EUS | CAS

LEKEITIOKO XXVII. TRIATLOIA 2019 - Euskadiko eta Arabako Txapelketa (15/06/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    551 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
UXIO ABUIN ARES ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
NEKANE AGIRRE ARAMENDI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AGIRRE HERRERIA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MILAN AGNEW SUB23F AUSTRALIA
LUIS MIGUEL AGUIRRE AIZBITARTE V1M IRRINTZI-SMG
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI AGUIRREZABALA AYESTA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Xabat Aizpiolea Iradi V1M INDEPENDIENTE
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JULEN ALBISU ARSUAGA SUB23M AÑORGA K.K.E.
ASIER ALBISU ASTIGARRAGA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ALEJANDRO ALDA BLANCO JNM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
OSKAR ALDAMA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JON ALDAY ATXABAL CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
MARTINA ALDAYA IRIGOYEN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
PERU ALDAZABAL ANTONIO CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ASIER ALIJARTE CARRERO CDM URBIKO TT BASAURI
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALONSO ARSUAGA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
AMAIA ALONSO GOIKOETXEA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
FELIX ALONSO IBERGALLARTU V1M L.V. TRIATLON
ALEXANDER ALONSO TESO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
MOISES ALTUNA EGUREN V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
GAIZKA ALTUNA PAGUEY JNM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALTUNA SEGUROLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE RAMON ALTUNA VEGAS V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ALEXANDER ALTUNA VELASCO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JULIO ALVAREZ ARISTU V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MIGUEL ALVAREZ PEREZ V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
MARTIN AMARICA LAGO V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ALBERTO AMORRORTU PRIETO V3M CLUB DEPORTIVO BILBAO
KIMETZ ANAKABE AGRA CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
LUIS ALBERTO ANDRADE DE VIVAS V1M INDARPAK KIROL KLUBA
ALFONSO ANDRES SANZ ABM TRIRUNNERS GETXO
BERNABE ANGULO RUIZ V1M C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM G.E.
ZUGATZ ANSA OTXOA JNM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IDOIA ARANBURU FURUNDARENA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MANUEL ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IOANA ARBILLAGA PLAZAOLA ABF IRRINTZI-SMG
Amador ARCE GONZALEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JORGE ARCE MARCOS INDEPENDIENTE
JON ARCE URKIZA V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
IRATXE ARENAL ARRIBAS JNF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JOSEBA ARGOITIA PICAZA V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO ARIAS EPELDE V1M BILBAOTRI
PATXI XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ARISTI GOIKOETXEA V1M ONDARRUKO KOAXI T.T.
NAGORE ARIZAGA IRIBARREN ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDER ARIZNABARRETA BURUNZA ABM C.C. DEMANDA CICLOS
BEGOÑA ARMENTIA VELAR V2F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR AROTZENA LOPEZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
ATSEGINE ARRANZ CASTRESANA V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MIKEL ARRASATE LARREA CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDONI ARRIETA QUINTELA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
PAUL ARRIETA SANZ INDEPENDIENTE
MIREIA ARRILLAGA MURELAGA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
IRAITZ ARRIZABALAGA ETXABURU V1F ONDARRUKO KOAXI T.T.
MIKEL ARTEAGA ZABALA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JOSE MARIA ARTETXE ARANGUREN V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ISABEL ARTETXE CINCUNEGUI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MARIA ARTOLA PEREZ DE AZANZA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
JESS ASHWORTH JNF AUSTRALIA
OXEL ASKORBEBEITIA ARGINZONIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ASTABURUAGA EREÑA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IGOR ATXA ASTIGARRAGA V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
XABIER AYARZA DIAZ INDEPENDIENTE
Beñat Azaldegi Lakuntza ABM TOLOSALDEKO T.T.
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
CRISTINA AZCOLAIN GARCIARENA ABF TOLOSALDEKO T.T.
