EUS | CAS

MUNGIAKO X. DUATLOIA (24/02/2018)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    189 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
ANDONI AGUIRRE EGAÑA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
MARTINA ALDAYA IRIGOYEN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
LUIS ALEGRE VILLANUEVA JNM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ERLANTZ ALONSO ETXEBARRIA ABM INDEPENDIENTE
JOSEBA AMILIBIA ARAMBURU V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALFONSO ANDRES SANZ ABM TRIRUNNERS GETXO
NATXO ANGULO ERCILLA ABM BILBAOTRI
MIKEL APALATEGUI GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
IRATI APRAIZ OLAMENDI ABF URDAITRI MOTRIVATION T.T
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
GORKA ARCOCHA MORENO ABM TRIRUNNERS GETXO
XABIER ARRIBALZAGA ETXABE ABM INDEPENDIENTE
JOSEBA ARRUZA SOTO ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
XABIER ASTIGARRAGA REGUEIRO ABM EGURRE K3
JUAN ANTONIO ATUTXA FERNANDEZ JNM GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M UROLA TRAITLOI KLUBA
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA V1M BILBAOTRI
UNAI AZUMENDI BARCENA ABM CICLOS GORLIZ C.D.
jon barquin diez ABM INDEPENDIENTE
AINHIZE BARRAINKUA AGIRRE SUB23F ALOÑA MENDI K.E.
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI BASTERRA BARRENETXEA V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
AXEL BECI CALVO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
RICHARD CALLE MARTINEZ ABM RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
JUAN MANUEL CALVO BARBERO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
GONZALO CALVO LORENZO ABM EGURRE K3
LORENA CAMPOMAR BÁEZ SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
UNAI CANTALAPIEDRA GOMEZ ABM CICLOS GORLIZ C.D.
VICTOR CARRERA ROJO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
CAROL CASTELLANOS AYUCAR V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
UNAI CASTILLO GALLASTEGUI V1M MRT TRIATLOIAK
IRAULTZA CASTILLO LLAMOSAS V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
RAUL CISNEROS TORRADO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IDOIA CLAVELL RONCO V1F BILBAOTRI
MARTA COLLADO MONTALBAN ABF TRIRUNNERS GETXO
GONTZAL CORRALECHE LEGARRETA-ETXEBARRIA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
JOSÉ MANUEL DE FORONDA VIGALONDO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IÑAKI DE LA PUENTE HIGUERO ABM URBIKO TT BASAURI
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
IVAN EGUSQUIZA ITURBE ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN MARTIN ELEXPURU ARREGI V3M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ENEKO ELOSEGUI MATEO ABM AÑORGA K.K.E.
AITOR EREÑO APELLANIZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
URTZI ERRAZQUIN MINTEGUI ABM TRIRUNNERS GETXO
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDONI ESTEBAN GOMEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
EKAITZ ESTEBAN PERTUSA ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL ETXEBARRIA BILBAO ABM URBIKO TT BASAURI
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ SUB23M BASQUE TRIBE
JON ETXEVERRIA BARANDIARAN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IÑAKI FDEZ DE GAMBOA IRARRAGORRI V2M INDEPENDIENTE
JAVIER FERNANDEZ RODRIGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
ALAIN GARAIGORDOBIL JIMENEZ ABM SALTOKI TRIKIDEAK
JOSE LUIS GARCIA PEÑA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
FERNANDO GARICANO GOLDARAZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL GIL ANGULO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
PELLO GOIKOETXEA PASCUAL V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITIA OMAECHEVARRIA JNM ASCENTIUM ARABATRI
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
Xabier Gonzalez ABM INDEPENDIENTE
MIKEL GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IRATXE GONZALEZ LANDERA V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M TKRONO TRIATLON GETXO
SILVIA HERMIDA SANCHEZ V1F URDAITRI MOTRIVATION T.T
HARITZ HERMOSO ARRUABARRENA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
ROMAN HERNANDEZ SIERRA V3M SVC- SEGURIDAD
MIKEL HERNANDO REDONDO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
GAIZKA HERRERO LARREA V1M INDEPENDIENTE
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM BASQUE TRIBE
MIKELDI IBARROLA MORENO ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MIKEL IBERGALLARTU MENDEZ SUB23M CLUB TRIATLON IMD SEGOVIA
ANTONIO MANUEL IGLESIAS LORENZO V1M INDEPENDIENTE
OSCAR IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
FERNANDO IÑURRIETA LEAL V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OIER IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
JUAN CARLOS JIMENEZ ANDRES V1M URBIKO TT BASAURI
ZIGOR JIMENEZ BENITO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RUBEN JIMENEZ MARTINEZ ABM EGURRE K3
GARAZI KORTA AIZPURUA ABF C.D.CICLISTA VIBIKE
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M MRT TRIATLOIAK
MANEX LARRAÑAGA ALBERDI SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON LASA ANDUAGA ABM ALOÑA MENDI K.E.
MARIA DEL KORO LASA IMAZ V2F C.D. GIRLS ON FIRE
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR LAZKANO ARANA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IRENE LOIZATE SARRIONANDIA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
PEIO LOPEZ ARBIZU V1M CD ERREKA KE
Gonzalo LOPEZ GARCIA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSU LOTINA GAUBEKA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR MADARIAGA ORBE ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
LAURA MAESO OSTA ABF BILBAOTRI
RAUL MAGUREGI SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
JUAN LUIS MAIZA BEGIRISTAIN V2M SAKANA TRIATLOI TALDEA
GARAZI MARTIN ARIAS ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
GORKA MARTIN PRIETO ABM INDEPENDIENTE
RUBEN MARTIN PRIETO ABM INDEPENDIENTE
LAURA MARTINEZ ALEJOS V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JULIAN MARTINEZ GUZMAN ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ANDONI MAYO AZKARATE ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALBA MENDAZONA ARANDIA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSU MENDIOLA IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
IBON MONDRAGON ELCORO-IRIBE V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
BERSOITZ ODRIOZOLA URQUIZA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
Beñat Ormazabal Ortiz ABM INDEPENDIENTE
JUAN JOSE ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
DAVID ORTIZ FERNANDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
RUBEN ORTIZ FRANCOS V1M BASQUE TRIBE
ROBERTO ORTUÑO LOPEZ V2M URBIKO TT BASAURI
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
DAVID PEREÑA VILLACORTA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
UNAI PEREZ GUERRA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
PABLO PEREZ PEREZ V1M TRIRUNNERS GETXO
JON PERNIA GORMLEY ABM BILBAOTRI
AMAIA PERNIA MIRANDA ABF BILBAOTRI
MONICA PINTOR MENTXAKA ABF BILBAOTRI
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JAVIER PORRAS DURAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
XABIER PUJANA BILBAO ABM EGURRE K3
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
Gaizka Redondo Bilbao ABM INDEPENDIENTE
Julen Redondo Bilbao ABM CICLOS GORLIZ C.D.
JOSE MANUEL RODRIGO NAVAS V1M URBIKO TT BASAURI
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
MARIA CRISTINA RODRIGUEZ VARONA V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
BORJA ROMAN CASTRILLEJO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO ROMILLO SAINZ DE LA MAZA ABM CICLOS GORLIZ C.D.
MIKEL RUIZ BARRON ABM ALOÑA MENDI K.E.
MIKEL SAEZ DE LAFUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ALBERTO SAINZ VELAZQUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
PATRIK SAITUA BETANZOS ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
JUAN IGNACIO SANCHO DE LA GARZA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
Erik Sandonis Martín ABM INDEPENDIENTE
SARA SARDINA ALAMO ABF ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ANDER SARRIUGARTE GARCIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JAVIER SAUCEDA DE LA VIEJA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GONZALO SUKUNZA GORRICHO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
CIRO TOBAR DE URBINA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
NEKANE TOREA CANO SUB23F ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ENEKO TORRE ORTEGA V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JON TRIGUEROS ALVAREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
BEÑAT UGARTE IGUIÑIZ ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
PAULA UGARTEBURU ETXEBARRIA CDF GARRAITZ KIROL TALDEA
JON UNANUE AIERZA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
OLATZ URIARTE IRUSTA ABF CICLOS GORLIZ C.D.
ERLANTZ URIARTE OCAMICA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
Ibon Urkidi Rodríguez V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO VEGA LOPEZ V1M CICLOS GORLIZ C.D.
IMANOL ANDER VICENTE UGALDE ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
IMANOL VILLA BARRAGÁN ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER VILLA MANDALUNIZ ABM GARRIBIKES
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PABLO ZABALA GONZALEZ SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
UNAI ZABALA LARRAÑAGA JNM SALTOKI TRIKIDEAK
KOLDO ZABALAANDIKOETXEA SOLAUN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ANE ZIARAN LASKURAIN ABF SALTOKI TRIKIDEAK
XABIER ZUAZO OLEA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG