EUS | CAS

XI HONDARRIBIAKO SPRINT TRIATLOIA 2019 (11/05/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    360 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
JAIME ABALOS GARCIA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
NEKANE AGIRRE ARAMENDI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
LUIS MIGUEL AGUIRRE AIZBITARTE V1M IRRINTZI-SMG
IVAN AGUIRRE GABARAIN ABM INDARPAK KIROL KLUBA
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
ASIER ALBISU ASTIGARRAGA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JOSE MANUEL ALGORTA MAYOZ V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
ASIER ALIJARTE CARRERO CDM URBIKO TT BASAURI
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
PABLO ALONSO SAN MILLAN ABM INDEPENDIENTE
Alex Altuna ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOSE RAMON ALTUNA VEGAS V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JULIO ALVAREZ ARISTU V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JAVIER ALVAREZ PABLOS ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
SERGIO ÁLVAREZ ROBLES ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JORGE ALZORRIZ ARMENDARIZ V1M SCDR ANAITASUNA
LUIS ALBERTO ANDRADE DE VIVAS V1M INDARPAK KIROL KLUBA
GABRIEL ANGULO RAMOS ABM INDEPENDIENTE
BERNABE ANGULO RUIZ V1M C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM G.E.
LEIRE ANTIA LARRAÑAGA ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
FLORENTXI ANTON CORMENZANA JNF HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ISAAC ANTONIO LERIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
JESUS APELLANIZ ZUBIRI V1M D. APALATEGI
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
Ander Aramendia del Val ABM INDEPENDIENTE
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDONI ARANAGA AZKUNE V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IDOIA ARANBURU FURUNDARENA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MANUEL ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IOANA ARBILLAGA PLAZAOLA ABF IRRINTZI-SMG
AITOR ARBONIES GOITIA INDEPENDIENTE
Amador ARCE GONZALEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
Ander Arenzana Garcia CDM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
Joseba ARGOITIA PICAZA V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JOSEBA ARISTI GOIKOETXEA V1M ONDARRUKO KOAXI T.T.
NAGORE ARIZAGA IRIBARREN ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDER ARIZNABARRETA BURUNZA ABM C.C. DEMANDA CICLOS
AITOR AROTZENA LOPEZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
ATSEGINE ARRANZ CASTRESANA V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR ARRARAS TORRES CDM TRIATLON ANTSOAIN
MIKEL ARRASATE LARREA CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
RUBEN ARTAZCOZ IRIGOYEN ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Aritz Artieda V1M CD ERREKA KE
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ALEJANDRO ASTABURUAGA EREÑA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL ASTARRIAGA PEREZ DE OBANOS ABM TRIKUA KIROL ELKARTEA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
XABIER AYARZA DIAZ INDEPENDIENTE
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
UNAI AZKORBEBEITIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JULEN AZKUE ERAUSKIN SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANDER BAILE APAOLAZA SUB23M AÑORGA K.K.E.
ANE BALENTZIAGA IRIBAR ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO BARBERENA GOÑI V1M CD ERREKA KE
ARANCHA BARCELONA GRACIA V1F S.D.R. ARENAS
ALAIN BARCENA AGIRRE ABM INDEPENDIENTE
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSU BASALDUA ARRIETA INDEPENDIENTE
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M ONDARRUKO KOAXI T.T.
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA BASAURI VAZQUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IRATXE BEITIA BARROSO V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
XABIER BELDARRAIN OÑATE V1M TOLOSALDEKO T.T.
SERGIO BELLO BERMEJO V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
LUIS MARIA BELOQUI QUINTANILLA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
FELIX BENJUMEA MOTINO V1M SAKANA TRIATLOI TALDEA
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JON ANDER BILBAO CAMPOS V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
GORKA BLASCO DIAZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
Alejandro Bocanegra Manzano INDEPENDIENTE
XABIER BORREGA ARNEDO CDM SAKANA TRIATLOI TALDEA
ALBERTO BRAVO SANCHEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ÁLVARO BUENECHEA ELBERDIN ABM DONOSTIARRAK
JOSÉ MARI BURGUETE BEROIZ V2M SCDR ANAITASUNA
ESTHER CABANAS DIEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOXE Calderón Miranda V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
BERNARD CALVO VICENTE V2M C.D KAIROSCORE
MIKEL CAMACHO AYERZA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IÑIGO CAMARERO ALLI CDM TRIATLON ANTSOAIN
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
Asier Capa Aguirrezabala ABM TOLOSALDEKO T.T.
DIEGO CARDANHA MENDEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ANDER CASTELLÓN BASURKO INDEPENDIENTE
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
KEPA CASTRO ETXEBERRIA INDEPENDIENTE
ADRIAN CEA FOL SUB23M INDEPENDIENTE
VANESSA CERRAJERO BARBERO ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL CHUECA AGUIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALFONSO CID GONZÁLEZ ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
CARLOS CIRIACO ROMERO V2M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ANDER CONDOMINAS GARCIA ABM AÑORGA K.K.E.
