EUS | CAS

XII DURANGOKO DUATLOIA 2019 - Campeonato de Euskadi (07/04/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    152 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IVAN AGUIRRE GABARAIN ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
IGNACIO LAUREANO ANGULO ERCILLA ABM BILBAOTRI
JOHN AOUN SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
AITOR ARBONIES GOITIA INDEPENDIENTE
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
MIKEL ARISTEGI LEARRETA ABM INDEPENDIENTE
BEGOÑA ARMENTIA VELAR V2F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR AROTZENA LOPEZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
MIKEL ARRASATE LARREA CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ENEKO ARRIAGA GORDILLO ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
OXEL ASKORBEBEITIA ARGINZONIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ASTABURUAGA EREÑA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
UNAI AZKORBEBEITIA SCLAVI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALAIN BARCENA AGIRRE ABM INDEPENDIENTE
MIKEL BARRENETXEA URIARTE ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
JOKIN BARREÑA DELGADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM INDEPENDIENTE
JON BERASATEGI ZABALA V1M INDEPENDIENTE
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GONTZAL BILBAO PEREZ ABM BASQUE TRIBE
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM INDARPAK KIROL KLUBA
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
JUAN MANUEL CALVO BARBERO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
LORENA CAMPOMAR BÁEZ ABF ASCENTIUM ARABATRI
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V3M GARRIBIKES
JOSE ANGEL CANTERO GARCIA V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JOSÉ MANUEL DE FORONDA VIGALONDO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
RICARDO DE GOÑI RIPA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IBAN DE JUAN GUTIERREZ V1M BASQUE TRIBE
JORGE DELGADO FERRERO V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
JOSE ANGEL DOMINGO HERRERO V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL DUBLANC ABM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
UNAX DUQUE FERNANDEZ DE CAMPINUN CDM ASCENTIUM ARABATRI
FRANCISCO DURAN RODRIGUEZ V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JURGEN EGIARTE ETXEBARRIA CDM AETT AMOREBIETA ETXANO TRIATLOI TALDEA
MARKEL ESAIN CASTAÑARES INDEPENDIENTE
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ ABM BASQUE TRIBE
UNAI ETXEZARRAGA GOMEZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ANDER ETXEZARRAGA MAIZTEGI INDEPENDIENTE
MIGUEL FAUNDEZ SEKIRKIN INDEPENDIENTE
IÑAKI FDEZ DE GAMBOA IRARRAGORRI V2M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
AITOR FERNANDEZ BAUDOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
LUIS ANGEL FUENTE RUIZ V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ITSASO GANGOITIA MAZORRIAGA ABF AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
AIDAN GARCIA FABELO CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IGOR GARCIA GOROSITO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
NEREA GARCÍA MENDIETA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
MIKEL GARCIA SAEZ DE BURUAGA ABM INDEPENDIENTE
JOSE RAMON GARCIA SANCHEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANTXON GOITIA GOITIA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
XABIER GOITIA GOITIZ ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA ABM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
MIKEL GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ERIK GONZALEZ MARTIN SUB23M VALLE ARANGUREN
MANUEL AMADOR GONZALEZ PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ROMAN HERNANDEZ SIERRA V3M BOMBERS VITORIA TRIATLON CLUB
MIKEL IBERGALLARTU MENDEZ ABM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ENRIQUE IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
OSCAR IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALVARO INFANTE LOPEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
EDU LAKUNTZA RODRIGUEZ V1M AETT AMOREBIETA ETXANO TRIATLOI TALDEA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M MRT TRITOIAK
MANEX LARRAÑAGA ALBERDI SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON LARRINAGA CASAMAYOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSE IGNACIO LETAMENDIA ROBLES V1M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ASIER LINAZA CEBALLOS SUB23M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V3M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
VICTOR LUCAS GARCIA V2M URBIKO TT BASAURI
ANDER MACAYA CERROS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI MARDARAS RAMIREZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
RUBEN SIMON MARTIN PRIETO ABM INDEPENDIENTE
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ALBA MENDAZONA ARANDIA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSU MENDIOLA IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
MARIA MENDIVE PALOMO V1F BPXPORT KIROL KLUBA
ION MENDIZABAL ALCORTA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
BERSOITZ ODRIOZOLA URQUIZA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
AITOR OLIVARES AREITIO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA SUB23M ALOÑA MENDI K.E.
BEÑAT ORMAZABAL ORTIZ INDEPENDIENTE
enara oronoz mateo ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JUAN JOSE ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
DAVID ORTIZ FERNANDEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
RUBEN ORTIZ FRANCOS V1M BASQUE TRIBE
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
GORKA OTXOA MANSO V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDERPEREDA PEREDA SINOVAS ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO PEREDA SINOVAS ABM BILBAOTRI
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
RAFAEL PÉREZ GALARRAGA V1M INDEPENDIENTE
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
JAROBIT PIÑA SAEZ ABM INDEPENDIENTE
IKER PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
GAIZKA REDONDO BILBAO Ciclos Gorliz
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
nuria RODRIGUEZ SANCHEZ V1F SCDR ANAITASUNA
MARIA CRISTINA RODRIGUEZ VARONA V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
RAUL RUBIO RODRIGUEZ INDEPENDIENTE
CRISTINA RUIZ GARCIA V1F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
RUBEN RUZAFA CUETO ABM INDEPENDIENTE
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
PATRIK SAITUA BETANZOS ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ERIK SANDONIS MARTÍN ABM INDEPENDIENTE
ALVARO SESMERO POLO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
JON TRIGUEROS ALVAREZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL TXOPITEA ELORRIAGA INDEPENDIENTE
IÑIGO UNDA BARTUREN INDEPENDIENTE
MIKEL UNDA GARAMENDI SUB23M URDAITRI MOTRIVATION T.T
ALEXANDER UNZUETA ORMAECHEA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDER URIARTE BIKARREGI ABM INDEPENDIENTE
IRANTZU URIARTE GALLASTEGI V1F MRT TRITOIAK
OLATZ URIARTE IRUSTA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ERLANTZ URIARTE OCAMICA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
HAITZ URRUTIA CALLE ABM MRT TRITOIAK
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
IKER VELASCO GONZALEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
NAIADE VELASCO RODRIGUEZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
UNAI VILLAGRASA LARREA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LANDER VIÑAS MARTÍN ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
UNAI YAÑEZ URRESTI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
XABIER ZUAZO OLEA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IÑAKI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE
JAVI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE