EUS | CAS

V. DONOSTIAKO TRIATLOI HERRIKOIA (09/06/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    132 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
XABIER ABAD ABM
JON ABAD ECHANIZ ABM
SARA ABECIA GARCÍA ABF
JON ALONSO OLANO ABM
MARÍA DOLORES ALONSO PÉRES V1F
SALVADOR ALQUEZAR ROMERO V3M
AINHOA ALVAREZ V1F
MARIO AMIGOT FELIPE ABM
OIHANA AMUNDARAIN ZUBILLAGA ABF
ALBERTO ARAGON IBIRICU ABM
AITOR ARAMBURU JAIRO ABM
PAULA ARANZABAL AGUIRRE ABF
LAURA AREIZAGA ALVAREZ ABF
DIEGO AREIZAGA ÁLVAREZ ABM
AIORA ARMENDARIZ HUERTA SUB23F
EÑAUT ARMENDARIZ HUERTA SUB23M
JUAN CARLOS ARNEDO SANCHEZ V2M
JOSEBA ARRIZABALAGA V1M
MAITE ARRUABARRENA ZELAIA ABF
IÑIGO BARBARIN V1M
ANDER BASTIDA ARTEAGABEITIA ABM
LAURA BAUSÁ SOTO V1F
IKER BEITIA ABM
XABIER BENGOETXEA MURGUIONDO ABM
EIDER BEREZIARTUA AGIRRE ABF
GALDER BILBAO AJURIAGUERRA JNM
IGNACIO BOLAÑOS V1M
JON BUSTO MIRANDA ABM
BEGOÑA CAMARON ETXEANDIA ABF
RAMON CANCIO ELOSEGUI V1M
MARIO CANCIO PIÑERO JNM
IDOIA CAPDEQUI GARCIA V1F
ERLANTZ CORRAL COLLADO ABM
IANIRE CORTES HERNANI ABF
XABIER CRISTOBAL BELLOSO V2M
AGER CUADRADO TABARES ABM
IDOIA DE LA TORRE ABF
IMANOL ECHANIZ V3M
TERESA ECHANIZ IRIARTE ABM
MARIJO ELKORO GALDOS V2F
DIEGO ERRANDONEA GONZALEZ ABM
IÑIGO ERRASTI BARRUTIA SUB23M
MIKEL ESCÓS LERGA SUB23M
ALBERTO ESTALAYO V1M
DAVID ESTALLO VILLUENDAS ABM
IRUÑA ETXEBERRIA UGARTE V1F
ARRATE ETXEBESTE IBAÑEZ ABF
IRUNE FDZ DE OCARIZ RUESGA CDF
JUAN FERNÁNDEZ CONDE ABM
JON IMANOL FERNANDEZ SANCHEZ ABM
XABI FIGUEROA SANCHEZ
MIREN GALDOS SAN MARTIN JNM
SARA GAMIZ SAENZ DE UGARTE ABF
IÑAKI GARCÍA JANARIZ ABM
MIKEL GARIN ELOSEGUI ABM
MIKEL GARMENDIA CRUZ JNM
MIKEL GARMENDIA IRAZUSTA V1M
ELIXABET GARMENDIA URQUIZU ABF
AMAIA GAVIÑA ARENAZA ABF
OIER GIL DE MURO MIGUEL CDM
ENEKO GOENAGA EGIBAR ABM
MIKEL GOICOECHEA ABM
ASIER GUTIERREZ ARRIBAS ABM
JOSE MANUEL HERNANDEZ DA SILVA V1M
ALICIA HERNANDEZ GONZALEZ SUB23F
ÁNGEL HILARIO MORALES ABM
DANIEL HORRILLO SUB23M
RAFAEL IBARRA OCHOA DE ERIBE V2M
JAIME IGLESIAS GORDO ABM
ENRIQUE IRADI MARTÍNEZ ABM
IBAI IZAGIRRE AGOTE JNM
JULEN IZAGIRRE DIAZ ABM
IDOIA IZAGUIRRE CASTILLO ABF
JULEN IZAGUIRRE MARTIJA SUB23M
JON ANDER IZUZKIZA GOITIA ABM
ANDONI JIMÉNEZ CIGANDA ABM
REBEKA KARRASKEDO OTAZO V1M
ION LABAYEN RAMIREZ ABM
FAUSTO LARRINAGA ESKURZA V3M
LANDER LOIOLA ANSO ABM
JON MIKEL LOMEÑA MARCOS ABM
ARANTZA LÓPEZ DE TURISO LÓPEZ ABF
ANDER LOPEZ GONZALEZ DE CHAVARRI ABM
BORJA LORENZO PERDIGUERO V1M
NEREA MANSO UGARTE CDF
ARITZ MARTIN LIZASO ABM
BORJA MARTIN MARTIN SUB23M
ALEJANDRO MARTINEZ DE UBAGO ABM
RODRIGO MARTINEZ MARTIN ABM
ELENA MARTINEZ SOLA ABF
AXIER MINGO ARRUABARRENA ABM
ANE MITXELENA CORRES CDM
ROBERTO MONTERO IGLESIAS ABM
AITOR MORENO ARTOLA ABM
ANE MUGERZA ESNAL V1F
XABIER MUGICA ALDASORO ABM
ENEKA MUÑAGORRI MAIZ ABF
ANDER NAJERA ABM
BORJA NIETO LASHERAS ABM
LIDE NIETO RUIZ ABF
NORA NIETO RUIZ ABF
LEIRE OMIL MARISCAL V1F
EGOITZ ORONOZ LOIDI ABM
JULEN OTAEGI IÑURRIETA ABM
BEÑAT OTAÑO EGIBAR ABM
IKER PAGOLA GURUCEAGA V1M
MIKEL PELAEZ DE SOSA JNM
IÑIGO PEÑALBA ARREGUI ABM
ADRIAN PEREZ DE MENDIGUREN MARTINEZ DE AGUILLO ABM
MARTXEL PREGO GARCIA V1M
JOSE MANUEL RAMADA JIMENEZ V1M
IÑIGO RENEDO CORTA V1M
ALBERTO REY NUÑEZ ABM
OIHANA ROJAS FORMOSO ABM
GOIZALDE ROLDAN SESMA V1F
IÑAKI RUIPEREZ CANTERO V1M
ANTXON SAGASTUME LARRAÑAGA V1M
JONATHAN SANTIAGO IRAGO ABM
JON SOLOGUREN SUB23M
ALEX SUDUPE SUB23M
HELIS TELLERIA SORET ABF
GARTZEN TELLETXEA GOIENETXEA V1M
SERGIO TERUELO LORENZO V1M
MANUEL UBIRIA TROCAOLA SUB23M
IBAI UGARTE GUILLAN CDM
MAIDER UGARTEBURU LOPEZ ABF
ASIER UZQUIANO ARMENTIA ABM
YON VALLINAS RUEDA ABM
NAGORE VILLAR PILDAIN V1F
ESTEVE VIÑOLAS V2M
LAURA VIÑOLAS SALUSTIANO ABF
MIKEL ZUBILLAGA AGOTE JNM