UNAI AZKORBEBEITIA SCLAVI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LIZAR AZKUNE ULLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
GORKA AZPILLAGA MENDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANE BALENTZIAGA IRIBAR ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
XAVIER BARRENA BERTRAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL BARRENETXEA URIARTE ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
JOKIN BARREÑA DELGADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
BERNARDO BARRIUSO FERNANDEZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SERGIO BARTA LACAMBRA V2M INDEPENDIENTE
JOSU BASALDUA ARRIETA INDEPENDIENTE
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M ONDARRUKO KOAXI T.T.
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR BASTERRETXEA PLAZA V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSU BELAUSTEGUI ARANDIA INDEPENDIENTE
AITOR BENEITEZ SAGARZAZU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JOKIN BENGOETXEA AREVALO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
Ander BERZIARTUA LIZARAZU V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON ANDER BILBAO CAMPOS V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
FRANCISCO JAVIER BONTIGUI GOLDARACENA INDEPENDIENTE
XABIER BORREGA ARNEDO CDM SAKANA TRIATLOI TALDEA
JAVIER BORREGA PERIANEZ ABM SAKANA TRIATLOI TALDEA
ALBERTO BRAVO SANCHEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MARKEL BRIÑAS MAIZTEGUI ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
LEYRE BRIONES MORENO ABF BILBAOTRI
LUKE BURNS SUB23M AUSTRALIA
Jon Buruaga ABM INDEPENDIENTE
IKER BUSTINZA BARTOLOME V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
IRATXE CABRERA BARRERA ABF C.D. GIRLS ON FIRE
DIEGO CALDERON ZAPATERIA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
EKAIN CALVO BURGOS JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
NEREA CALVO CEANURI INDEPENDIENTE
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
Roberto Cantero Camara ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM G.E.
JOSE ANGEL CANTERO GARCIA V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
VICTOR CARRERA ROJO ABM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JON ANDER CASTELLÓN BASURKO INDEPENDIENTE
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
KEPA CASTRO ETXEBERRIA INDEPENDIENTE
DAVID CASTRO FAJARDO ABM EQTR - RODACAL BEYEM
OSCAR CASTRO SAENZ V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
FRED CAUVIN V2M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
ADRIAN CEA FOL SUB23M INDEPENDIENTE
IMANOL CESPEDES HERNANDEZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
DAVID CHARTE OITAVEN V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ERIK CHORRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IBON CID PLAZA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
OIER COBO GALLEGO V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
UNAI CONDE SAN MARTIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ANDER CONDOMINAS GARCIA ABM AÑORGA K.K.E.
RAFAEL CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GONTZAL CORRALECHE LEGARRETA-ETXEBARRIA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JON ANDER CRESPO ALBIZUA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
RUBEN DE LA CORTE GONZALEZ V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
MARIA DE LA FUENTE DIEZ V1F GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JON DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
AIORA DE LA LAMA RETOLAZA CDF AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ORTZI DE LA QUINTANA IBAÑEZ V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
MAIALEN DE LAS HERAS MERINO SUB23F SESTAO TRIATLOI TALDEA
PABLO DEL CAMPO CRESPO V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
DAVID DEL CORRO TRANCHE V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
PAULA DEL POZO BORRACHERO CDF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
Jorge Delgado Ferrero V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
BORJA DIAZ EGUILUZ V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
UNAX DUQUE FERNANDEZ DE CAMPINUN CDM ASCENTIUM ARABATRI
Francisco Durán Rodríguez V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
GORKA EGAÑA MEABE V1M TKRONO TRIATLON GETXO
BEÑAT EGILUZ GOGENOLA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
INES EGUIGUREN LECUE ABF ONDARRUKO KOAXI T.T.
ASIER EGUIRAUN ITURBE-ORMAECHE V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ZENABUA IDOIA EIGUREN ALTZIBAR JNF GARRAITZ KIROL TALDEA
AIERT EIGUREN ARRIETA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
OIER EIGUREN OZCORTA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
LIDE EIZAGUIRRE ECHANIZ ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JOSE IGNACIO EIZAGUIRRE LARRAÑAGA V2M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
TXOMIN EIZAGUIRRE SAN SEBASTIAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MAIALEN ELIA SARASIBAR ABF A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IÑAKI ELIAS LOPEZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IVAN ENRIQUE ELIZAZU GOIBURU V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
PAUL ELORZA SACHA JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
KLAUDIA ERKIAGA GARCIA CDF AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ARKAITZ ERRASTI TXINTXURRETA INDEPENDIENTE
Markel Esain Cañares INDEPENDIENTE
MAITE ESCRIBANO GORRIZ CDF GARRAITZ KIROL TALDEA
NAGORE ESCRIBANO GORRIZ CDF GARRAITZ KIROL TALDEA
MIKEL ESCUDERO RAMIREZ SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
ADUR ESKISABEL DE JUAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
GURUTZE ESNAL ORTIZ DE ZARATE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V2F TOLOSALDEKO T.T.
ROBERTO ESTEBAN ALARCÓN ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
ELISA ESTER EMMANUEL SUB23F CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
DAVID ETXARRI ALVAREZ INDEPENDIENTE
XABIER ETXEBERRIA LASA ABM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
IGOR ETXEBERRIA ZUAZO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
Borja Etxeita Goienola ABM TRIRUNNERS GETXO
ANDONI GOTZON ETXEZARRAGA RODRIGUEZ V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
IBAN EXPOSITO DIEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
Joseba Exposito Ibarmia ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MARKEL FAMILIAR BAENA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MARIA DEL MAR FERNANDEZ ABAD V1F GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ALEXANDER FERNANDEZ ABOITIZ ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
AITOR FERNÁNDEZ CEPEDA ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IRUNE FERNANDEZ DE OCARIZ RUESGA CDF ASCENTIUM ARABATRI
RUTH FERNANDEZ MIGUEL V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
FRANCISCO DE BORJA FERNANDEZ MIRET V1M TRIRUNNERS GETXO
MIKEL FERNANDEZ NAVAMUEL PEREDA ABM INDEPENDIENTE
NEREA FERNANDEZ PALACIO SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IMANOL FUICA FUENTES ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ADRIAN GALAN JUSUE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIREN GALDOS SAN MARTIN JNF ASCENTIUM ARABATRI
IGNACIO GALILEA CALLEJO ABM TRIATLÓN COSTA QUEBRADA
ALVARO GALLO RODRIGUEZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ITSASO GANGOITIA MAZORRIAGA ABF AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
KATTALIN GARAGORRI OMAR ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JON GARAIALDE AGIRRE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
NAROA GARAIALDE OIÑEDERRA CDF ATLETICO S.SEBASTIAN
Julen Garate Fernandez ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE LUIS GARATE GARATE V2M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI GARATE MURGUIONDO SUB23M YEPA! TRIATLOI KLUBA
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JON GARAYALDE SALSAMENDI ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDER GARCIA CHARTERINA ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO GARCIA CHARTERINA ABM INDEPENDIENTE
AITOR GARCIA DE ANDOIN SAGASTI V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
AIDAN GARCIA FABELO CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARCIA FERNANDEZ V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
RAMON GARCIA GRIJELMO V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
CARLOS GARCIA MIGUELEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
SANTIAGO GARCIA RODRIGUEZ JNM VALLE ARANGUREN
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
AIALA GARRO BARTUREN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JUAN GEIJO ANGULO V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
JUAN LUIS GIL LOPEZ V2M BILBAOTRI
ERREKA GIL REY ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ANTXON GOITIA GOITIA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
Javier Goitia Omaechevarria ABM ASCENTIUM ARABATRI
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ASIER GOMEZ GARCIA ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JAVIER GÓMEZ GARCÍA ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ADOLFO GOMEZ LOSADA V1M INDEPENDIENTE
CARLOS JAVIER GÓNGORA URZAIZ V1M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ENEKO GONZALEZ BALANZATEGI JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL GONZALEZ DE REPARAZ V1M BOMBERS VITORIA TRIATLON CLUB
JOSE MANUEL GONZALEZ FIDALGO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
Alberto GONZALEZ GIL V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ERIK GONZALEZ MARTIN SUB23M VALLE ARANGUREN
JUAN LUIS GONZALEZ MARTINEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MANUEL AMADOR GONZALEZ PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
BORJA GOÑI NÚÑEZ V1M A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ANDER GOROSTIAGA URRUTIA ABM ALOÑA MENDI K.E.
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M TKRONO TRIATLON GETXO
JAVIER GUERRICABEITIA ASTORQUIA V2M DONOSTIARRAK
JAVIER GUIJO FERNÁNDEZ ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
JAVIER GUTIERREZ FERNANDEZ V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ALVARO GUTIERREZ IBAÑEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ALEJANDRO HELGUERA PERALES ABM INDEPENDIENTE
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GALDER HERNANDEZ ALLENDE SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
VICTOR HERNÁNDEZ GOMEZ ABM INDEPENDIENTE
JOSE ANGEL HERNANDEZ LLEO SUB23M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
MIKEL HERNANDO REDONDO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
URKO HERRAN AGUILAR ABM ASCENTIUM ARABATRI
JESUS MARIA HERRERO PUERTO INDEPENDIENTE
Oscar Herzog V1M TRIGOI T.T.
MIKEL HERZOG HERZOG V1M TRIGOI T.T.
ALEX HIGUERA BLAS SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
FERNANDO HORMAZA CANO V2M TRIRUNNERS GETXO
DAVID HUARRIZ GURPIDE JNM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JOSEMA HUIZI OROZ V2M TRIATLON ANTSOAIN
GONTZAL IBARZABAL ARRIOLA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ELIXABET IBAZETA ARRIOLA ABF ONDARRUKO KOAXI T.T.
MIKEL IBERGALLARTU MENDEZ ABM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
Eleder ibergarai V1M TKRONO TRIATLON GETXO
MANUEL IGLESIAS CANCHO ABM D. APALATEGI
Alvaro Infante López ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JULEN IÑARRA ARREGI SUB23M BAXURDE TXIKI USURBIL
URKO IPIÑA GARCIA SUB23M URDAITRI MOTRIVATION T.T
BEÑAT IPIÑA MARTÍNEZ INDEPENDIENTE
MARTIN IRAIZOZ BLANCO ABM INDEPENDIENTE
AITOR IRAURGI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
OIER IRAZUSTA CDM ATLETICO S.SEBASTIAN
LIZAR IRAZUSTA ETXEBERRIA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
BEÑAT IRAZUSTA LOREA SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
MIKEL IRIARTE ARANBURU ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
Andima Iribar Aranguren ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON IRIONDO ZUGAZAGA V1M MRT TRITOIAK
JUAN ITURBIDE JNM VALLE ARANGUREN
KOLDO ITURRASPE MEJIAS ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
GARIKOITZ ITURRIZA IRAOLA V1M 802TRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI ITZA IPARRAGUIRRE V1M TALAIXA TRIATLOI KLUBA
MIKEL IZAGIRRE ARAMENDI V2M TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
UNAI JAIO APRAIZ JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
ZIGOR JIMENEZ BENITO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JULIÁN JIMÉNEZ RICO ABM INDEPENDIENTE
OSKAR KARLOS MARTOS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
GORKA KINTANA AZPIAZU ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL KINTANA GERRIKAGOITIA V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
LIBE LAFUENTE AMUNARRIZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
ASIER LAKA GABIOLA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
Mikel Landatxe Valencia V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MAITE LARRIMBE GONZALEZ INDEPENDIENTE
MIGUEL LEDESMA BLANCO SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ANDER LEGORBURU NUÑEZ SUB23M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
FELIX ANGEL LEIVA YAGÜE ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ALBERTO LEJARRETA MUÑOZ V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
IKER LEKANDA GIL ABM INDEPENDIENTE
MIKEL LEONARDO LICERANZU INDEPENDIENTE
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
VICTOR MANUEL LINARES NAVARRO V1M INDEPENDIENTE
ASIER LINAZA CEBALLOS SUB23M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Lander Lizaso Aguirre ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JON LLANO CANTERA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
Hektor Llanos Burgera V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALEIX LLAVERIA JIMENEZ ABM FLOR DE TRIATLÓ
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
IRENE LOIZATE SARRIONANDIA ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
GORKA LOPEZ ARISTI JNM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ERNESTO LOPEZ AZPIAZU V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
BORJA LOPEZ NEGRETE ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI LOPEZ NEGRETE V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V3M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ESTEBE LOZANO CORCHETE ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
VICTOR LUCAS GARCIA V2M URBIKO TT BASAURI
BELEN LUGARESARESTI URQUIJO ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
ARITZ MAEZTU OTAÑO ABM TRI-UR GAZIA
EMMA MAGDALENO CATANIA V1F CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
IÑIGO MAIZTEGUI RODRIGUEZ ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
IKER MANCISIDOR AIZPURUA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AGUSTÍN MANTEIGA CANABAL V1M CLUB TRIATHLON ALOHA
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA INDEPENDIENTE
julen marañon V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
GORKA MARCOS GARCIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IBON MARCOS MARDONES ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
MADDI MARQUET FERRAN SUB23F ATLETICO S.SEBASTIAN
OLATZ MARQUET FERRAN SUB23F ATLETICO S.SEBASTIAN
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
IBON MARTIN ARANES V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
EDER MARTIN DILLANA ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
VICTOR MARTIN RODRIGUEZ V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ANTONIO MARTIN SANCHEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ALAIN MARTINEZ DE ESTARRONA SANTAMARIA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
UNAI MARTINEZ DE LA HIDALGA SARRIGOITIA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ARITZ MARTÍNEZ GONZÁLEZ ABM BILBAOTRI
MARIOLA MARTINEZ JARAUTA V1F URBIKO TT BASAURI
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JON MATEOS PEREZ ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SERGIO MATUTE ACITORES SUB23M TRYNERS HARO
CALLUM MCCLUSKY SUB23M GREAT BRITAIN
Alba Mendazona arandia ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
irati mendia ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ANDER MENDIA LARRIGANA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JAVIER MENDIA VOCES V1M INDEPENDIENTE
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSU MENDIOLA IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
MARIA MENDIVE PALOMO V1F BPXPORT KIROL KLUBA
jon Mendizabal alcorta ABM INDARPAK KIROL KLUBA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
PAULE MIOTA MUNIAIN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL MOLINUEVO BELOKI V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ADRIAN MONGE GOROSPE SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
INES MORENO SANCHEZ INDEPENDIENTE
JOSEBA MUGARZA JIMENEZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
XABIER MURGIA IOLDI ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
IKER MURGIONDO MARQUEZ JNM ASCENTIUM ARABATRI
PAUL MURUA BARRENETXEA INDEPENDIENTE
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
EKAI NARBAIZA ARETXABALA V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
ENEKO NIETO IRURETA ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ANDER NOAIN LACAMARA SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
MARIA NOGUÉS ROTAECHE ABF ANTZAR KORRIKALARIAK
JORGE NUÑEZ BARAKALDO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JESUS MARIA OCHOA SANTAMARIA V1M MALDAN GORA TRIATLOI KLUBA
ANE ODRIOZOLA SAMPER ABF ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
XABIER OIANEDER BARANDIARAN V3M ATLETICO S.SEBASTIAN
ASIER OIARZABAL GARMENDIA V1M INDEPENDIENTE
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
RAUL OLANO BARTUREN V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JON ORDEÑANA BENGOA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
OIHANA OREJA INSAUSTI ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ERIK ORIBE BOYERO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Alexander Ormaechea ABM INDARPAK KIROL KLUBA
IKER ORMAETXE ARRIETA INDEPENDIENTE
ENEKO ORMAETXEA ALVAREZ CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
MANUEL ORMAZA AURRECOECHEA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
ENARA ORONOZ MATEO ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ROSLYN DENISE ORR O V1F BILBAOTRI
Lander Ortega SUB23M AÑORGA K.K.E.
JOSEBA MIKEL ORTEGA AGOTE V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ASIER ORTEGA LASUEN ABM TKRONO TRIATLON GETXO
PAUL ORTIZ DE MURUA GANDARIAS ABM INDEPENDIENTE
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
DAVID ORTIZ FERNANDEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
CLARA OSACAR LAREQUI ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
EKAITZ OTEGI GOROSTIDI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JURGI OYARZABAL URIARTE ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
NAIA OZKORTA DAVILA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ESTHER PAGUEY FERNANDEZ V1F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
RAUL PASCUAL PATIÑO ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
SATHYA PAZ MARTIKORENA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ALVARO PECIÑA ORTEGA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
DANIEL PELAZ FERNANDEZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO PELLEJERO AZCONA V1M A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ALAIN PEÑIL ANTERO V1M INDEPENDIENTE
ANDONI PEÑIL ANTERO ABM INDEPENDIENTE
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO PEREDA SINOVAS ABM BILBAOTRI
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
IGOR PEREZ DE ANUZITA ANDRES V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
RUBEN PEREZ GARNICA V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IKER PEREZ GIBELALDDE V1M ANTZAR KORRIKALARIAK
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
Pablo Pérez Marchal ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
RAQUEL PEREZ PEREZ ABF ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
CHRISTOPHER JHON PERHAM - ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
JON PERNIA GORMLEY V1M BILBAOTRI
AMAIA PERNIA MIRANDA ABF BILBAOTRI
MONICA PINTOR MENTXAKA V1F BILBAOTRI
IÑIGO PIÑON SAINZ SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JON PLAZA MADARIETA V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
Jose María Ponce Vergara INDEPENDIENTE
JAVIER PORRAS DURAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
ARITZ PUELLES ANGULO ABM ASCENTIUM ARABATRI
BORJA QUEVEDO MARCOS SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑIGO QUINTANA MANERO ABM ASCENTIUM ARABATRI
JON RAMOS GONZALEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ENEKO RAMOS IPIÑA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
MIREN REBOLL ECHEGUIA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSEBA REBOLLO DE LA PARTE ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
RAUL REBOLLO JUARRERO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
LORCAN REDMOND JNM IRELAND
OLIVIER RIEG V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
ROBERTO RIVAS IZAR DE LA FUENTE V2M CLUB TRIATHLON ALOHA
LEYRE RODRIGUEZ ANDRES V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ARKAITZ RODRIGUEZ CASTRO V1M IRRINTZI-SMG
VITALIY RODRIGUEZ DE LA PRESA JNM ASCENTIUM ARABATRI
FRANCISCO RODRIGUEZ PEREZ-CURIEL V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
PEDRO MARÍA ROMAYOR ULIBARRI ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM G.E.
FRANCISCO ROZAS SOLA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MARKEL RUIZ ARAUZO V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
JUAN RUIZ ARDILA ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
IGOR RUIZ BAEZ JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
VIDAL RUIZ ELUA V3M INDEPENDIENTE
CRISTINA RUIZ GARCIA V1F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
RUBEN RUZAFA CUETO ABM INDEPENDIENTE
SAEZ SAEZ BARRIO ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ANDER SÁEZ FERNÁNDEZ SUB23M TRIATLÓN SANTANDER
MARIA EUGENIA SAEZ MORCILLO ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
ANTTON SAGARMINAGA AYASTUY ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JULEN SAGASTIBELTZA LASARTE ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO SAINZ VELAZQUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
EÑAUT SALEGI ARANBERRI SUB23M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MIREN EUKENE SAN JOSE FERNANDEZ V1F ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
IKER SAN MARTIN GOITIZ CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
PABLO SANABRIA GAGO ABM CLUB TRIATLON VAO
nuria sanchez V1F SCDR ANAITASUNA
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
CARLOS SANCHEZ GUERRERO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JESUS SANCHEZ MORENTE V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ENRIQUE SANDIA RODRIGUEZ ABM MRT TRITOIAK
EDURNE SANJUAN LARRAÑAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MYRIAM SANZ RODRIGUEZ SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
MIGUEL SARASOLA NOGUES V1M INDEPENDIENTE
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDER SEGUROLA ULI ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
IÑAKI SERNA GONZALEZ V1M INDEPENDIENTE
GERMAN SERRATO ORTIZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALAR SEVILLANO AMATRIAIN V1M TOLOSALDEKO T.T.
Mª JOSE SILLAURREN LANDABURU V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
Iratxe Sobera Arredondo V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
Xabier Solozabal López INDEPENDIENTE
DEBORA SOMAVILLA ETXEZARRAGA ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIRIAM SUAZO DOÑA V1F C.D. GIRLS ON FIRE
Jokin Sudupe Mendizabal ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
EDUARDO TAMAYO MENDEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
AINHIZE TEJEDOR BILBAO ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JON ANDONI TEJEDOR FERNANDEZ INDEPENDIENTE
JULEN TELLERIA LOPETEGI ABM TOLOSALDEKO T.T.
BEATRIZ TIJERO MERINO V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
Mikel Txopitea INDEPENDIENTE
ZIGOR UDAETA IRIARTE ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
XABAT UGALDE ZABALETA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
MIKEL UGARTE RAMOS ABM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
PAULA UGARTEBURU ETXEBARRIA JNF GARRAITZ KIROL TALDEA
JON UNANUE AIERZA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ARITZ UNANUE ALKORTA ABM INDEPENDIENTE
CARLOS UNCETABARRENECHEA SANTO DOMINGO V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
MIKEL UNDA GARAMENDI SUB23M URDAITRI MOTRIVATION T.T
IMANOL URANGA SUESCUN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
KRISTINA URBIETA OTAEGUI ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IBAN URDANGARIN AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
HARITZ URIA LARRAÑAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
ANDER URIARTE BIKARREGI ABM INDEPENDIENTE
IRANTZU URIARTE GALLASTEGI V1F MRT TRITOIAK
OLATZ URIARTE IRUSTA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
VERONICA URIBE ARCE V1F MUNAY KIROL KLUBA
BEÑAT URIBE-ETXEBERRIA PEREZ JNM IRRINTZI-SMG
IKER URRESOLA CLAVERO V1M INDEPENDIENTE
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JULEN USANDIZAGA CASTRO ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANTXON USKOLA URRUZUNO V1M ONDARRUKO KOAXI T.T.
GUILLERMO VAHL PEDROSA INDEPENDIENTE
CARLOS VALDESPINA AGUILAR ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JESUS Mª VALENCIA ABASKAL V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
Aritz Vallejo Ugarte V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JOSU VALLINA LARREATEGI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO VAQUERO HERNANDEZ V1M TOLOSALDEKO T.T.
UNAI VELA TARRAGONA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
NAIADE VELASCO RODRIGUEZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IMANOL ANDER VICENTE UGALDE ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
MATILDA VILDER SUB23F AUSTRALIA
IMANOL VILLA BARRAGAN ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI VILLAGRASA LARREA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALBERTO VILLAGRASA LOPEZ V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IKER VILLATE ARISTARAN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ROBIN VINCENT VINCENT ABM TKRONO TRIATLON GETXO
PEIO VITORIA FERNANDEZ DE CASTILLO ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ANNABEL WHITE SUB23F AUSTRALIA
UNAI YAÑEZ URRESTI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JRZT ZABALA TUDANCA V1M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JOSU ZABALBEASKOA URGOITIA V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
DANIEL ZABALO LOPEZ V3M TRIGOI T.T.
BEÑAT ZAFRA ROMERO INDEPENDIENTE
EGOITZ ZALAKAIN ERBITI ABM INDEPENDIENTE
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
Ricardo Zamarreño lopez ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
MIHIRET ZARATE BEITIA INDEPENDIENTE
IKER ZORNOZA BELAUSTEGUIGOITIA ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
JON ZUBIAUR GONZALEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
KARMEL ZUBIAUR ONANDIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
MARTIN ZUBIAUR ONANDIA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
FERNANDO ZUFIA SUSTACHA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
JONE ZULUETA CARRASCO JNF MUNAY KIROL KLUBA
PEDRO ZUMARRAGA GOROSTIZA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA