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
IOANA OSA LARRUZEA ABF KOAXI H.I.B. T.T.
ANDREA OSACAR HERNANDEZ ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AMAIA OSTOLAZA ANTELO V1F INDEPENDIENTE
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
NAIA OZKORTA DAVILA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
MASSIMO PANZINO . V1M INDEPENDIENTE
GLENN CHARLES PARKER . V2M S.D.R. ARENAS
EDORTA PASTOR SOUSA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F URBIKO TT BASAURI
ARITZ PEREZ ARTIEDA V1M CD ERREKA KE
RAQUEL PEREZ GARCIA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
PABLO PEREZ MARCHAL ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
JAVIER PÉREZ MARCHAL V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JAVIER PORRAS DURAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
FERNANDO PRIETO GANUZA V1M S.D.R. ARENAS
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
OLIVIER RIEG V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
Naiade Rodriguez ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
ADRIAN RODRIGUEZ ANDRES SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
BORJA RODRIGUEZ MUÑOZ ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
JUAN CARLOS ROJAS ZAMBRANO V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
BORJA ROMAN CASTRILLEJO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
FRANCISCO ROZAS SOLA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN CARLOS RUEDA AYUSO V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
IGOR RUIZ BAEZ CDM INDEPENDIENTE
AMAIA RUIZ ESCRIBANO ABF A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
PEDRO JAVIER SABINO VALERA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL SAEZ DE LAFUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
MIKEL SAGARNA AGIRREZABALA ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M BAXURDE TXIKI USURBIL
LUIS XABIER SAGASTIBELTZA GOIKOETXEA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
julen sagastibeltza lasarte ABM SALTOKI TRIKIDEAK
IÑAKI SALABERRIA BEITIA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JULEN SALDIAS ONDARRA ABM BPXPORT KIROL KLUBA
EÑAUT SALEGI ARANBERRI SUB23M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
Francisco Sanchez Fuente V2M INDEPENDIENTE
Asier Sánchez Rodríguez ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
GORKA SANCHO SILLERO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IRATI SANMANIEGO CAMARASA ABF C.D KAIROSCORE
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F URBIKO TT BASAURI
AGER SANZBERRO VILLAOZ ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
MIGUEL SARASOLA NOGUES V1M INDEPENDIENTE
IÑIGO SASIAIN GARCIA SUB23M BAXURDE TXIKI USURBIL
EGOITZ SEGUROLA ALKORTA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANDER SEGUROLA ULI ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
GERMAN SERRATO ORTIZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO SEVILLANO NAVARRO ABM S.D.R. ARENAS
IRATXE SOBERA ARREDONDO V1F URBIKO TT BASAURI
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
AITOR SORARRAIN MENDIETA ABM TOLOSALDEKO T.T.
MAIALEN SORRELUZ URBIETA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDONI SUQUIA ARMENDARIZ V1M C.D KAIROSCORE
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
Jose Ignacio TABOADA CENDON ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
ANDEKA TAMAYO ALONSO V1M URBIKO TT BASAURI
AINHIZE TEJEDOR BILBAO ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
ANDONI TENA MARGAÑON ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Arturo Torre V2M TRIATLON COLINDRES
IÑAKI UCIN IRIBAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOSU UGARTE AMUTXATEGI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE XABIER UGARTE CANO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR UGARTE GONZALEZ ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
BEÑAT UGARTE IGUIÑIZ ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
PAULA UGARTEBURU ETXEBARRIA CDF GARRAITZ KIROL TALDEA
JON UNANUE AIERZA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
KRISTINA URBIETA OTAEGUI ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IBAN URDANGARIN AGIRRE ABM TRIGOI T.T
GABRIEL URMENETA GIL ABM S.D.R. ARENAS
GORKA URRACA DEL RIO JNM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
Julen USANDIZAGA CASTRO ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
LUIS USATORRE IRAZUSTA V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
GUILLERMO VAHL PEDROSA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
CARLOS VALDESPINA AGUILAR ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JOSU VALLINA LARREATEGI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL VAREA LASAOSA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
imanol ander vicente ugalde ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
OSCAR VILA DIEGUEZ ABM NATACION PABELLON OURENSE
IMANOL VILLA BARRAGAN ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IKER VILLATE ARISTARAN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
Esteve VIÑOLAS PRAT V2M INDEPENDIENTE
JORDI VIÑOLAS SALUSTIANO ABM INDEPENDIENTE
Unai ZABALA LARRAÑAGA JNM SALTOKI TRIKIDEAK
FERMIN ZABALETA ASIAIN SUB23M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
DANIEL ZABALO LOPEZ V3M TRIGOI T.T
EGOITZ ZALAKAIN ERBITI ABM INDEPENDIENTE
JULEN ZAMORA JAUREGI CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
ANE ZIARAN LASKURAIN ABF SALTOKI TRIKIDEAK
XABIER ZUAZO OLEA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Imanol ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
IÑAKI ZUBIMENDI ZIALTZETA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JON ZULOAGA ARIÑO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA