EUS | CAS

V. GETARIAKO TRIATLOIA 2019 (27/04/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    420 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
EDUARDO ABADIA SOLANA ABM 5 VILLAS TRIATLON
JAIME ABALOS GARCIA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IGOR ACEDO MENDOZA ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
NEKANE AGIRRE ARAMENDI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AGIRRE IZETA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IVAN AGUIRRE GABARAIN ABM INDARPAK KIROL KLUBA
Xabat Aizpiolea iradi V1M INDEPENDIENTE
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
IGOR AIZPURUA UGARTE V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER ALBERDI LUCAS ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ALBERDI TOLOSA SUB23M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ASIER ALBISU ASTIGARRAGA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
SIRATZ ALDANONDO RUILOPEZ ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
AITOR ALDASORO GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
MARTINA ALDAYA IRIGOYEN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE ALIX DE LA MATA SUB23M AD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOBENDAS
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALONSO ARSUAGA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
JAVIER ALONSO ROMAYOR ABM TRIATLÓN SANTANDER
SERGIO ALONSO ROSCO V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER ALONSO TESO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
SALVA ALÓS BOTELLA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL ALTUNA GOENAGA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
GAIZKA ALTUNA PAGUEY JNM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALTUNA SEGUROLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JESUS MARI ALTUNA USARRALDE ABM AÑORGA K.K.E.
JOSE RAMON ALTUNA VEGAS V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ALEXANDER ALTUNA VELASCO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
LAURA ÁLVAREZ BEDIA V1F TRIATLÓN SANTANDER
SERGIO ÁLVAREZ ROBLES ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MARTIN AMARICA LAGO V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
PABLO ANDUEZA UGARTE V1M TRIKUA KIROL ELKARTEA
JULEN ANDUEZA VALENCIA CDM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
LEIRE ANTIA LARRAÑAGA ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
FLORENTXI ANTON CORMENZANA JNF HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ISAAC ANTONIO LERIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑAKI AÑORGA UNANUE ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
Laura Aparicio Latorre SUB23F SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDONI ARANAGA AZKUNE V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IBON ARANGUREN OLIVERI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOANA ARBILLAGA PLAZAOLA ABF IRRINTZI-SMG
AITOR ARBONIES GOITIA INDEPENDIENTE
Ander Arenzana Garcia CDM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
JOSEBA ARGOITIA PICAZA V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
NAGORE ARIZAGA IRIBARREN ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDER ARIZNABARRETA BURUNZA ABM C.C. DEMANDA CICLOS
AITOR AROTZENA LOPEZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
AITOR ARRARAS TORRES CDM TRIATLON ANTSOAIN
MIKEL ARRASATE LARREA CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
XABIER ARRIETA ALDAZABAL ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIREIA ARRILLAGA MURELAGA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
AMAIA ARTEAGA ALKAIN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL ARTEAGA ZABALA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F TKRONO TRIATLON GETXO
ALEJANDRO ASTABURUAGA EREÑA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IGOR ATXA ASTIGARRAGA V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
IGOR AYERBE ZABALZA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
CRISTINA AZCOLAIN GARCIARENA ABF TOLOSALDEKO T.T.
GAIZKA AZKARATE UZIN ABM C.C. DEMANDA CICLOS
IZADI AZKONOBIETA ETXABE ABF BAXURDE TXIKI USURBIL
UNAI AZKORBEBEITIA SCLAVI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LIZAR AZKUNE ULLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JUAN MARIA AZPILLAGA ECHEVERRIA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
GORKA AZPILLAGA MENDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDER BAILE APAOLAZA SUB23M AÑORGA K.K.E.
PEDRO BALDAZO HERRERO INDEPENDIENTE
ANE BALENTZIAGA IRIBAR ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
EKAITZ BALENTZIAGA IRIBAR V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALAIN BARCENA AGIRRE ABM INDEPENDIENTE
IOSU BAREÑO PEINADO V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
XAVIER BARRENA BERTRAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOKIN BARREÑA DELGADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
NEREA BERASATEGI PLAZAOLA JNF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON ANDER BILBAO CAMPOS V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
MIKEL BLANCO LEON ABM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
MARKEL BRIÑAS MAIZTEGUI ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ANTONIO BRU PASCAL V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
MIKEL BUJ ALVAREZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
FERNANDO CALONGE PINEDA V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
BERNARD CALVO VICENTE V2M C.D KAIROSCORE
MIKEL CAMACHO AYERZA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IÑIGO CAMARERO ALLI CDM TRIATLON ANTSOAIN
ALBERTO CAMARERO MARTINEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
UNAI CANTALAPIEDRA GOMEZ ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ASIER CAPA AGUIRREZABALA ABM TOLOSALDEKO T.T.
DIEGO CARDANHA MENDEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
LUIS MIGUEL CATALÁN OLMOS V1M ZERCLO ENERGIA HELIOS
ADRIAN CEA FOL SUB23M INDEPENDIENTE
VANESSA CERRAJERO BARBERO ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL CHUECA AGUIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER CHUECA AGUIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ENRIQUE COBEÑA SICOURET ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ANDER CONDOMINAS GARCIA ABM AÑORGA K.K.E.
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RAFAEL CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GONTZAL CORRALECHE LEGARRETA-ETXEBARRIA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
MARIO CRESPO MARTIN ABM TKRONO TRIATLON GETXO
DAVID CULLA IRASTORZA ABM C.D KAIROSCORE
RICARDO DE GOÑI RIPA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MAIALEN DE LAS HERAS MERINO SUB23F SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALEXANDRE FILIPE DE SOUSA AIRES ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
FERNANDO DEAN VIDARTE V1M C.T. ZONA MEDIA
PAULA DEL POZO BORRACHERO CDF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JUAN PEDRO DEL POZO GONZALEZ INDEPENDIENTE
OIER DIAZ DE ESPADA ALCORTA V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
ALVARO DÍAZ LANDA SUB23M INDEPENDIENTE
ÁNGEL DÍAZ PRADO ABM CLUB TRIATLÓN ACADEMIA CIVIL-CNSO
ERIK DIEZ CHORRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
AXIER DOMINGUEZ PRIETO ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
IÑIGO DUARTE MIJANGOS ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JAVIER DUQUE HERNANDEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
HECTOR ECHAVARRI ARBILLA V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
MARINA ECHENIQUE PALACIOS JNF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
MIGUEL ECHENIQUE PALACIOS SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
IMANOL EGUIBAR BECARTE ABM AÑORGA K.K.E.
ASIER EGUIRAUN ITURBE-ORMAECHE V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IÑIGO EIZAGIRRE GARMENDIA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
LIDE EIZAGUIRRE ECHANIZ ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MAIALEN ELIA SARASIBAR ABF A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IÑAKI ELIAS LOPEZ ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI ESKOBAR OTEGI ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
GURUTZE ESNAL ORTIZ DE ZARATE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V2F TOLOSALDEKO T.T.
SERGIO ESPINAL MARQUEZ SUB23M TRIATLON ANTSOAIN
UNAI ESPINAL MARQUEZ JNM CLUB ESPORTIU TRI 4.40
ROBERTO ESTEBAN ALARCÓN ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
ELISA ESTER EMMANUEL SUB23F CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ ABM BASQUE TRIBE
IBAN ETXEBERRIA AGOTE ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
URRUÑE ETXEBERRIA PELLEJERO ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER ETXEZARRAGA MAIZTEGI INDEPENDIENTE
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER FERNANDEZ ABOITIZ ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
IVAN FERNANDEZ MORO V1M TRIATLÓN SANTANDER
NEREA FERNANDEZ PALACIO SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GUILLERMO FERNÁNDEZ ROMÁN V1M COMPLUTUM TRIATLON
JAVIER FERNÁNDEZ URTASUN ABM TRI-UR GAZIA
IGNACIO GALILEA CALLEJO ABM TRIATLÓN COSTA QUEBRADA
IÑIGO GALLARRETA PEÑA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
OSCAR GALLEGO LÓPEZ CDM TRIATLON ANTSOAIN
MARKEL GANDIAGA CABO JNM URBIKO TT BASAURI
JULEN GARATE FERNANDEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE LUIS GARATE GARATE V2M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JON GARATEA ZABALLA ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
LORENA GARAYOA TELLETXEA V1F D. APALATEGI
IOSU GARCIA AGUERRI V1M INDEPENDIENTE
MARTA GARCIA CUENCA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON GARCIA DE LA YEDRA BASURTO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
AIDAN GARCIA FABELO CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
SANTIAGO GARCIA RODRIGUEZ JNM VALLE ARANGUREN
SALVADOR GARCIA-ROSADO MIGUEL V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
AINHOA GARNICA ALCORTA V1F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
XABIER GESALAGA ELORZA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
XABIER GIL AZKUETA V1M INDEPENDIENTE
ERREKA GIL REY ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
JORDI GIMENEZ DIEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
IBAI GOICOECHEA PEÑA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JON GOIKOETXEA ASTIGARRAGA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANTXON GOITIA GOITIA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
XABIER GOITIA GOITIZ ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ADOLFO GOMEZ LOSADA V1M INDEPENDIENTE
MAIKEL GOMEZ SOUTO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GOTZON GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
JON GONZALEZ ARESTI V1M BIZITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL GONZALEZ BALANZATEGI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
EDUARDO GONZALEZ BODEGO V1M TOLOSALDEKO T.T.
DAVID GONZALEZ GARCIA ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
AINARA GONZALEZ GUTIERREZ ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
FRAN GONZALEZ RICO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
OIER GONZALO FUENTES ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER GOROSTITZU MUXIKA V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M TKRONO TRIATLON GETXO
OLATZ GORROTXATEGI DORRONSORO ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
IBAI GUESALAGA EIZAGUIRRE V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ALVARO GUTIERREZ IBAÑEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ALEJANDRO HELGUERA PERALES ABM INDEPENDIENTE
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
HARITZ HERMOSO ARRUABARRENA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
URKO HERRAN AGUILAR ABM ASCENTIUM ARABATRI
GAIZKA HERRERO LARREA V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ALEX HIGUERA BLAS SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AITOR HOYOS HUERGA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JOSEMA HUIZI OROZ V2M TRIATLON ANTSOAIN
MANUEL IGLESIAS CANCHO ABM D. APALATEGI
HUGO IGLESIAS GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
JON ILLARRAMENDI ERRASTI V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDONI ILLARRAMENDI SAGARNA V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
SERGIO INCHAUSTI BEÑARAN V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ALVARO INFANTE LOPEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
AITOR IRAURGI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
BEÑAT IRAZUSTA LOREA SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
MIKEL IRIARTE ARANBURU ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER IRIARTE ARANBURU V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
INGE IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL IRIBAR EIZAGIRRE V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
BEÑAT IRIZAR DORRONSORO ABM AÑORGA K.K.E.
ALAI ISUSQUIZA CONDE ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
AXIER ITURRIZA AIZPURUA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
OLAIA JAUREGI IZAGIRRE ABF AÑORGA K.K.E.
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
ZIGOR JIMENEZ BENITO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ALFREDO JIMENEZ MERCHAN ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
ZORION KAREAGA LAKA V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
GORKA KINTANA AZPIAZU ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
OLATZ KORKOSTEGI OYANGUREN ABF ALOÑA MENDI K.E.
ANDONI LABAKA LIZARAZU ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
LIBE LAFUENTE AMUNARRIZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
JONATAN LAMAS PEITEADO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
AITOR LANDA ETXARRI ABM TOLOSALDEKO T.T.
PABLO IMANOL LARRAÑAGA AZPIROZ SUB23M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JON LARRINAGA CASAMAYOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO LARZABAL BENGOETXEA V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
JAN LASA SALVADOR JNM VALLE ARANGUREN
MIKEL LECUONA GRANJA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MIGUEL LEDESMA BLANCO SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ANE LEGARDA BENITEZ CDF TRIATLON ANTSOAIN
Ramón Legarda Iroz V2M TRIATLON ANTSOAIN
IKER LEKANDA GIL ABM INDEPENDIENTE
IKER LETURIONDO MUÑOZ ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
DANEL LEUNDA AYASTUY ABM TOLOSALDEKO T.T.
KARMELE LICEAGA ALCANTARA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL LIZARRAGA LÓPEZ V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN V1F IRRINTZI-SMG
ASIER LIZASO CAMPOS V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ENEKO LLINAS VILLASANTE ABM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
AMAIA LOPEZ COBO ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE IGNACIO LOPEZ SAENZ V1M URBIKO TT BASAURI
ESTEBE LOZANO CORCHETE ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER MACAYA CERROS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MICHEL MALUMBRES MURILLO V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
IÑAKI MANZANO DIEGO V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
IÑIGO MARCÓ FLAMARIQUE ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IÑAKI MARSAL NICUESA V2M TRIATLON ANTSOAIN
GARAZI MARTIN ARIAS ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
AKIER MARTIN CUADRADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ENDIKA MARTIN IRASTORZA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ROSA MARIA MARTIN PAZO ABF C.T. AL-FANADIC
ANTONIO JOSE MARTIN SANCHEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
JULEN MARTINEZ AYERDI CDM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
MARIOLA MARTINEZ JARAUTA V1F URBIKO TT BASAURI
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
Jesús MARTINEZ VALLEJO ABM C.T. CAMALEÓN
ALBERTO MATA MARTINEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JON MATEOS PEREZ ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDONI MATXAIN IRAOLA ABM TOLOSALDEKO T.T.
ALBA MENDAZONA ARANDIA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IRATI MENDIA GARCIA ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ANDER MENDIA LARRIGANA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JANIRE MENDIETA ARRIETA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
MARIA MENDIVE PALOMO V1F BPXPORT KIROL KLUBA
AITOR MENDIZABAL MENDEZ INDEPENDIENTE
FRANCISCO JAVIER MENTA MARTINEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANE MIREN MICHELENA TELLERIA ABF AÑORGA K.K.E.
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AITOR MONTOYA SAMANIEGO V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
LANDER MORENO LIZARRAGA ABM TRIATLON ANTSOAIN
ASIER MUJIKA GONZALEZ ABM TOLOSALDEKO T.T.
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
ANDER MUÑOZ MARTIN ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
XABIER MURGIA IOLDI ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
AIMAR MURILLO ALONSO CDM TRIATLON ANTSOAIN
PAUL MURUA BARRENETXEA INDEPENDIENTE
AITOR MURUA URDANGARIN V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ABIGAIL MYERS - ABF AÑORGA K.K.E.
JON ODRIOZOLA ALONSO ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ANE ODRIOZOLA SAMPER ABF ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JOSU ODRIOZOLA ZABALETA V1M ALOÑA MENDI K.E.
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA SUB23M ALOÑA MENDI K.E.
XUBAN ORMAZABAL ARREGI ABM AÑORGA K.K.E.
JOSEBA MIKEL ORTEGA AGOTE V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
DAVID ORTIZ FERNANDEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL OSA AZPILLAGA V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IOANA OSA LARRUZEA ABF ONDARRUKO KOAXI T.T.
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
USOA OSTOLAZA ZABALA SUB23F SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
NAIA OZKORTA DAVILA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
MASSIMO PANZINO . INDEPENDIENTE
RAUL PASCUAL PATIÑO ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JAVIER PASTOR SIERRA ABM INDEPENDIENTE
EDORTA PASTOR SOUSA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO PELLEJERO AZCONA V1M A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALVARO PEREA ABM C.C. DEMANDA CICLOS
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
RAQUEL PEREZ GARCIA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
PABLO PEREZ MARCHAL ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
JAVIER PÉREZ MARCHAL V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
BORJA QUEVEDO MARCOS SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑAKI RAFAEL LEZAMIZ INDEPENDIENTE
IÑIGO RAMIREZ RUIZ DE ERENCHUN JNM VALLE ARANGUREN
PABLO RAMÍREZ RUIZ DE ERENCHUN CDM VALLE ARANGUREN
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
JON RAMOS GONZALEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIREN REBOLL ECHEGUIA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ASIER REMENTERIA MILIKUA V1M INDEPENDIENTE
MIKEL REMIREZ DE GANUZA ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
Adrian Rodriguez SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
FRANCISCO RODRIGUEZ PEREZ-CURIEL V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
MIGUEL RODRIGUEZ PRADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JUAN CARLOS ROJAS ZAMBRANO V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
FRANCISCO ROZAS SOLA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR RUIZ BAEZ JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
IÑIGO RUIZ DE GALARRETA GARMENDIA V2M INDEPENDIENTE
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ANDER SÁEZ FERNÁNDEZ SUB23M TRIATLÓN SANTANDER
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ZIGOR SAIZAR UCIN V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JUAN SALABERRI LECUMBERRI ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IÑAKI SALABERRIA BEITIA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
EÑAUT SALEGI ARANBERRI SUB23M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
CLAUDIA SAMITIER ANDRES CDF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
GAIZKA SAN JULIAN ZUAZNABAR V1M INDEPENDIENTE
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
CARLOS SANCHEZ GUERRERO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JON SANCHEZ SORDO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ALEXANDER SANCHEZ UNZAGA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
EDURNE SANJUAN LARRAÑAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIGUEL SARASOLA NOGUES V1M INDEPENDIENTE
MARTA SASTRE SECO ABF CD OBERENA
ANDER SEGUROLA ULI ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ALVARO SESMERO POLO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ALAR SEVILLANO AMATRIAIN V1M TOLOSALDEKO T.T.
IRATXE SOBERA ARREDONDO V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
FCO. JAVIER SODUPE BELTRAN ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IÑAKI SOLAUN FERNANDEZ ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
IÑAKI SOTO GARATE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GONZALO SUKUNZA GORRICHO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANDEKA TAMAYO ALONSO V1M BIZITRI TRIATLOI KLUBA
AINHIZE TEJEDOR BILBAO ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
JON TELLETXEA SERRANO ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ROBERTO TESOURO RAMOS ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ELIZABET THOMAS ARRIZABALAGA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
EKAITZ TORREGROSA RUIZ JNM TRIATLON ANTSOAIN
MIKELATS TRESPALACIOS CONDE ABM INDEPENDIENTE
MIKEL TXOPITEA ELORRIAGA INDEPENDIENTE
IÑAKI UCIN IRIBAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOSU UGARTE AMUTXATEGI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE XABIER UGARTE CANO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IBON UGARTE MAUDES INDEPENDIENTE
JON UNANUE AIERZA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER URIARTE BIKARREGI ABM INDEPENDIENTE
AIMAR URIARTE BURDASPAR JNM TRIATLON ANTSOAIN
MARC URIARTE CULLERÉ V1M U.C. SANT CUGAT
BEÑAT URIBE-ETXEBERRIA PEREZ JNM IRRINTZI-SMG
AITZIBER URKIOLA ZENDOIA ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
MIGUEL URRUTIA FERNÁNDEZ V1M TRIATLÓN SANTANDER
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JULEN USANDIZAGA CASTRO ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
GUILLERMO VAHL PEDROSA INDEPENDIENTE
JESUS Mª VALENCIA ABASKAL V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JOSU VALLINA LARREATEGI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL VAREA LASAOSA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
KOLDO VEGA REMIRO ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IMANOL ANDER VICENTE UGALDE ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
ARIADNA VIDAL BORRÁS ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
UNAI VILLAGRASA LARREA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IKER VILLATE ARISTARAN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
Unai Zabala JNM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
EGOITZ ZALAKAIN ERBITI ABM INDEPENDIENTE
GONZALO ZARRABEITIA ULLIBARRI ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
MIKEL ZUBIETA PEREZ SUB23M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN V1M IRRINTZI-SMG
IÑAKI ZUBIMENDI ZIALTZETA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
GORKA ZUBIZARRETA CALVO ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
AMAIA ZUDAIRE CADARSO CDF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JON ZULAIKA ARKAUZ INDEPENDIENTE
PEDRO ZUMARRAGA GOROSTIZA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA