EUS | CAS

SESTAOko II TRIATLOI HERRIKOIA 2019 (08/09/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    172 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
GORKA ABAD GARCÍA SUB23M
MARIA ACED URBANO V1F
AITOR AIZPURUA GUTIERREZ ABM
KEPA ALONSO LAJAS ABM
PABLO ALONSO VAAMONDE SUB23M
ERIC ALVAREZ URRUTIA ABM
FERNANDO ANDRES SIERRA V1M
JOKIN ANGULO AJURIAGUERRA CDM
ANNE ANTÓN ARAS ABF
DAVID APARICIO LOSADA V1M
VICTOR APARICIO MIGUEL V1M
URTZI ARANA SANTAMARIA ABM
JON ARCAUZ AGUIRREBENGOA SUB23M
IDOIA ARRANZ LIZARRALDE ABF
LEIRE ARRIETA BARRUETA V1F
NEREA ARRONATEGUI MESTRAITUA V1F
JON AZUMENDI ESQUIBEL ABM
ASIER BAIGORROTEGUI BORDONADO ABM
DAVID BALLESTEROS NOGALES ABM
JOSÉ LUIS BAROJA CIRARDA V2M
BORJA BARRIO ALONSO V1M
GORKA BENITO DEL VALLE SOLAUN SUB23M
ALAZNE BERAZA ORONOZ ABF
EIDER BEREZIARTUA AGIRRE ABF
OIHANA BETOLAZA SÁEZ DE VITERI ABF
GALDER BILBAO AJURIAGUERRA JNM
IGNACIO BOLAÑOS V1M
CAROLINA BOLAÑOS RODRIGUEZ V1F
AITOR CABEZAS GOMEZ ABM
XABIER CACERES ETXABE SUB23M
RUBEN CALVO LARRALDE ABM
BEGOÑA CAMARON ETXEANDIA ABF
ENEKO CAPETILLO FERNANDEZ V1M
ANTONIO CARMONA CACERES V2M
IKER CARRO ALAMEDA V1M
EZTIZEN CASTRILLEJO BALEBONA ABF
MARTA COLLADO MONTALBAN ABF
ROMINA CORDOBA ALEJO ABF
ERLANTZ CORRAL COLLADO ABM
SERGIO CORRAL GONZÁLEZ ABM
ALEJANDRO CRUZ IZQUIERDO ABM
SERGIO DE LA GRACIA VEIGA ABM
KOLDO DÍAZ AGUILELLA ABM
UNAI DIAZ BELTRAN ABM
SERGIO DIENTE ALONSO ABM
ENEKO EGUREN TRUEBA V1M
IÑAKI ELEXPURU LOPEZ DE LACALLE ABM
JORGE ESPANTOSO QUINTELA ABM
AITOR ESPIÑA GONZALEZ JNM
GAIZKA ESPIÑA MUERZA ABM
LUIS ANGEL ESQUIVEL TOMILLO V2M
ALBERTO ESTALAYO FRAGA V1M
DAVID ESTALLO VILLUENDAS ABM
IBAN ESTEBEZ ANDRES V1M
JOSUNE EZKURRA APARICIO V1F
JULIAN FERNANDEZ ABM
BORJA FERNÁNDEZ PREGO ABM
FRANCISCO JOSE FERRERO FERRERO ABM
GABRIEL FOLGUEIRA LAMAS ABM
UNAI GALICIA GARCIA ABM
JUAN GANGOITI CENOZ SUB23M
IÑIGO GARCIA GALLEGO ABM
MARÍA JOSE GARCÍA LOPEZ ABF
EDGAR GARCIA VILLANUEVA ABM
IÑIGO GARMENDIA AROZTEGUI ABM
XABIER GARRASTAZU ABANDO ABM
LEIRE GARTZIA IBARROLA V1F
ARITZ GISASOLA YURRITA ABM
JOSE IGNACIO GOMEZ V1M
MARKEL GOMEZ BALLESTEROS V1M
SUSANA GOMEZ DE BALUGERA V1F
XABIER GÓMEZ ETXEBARRIA ABM
GALDER GOMEZ RODRÍGUEZ V1M
INÉS GÓMEZ-RUBIERA V1F
DAVID GONZALEZ SUB23M
MARIO GONZÁLEZ MARTÍN V1M
XABIER GONZALEZ SANTAMARIA ABM
MIKEL GUIRADO MAURIZ SUB23M
MIREN GUTIERREZ ABF
ITSASO GUTIERREZ AURRECOECHEA ABF
RUBÉN HIDALGO DEL BLANCO ABM
SERGIO MARIO HUARTE CORDERO V1M
ANDER IBAÑEZ DE GAUNA ABM
RAFAEL IBARRA OCHOA DE ERIBE V2M
ENARA IBARRA PLAZA SUB23F
LAURA IRAZOLA DIAZ DE RADA ABF
IDOIA IRAZOLA DÍAZ DE RADA ABF
IÑIGO ITURRIAGA GONZÁLEZ ABM
AITOR ITURZAETA ODRIOZOLA V1M
HARITZ ITURZAETA OIARTZABAL CDM
IÑIGO IZAGIRRE INSAUSTI ABM
JON ANDER IZUZKIZA GOITIA ABM
ROBERTO JIMENEZ CALVO ABM
ANDONI JIMENEZ MAESTRE V1M
IÑIGO LANDA SOTO ABM
MIGUEL LANDALUCE BLANCO SUB23M
ARKAITZ LAREKI ARCOS V1M
PABLO LARRAZABAL RUIZ ABM
NAIA LASO GONZÁLEZ CDF
ANER LASUEN RUIZ ABF
VICTOR MANUEL LIENDO GONZALEZ V1M
JON LÓPEZ URGOITI ABM
ROCIO LORENZO CASADO ABF
BORJA LORENZO PERDIGUERO V1M
VERÓNICA LUNA GUTIÉRREZ ABF
SARA MAGALLON HUARTE ABF
NEREA MANSO UGARTE CDF
TANIA MANZANOS MARTÍNEZ DE SORIA ABF
PAULA MARCOS ESCRIBANO ABF
JORGE MARIÑO CALVO V1M
BORJA MARTIN MARTIN SUB23M
DAVID MARTINEZ ABM
URTZI MIGUELEZ VALLEJO ABM
ANE MIREN MOGOLLON AGUIRRE JNF
JAVIER MONTEJO MARSAL V1M
JON MUGA ZUBIAUR ABM
JUAN MANUEL MURILLO PEREZ V1M
XABIER NANCLARES IBARGUTXI CDM
UNAI NIETO MARIJUAN ABM
JUAN OLASCOAGA GRIJALBA ABM
AITOR OLASKOAGA MARTÍNEZ ABM
GARIKOITZ OLAZABAL GARMENDIA JNM
GORKA OLEAGA URRESTI ABM
ALEJANDRO OLEAGA ZABALA V2M
ENAITZ PAJUELO PARRA JNM
ALVARO PALACIOS MUÑOZ V1M
ADRIÁN PARRA GARCÍA SUB23M
DANIEL PEÑA VELASCO ABM
JULEN PIZARRO HERNANDEZ SUB23M
MIKEL PLAZAOLA URIARTE ABM
JORGE PROL BOSQUE V1M
JON PUENTE LÓPEZ ABM
ALANA RAWLINS BILBAO ABF
IÑIGO RENEDO KORTA V1M
BELKIS OMEYRA REYES GONZÁLEZ ABF
ARATZ RODRÍGUEZ BILBAO ABF
JORGE RODRIGUEZ IGLESIAS V1M
ANA ISABEL RODRÍGUEZ VARONA V1F
JON RODRIGUEZ YAGUE ABM
GOIZALDE ROLDAN SESMA V1F
GASTON ROTAETXE ABM
ASIER RUEDA MURCIA V1M
ANDER RUIZ JNM
CRISTINA RUIZ MANZANO V1F
ENEKO RUIZ UGARTE SUB23M
DAVID SAN JUAN RODRIGUEZ ABM
JOSE MANUEL SANCHEZ V1M
ENEKO SANCHEZ MENCIA ABM
LUCÍA SANZ ORIA ABF
ANGEL SILVA LOPEZ ABM
JOSEBA SOTO LARZABAL ABM
OSCAR TABARES POLO V2M
ASIER TABOADA ALCÁNTARA ABM
IKER TAPIA SAEZ V1M
SERGIO TERUELO LORENZO V1M
AITZIBER TERESA TXARROALDE ECHEANDIA V1F
IKER TXARTERINA ABM
LIDE UGARTE EZENARRO ABF
MAIDER UGARTEBURU LOPEZ ABF
ANA UNCETABARRENECHEA ABF
ENEKO UNGIL HERNANDEZ ABM
JOSU URDANGARIN TELLERIA ABM
IBON URKIDI RODRIGUEZ V1M
ASIER URQUIJO CANTIZ ABM
MARY VÁSQUEZ NEGRETE V1F
AZIBAR VÁZQUEZ ENCINA V1M
ARANTXA VAZQUEZ GONZALEZ ABF
XABIER VIAÑA GONZALEZ ABM
ALAZNE VILES HORNILLOS ABF
YOLANDA VILLAREJO GONZÁLEZ V1F
MANU ZABALA ZORRILLA ABM
TXABER ZORRILLA ARIAS ABM