EUS | CAS

MUNGIAKO XI. DUATLOIA 2019 (23/02/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    236 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
VANESA KIM ABECASIS ROJAS V1F MUNAY KIROL KLUBA
OSKAR ACEVEDO REBOLLAR V1M INDEPENDIENTE
MARCOS AGUILAR BENITO V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
IVAN AGUIRRE GABARAIN ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ALBERTO AGUJETA LENTIJO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JON ANDER ALFARO POZO ABM INDEPENDIENTE
LUIS ALONSO IBAÑEZ V2M CDA AURRERANTZ SESTAO
NURIA ALVAREZ LOPEZ V1F URBIKO TT BASAURI
ALFONSO ANDRES SANZ ABM TRIRUNNERS GETXO
IGNACIO LAUREANO ANGULO ERCILLA ABM BILBAOTRI
AINOA ANTRUEJO REGALADO ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL APALATEGUI GUTIERREZ INDEPENDIENTE
MIKEL ARISTEGI LEARRETA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL ARRASATE LARREA CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ENEKO ARRIAGA GORDILLO ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
XABIER ARRIBALZAGA ETXABE ABM INDEPENDIENTE
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER ASTIGARRAGA REGUEIRO ABM EGURRE K3
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
GORKA AZPILLAGA MENDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL BARRENETXEA URIARTE ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
BERNARDO BARRIUSO FERNANDEZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM INDEPENDIENTE
JON BERASATEGI ZABALA V1M INDEPENDIENTE
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GONTZAL BILBAO PEREZ ABM BASQUE TRIBE
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM INDARPAK KIROL KLUBA
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
IKER BOCOS RODRIGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ALBERTO BRAVO SANCHEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
DAVID BRIZ SAINZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ESTHER CABANAS DIEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JUAN MANUEL CALVO BARBERO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
LORENA CAMPOMAR BÁEZ ABF ASCENTIUM ARABATRI
RUBEN CANALES RANEROS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V3M GARRIBIKES
JOSE ANGEL CANTERO GARCIA V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
ZURIÑE CARREÑO MADINABEITIA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
UNAI CASTILLO GALLASTEGUI V1M MRT TRITOIAK
VANESSA CERRAJERO BARBERO ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
RAUL CISNEROS TORRADO V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MARIA DE LA FUENTE DIEZ V1F GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
ALEXANDRE FILIPE DE SOUSA AIRES ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JUAN PEDRO DEL POZO GONZALEZ INDEPENDIENTE
JORGE DELGADO FERRERO V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
ERIK DIEZ CHORRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER ECHEVARRIA ARTECHE V2M URBIKO TT BASAURI
IVAN EGUSQUIZA ITURBE ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
URTZI ERRAZQUIN MINTEGUI ABM TKRONO TRIATLON GETXO
Hugo Escribano ABM INDEPENDIENTE
ADUR ESKISABEL DE JUAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
GAIZKA ETXANIZ SANCHEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
DAVID ETXARRI ALVAREZ INDEPENDIENTE
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ ABM BASQUE TRIBE
JON ETXEVERRIA BARANDIARAN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
BORJA FALAGAN RAMOS ABM URBIKO TT BASAURI
IÑAKI FDEZ DE GAMBOA IRARRAGORRI V2M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MARIA DEL MAR FERNANDEZ ABAD V1F GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JAVIER FERNANDEZ RODRIGUEZ INDEPENDIENTE
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
YULIA FERNANDEZ SANCHEZ ABF BILBAOTRI
JON GALDAMES BAU ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
NEREA GAMBRA LOPEZ ABF INDEPENDIENTE
ITSASO GANGOITIA MAZORRIAGA ABF AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
MIREN ARGIÑE GARCÍA DE ANDOIN SAGASTI V1F MUNAY KIROL KLUBA
AIDAN GARCIA FABELO CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IGOR GARCIA GOROSITO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
CARLOS GARCIA MIGUELEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MIKEL GARCIA SAEZ DE BURUAGA ABM INDEPENDIENTE
JOSE RAMON GARCIA SANCHEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
FERNANDO GARICANO GOLDARAZ ABM TRIRUNNERS GETXO
MARKEL GARITAGOITIA SALEGI ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANTXON GOITIA GOITIA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA ABM ASCENTIUM ARABATRI
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ADOLFO GOMEZ LOSADA V1M INDEPENDIENTE
MIKEL GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑAKI GONZALEZ BALGAÑON V1M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
MANUEL AMADOR GONZALEZ PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GALDER HERNANDEZ ALLENDE SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
GAIZKA HERRERO LARREA V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ALEX HIGUERA BLAS SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
CATHERINE HOLLINGS . V1F URBIKO TT BASAURI
KOLDO HORNA VALDIVIELSO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM BASQUE TRIBE
OSCAR IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALVARO INFANTE LOPEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
RUBEN INIESTA PEREA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
AITOR IRAURGI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
ZIGOR JIMENEZ BENITO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
LUDOVIC JOUAULT ABM TOBESPORT
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM INDEPENDIENTE
GARAZI KORTA AIZPURUA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSE LAGARDERA DIEGO V2M INDEPENDIENTE
BEATRIZ LALAGUNA PALACIO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M MRT TRITOIAK
MANEX LARRAÑAGA ALBERDI SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MARIA DEL KORO LASA IMAZ V2F C.D. GIRLS ON FIRE
IGOR LAZKANO ARANA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MIKEL LEONARDO LICERANZU INDEPENDIENTE
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
IZASKUN LLARENA MARTINEZ ABF GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JOSE IGNACIO LOPEZ SAENZ V1M URBIKO TT BASAURI
ALBERTO LOPEZ VAZQUEZ ABM URBIKO TT BASAURI
VICTOR LUCAS GARCIA V2M URBIKO TT BASAURI
ENDIKA MADARIAGA OLAZAR ABM INDEPENDIENTE
IBON MARCOS MARDONES ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
IÑAKI MARDARAS RAMIREZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
GARAZI MARTIN ARIAS ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
AKIER MARTIN CUADRADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
RUBEN SIMON MARTIN PRIETO ABM INDEPENDIENTE
JOSE MIGUEL MARTINEZ FERNANDEZ ABM BULLETBIKE
JULIAN MARTINEZ GUZMAN V1M TKRONO TRIATLON GETXO
MARIOLA MARTINEZ JARAUTA V1F URBIKO TT BASAURI
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ASER MARTINEZ SANCHEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
RAKEL MATEO URIARTE V1F SAIATU FUNDAZIOA
FERNANDO MATIAS GARRIDO ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
MARIO MIGUEL MEDINA ROMERO V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
OSCAR MELLA SOMOZA V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALBA MENDAZONA ARANDIA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
JANIRE MENDIETA ARRIETA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSU MENDIOLA IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
ION MENDIZABAL ALCORTA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
AITOR MENDIZABAL MENDEZ INDEPENDIENTE
JOSEBA MIGUEL LECUMBERRI ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
MIKEL MONASTERIO ASTIENZA INDEPENDIENTE
IBON MONDRAGON ELCORO-IRIBE V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MARIA MONLEON CALLER V1F C.D. GIRLS ON FIRE
JONTXU MORENO LASA ABM CLUB ATLETISMO LABEGANE
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM INDEPENDIENTE
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
IKER MURGIONDO MARQUEZ JNM ASCENTIUM ARABATRI
JON MURUA ETXANIZ ABM INDEPENDIENTE
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ENEKO NIETO IRURETA ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
XABIER EGOITZ NIEVES MARTINEZ ABM EGURRE K3
BERSOITZ ODRIOZOLA URQUIZA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA SUB23M ALOÑA MENDI K.E.
BEÑAT ORMAZABAL ORTIZ INDEPENDIENTE
JUAN JOSE ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
DAVID ORTIZ FERNANDEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
RUBEN ORTIZ FRANCOS V1M BASQUE TRIBE
ROBERTO ORTUÑO LOPEZ V2M URBIKO TT BASAURI
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
USOA OSTOLAZA ZABALA SUB23F SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
PABLO PEDREIRA PASCUAL CDM ASCENTIUM ARABATRI
ANDERPEREDA PEREDA SINOVAS ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO PEREDA SINOVAS ABM BILBAOTRI
PABLO PEREZ ALVAREZ ABM DEPORAMA JOVEN IN TRIATLON SORIANO
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
JON PERNIA GORMLEY V1M BILBAOTRI
AMAIA PERNIA MIRANDA ABF BILBAOTRI
MIKEL PICON GIL V2M MUNAY KIROL KLUBA
OSCAR PICTON ALZUGARAY ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JAROBIT PIÑA SAEZ ABM INDEPENDIENTE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
DAVID PRIETO FIDALGO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AITOR QUINTANILLA MARTIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALAIN RASTROLLO MARTIN ABM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
OLIVIER RIEG V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
MARIA CRISTINA RODRIGUEZ VARONA V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
MARIA ROSA ROMERO ANTON V1F MUNAY KIROL KLUBA
RAUL RUBIO RODRIGUEZ INDEPENDIENTE
ARKAITZ RUIZ FONSECA ABM EGURRE K3
CRISTINA RUIZ GARCIA V1F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
PATRIK SAITUA BETANZOS ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
MARIA SAN SALVADOR DEL VALLE GONZALEZ ABF USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
NEREA SANCHEZ GARCIA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ALEXANDER SANCHEZ UNZAGA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
JUAN IGNACIO SANCHO DE LA GARZA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
ENRIQUE SANDIA RODRIGUEZ ABM MRT TRITOIAK
ERIK SANDONIS MARTÍN ABM INDEPENDIENTE
PEIO SANZ HERNANDEZ JNM GETXO TRIATLOI TALDEA
TELMO SANZ HERNANDEZ CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
SARA SARDINA ALAMO ABF ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
SERGIO SERNA SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
ALVARO SESMERO POLO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
EGOITZ SIERRA ALONSO ABM TRIRUNNERS GETXO
IGOR SISTIAGA BENGOECHEA INDEPENDIENTE
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
XABIER SOLOZABAL LOPEZ INDEPENDIENTE
DEBORA SOMAVILLA ETXEZARRAGA ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIRIAM SUAZO DOÑA V1F C.D. GIRLS ON FIRE
IÑIGO SUSAETA RICA SUB23M TKRONO TRIATLON GETXO
UNAI TAMAYO ORBEGOZO V1M URBIKO TT BASAURI
JON ANDONI TEJEDOR FERNANDEZ INDEPENDIENTE
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM INDEPENDIENTE
ENEKO TORRE ORTEGA V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JON TRIGUEROS ALVAREZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ISKANDER UGARTE GANA ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO UNDA BARTUREN INDEPENDIENTE
ANDER URIARTE BIKARREGI ABM INDEPENDIENTE
IRANTZU URIARTE GALLASTEGI V1F MRT TRITOIAK
OLATZ URIARTE IRUSTA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
HAITZ URRUTIA CALLE ABM MRT TRITOIAK
JULEN USANDIZAGA CASTRO ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
Tomás Vergel V1M CLUB TRIATLON LAS AMERICAS PARLA
UNAI VILLAGRASA LARREA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JULEN VILLAR LUQUE ABM TKRONO TRIATLON GETXO
IKER VILLATE ARISTARAN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
Unai Zabala JNM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
KOLDO ZABALAANDIKOETXEA SOLAUN V1M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
EDUARDO ZAPATA FERNANDEZ V1M MUNAY KIROL KLUBA
AITOR ZARZOSA ITURBIDE ABM BILBAOTRI
MIGUEL ZARZOSO GARIJO ABM INDEPENDIENTE
XABIER ZUAZO OLEA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IÑAKI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE
JAVI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE