EUS | CAS

XI HONDARRIBIKO TRIATLOI HERRIKOIA 2019 (11/05/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    86 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
AHETZE ETXEBERRIA PELLEJERO ABM
JON ABAD ECHANIZ ABM
XABIER ABAD ETXANIZ ABM
ANDER AGUIRRE CHACON ABM
JANIRE ALKORTA SALEGI ABF
SALVADOR DANIEL ALQUEZAR ROMERO V3M
JON ARANA TEJEDOR V1M
JON ARCAUZ AGUIRREBENGOA SUB23M
EÑAUT ARMENDARIZ HUERTA SUB23M
MALEN ARRIETA ANSA CDF
HAIZE ARRIETA GONZALEZ ABM
MARIA AYASTUY BERECIBAR V1F
JON AZUMENDI ESQUIBEL ABM
IKER BARANDIARÁN IZAGUIRRE V1M
HAIZEA BAZ OYAGA SUB23F
MERCEDES BENGOA ARROYO V1F
EIDER BEREZIARTUA AGIRRE ABF
IGNACIO CABALLERO LAGARDE ABM
AINARA CABEZAS BASURKO V1F
XABIER CACERES ETXABE SUB23M
ARANTZA COLOMO V1F
RAÚL CONDE ASTIZ V2M
ALEJANDRO CRUZ IZQUIERDO ABM
IÑIGO CUMBA GIL SUB23M
SAMUEL DE JUAN ORTIZ PRM
ANDREA DOCE NICOLÁS ABF
LAURA DOMARCO DOMINGUEZ V1F
IMANOL ECHANIZ V3M
ENDIKA ECHEGOYEN PELLEJERO ABM
MIKEL EIZAGUIRRE BURGAÑA ABM
MAIDER ELKORO ITURBE V1F
ARKAITZ ELORZA ARAMBERRI V1M
ALBERTO ESTALAYO FRAGA V1M
NAHIKARI ETXEBESTE GARCIA V1F
TOM GALVIN V1M
OLAIA GARMENDIA ANCISAR ABF
IGOR GOROSPE V1M
URTZI GOROSTIAGA AJURIAGOIKOA ABM
MURIEL GUTIERREZ V1F
ALICIA HERNANDEZ SUB23F
JOSE MANUEL HERNANDEZ DA SILVA V1M
ÁNGEL HILARIO MORALES ABM
SERGIO MARIO HUARTE CORDERO V1M
BEGO HUERTA GONZALEZ ABF
RAFAEL IBARRA OCHOA DE ERIBE V2M
ENARA IBARRA PLAZA SUB23F
ENRIQUE IRADI MARTÍNEZ ABM
IDOIA IZAGUIRRE CASTILLO ABF
MATIAS BIASCO JARAMILLO ABM
ANDONI JIMÉNEZ CIGANDA ABM
JOSUNE LABANDIBAR FERNANDEZ ABF
URKO LANDA LETAMENDI ABM
IVAN LARRANAGA REY ABM
IRAIA LIENDO ALDAPE ABF
ITXASO LIZEAGA SISTIAGA JNF
AMAIA LOIDI SALEGUI ABF
GARIKOITZ MENDIZABAL ASURABARRENA V1M
ENRIQUE MONREAL ALIAGA V2M
DIANA MONTILLA V1F
AITOR MORENO ARTOLA ABM
JOSUNE MURUA V2F
LIDE NIETO RUIZ ABF
NORA NIETO RUIZ ABF
VICTOR NOVO REY ABM
MIREN PEÑA ROJO V1F
DAYANA PERCAZ MAYOR ABF
ENEKA PEREZ DE ARENAZA V1F
MIRIAM PLASENCIA ABF
SANDRA REOYO CASADO ABF
ALBERTO REY NUÑEZ ABM
ELIXABETE RODRIGUEZ-ARIAS ABF
JOSE ANTONIO RODRIGUEZ-SIERRA HUGUET V2M
GASTON ROTAETXE ABM
IÑAKI RUIPEREZ V1M
ESTIBALIZ SAEZ DE GORDOA V2F
TELMO SALMERON GARMENDIA JNM
JONATHAN SANTIAGO IRAGO ABM
IKER SERRANO TADEO ABM
JOSU TOLOSA PRIETO V2M
ZIGOR TRISTAN ADURRIAGA V1M
MAIDER UGARTEBURU ABF
IOAR URRIZOLA ORTIGOSA SUB23M
ANA VEGA COLINAS V1F
RAUL VICARIO GONZÁLEZ V1M
MONIKA WEBER SANCHEZ V1F
AITOR ZINKUNEGI UZKUDUN ABM