EUS | CAS

GORLIZ BADIAKO XIII. TRIATLOIA 2019 (19/05/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    429 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IGOR ACEDO MENDOZA ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
OSKAR ACEVEDO REBOLLAR V1M INDEPENDIENTE
NEKANE AGIRRE ARAMENDI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
LIHER AGIRRE BILLALABEITIA V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
CARLOS AGUEDA DE PRADO INDEPENDIENTE
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
ASIER ALBISU ASTIGARRAGA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
Iván Alcalde Velasco ABM CLUB DEPORTIVO TRIATLON ARANDA
ASIER ALIJARTE CARRERO CDM URBIKO TT BASAURI
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
LUIS JAVIER ALONSO BARTOLOME V2M C.C. DEMANDA CICLOS
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
LUIS ALONSO IBAÑEZ V2M CDA AURRERANTZ SESTAO
FELIX ALONSO IBERGALLARTU V1M L.V. TRIATLON
javier alonso romayor ABM TRIATLÓN SANTANDER
ALEX ALTUNA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Mikel Altuna ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MOISES ALTUNA EGUREN V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
NURIA ALVAREZ LOPEZ V1F URBIKO TT BASAURI
MIGUEL ALVAREZ PEREZ V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI ALVARO MORAN ABM SAKANA TRIATLOI TALDEA
MARTIN AMARICA LAGO V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JOSEBA AMILIBIA ARAMBURU V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AMORRORTU PRIETO V3M CLUB DEPORTIVO BILBAO
GABRIEL ANGULO RAMOS ABM INDEPENDIENTE
BERNABE ANGULO RUIZ V1M C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM G.E.
LEIRE ANTIA LARRAÑAGA ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ISAAC ANTONIO LERIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
Mikel Apalategui INDEPENDIENTE
IÑIGO APARICIO ORTEGA INDEPENDIENTE
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ARANGUREN DERIOZPIDE ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JORGE ARCE MARCOS INDEPENDIENTE
GARAZI ARIAS ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ALBERTO ARIAS EPELDE V1M BILBAOTRI
MIKEL ARISTEGI LEARRETA ABM INDEPENDIENTE
PATXI XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSE ARMAS LOPEZ ABM INDEPENDIENTE
CARLOS ARNEDO LADRON ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
JON ARRARTE LOPATEGUI V1M INDEPENDIENTE
MIKEL ARRIETA SAGARNA INDEPENDIENTE
PAUL ARRIETA SANZ INDEPENDIENTE
JOSEBA ARRUZA SOTO INDEPENDIENTE
RUBEN ARTAZCOZ IRIGOYEN ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
AMAIA ARTEAGA ALKAIN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ISABEL ARTETXE CINCUNEGUI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F TKRONO TRIATLON GETXO
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
IKER AURREKOETXEA PARDO V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA AURREKOETXEA ROZADILLA V1M INDEPENDIENTE
JON AXPE TORRONTEGI V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA V1M BILBAOTRI
PEDRO BALDAZO HERRERO INDEPENDIENTE
ANE BALENTZIAGA IRIBAR ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL BAQUERIZA MARIÑELARENA INDEPENDIENTE
IOSU BAREÑO PEINADO V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JON BARQUIN DIEZ INDEPENDIENTE
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
MIKEL BARRENETXEA URIARTE ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
JOKIN BARREÑA DELGADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
BERNARDO BARRIUSO FERNANDEZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
HARITZ BARRUTIA SARASUA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM TRISPORT TRIATLÓN
OIER BEDIALAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSU BELAUSTEGUI ARANDIA INDEPENDIENTE
JOKIN BENGOETXEA AREVALO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JESUS BENGOETXEA LIZARRALDE V1M TRIATLON ANTSOAIN
MIGUEL BENITO CASTELLANOS CDM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
PAUL BEREZIARTUA PLAZA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON BERGARA MENDIZABAL V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
IBON BILBAO URIONDO V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
KERMAN BILBAO URIONDO V1M BILBAOTRI
PAOLO BINDI . V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
LEIRE BLANCO BOZA CDF A.D. DUATLÓN POLANCO
JOSE ANGEL BOLÓS SANTANA V1M INDEPENDIENTE
FRANCISCO JAVIER BONTIGUI GOLDARACENA INDEPENDIENTE
Markel Briñas ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IKER BUSTINZA BARTOLOME V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
IRATXE CABRERA BARRERA ABF C.D. GIRLS ON FIRE
OSCAR CALDITO FERNANDEZ V1M CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
JOSERRA CALZADA ALCALDE V1M CALAHORRA TRIATLÓN
JORGE CANO NICOLAY ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
JUAN CARRASCAL GARCIA ABM K0 TRIATLOI TALDEA
Eleder Carrasco V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JON ANDER CASTELLÓN BASURKO INDEPENDIENTE
UNAI CASTILLO GALLASTEGUI V1M MRT TRITOIAK
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
ADRIAN CEA FOL SUB23M INDEPENDIENTE
JOKIN CEARRA MENDIALDUA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
IMANOL CESPEDES HERNANDEZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
DAVID CHARTE OITAVEN V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
Francisco Javier Concejo Fernandez V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
MARIO CRESPO MARTIN ABM TKRONO TRIATLON GETXO
JORGE CUETO PÉREZ ABM TRIFLAVI
MARIA DE LA FUENTE DIEZ V1F GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
DANIEL DE LA PEÑA MATURANA V1M HORIBELTZ TRIATLON
DELFÍN ÁNDRES DE LA TORRE PORRES V1M TRIATLON COLINDRES
MAIALEN DE LAS HERAS MERINO SUB23F SESTAO TRIATLOI TALDEA
PABLO DEL CAMPO CRESPO V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
DAVID DEL CORRO TRANCHE V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
PAULA DEL POZO BORRACHERO CDF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ARITZ DEL RIO ZUBELDIA ABM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
Dario Del Val ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
ANDONI DELGADO CASTRILLO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JORGE DELGADO FERRERO V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
BORJA DIAZ EGUILUZ V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
IGNACIO DIEZ VILLALUENGA V1M TRIDINOS
PABLO DOCAL FERNANDEZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
Santi Domingo V1M L.V. TRIATLON
UNAX DUQUE FERNANDEZ DE CAMPINUN CDM ASCENTIUM ARABATRI
ASIER EGUIRAUN ITURBE-ORMAECHE V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JOKIN EGURBIDE ARRIOLA ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MAIALEN ELIA SARASIBAR ABF A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ERNESTO ELORDUY LOPEZ DE LACALLE ABM INDEPENDIENTE
JOSU ELORRIAGA LLANOS INDEPENDIENTE
PAUL ELORZA SACHA JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO ERASO VIZCAY ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
REYRTYERTY ERTYRETUY V3M DFGDSFG
MARKEL ESAIN CASTAÑARES INDEPENDIENTE
CARLOS ESCRIBANO CHIVITE ABM CLUB ATLETISMO CORELLA
DAVID ETXARRI ALVAREZ INDEPENDIENTE
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ ABM BASQUE TRIBE
XABIER ETXEBERRIA LASA ABM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
BORJA ETXEITA GOIENOLA ABM TRIRUNNERS GETXO
ANDONI GOTZON ETXEZARRAGA RODRIGUEZ V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MIGUEL FAUNDEZ SEKIRKIN INDEPENDIENTE
IÑAKI FDEZ DE GAMBOA IRARRAGORRI V2M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MARIA DEL MAR FERNANDEZ ABAD V1F GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
AITOR FERNANDEZ BAUDOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JAEL FERNANDEZ CASTAÑO V1F TRICAN BAÑEZA
JON FERNANDEZ FERNANDEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
Noemi Fernández García ABF CLUB RIOJA TRIATLÓN
AITOR FERNANDEZ MARTIN V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
FRANCISCO DE BORJA FERNANDEZ MIRET V1M TRIRUNNERS GETXO
MIKEL FERNANDEZ NAVAMUEL PEREDA ABM INDEPENDIENTE
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JON GALDAMES BAU ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑIGO GALLARRETA PEÑA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
MARKEL GANDIAGA CABO JNM URBIKO TT BASAURI
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
Gonzalo Garcia ABM TRIATLÓN SANTANDER
ANDER GARCIA CHARTERINA ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO GARCIA CHARTERINA ABM INDEPENDIENTE
AIDAN GARCIA FABELO CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARCIA FERNANDEZ V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
NEREA GARCÍA MENDIETA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
CARLOS GARCIA MIGUELEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ÍÑIGO GARCÍA NAZÁBAL ABM TRIFLAVI
DAVID GARCÍA PONTIGO ABM CD HORIZONTE GIJON
PABLO GARCIA SANTOS V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
XABIER GESALAGA ELORZA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
PABLO GIMENEZ CASTAÑEDA V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
ANTXON GOITIA GOITIA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
JAVIER GOMEZ DE SEGURA CLEMENTE V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
ASIER GOMEZ GARCIA ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JAVIER GÓMEZ GARCÍA ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
MIKEL GONDRA ZARRAGA CICLOS GORLIZ CLUB CD
CARLOS JAVIER GÓNGORA URZAIZ V1M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
José German de gonzalez ABM BASQUE TRIBE
JON GONZALEZ ARESTI V1M BIZITRI TRIATLOI KLUBA
ASIER GONZALEZ BAZA V1M C.DEPORTIVO ATRI DE ASTRABUDUA
PABLO GONZALEZ DE VEGA DAVILA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
DAVID GONZALEZ GARCIA ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
OIER GONZALO FUENTES ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER GOROSTIAGA URRUTIA ABM ALOÑA MENDI K.E.
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M TKRONO TRIATLON GETXO
JON GRANDE ROMANO SUB23M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IBAI GUESALAGA EIZAGUIRRE V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ALVARO GUTIERREZ IBAÑEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IKER GUTIERREZ LLONA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
SILVESTRE HERMOSO GORDILLO V3M INDEPENDIENTE
Mikel Hernando Redondo ABM TKRONO TRIATLON GETXO
SERGIO HERRERO GIRALDO ABM INDEPENDIENTE
PEDRO HERVÁS GARRACHÓN TRIATLON PISUERGA-TRIPI
MIKEL HERZOG HERZOG V1M TRIGOI T.T.
OSKAR HERZOG HERZOG V1M TRIGOI T.T.
CATHERINE HOLLINGS . V1F URBIKO TT BASAURI
KOLDO HORNA VALDIVIELSO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
DAVID HUARRIZ GURPIDE JNM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JOSEMA HUIZI OROZ V2M TRIATLON ANTSOAIN
MARCOS HURTADO BARBADILLA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
FERNANDEZ IGOR V1M 07/11/2018
Alvaro Infante López ABM TKRONO TRIATLON GETXO
URKO IPIÑA GARCIA SUB23M URDAITRI MOTRIVATION T.T
BEÑAT IPIÑA MARTÍNEZ INDEPENDIENTE
AITOR IRAURGI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AITOR IRIARTE IJURRA ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
Ander Irigoyen Egia SUB23M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON IRIONDO ZUGAZAGA V1M MRT TRITOIAK
JON IRIZAR SORZABAL V1M INDEPENDIENTE
EUNATE ISUSI ARGENTA ABF ENKARTERRI TRIATLOI.
UNAI JAIO APRAIZ JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
ZIGOR JIMENEZ BENITO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
DANIEL JIMENEZ SANCHEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JOSE LAGARDERA DIEGO V2M INDEPENDIENTE
Jonatan Lamas ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
BORJA LANGARICA GINES ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
Joseba Larrea V1M INDEPENDIENTE
Gemma Larrea Murueta-Goyena JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL LARROZEA URDAIBAI ABM INDEPENDIENTE
MARIA DEL KORO LASA IMAZ V2F C.D. GIRLS ON FIRE
JOSEBA LEGARRA SAENZ V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
MIKEL LEGORBURU V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
ANDER LEGORBURU NUÑEZ SUB23M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
MIKEL LEONARDO LICERANZU INDEPENDIENTE
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
ANE LIBERAL PEREZ SUB23F CLUB NATACIÓN PAMPLONA
VICTOR MANUEL LINARES NAVARRO V1M INDEPENDIENTE
IZASKUN LLARENA MARTINEZ ABF GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ALEIX LLAVERIA JIMENEZ ABM FLOR DE TRIATLÓ
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
IRENE LOIZATE SARRIONANDIA ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JULEN LOPEZ DOMINGUEZ V2M URBIKO TT BASAURI
ANTONIO LOPEZ GARCIA V2M ENKARTERRI TRIATLOI.
ALVARO LOPEZ LLAMAZARES V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
ANDRÉS LÓPEZ MARTÍNEZ ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
BORJA LOPEZ NEGRETE ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI LOPEZ NEGRETE V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
SAMUEL LOPEZ-GIL FREJO SUB23M CLUB RIOJA TRIATLÓN
KOLDOBIKA ANDONI LORES ARTEAGA V2M INDEPENDIENTE
JOSU LOTINA GAUBEKA V1M MRT TRITOIAK
BELEN LUGARESARESTI URQUIJO ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
MARTA MADARIAGA AMAT V1F C.FUTBOL POZGARRI
IGOR MAGUNAGOITIA BIDAGUREN V2M URBIKO TT BASAURI
UNAI MALAXETXEBARRIA UNZETABARRENETXEA V1M MRT TRITOIAK
IÑAKI MANZANO DIEGO V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
GORKA MARCOS GARCIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
MADDI MARQUET FERRAN SUB23F ATLETICO S.SEBASTIAN
OLATZ MARQUET FERRAN SUB23F ATLETICO S.SEBASTIAN
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
JESUS MARIA MARTIN CALVO V1M 220PPM
EDER MARTIN DILLANA ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
VICTOR MARTIN RODRIGUEZ V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ANTONIO JOSE MARTIN SANCHEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ALEX MARTINEZ DE LA HIDALGA MIGUEL CDM CLUB DEPORTIVO BILBAO
UNAI MARTINEZ DE LA HIDALGA SARRIGOITIA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ARITZ MARTÍNEZ GONZÁLEZ ABM BILBAOTRI
MARIOLA MARTINEZ JARAUTA V1F URBIKO TT BASAURI
OSCAR MARTINEZ PINTO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ASER MARTINEZ SANCHEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ANGEL MARUGAN MATEY SUB23M CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
MARIO MIGUEL MEDINA ROMERO V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
Alba Mendazona arandia ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
AGUSTIN MENDEZ GUTIERREZ V3M INDEPENDIENTE
IRATI MENDIA GARCIA ABF SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
ANDER MENDIA LARRIGANA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JANIRE MENDIETA ARRIETA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
PEDRO MESO PEREZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
GUILLERMO MIRO MADARIAGA ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ADRIAN MONGE GOROSPE SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
MARIA MONLEON CALLER V1F C.D. GIRLS ON FIRE
AYOSE MONTERO CUESTA ABM C.D.E. TRIATLÓN LAREDO
LEIRE MONTOYA RUIZ ABF ASCENTIUM ARABATRI
IGOR MORENO JAUREGUI V1M BILBAOTRI
JONTXU MORENO LASA ABM CLUB ATLETISMO LABEGANE
REYES MORENO MARTÍNEZ V1F CLUB RIOJA TRIATLÓN
INES MORENO SANCHEZ INDEPENDIENTE
JOSEBA MUGARZA JIMENEZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
IKER MURGIONDO MARQUEZ JNM ASCENTIUM ARABATRI
PAUL MURUA BARRENETXEA INDEPENDIENTE
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ENEKO NIETO IRURETA ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JORGE NUÑEZ BARAKALDO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
RAUL OLANO BARTUREN V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IKER OLAZABAL ITURRI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JAIME ORAA APRAIZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JON ORDEÑANA BENGOA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
ROBERTO ORDOÑO TOBAR ABM PEÑOTA DENTAL TRIATHLON TEAM
ERIK ORIBE BOYERO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MANUEL ORMAZA AURRECOECHEA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
ROSLYN DENISE ORR O V1F BILBAOTRI
ASIER ORTEGA LASUEN ABM TKRONO TRIATLON GETXO
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
DAVID ORTIZ FERNANDEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
AITOR ORTUZAR DE LA FUENTE INDEPENDIENTE
ANDREA OSACAR HERNANDEZ ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JUAN OSACAR LAREQUI SUB23M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ENEKO OTXARRI JAUREGUI ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO PADILLA ATUCHA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
SALVADOR PAJARES PELLITERO V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
RAUL PASCUAL PATIÑO ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ALVARO PECIÑA ORTEGA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
RAÚL PEDRO SAMPEDRO V1M L.V. TRIATLON
IÑIGO PEÑA FERNANDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Alain Peñil V1M INDEPENDIENTE
ANDONI PEÑIL ANTERO ABM INDEPENDIENTE
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
ANDERPEREDA PEREDA SINOVAS ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO PEREDA SINOVAS ABM BILBAOTRI
DAVID PEREÑA VILLACORTA ABM INDEPENDIENTE
FELIX PEREZ BALBOA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
IGOR PEREZ DE ANUZITA ANDRES V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
YVAN PÉREZ DOMÍNGUEZ V1M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ALVARO PEREZ GONZALEZ ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
KOLDO PEREZ SAEZ ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JON PERNIA GORMLEY V1M BILBAOTRI
ALBERTO PEZONAGA TORRES SUB23M CD UNIVERSIDAD DE NAVARRA
MONICA PINTOR MENTXAKA V1F BILBAOTRI
IÑIGO PIÑON SAINZ SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JAVIER PORRAS DURAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
ARITZ PUELLES ANGULO ABM ASCENTIUM ARABATRI
EDUARDO QUEVEDO QUINTANA V1M BILBAOTRI
IÑAKI RAFAEL LEZAMIZ INDEPENDIENTE
ENEKO RAMOS IPIÑA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
JUAN REINARES GONZÁLEZ ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
OLATZ RENTERIA ARRIETA V1F ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
ERREKA REY ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
Iñigo Rodriguez CDM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
LEYRE RODRIGUEZ ANDRES V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
MIGUEL ANGEL RODRIGUEZ GARCIA ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
OIER RODRIGUEZ MAIZTEGI ABM BERTAKOAK K.K.
EDUARDO RODRIGUEZ MARTINEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA REBONZA
NURIA RODRIGUEZ SANCHEZ V1F SCDR ANAITASUNA
MIKEL ROMAN MATA ABM INDEPENDIENTE
FRANCISCO ROZAS SOLA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN CARLOS RUEDA AYUSO V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
JOSE L. RUFO AMATE V1M INDEPENDIENTE
SERGIO RUIGOMEZ GARCIA V1M INDEPENDIENTE
JUAN RUIZ ARDILLA ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
Igor Ruiz Báez JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
VIDAL RUIZ ELUA V3M INDEPENDIENTE
EDUARDO RUIZ LOPEZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
DAVID RUIZ MARCIEL ABM CDA AURRERANTZ SESTAO
ROBERTO RUIZ PEDRAZA V1M CDA AURRERANTZ SESTAO
Sara S ABF ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
Ander Sáez SUB23M TRIATLÓN SANTANDER
Raul SAEZ BARRIO ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
ASIER SÁEZ FERNÁNDEZ CDM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM G.E.
ANTTON SAGARMINAGA AYASTUY ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
IÑAKI SALABERRIA BEITIA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ANDRES SALVADOR MARIA ABM PEÑOTA DENTAL TRIATHLON TEAM
MIREN EUKENE SAN JOSE FERNANDEZ V1F ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
ALVARO SAN PEDRO DE URQUIZA V1M INDEPENDIENTE
MARIA SAN SALVADOR DEL VALLE GONZALEZ ABF USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
AITOR SAN VICENTE ASTOBIZA ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
Pablo Sanabria Gago ABM CLUB TRIATLON VAO
FRANCISCO SANCHEZ FUENTE V2M INDEPENDIENTE
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
DAVID SANCHEZ LOPEZ ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
JESUS SANCHEZ MORENTE V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER SANCHEZ UNZAGA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
PEIO SANZ HERNANDEZ JNM GETXO TRIATLOI TALDEA
TELMO SANZ HERNANDEZ CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
MYRIAM SANZ RODRIGUEZ SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDER SEGUROLA ULI ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ALVARO SESMERO POLO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IRATXE SOBERA ARREDONDO V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
DEBORA SOMAVILLA ETXEZARRAGA ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
Jon Sordo ABM TKRONO TRIATLON GETXO
MIRIAM SUAZO DOÑA V1F C.D. GIRLS ON FIRE
AIMAR SUKUNZA GÓMEZ CDM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IÑIGO SUSAETA RICA SUB23M TKRONO TRIATLON GETXO
ANDEKA TAMAYO ALONSO V1M BIZITRI TRIATLOI KLUBA
IGNACIO TANCO ESPADAR ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ESTI TEJEDA ANGULO V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
AINHIZE TEJEDOR BILBAO ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JON ANDONI TEJEDOR FERNANDEZ INDEPENDIENTE
ANDONI TENA MARGAÑON ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
BEATRIZ TIJERO MERINO V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
ENEKO TORRE ORTEGA V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ZIGOR UDAETA IRIARTE ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
Aritz Unanue ABM INDEPENDIENTE
JON UNANUE AIERZA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IÑIGO UNDA BARTUREN INDEPENDIENTE
JON ANDER URIARTE BASTERRECHEA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER URIARTE BIKARREGI ABM INDEPENDIENTE
IRANTZU URIARTE GALLASTEGI V1F MRT TRITOIAK
OLATZ URIARTE IRUSTA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
BEÑAT URIBE-ETXEBERRIA PEREZ JNM IRRINTZI-SMG
IKER URRESOLA CLAVERO V1M INDEPENDIENTE
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
LANDER URRUTIA SAINZ V1M BASQUE TRIBE
CARLOS VALDESPINA AGUILAR ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
ADRIAN VALLE CRESPO ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
Miguel Vázquez V2M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JORGE VEGA ANIA ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
NAIADE VELASCO RODRIGUEZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON VELEZ DE MENDIZABAL PEREZ V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
TOMAS VERGEL CORADA V1M CLUB TRIATLON LAS AMERICAS PARLA
TAMARA VICENTE MACHADO ABF INDEPENDIENTE
ALBERTO VILLAGRASA LOPEZ V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO VILLANUEVA IBARRA ABM SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
SERGIO VILLANUEVA ZARRANDICOECHEA V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
IKER VILLATE ARISTARAN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ROBIN VINCENT VINCENT ABM TKRONO TRIATLON GETXO
LANDER VIÑAS MARTÍN ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JOSE ANTONIO ZABALA ARAKISTAIN V2M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JOSÉ RAMÓN ZABALA TUDANCA V1M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
FERMIN ZABALETA ASIAIN SUB23M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F ASCENTIUM ARABATRI
IKER ZARRAGA SASETA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
MIGUEL ZARZOSO GARIJO ABM INDEPENDIENTE
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
IRATXE ZUBIATE HERMOSO ABF GARRIBIKES
FERNANDO ZUFIA SUSTACHA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
JONE ZULUETA CARRASCO JNF MUNAY KIROL KLUBA