EUS | CAS

BASAURIKO XXII. DUATLOIA (04/03/2018)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    173 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ERLANTZ ALONSO ETXEBARRIA ABM INDEPENDIENTE
LUIS ALONSO IBAÑEZ V2M INDEPENDIENTE
ROBERTO ALONSO TERRADILLOS ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
NURIA ALVAREZ LOPEZ V1F URBIKO TT BASAURI
RICARDO ALVAREZ MOLINA V1M TRI - UR GAZIA
NATXO ANGULO ERCILLA ABM BILBAOTRI
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
GORKA ARCOCHA MORENO ABM TRIRUNNERS GETXO
OLATZ ARREGI AGIRRE ABF INDEPENDIENTE
PAUL ARRIETA SANZ SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
JOSEBA ARROITA ASTELARRA V3M URDAITRI MOTRIVATION T.T
Xabi Arza ABM CD KIROL BAT TRIATLOI TALDEA
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M UROLA TRAITLOI KLUBA
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA V1M BILBAOTRI
GORKA AZPILLAGA MENDEZ ABM INDEPENDIENTE
LIDE AZUETA LIZAUR SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UNAI AZUMENDI BARCENA ABM CICLOS GORLIZ C.D.
BORJA BALLAZ URREJOLA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
XABIER BARAJA NUÑEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JON BERASATEGI ZABALA V1M INDEPENDIENTE
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
FRANCISCO DE BORJA BRIONES PEREZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
DAVID BRIZ SAINZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
JUAN MANUEL CALVO BARBERO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
RUBEN CANTERO ANTOLIN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
RAUL CISNEROS TORRADO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IDOIA CLAVELL RONCO V1F BILBAOTRI
ENRIQUE COBEÑA SICOURET ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IGOR CORTAZAR V1M URBIKO TT BASAURI
IÑAKI DE LA PUENTE HIGUERO ABM URBIKO TT BASAURI
KOLDO DIAZ AGUILELLA ABM GARRIBIKES
KOLDO DIAZ BIZKARGUENAGA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JOSE ANGEL DOMINGO HERRERO V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JULEN EGUSKIZA ZUÑIGA V1M URBIKO TT BASAURI
ENEKO ELOSEGUI MATEO ABM AÑORGA K.K.E.
AITOR EREÑO APELLANIZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
URTZI ERRAZQUIN MINTEGUI ABM TRIRUNNERS GETXO
HUGO FELIX ESCRIBANO GIL ABM INDEPENDIENTE
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
BORJA FALAGAN RAMOS ABM URBIKO TT BASAURI
IÑAKI FDEZ DE GAMBOA IRARRAGORRI V2M INDEPENDIENTE
JAVIER FERNANDEZ ELEJALDE ABM BILBAOTRI
ALAITZ FERNANDEZ MUNARRIZ V1F C.D. GIRLS ON FIRE
Javier Fernandez Rodriguez ABM TRIRUNNERS GETXO
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
Aitor Ferreiro Fernandez JNM CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M INDEPENDIENTE
LUIS ANGEL FUENTES RUIZ V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IGNACIO GALILEA CALLEJO ABM TRIATLÓN COSTA QUEBRADA
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
ANTONIO GARCIA COSIO V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
OIHANA GARCIA LABIN ABF INDEPENDIENTE
Patxi García Murga V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
MARKEL GARITAGOITIA SALEGI ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
MIKEL GIL ANGULO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ANTXON GOITIA GOITIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
DENIS GOLDARACENA VACA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
NATALIA GOMEZ RUIZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALVARO GOMEZ SAEZ SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
MIKEL GONDRA ZARRAGA V1M CICLOS GORLIZ C.D.
JON GONZALEZ ARESTI V1M URBIKO TT BASAURI
MIKEL GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
DAVID GONZÁLEZ ESCALANTE ABM A.D. DUATLÓN POLANCO
XABIER GONZALEZ GOTI ABM INDEPENDIENTE
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
DAVID Gutiérrez macho ABM A.D. DUATLÓN POLANCO
ALEJANDRO HELGUERA PERALES ABM INDEPENDIENTE
SILVIA HERMIDA SANCHEZ V1F URDAITRI MOTRIVATION T.T
GABRIEL SEBASTIAN HERNÁNDEZ CAIRO V2M CLUB ATLETICO MELILLA
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
Gaizka Herrero Larrea V1M INDEPENDIENTE
PABLO IBARGUREN SEGOVIA ABM TRIATLÓN COSTA QUEBRADA
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM BASQUE TRIBE
OSCAR IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON INDAKOETXEA BARBERENA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MARIA TERESA IRACHE VARONA V1F C.D. GIRLS ON FIRE
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL IRIARTE ARANBURU ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO ITURBURU HERREROS V2M URBIKO TT BASAURI
XABIER JAUREGI AGUIRRE SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RUBEN JIMENEZ MARTINEZ ABM EGURRE K3
DANIEL JIMENEZ SANCHEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
LUDOVIC JOUAULT ABM TOBESPORT
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM SALTOKI TRIKIDEAK
Beñat Ormazabal Kima) ABM INDEPENDIENTE
BEATRIZ LALAGUNA PALACIO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M MRT TRIATLOIAK
MANEX LARRAÑAGA ALBERDI SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MARIA DEL KORO LASA IMAZ V2F C.D. GIRLS ON FIRE
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
ADRIEN LATESTERE ABM SALTOKI TRIKIDEAK
ASIER LINAZA CEBALLOS JNM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
VICTOR LLANO ARANA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JULEN LOPEZ DOMINGUEZ V2M INDEPENDIENTE
JOSE IGNACIO LOPEZ SAENZ V1M URBIKO TT BASAURI
ALBERTO LOPEZ VAZQUEZ ABM URBIKO TT BASAURI
LAURA MAESO OSTA ABF BILBAOTRI
IGOR MAGUNAGOITIA BIDAGUREN V1M URBIKO TT BASAURI
RAUL MAGUREGI SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
IBAI MARCOS LOPEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MIKEL MARIÑELARENA JURIO ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
GORKA MARTIN PRIETO ABM INDEPENDIENTE
RUBEN MARTIN PRIETO ABM INDEPENDIENTE
JULIAN MARTINEZ GUZMAN ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JESUS ANGEL MARTINEZ LOPEZ V2M URBIKO TT BASAURI
ALBA MENDAZONA ARANDIA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSU MENDIOLA IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
ARKAITZ MONTEJO MORAL ABM BILBAOTRI
IGOR MORENO JAUREGUI V1M BILBAOTRI
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM INDEPENDIENTE
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
JESÚS OGANDO CASTRO ABM TRIATLÓN CANTOBLANCO
LOURDES OIARTZABAL ETXEBERRIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
UNAI OLABARRIETA PASCUAL V1M URBIKO TT BASAURI
OSCAR ORDORICA IÑIGO V1M URBIKO TT BASAURI
Ruben Ortiz V1M BASQUE TRIBE
JUAN JOSE ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
DAVID ORTIZ FERNANDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO PADILLA ATUCHA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F URBIKO TT BASAURI
DAVID PEREÑA VILLACORTA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
UNAI PEREZ GUERRA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IVAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
JON PERNIA GORMLEY ABM BILBAOTRI
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JAVIER PORRAS DURAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
EDUARDO PRIETO PAZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSE MANUEL RODRIGO NAVAS V1M URBIKO TT BASAURI
OSCAR RODRIGUEZ GUTIERREZ V1M URBIKO TT BASAURI
MARIA CRISTINA RODRIGUEZ VARONA V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
SERGIO RUIZ ESTEVEZ ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
Jorge Salinero Rufo V1M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
Gaizka Sanchez V1M TKRONO TRIATLON GETXO
SERGIO SANCHEZ ARROYO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR SARASOLA ASTIGARRAGA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
EGOITZ SIENRA ALONSO ABM TRIRUNNERS GETXO
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GONZALO SUKUNZA GORRICHO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDEKA TAMAYO ALONSO V1M URBIKO TT BASAURI
ALFREDO TARRAQUE GARCIA ABM TRIRUNNERS GETXO
ANDONI TENA MARGAÑON ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ENEKO TORRE ORTEGA V1M TKRONO TRIATLON GETXO
KRISTINA URBIETA OTAEGUI ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AXIER URRESTI RIVERO V1M GARRIBIKES
IKER URRETABIZKIA HERGUEDAS ABM TRIGOI T.T
MIGUEL ANGEL VAZQUEZ GIL V2M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
NAIADE VELASCO RODRIGUEZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IKER VILLA MANDALUNIZ ABM GARRIBIKES
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JULEN VILLAR LUQUE ABM TKRONO TRIATLON GETXO
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
JAVI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE