EUS | CAS

SESTAOko II TRIATLOI HERRIKOIA 2019 (08/09/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    117 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
GORKA ABAD GARCÍA SUB23M
AITOR AIZPURUA GUTIERREZ ABM
PABLO ALONSO VAAMONDE SUB23M
FERNANDO ANDRES SIERRA V1M
ANNE ANTÓN ARAS ABF
VICTOR APARICIO MIGUEL V1M
IDOIA ARRANZ LIZARRALDE ABF
NEREA ARRONATEGUI MESTRAITUA V1F
JON AZUMENDI ESQUIBEL ABM
ASIER BAIGORROTEGUI BORDONADO ABM
DAVID BALLESTEROS NOGALES ABM
JOSÉ LUIS BAROJA CIRARDA V2M
BORJA BARRIO ALONSO V1M
GORKA BENITO DEL VALLE SOLAUN SUB23M
ALAZNE BERAZA ORONOZ ABF
EIDER BEREZIARTUA AGIRRE ABF
OIHANA BETOLAZA SÁEZ DE VITERI ABF
IGNACIO BOLAÑOS V1M
XABIER CACERES ETXABE SUB23M
RUBEN CALVO LARRALDE ABM
BEGOÑA CAMARON ETXEANDIA ABF
ENEKO CAPETILLO FERNANDEZ V1M
JUAN ALBERTO CARRASCAL MORALES ABM
IKER CARRO ALAMEDA V1M
EZTIZEN CASTRILLEJO BALEBONA ABF
ROMINA CORDOBA ALEJO ABF
ERLANTZ CORRAL COLLADO ABM
SERGIO CORRAL GONZÁLEZ ABM
SERGIO DE LA GRACIA VEIGA ABM
KOLDO DÍAZ AGUILELLA ABM
UNAI DIAZ BELTRAN ABM
SERGIO DIENTE ALONSO ABM
ENEKO EGUREN TRUEBA V1M
IÑAKI ELEXPURU LOPEZ DE LACALLE ABM
AITOR ESPIÑA GONZALEZ JNM
GAIZKA ESPIÑA MUERZA ABM
LUIS ANGEL ESQUIVEL TOMILLO V2M
ALBERTO ESTALAYO FRAGA V1M
DAVID ESTALLO VILLUENDAS ABM
IBAN ESTEBEZ ANDRES V1M
JOSUNE EZKURRA APARICIO V1F
JONATAN FERNANDEZ MILLAN ABM
PAULA FERNANDEZ REBOLLO ABF
FRANCISCO JOSE FERRERO FERRERO ABM
UNAI GALICIA GARCIA ABM
MARÍA JOSE GARCÍA LOPEZ ABF
EDGAR GARCIA VILLANUEVA ABM
IÑIGO GARMENDIA AROZTEGUI ABM
XABIER GARRASTAZU ABANDO ABM
ARITZ GISASOLA YURRITA ABM
JOSE IGNACIO GOMEZ V1M
MARKEL GOMEZ BALLESTEROS V1M
SUSANA GOMEZ DE BALUGERA V1F
INÉS GÓMEZ-RUBIERA V1F
DAVID GONZALEZ SUB23M
MARIO GONZÁLEZ MARTÍN V1M
MIKEL GUIRADO MAURIZ SUB23M
MIREN GUTIERREZ ABF
RUBÉN HIDALGO DEL BLANCO ABM
SERGIO MARIO HUARTE CORDERO V1M
ANDER IBAÑEZ DE GAUNA ABM
IDOIA IRAZOLA DÍAZ DE RADA ABF
AITOR ITURZAETA ODRIOZOLA V1M
HARITZ ITURZAETA OIARTZABAL CDM
IÑIGO IZAGIRRE INSAUSTI ABM
JON ANDER IZUZKIZA GOITIA ABM
IÑIGO LANDA SOTO ABM
MIGUEL LANDALUCE BLANCO SUB23M
ARKAITZ LAREKI ARCOS V1M
PABLO LARRAZABAL RUIZ ABM
ANER LASUEN RUIZ ABF
VICTOR MANUEL LIENDO GONZALEZ V1M
JON LÓPEZ URGOITI ABM
BORJA LORENZO PERDIGUERO V1M
VERÓNICA LUNA GUTIÉRREZ ABF
SARA MAGALLON HUARTE ABF
NEREA MANSO UGARTE CDF
TANIA MANZANOS MARTÍNEZ DE SORIA ABF
PAULA MARCOS ESCRIBANO ABF
JORGE MARIÑO CALVO V1M
BORJA MARTIN MARTIN SUB23M
ANE MIREN MOGOLLON AGUIRRE JNF
PEDRO MUÑOZ BENEYTO ABM
JUAN MANUEL MURILLO PEREZ V1M
XABIER NANCLARES IBARGUTXI CDM
JUAN OLASCOAGA GRIJALBA ABM
AITOR OLASKOAGA MARTÍNEZ ABM
GARIKOITZ OLAZABAL GARMENDIA JNM
ALVARO PALACIOS MUÑOZ V1M
ADRIÁN PARRA GARCÍA SUB23M
DANIEL PEÑA VELASCO ABM
JORGE PROL BOSQUE V1M
JON PUENTE LÓPEZ ABM
IÑIGO RENEDO KORTA V1M
BELKIS OMEYRA REYES GONZÁLEZ ABF
ANA ISABEL RODRÍGUEZ VARONA V1F
JON RODRIGUEZ YAGUE ABM
GOIZALDE ROLDAN SESMA V1F
GASTON ROTAETXE ABM
ENEKO RUIZ UGARTE SUB23M
LUCÍA SANZ ORIA ABF
JOSEBA SOTO LARZABAL ABM
ASIER TABOADA ALCÁNTARA ABM
SERGIO TERUELO LORENZO V1M
AITZIBER TERESA TXARROALDE ECHEANDIA V1F
IKER TXARTERINA ABM
MAIDER UGARTEBURU LOPEZ ABF
JOSU URDANGARIN TELLERIA ABM
IBON URKIDI RODRIGUEZ V1M
ASIER URQUIJO CANTIZ ABM
MARY VÁSQUEZ NEGRETE V1F
AZIBAR VÁZQUEZ ENCINA V1M
XABIER VIAÑA GONZALEZ ABM
ALAZNE VILES HORNILLOS ABF
YOLANDA VILLAREJO GONZÁLEZ V1F
MANU ZABALA ZORRILLA ABM
TXABER ZORRILLA ARIAS ABM