EUS | CAS

VIII. ZUMAIAKO TRIATLOI HERRIKOIA 2019 (14/09/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    120 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
AITOR AGIRRE EGAÑA CDM
ALBERTO AGIRREAZALDEGI V3M
JUAN LUIS ALBERDI SESMA V1M
SALVADOR ALQUEZAR ROMERO V3M
JON ALTUNA SAIZAR ABM
ARKAITZ AMENABAR JNM
JON ANDONEGI GONZALEZ ABM
ÍÑIGO ARAMENDI FERNÁNDEZ V1M
MAIALEN ARANA MARTINEZ ABM
MIKEL ARANALDE GONDAT SUB23M
EUGENIO ARBESU ZALDUA V1M
TERESA ARGARATE ZUBIA ABF
XABIER ARIZMENDI ZABALA V1M
RAFAEL ARIZTIA JAUMANDREU V2M
SERGIO ARREGI OLANO V1M
LANDER ARRIOLA IÑURRATEGI ABM
ALBERTO ARRIZABALAGA ALONSO V2M
ANDONI ARROITAJAUREGI ATXA ABM
IDOIA ARRUTI MANTEROLA V1F
ANTON ARTAMENDI AGUIRREGOMEZCORTA ABM
NAROA AZPILLAGA ARREGI ABF
IÑAKI BASTIDA SAIZ ABM
JULEN BERBOIS LASPIUR ABM
EIDER BEREZIARTUA AGIRRE ABF
IDOIA CAPDEQUI V1F
ANTONIO CARMONA CACERES V2M
LUIS CAUSO DIEGUEZ V1M
VICTOR CAUSO DIEGUEZ ABM
ARANTZA COLOMO IZARCELAYA V1F
IGNACIO CUESTA MARQUEZ ABM
JORGE DE LUCAS SANCHEZ V1M
AINARA DE MIGUEL BERASATEGUI V1F
UNAI EGAÑA MORRAS ABM
IMANOL EGURZA IRIONDO ABM
ARRITOKIETA EIZAGUIRRE IRIBAR ABF
ISMAEL SANTIAGO ELIZALDE AZCUE V3M
BITTOR ELIZALDE AZKUE V3M
XABIER ELIZALDE AZKUE V1M
ASIER ELOLA GAZTAÑAGA ABM
ARKAITZ ELORZA ARAMBERRI V1M
MAIDER ETXEZABAL ETXABE ABF
MIKEL ETXEZARRETA TOLOSA JNM
OLATZ FERNANDEZ ZUBIZARRETA ABF
BORJA GARATE ABM
IMANOL GARMENDIA ECHANIZ V3M
ELIXABET GARMENDIA URQUIZU ABF
HÉCTOR GARRIDO DIEZ V1M
DANEL GARRO ALDAZABAL ABM
JON GARRO ALDAZABAL ABM
MIKEL GAUGER MENDEZ ABM
BEÑAT GOENAGA LIZASO V1M
MIKEL GOICOECHEA GAZAGAECHEBERRIA ABM
IÑAKI GOITISOLO ZUMARAN V1M
MARIA GOMEZ GARCIA V1F
JAVIER GOMEZ HERNANDEZ V1M
ASIER GORDO CAÑO ABM
URTZI GOROSTIAGA AJURIAGOIKOA ABM
EDURNE GOROSTIAGA POZO V1F
AITOR GOROSTOLA BERASATEGI ABM
XABIER GURRUTXAGA ARDANAZ ABM
PABLO GURRUTXAGA LARUNBE JNM
VERENA HAMMES ABF
JULEN HERNANDEZ GONZALEZ ABM
ALICIA HERNANDEZ GONZÁLEZ SUB23F
HÉCTOR IBÁÑEZ PARRA ABM
AGURTZANE IBARGUTXI AMURRIO V2F
IDOIA IZAGUIRRE CASTILLO ABM
ANDER IZARRA ORMAETXEA ABM
XABIN KORTA EIZAGUIRRE SUB23M
JON MIKEL KORTA IMAZ V1M
ION LABAKA ZUBIZARRETA V1M
ION LABAYEN RAMIREZ ABM
ARKAITZ LAREKI ARCOS V1M
FAUSTO LARRINAGA ESKURZA V3M
ASIER LASA GOENAGA V1M
MARENE LOIOLA AROTZENA SUB23F
NEREA LOPETEGI LULUSGS V2F
EDITH LOPEZ DE ARETXAGA GARMENDIA ABF
XABIER LOPEZ GABILONDO ABM
ANDER LOPEZ GONZALEZ DE CHAVARRI ABM
OLGA LOPEZ SENRA ABF
JON LÓPEZ URGOITI ABM
ARITZ MARTIN ABM
CRISTIAN MARTIN FISICO SUB23M
RAUL MATA SERRANO V1M
KOLDOBIKA MIOTA PEÑALBA V1M
JOSU MOTOSO ABM
ANE MUGERZA ESNAL V1F
XABIER NANCLARES IBARGUTXI CDM
JON OCHOA CANO ABM
ANDER ODRIOZOLA ABM
ONDITZ ODRIOZOLA ABF
JON ANDER OLABARRIA BELAR ABM
ANDER OLASKOAGA CABALLER ABM
IKER PAGOLA GURUCEAGA V1M
SHANDRA PEDROSO CONEJERO ABF
IVAN PEIRÉN VALENCIA V1M
ION PEÑA URANGA ABM
PAUL PEÑA VALDIVIELSO ABM
ENEK PÉREZ DE ARENAZA LECHE V1F
EDORTA PETRALANDA SANJINES ABM
ARITZ RANERO FERNANDEZ ABM
IÑIGO ROSAS OCON V2M
GASTON ROTAETXE ABM
IÑAKI RUIPEREZ CANTERO V1M
DAVID SAN JUAN RODRIGUEZ ABM
ZURIÑE SAN ROMAN IBAÑEZ V1F
ENEKO SANCHEZ MENCIA ABM
SAIOA SASIAIN GUERRA ABF
DAVID SUAREZ DE LA PEÑA ABM
ALEX SUDUPE SUB23M
ESTEBE UCIN GURRUTXAGA ABM
SEBASTIAN URIARTE ZABALA ABM
AMAIA URKOLA GOENAGA V1F
AMAIA URTEAGA MUTIOZABAL ABF
MAITE URTEAGA SORAZU JNF
JORGE VEGA ANTOÑANA V1M
ANA VEGA COLINAS V1F
XABIER VIAÑA GONZALEZ ABM
IÑAKI ZABALLA VENTOSA V2M