EUS | CAS

XXVIII. EIBARKO DUATLOIA 2019 - Gipuzkoako Txapelketa Sprint Distantzian (09/03/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    205 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
MARCOS AGUILAR BENITO V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
IOSU AGUIRREGOMEZCORTA AGOTE INDEPENDIENTE
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
GAIZKA ALTUNA PAGUEY JNM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JESUS MARI ALTUNA USARRALDE ABM AÑORGA K.K.E.
IÑAKI ALVARO MORAN ABM SAKANA TRIATLOI TALDEA
Santi San Alzugaray V1M CD ERREKA KE
IGNACIO LAUREANO ANGULO ERCILLA ABM BILBAOTRI
ROBERTO ANTA ALVAREZ ABM CLUB DEPORTIVO TRIATLON BIERZO
LEIRE ANTIA LARRAÑAGA ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI AÑORGA UNANUE ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
JOHN AOUN SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IKER ARANZIBIA SAN MARTIN ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AITOR ARBONIES GOITIA INDEPENDIENTE
ALBERTO ARIAS EPELDE V1M BILBAOTRI
MIKEL ARISTEGI LEARRETA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL ARRASATE LARREA CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ENEKO ARRIAGA GORDILLO ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ASTABURUAGA EREÑA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
UNAI AZKORBEBEITIA SCLAVI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDER BAILE APAOLAZA SUB23M AÑORGA K.K.E.
ALAIN BARCENA AGIRRE ABM INDEPENDIENTE
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JOKIN BARREÑA DELGADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM TRISPORT TRIATLÓN
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM INDEPENDIENTE
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PELLO BERRIZBEITIA APELLANIZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GONTZAL BILBAO PEREZ ABM BASQUE TRIBE
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
LORENA CAMPOMAR BÁEZ ABF ASCENTIUM ARABATRI
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V3M GARRIBIKES
JOSE ANGEL CANTERO GARCIA V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
ADRIAN CEA FOL SUB23M INDEPENDIENTE
VANESSA CERRAJERO BARBERO ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
RAUL CISNEROS TORRADO V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RAFAEL CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
JORGE DELGADO FERRERO V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
ALVARO DÍAZ LANDA SUB23M INDEPENDIENTE
MARTIN DOMINGUEZ LOPEZ V2M ELGOIBARKO FLOW KIROL KLUBA
IVAN EGUSQUIZA ITURBE ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR EREÑO APELLANIZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
URTZI ERRAZQUIN MINTEGUI ABM TKRONO TRIATLON GETXO
MARKEL ESAIN CASTAÑARES INDEPENDIENTE
ADUR ESKISABEL DE JUAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
UNAI ETXEZARRAGA GOMEZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ANDER ETXEZARRAGA MAIZTEGI INDEPENDIENTE
IÑAKI FDEZ DE GAMBOA IRARRAGORRI V2M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
Juan carlos fernandez V1M SAKANA TRIATLOI TALDEA
CESAR FERNANDEZ CARRERO V1M ANTZAR KORRIKALARIAK
JAVIER FERNANDEZ ELEJALDE V1M BILBAOTRI
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
YULIA FERNANDEZ SANCHEZ ABF BILBAOTRI
JON GALDAMES BAU ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ITSASO GANGOITIA MAZORRIAGA ABF AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL GANZABAL ORDOÑEZ ABM INDEPENDIENTE
MIKEL GARATE BADIOLA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON GARCIA DE LA YEDRA BASURTO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
AIDAN GARCIA FABELO CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IGOR GARCIA GOROSITO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
CARLOS GARCIA MIGUELEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JOSE LUIS GARCIA PEÑA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GARCIA SAEZ DE BURUAGA ABM INDEPENDIENTE
JOSE RAMON GARCIA SANCHEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA ABM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
MAIKEL GOMEZ SOUTO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
Álvaro González García ABM INDEPENDIENTE
MANUEL AMADOR GONZALEZ PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
URKO HERRAN AGUILAR ABM ASCENTIUM ARABATRI
ALEX HIGUERA BLAS SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
KOLDO HORNA VALDIVIELSO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AITOR HOYOS HUERGA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ENRIQUE IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
OSCAR IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDONI ILLARRAMENDI SAGARNA V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
SERGIO INCHAUSTI BEÑARAN V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ALVARO INFANTE LOPEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
AITOR IRAURGI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
KOLDO ITURRASPE MEJIAS ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI ITZA IPARRAGUIRRE V1M TALAIXA TRIATLOI KLUBA
XABIER JAUREGI AGUIRRE SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
JOSE LAGARDERA DIEGO V2M INDEPENDIENTE
EDU LAKUNTZA RODRIGUEZ V1M AETT AMOREBIETA ETXANO TRIATLOI TALDEA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M MRT TRITOIAK
MANEX LARRAÑAGA ALBERDI SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON LARRINAGA CASAMAYOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MARIA DEL KORO LASA IMAZ V2F C.D. GIRLS ON FIRE
IGOR LAZKANO ARANA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IBAI LAZKANO ITURBE ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIGUEL LEDESMA BLANCO SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ANDER LEGORBURU NUÑEZ SUB23M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JOSE IGNACIO LETAMENDIA ROBLES V1M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
VICTOR MANUEL LINARES NAVARRO V1M INDEPENDIENTE
IOSU LOIOLA ANSO ABM AÑORGA K.K.E.
GARIKOITZ LOPEZ DE ARBINA SAEZ ABM INDEPENDIENTE
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V3M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
VICTOR LUCAS GARCIA V2M URBIKO TT BASAURI
IÑAKI MARDARAS RAMIREZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
GARAZI MARTIN ARIAS ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
AKIER MARTIN CUADRADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
RUBEN SIMON MARTIN PRIETO ABM INDEPENDIENTE
ALAIN MARTINEZ DE ESTARRONA SANTAMARIA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDONI MAYO AZKARATE ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDREA MEDIERO LOSADA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
MARIO MIGUEL MEDINA ROMERO V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JOSU MENDIOLA IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
ION MENDIZABAL ALCORTA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
ANTXON MITXELENA GONZALEZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IGOR MORENO JAUREGUI V1M BILBAOTRI
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
JON MURUA ETXANIZ ABM INDEPENDIENTE
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ENEKO NIETO IRURETA ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
XABIER EGOITZ NIEVES MARTINEZ ABM EGURRE K3
BERSOITZ ODRIOZOLA URQUIZA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
OSCAR ORDORICA IÑIGO V1M URBIKO TT BASAURI
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA SUB23M ALOÑA MENDI K.E.
BEÑAT ORMAZABAL ORTIZ INDEPENDIENTE
JUAN JOSE ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
RUBEN ORTIZ FRANCOS V1M BASQUE TRIBE
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
TXOMIN OSORO GUTIERREZ SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
SATHYA PAZ MARTIKORENA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO PEREDA SINOVAS ABM BILBAOTRI
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
IBINKA PEREZ ROJO ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JON PERNIA GORMLEY V1M BILBAOTRI
AMAIA PERNIA MIRANDA ABF BILBAOTRI
OSCAR PICTON ALZUGARAY ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
SEBASTIÁN PINO GARCÍA ABM C.D. TRIVILA
IÑIGO PIÑON SAINZ SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
IKER PRIETO CHIC ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
DAVID PRIETO FIDALGO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
EDUARDO QUEVEDO QUINTANA V1M BILBAOTRI
INMACULADA RAFAEL SALAS V1F BILBAOTRI
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIGUEL RODRIGUEZ PRADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
RAUL RUBIO RODRIGUEZ INDEPENDIENTE
IGOR RUIZ BAEZ JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
CRISTINA RUIZ GARCIA V1F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
PATRIK SAITUA BETANZOS ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
MARIA SAN SALVADOR DEL VALLE GONZALEZ ABF USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
OSKAR SANCHEZ ALDAMA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JON SANCHEZ SORDO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JUAN IGNACIO SANCHO DE LA GARZA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
ERIK SANDONIS MARTÍN ABM INDEPENDIENTE
ENEKO SANTXO FALCÓN ABM INDEPENDIENTE
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GONZALO SUKUNZA GORRICHO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
POTIES TANGUY JNM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
MOREL JOURNEL TOM JNM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
IMANOL TORRE FERNANDEZ DE LA PEÑA V1M BILBAOTRI
JON TRIGUEROS ALVAREZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL TXOPITEA ELORRIAGA INDEPENDIENTE
IÑIGO UNANUE LARRANAGA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IÑIGO UNDA BARTUREN INDEPENDIENTE
IMANOL URANGA SUESCUN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER URIARTE BIKARREGI ABM INDEPENDIENTE
AITZIBER URKIOLA ZENDOIA ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JULEN USANDIZAGA CASTRO ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IMANOL ANDER VICENTE UGALDE ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
TOÑO VILLA VARGAS V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
UNAI YAÑEZ URRESTI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
BEÑAT ZAFRA ROMERO INDEPENDIENTE
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
EDUARDO ZAPATA FERNANDEZ V1M MUNAY KIROL KLUBA
ANTHONY ZARRA V1M ANGLET FRANCE TRIATHLON
IÑAKI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE
JAVI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE