EUS | CAS

SESTAOko VI TRIATLOI 2019 (EUSKADIKO TXAPELKETA) (08/09/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    208 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
JAIME ABALOS GARCIA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IKER ACHURRA PEÑA INDEPENDIENTE
MARCOS AGUILAR BENITO V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI AGUIRREZABALA AYESTA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ALBERTO AGUJETA LENTIJO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ANE ALAVA ARTEAGA JNF CD UNIVERSIDAD DE NAVARRA
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ROBERT ALBIR SANZ INDEPENDIENTE
IGNACIO ALCANTARA GARVIA V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
JON ANDER ALFARO POZO ABM INDEPENDIENTE
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
LUIS ALONSO IBAÑEZ V2M CDA AURRERANTZ SESTAO
ALEJANDRO ALTUNA ELORZA V3M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER ALTUNA VELASCO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO ALVAREZ ANDRES INDEPENDIENTE
IGOR ANDUIX ALONSO INDEPENDIENTE
IZARO ANTXIA PULIDO ABF C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM G.E.
Mikel Apalategui INDEPENDIENTE
VICENTE GUSTAVO ARANA CENICEROS V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
Jon Aranburu Azpitarte V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
Alba arandia ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IOANA ARBILLAGA PLAZAOLA ABF IRRINTZI-SMG
AITOR ARBONIES GOITIA INDEPENDIENTE
JORGE ARCE MARCOS INDEPENDIENTE
ALBERTO ARIAS EPELDE V1M BILBAOTRI
AITOR AROTZENA LOPEZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
ANDRES ARRATIBEL SANTOS JNM TRIGOI T.T.
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Andoni Arrieta V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
Raul Atxa V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
XABIER AYARZA DIAZ INDEPENDIENTE
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
GORKA AZPILLAGA MENDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Andoni Badiola Zorzano ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO BARRIO V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
Mikel Barron ABM ALOÑA MENDI K.E.
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM TRISPORT TRIATLÓN
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA BASAURI VAZQUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
DANIEL BAYÓN LEONARDO ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
IÑIGO BEITIA RAHM INDEPENDIENTE
JESUS BENGOETXEA LIZARRALDE V1M TRIATLON ANTSOAIN
IMANOL BENITO BILBAO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
FELIX BENJUMEA MOTINO V1M SAKANA TRIATLOI TALDEA
FRANCISCO JAVIER BERASALUCE FERNANDEZ V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM INDARPAK KIROL KLUBA
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
MARÍA BOSQUE HERNANDO SUB23F TRIFLAVI
IVAN BRETON AZPIROZ INDEPENDIENTE
Iñaki burgoya Labayen SUB-23 INDEPENDIENTE
Mikel Calderos ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
IÑAKI CARCOBA BLANCO V1M INDEPENDIENTE
JUAN ALBERTO CARRASCAL MORALES ABM INDEPENDIENTE
UNAI CASTILLO GALLASTEGUI V1M MRT TRITOIAK
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
ADRIAN CEA FOL SUB23M INDEPENDIENTE
JOKIN CEARRA MENDIALDUA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
DAVID CHARTE OITAVEN V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ENRIQUE COBEÑA SICOURET ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
UNAI CONDE SAN MARTIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ANDER CONDOMINAS GARCIA ABM AÑORGA K.K.E.
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
FCO. JAVIER CORRALES DIAZ V2M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
MARIO CRESPO MARTIN ABM TKRONO TRIATLON GETXO
CRISTINA DE LA TORRE PAREDES ABF TRAGALEGUAS.ORG
Alberto Diaz V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSU DIAZ DE ALDA GAMIZ ABM BULLETBIKE
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ERIK DIEZ CHORRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Francisco Durán Rodríguez V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
Hugo Escribano ABM INDEPENDIENTE
GAIZKA ETXANIZ SANCHEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
MIKEL ETXEBARRIA BILBAO V1M URBIKO TT BASAURI
Borja Etxeita Goienola ABM TRIRUNNERS GETXO
Xabier Ezkerra ABM INDEPENDIENTE
Noemi Fernández García ABF CLUB RIOJA TRIATLÓN
AITOR FERNANDEZ MARTIN V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
RUTH FERNANDEZ MIGUEL V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
NEREA FERNANDEZ PALACIO SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL FUENTE IREGUI INDEPENDIENTE
Iñaki Garate ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
MIREN ARGIÑE GARCÍA DE ANDOIN SAGASTI V1F MUNAY KIROL KLUBA
PEDRO GARCIA MATAMOROS V2M SESTAO TRIATLOI TALDEA
PABLO GARCIA SANTOS V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
JORDI GIMENEZ DIEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
MIKEL GISASOLA ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
Jose Gizona V2M INDEPENDIENTE
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
Mikel GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
Iban Gómez V1M TKRONO TRIATLON GETXO
MIGUEL ANGEL GOMEZ ANTUÑANO INDEPENDIENTE
ASIER GOMEZ GARCIA ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
EDUARDO GOMEZ GARCIA V1M BASQUE TRIBE
RICHARD GOMEZ RUGAMA V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JON GONZALEZ ARESTI V1M BIZITRI TRIATLOI KLUBA
Pedro Gorostiza V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR GOTI ELORDI V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
GALDER HERNANDEZ ALLENDE SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
Victor Hernandez Gomez ABM INDEPENDIENTE
RUBÉN HERNANDO FERRERO V1M C.D. TRIATLON LAGUNA DE DUERO
URKO HERRAN AGUILAR ABM ASCENTIUM ARABATRI
PEDRO HERVÁS GARRACHÓN TRIATLON PISUERGA-TRIPI
JOSEMA HUIZI OROZ V2M TRIATLON ANTSOAIN
MARCOS HURTADO BARBADILLA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ANDONI IBARBIA AIZPURU V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANTONIO MANUEL IGLESIAS LORENZO V1M INDEPENDIENTE
URKO IPIÑA GARCIA SUB23M URDAITRI MOTRIVATION T.T
Ander Irigoyen Egia SUB23M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
Eneko Jauregui ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
DANI JUARROS GOMEZ ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M ELGOIBARKO FLOW KIROL KLUBA
ARNAITZ BURGOA EGIGUREN LAGUN S.A. V1M ONDARRUKO KOAXI T.T.
ANDER LEGORBURU NUÑEZ SUB23M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
KARMELE LICEAGA ALCANTARA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSU LOTINA GAUBEKA V1M MRT TRITOIAK
MIKEL MALAGÓN LAMAS INDEPENDIENTE
IÑAKI MANZANO DIEGO V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
Gorka MARCOS GARCIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
EDER MARTIN DILLANA ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
Sandra Martinez ABF CLUB DEPORTIVO ELEMENTAL TRI INFINITY MÓSTOLES
Jon Martínez Buruaga ABM INDEPENDIENTE
JOSÉ CARLOS MARTINEZ CASTRO INDEPENDIENTE
JULIAN MARTINEZ GUZMAN V1M TKRONO TRIATLON GETXO
Sonia Mateos V1F IRRINTZI-SMG
ANDREA MEDIERO LOSADA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO MEDRANO DESCALZO ABM IRRINTZI-SMG
PATXI MENDIZABAL ARIAS V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ADRIAN MONGE GOROSPE SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
LUIS MORCILLO CAÑAVERAS V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JONTXU MORENO LASA ABM CLUB ATLETISMO LABEGANE
XABIER MORILLO MENDIZABAL V1M TRIGOI T.T.
PATXI MUÑOZ VIZCAY ABM LRK MONREAL
ENEKO NIETO IRURETA ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JORGE NUÑEZ BARAKALDO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
ASIER OIARZABAL GARMENDIA V1M INDEPENDIENTE
RAUL OLANO BARTUREN V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
PABLO LUIS ORIO GIL V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
AITOR ORMAZA ASTONDOA ABM INDEPENDIENTE
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
DAVID ORTIZ FERNANDEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
JURGI OYARZABAL URIARTE ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Roberto Pedraza V1M CDA AURRERANTZ SESTAO
IÑIGO PEÑA FERNANDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Iñigo Pereda ABM BILBAOTRI
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
JESÚS PÉREZ CASTILLO V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
David PEREZ DURAN ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JON PERNIA GORMLEY V1M BILBAOTRI
Fernando Pineda V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
IÑIGO PIÑON SAINZ SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
AITZIBER PLAZA ROMERO V1F BULLETBIKE
David Quijano ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON RAMOS GONZALEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIGUEL ANGEL RODRIGUEZ GARCIA ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MARIA CRISTINA RODRIGUEZ VARONA V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
jose Roman V1M 5 VILLAS TRIATLON
MARIA ROSA ROMERO ANTON V1F MUNAY KIROL KLUBA
FRANCISCO ROZAS SOLA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
iker Ruiz ABM EGURRE K3
IGOR RUIZ BAEZ JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
Pedro Javier Sabino Varela ABM INDEPENDIENTE
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JULEN SAGASTIBELTZA LASARTE ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ROBERTO SAINZ MARTÍNEZ V1M TRION - CLINICA DENTAL OSCAR GALLO GÜEMES
ALBERTO SAINZ VELAZQUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
PATRIK SAITUA BETANZOS ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ANDRES SALVADOR MARIA ABM PEÑOTA DENTAL TRIATHLON TEAM
MIREN EUKENE SAN JOSE FERNANDEZ V1F ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
ALVARO SAN PEDRO DE URQUIZA V1M INDEPENDIENTE
IÑAKI SAN PEDRO URIBARRI ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
ANDRÉS SANZ FOMBELLIDA ABM TRIATLON PALENCIA
AITOR SANZ LOMBIDE ABM INDEPENDIENTE
GORKA SARASOLA ALEJOS V1M INDEPENDIENTE
Ander Segovia V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDER SEGUROLA ULI ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ALVARO SESMERO POLO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
GETXO TALDEA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
AINHIZE TEJEDOR BILBAO ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
RAFAEL TENA PORTA V2M MONEGROSMAN TRIATLON
MIKEL TXOPITEA ELORRIAGA INDEPENDIENTE
VERONICA URIBE ARCE V1F MUNAY KIROL KLUBA
IKER URRESOLA CLAVERO V1M INDEPENDIENTE
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ENERITZ URRUTIA TENA ABF ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO VALDIVIELSO ANDICOECHEA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
NAIADE VELASCO RODRIGUEZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
LUIS MARIA VILLA GARCIA V2M INDEPENDIENTE
ALVARO VILLAR ALONSO V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
ROBIN VINCENT VINCENT ABM TKRONO TRIATLON GETXO
leire zalacain V1F IRRINTZI-SMG
ALFONSO ZAYAS SOLER V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
XABIER Zuazo Olea ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Jon Zubiaur González ABM ENKARTERRI TRIATLOI.