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RAFAEL CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
SERGIO CRUZ ALBEA ABM TRIATLON ANTSOAIN
JOHANNA DARMENDRAIL ABF BO TRIATHLON
FIDEL DE CELIS GUTIERREZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IBAN DE JUAN GUTIERREZ V1M BASQUE TRIBE
JON ANDER DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
WILSON DECLAN ABM AUSTRALIA
JOSEBA DEL BARRIO SANZ ABM TRI-UR GAZIA
PABLO DEL CAMPO CRESPO V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
JUAN PEDRO DEL POZO GONZALEZ INDEPENDIENTE
OIER DIAZ DE ESPADA ALCORTA V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
GORKA DOMINGUEZ ESTEVEZ ABM AÑORGA K.K.E.
IÑIGO DUARTE MIJANGOS ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JAVIER DUQUE HERNANDEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MARINA ECHENIQUE PALACIOS JNF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
MIGUEL ECHENIQUE PALACIOS SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JOKIN EGURBIDE ARRIOLA ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IÑAKI ELIAS LOPEZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
OLATZ ELIZEGI ARRIETA ABF AÑORGA K.K.E.
BISCAY ELLANDE ABM OZTIBARTARRAK UNITED
PAUL ELORZA SACHA JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ION ELOSEGUI GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO ERASO VIZCAY ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
IKER ERKIZIA ESCOLANO V1M D. APALATEGI
MARTIN ERRASTI UBERA V2M INDEPENDIENTE
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V2F TOLOSALDEKO T.T.
SERGIO ESPINAL MARQUEZ SUB23M TRIATLON ANTSOAIN
URRUÑE ETXEBERRIA PELLEJERO ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ETXEVERRIA BARANDIARAN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
EDER ETXEVERRIA CORTA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JEAN EYHERABIDE ABM TRIPOTAK
VERDIER FABRICE V2M CHERBOURG TRIATHLON
AITOR FERNÁNDEZ CEPEDA ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNÁNDEZ URTASUN ABM TRI-UR GAZIA
Eider galdos ABF AÑORGA K.K.E.
IGNACIO GALILEA CALLEJO ABM TRIATLÓN COSTA QUEBRADA
IÑIGO GALLARRETA PEÑA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
OSCAR GALLEGO LÓPEZ CDM TRIATLON ANTSOAIN
ENEKO GAMBAS ASTIGARRAGA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MARKEL GANDIAGA CABO JNM URBIKO TT BASAURI
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
Julen Garate Fernandez ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDONI GARATE MURGUIONDO SUB23M YEPA! TRIATLOI KLUBA
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
PATXI GARCÉS BARIAIN ABM INDEPENDIENTE
JON GARCÍA DE LA YEDRA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
AIDAN GARCIA FABELO CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GARCÍA OLAIZOLA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
AINHOA GARCIA PORTILLO V1F UROLA TRAITLOI KLUBA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
SANTI GAYTAN DE AYALA PEIRONCELY CDM ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
IBAI GOICOECHEA PEÑA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
Joanes Goitisolo ABM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
BEÑAT GOMEZ IRASTORZA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
INES GOMEZ-RUBIERA URREAGA V1F TRIRUNNERS GETXO
CARLOS JAVIER GÓNGORA URZAIZ V1M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
Pablo gonzalez ABM TRI-UR GAZIA
SALVADOR GONZALEZ V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ASIER GONZALEZ BAZA V1M C.DEPORTIVO ATRI DE ASTRABUDUA
EDUARDO GONZALEZ BODEGO V1M TOLOSALDEKO T.T.
AINARA GONZALEZ GUTIERREZ ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
ERIK GONZALEZ MARTIN SUB23M VALLE ARANGUREN
ANDER GOROSTITZU MUXIKA V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
GORKA GORROSARI MEDINA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON GRANDE ROMANO SUB23M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ALVARO GUTIERREZ IBAÑEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
DAVID HERNÁNDEZ DE DIEGO V1M INDEPENDIENTE
VICTOR HERNÁNDEZ GOMEZ ABM INDEPENDIENTE
AITOR HERNANDEZ HERNANDO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
JORGE HERNANDEZ YAGÜE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
JESUS MARIA HERRERO PUERTO INDEPENDIENTE
MIKEL HERZOG HERZOG V1M TRIGOI T.T.
DAVID HUARRIZ GURPIDE JNM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JOSEMA HUIZI OROZ V2M TRIATLON ANTSOAIN
DANIEL HURTADO CABRERA ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
ANDONI ILLARRETA IZETA INDEPENDIENTE
Alvaro Infante López ABM TKRONO TRIATLON GETXO
MAITE IRAIZOZ BLANCO ABF INDEPENDIENTE
AITOR IRAURGI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
Lizar irazusta V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
OIER IRAZUSTA ARISTIZABAL CDM ATLETICO S.SEBASTIAN
BEÑAT IRAZUSTA LOREA SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL IRIBAR EIZAGIRRE V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JON IRIZAR SORZABAL V1M INDEPENDIENTE
AXIER ITURRIZA AIZPURUA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
Garikoitz Iturriza Iraola V1M 802TRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI ITZA IPARRAGUIRRE V1M TALAIXA TRIATLOI KLUBA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
LUDOVIC JOUAULT ABM TOBESPORT
GORKA KINTANA AZPIAZU ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
OLATZ KORKOSTEGI OYANGUREN ABF ALOÑA MENDI K.E.
LIBE LAFUENTE AMUNARRIZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
EDUARDO LAINEZ ROMANO V1M S.D.R. ARENAS
Pablo Imanol Larrañaga SUB23M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
GUILLERMO LARUMBE LEYUN ABM INDEPENDIENTE
MEYER LAURENT V1M CA BEGLAIS TRIATHLON
Xabier Lazkano Bikendi V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MIKEL LEONARDO LICERANZU INDEPENDIENTE
JOSE IGNACIO LETAMENDIA ROBLES V1M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANE LIBERAL PEREZ SUB23F CLUB NATACIÓN PAMPLONA
leire lizarralde zalacain V1F IRRINTZI-SMG
ASIER LIZASO CAMPOS V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IOSU LOIOLA ANSO ABM AÑORGA K.K.E.
SERGIO LOPEZ DE LUIS ABM C.T. ZONA MEDIA
REDMOND LORCAN JNM IRLANDA
BELEN LUGARESARESTI URQUIJO ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR MADARIAGA ORBE ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
ARITZ MAEZTU OTAÑO ABM TRI-UR GAZIA
OSKAR MALLES ZUBELDIA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MICHEL MALUMBRES MURILLO V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
JUAN MANSOA ARRUABARRENA INDEPENDIENTE
AGUSTÍN MANTEIGA CANABAL V1M CLUB TRIATHLON ALOHA
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
julen marañon V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MADDI MARQUET FERRAN SUB23F ATLETICO S.SEBASTIAN
OLATZ MARQUET FERRAN SUB23F ATLETICO S.SEBASTIAN
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑAKI MARSAL NICUESA V2M TRIATLON ANTSOAIN
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JON MATEOS PEREZ ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
Andoni Matxain iraola ABM TOLOSALDEKO T.T.
ALBERTO MEDRANO DESCALZO ABM IRRINTZI-SMG
VERHEYDEN MELANIE V1F VERHEYDEN
JON MELENDEZ REY ABM INDEPENDIENTE
Alba Mendazona arandia ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
AINHOA MENDIA ECHAVE V1F IRRINTZI-SMG
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
AINARA MENDOZA NOGALES V1F TRIGOI T.T.
ASIER MOLEDO COLLADO SUB23M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
GORKA MOLINA PORTILLO INDEPENDIENTE
GORKA MONREAL AYANZ JNM TRIATLON ANTSOAIN
RAUL MONTIEL GONZALEZ V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
LANDER MORENO LIZARRAGA ABM TRIATLON ANTSOAIN
INES MORENO SANCHEZ INDEPENDIENTE
ASIER MORTE CLEMENTE CDM TRIATLON ANTSOAIN
Josetxo Mujika V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
ASIER MUJIKA GONZALEZ ABM TOLOSALDEKO T.T.
IKER MURGIONDO MARQUEZ JNM ASCENTIUM ARABATRI
XABIER MURIEL DE JUAN SUB23M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
AIMAR MURILLO ALONSO CDM TRIATLON ANTSOAIN
PATXI MURILLO ZUNZARREN V1M TRIATLON ANTSOAIN
MARIA NOGUÉS ROTAECHE ABF ANTZAR KORRIKALARIAK
JON ODRIOZOLA ALONSO ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ONDITZ ODRIOZOLA SANTOS ABF AÑORGA K.K.E.
BERSOITZ ODRIOZOLA URQUIZA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ENEKO OLIVERI RUIZ DE MUNAIN V1M INDEPENDIENTE
MANUEL ORMAZA AURRECOECHEA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
joseba ortega agote V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
TXOMIN OSORO GUTIERREZ SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AMAIA OSTOLAZA ANTELO INDEPENDIENTE
OIER OTABARTE BEITIA ABM AÑORGA K.K.E.
ANDER OTEGUI ITURRIZA INDEPENDIENTE
GORKA OTONDO BIKONDOA V1M CD ERREKA KE
MASSIMO PANZINO . INDEPENDIENTE
JAVIER PECHARROMAN FRIAS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
JUAN MANUEL PECHARROMAN FRIAS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
PABLO PEDREIRA PASCUAL CDM ASCENTIUM ARABATRI
IGNACIO PEDREIRA RUIZ DE ARCAUTE V1M CLUB TRIATHLON ALOHA
DANIEL PELAZ FERNANDEZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
OIER PEÑASCO ESCANDELL ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO PEREDA SINOVAS ABM BILBAOTRI
IÑAKI PEREZ DE URABAIN LOPEZ ABM TRI-UR GAZIA
YVAN PÉREZ DOMÍNGUEZ V1M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
RAQUEL PEREZ GARCIA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
KOLDO PEREZ SAEZ ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
HERVIO PHILIPPE V2M TOBESPORT
Fernando Pineda V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
SEBASTIÁN PINO GARCÍA ABM C.D. TRIVILA
JON PLAZA MADARIETA V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
JAVIER PORRAS DURAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
IÑIGO QUINTANA MANERO ABM ASCENTIUM ARABATRI
JON RAMOS GONZALEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANA RAMOS RUIZ ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
OSCAR RANSANZ REGUERO ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IBARBOURE RAPHAËL ABM ANGLET FRANCE TRIATHLON
David Rascon V1M INDEPENDIENTE
MIREN REBOLL ECHEGUIA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSEBA REBOLLO DE LA PARTE ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDREA REPARATI V1M ITALIA
OLIVIER RIEG V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
Ricardo De Ripa V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
PIERRE RODRIGUES ABM TRI POTAK
ARKAITZ RODRIGUEZ CASTRO V1M IRRINTZI-SMG
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
PHILIPPE ROGET V1M URKIROLAK
JUAN RUIZ ARDILA ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
MIKEL RUIZ BARRON ABM ALOÑA MENDI K.E.
IÑIGO RUIZ DE GALARRETA GARMENDIA V2M INDEPENDIENTE
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
Cyclope s.l. V1M XANJU KIROL KLUBA
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
MARIA EUGENIA SAEZ MORCILLO ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
JULEN SAGASTIBELTZA LASARTE ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JUAN SALABERRI LECUMBERRI ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IÑAKI SALABERRIA BEITIA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
EÑAUT SALEGI ARANBERRI SUB23M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IRATI SAMANIEGO CAMARASA ABF C.D KAIROSCORE
NEREA SANCHEZ GARCIA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
CARLOS SANCHEZ GUERRERO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ENEKO SANTXO FALCÓN ABM INDEPENDIENTE
MIGUEL SARASOLA NOGUES V1M INDEPENDIENTE
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ALVARO SESMERO POLO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
IKER SOLOGAISTOA BEITIA V1M ALOÑA MENDI K.E.
Xabier Solozabal López INDEPENDIENTE
Jon Sordo ABM TKRONO TRIATLON GETXO
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
EKAITZ TORREGROSA RUIZ JNM TRIATLON ANTSOAIN
MIKELATS TRESPALACIOS CONDE ABM INDEPENDIENTE
Jon Trigueros V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
Mikel Txopitea INDEPENDIENTE
MIKEL UNDA GARAMENDI SUB23M URDAITRI MOTRIVATION T.T
ALEXANDER UNZUETA ORMAECHEA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
IBAN URDANGARIN AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
ANDER URIARTE BIKARREGI ABM INDEPENDIENTE
AIMAR URIARTE BURDASPAR JNM TRIATLON ANTSOAIN
MARTÍN URIARTE GALBETE V2M TRIATLON ANTSOAIN
JOKIN URIARTE ITURRIAGA ECHEBARRIA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
BEÑAT URIBE-ETXEBERRIA PEREZ JNM IRRINTZI-SMG
JULEN USANDIZAGA CASTRO ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
GUILLERMO VAHL PEDROSA INDEPENDIENTE
CARLOS VALDESPINA AGUILAR ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JESUS Mª VALENCIA ABASKAL V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO VAQUERO HERNANDEZ V1M TOLOSALDEKO T.T.
FREDO VERDUN V1M TRIPOTAK
UNAI VILLAGRASA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
alberto villagrasa lopez V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JORDI VIÑOLAS SALUSTIANO ABM INDEPENDIENTE
LE GOFF YANN V1M SIN CLUB
UNAI YAÑEZ URRESTI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
BEÑAT ZAFRA ROMERO INDEPENDIENTE
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
RODRIGO ZARDOYA LAPEÑA V1M S.D.R. ARENAS
ANTHONY ZARRA V1M ANGLET FRANCE TRIATHLON
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
JON ZUBIAUR GONZALEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
MIKEL ZUBIETA PEREZ SUB23M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN V1M IRRINTZI-SMG
GORKA ZUBIZARRETA CALVO ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JON ZULAIKA ARKAUZ INDEPENDIENTE