EUS | CAS

ERANDIOKO II SPRINT DUATLOIA - Bizkaiko Duatloi Txapelketa 2019 (30/03/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    191 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ALBERTO AGUJETA LENTIJO V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ASIER ALIJARTE CARRERO CDM URBIKO TT BASAURI
LUIS ALONSO IBAÑEZ V2M CDA AURRERANTZ SESTAO
IGNACIO LAUREANO ANGULO ERCILLA ABM BILBAOTRI
AINOA ANTRUEJO REGALADO ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
JOHN AOUN SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
VICENTE GUSTAVO ARANA CENICEROS V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JORGE ARCE MARCOS INDEPENDIENTE
AITOR AROTZENA LOPEZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
MIKEL ARRASATE LARREA CDM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ JNF INDEPENDIENTE
XABIER AYARZA DIAZ INDEPENDIENTE
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
GORKA AZPILLAGA MENDEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOKIN BARREÑA DELGADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
BERNARDO BARRIUSO FERNANDEZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JON KEPA BARRONDO ETXEBARRIA V1M CDA AURRERANTZ SESTAO
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM TRISPORT TRIATLÓN
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM INDEPENDIENTE
JON BERASATEGI ZABALA V1M INDEPENDIENTE
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
LUIS IGNACIO BILBAO DOPAZO V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM INDARPAK KIROL KLUBA
OMAR BLANCO ITURBE ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
KOLDOBIKA BOADA PEREZ V1M CDA AURRERANTZ SESTAO
MARKEL BRIÑAS MAIZTEGUI ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
DAVID BRIZ SAINZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
JUAN MANUEL CALVO BARBERO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
LORENA CAMPOMAR BÁEZ ABF ASCENTIUM ARABATRI
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V3M GARRIBIKES
ALEXANDER CASAS MOMEÑO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ADRIAN CEA FOL SUB23M INDEPENDIENTE
RAUL CISNEROS TORRADO V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IDOIA CLAVELL RONCO V1F BILBAOTRI
ENRIQUE COBEÑA SICOURET ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
FCO. JAVIER CORRALES DIAZ V2M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ALVARO CORTAZAR BAHON ABM INDEPENDIENTE
JOSÉ MANUEL DE FORONDA VIGALONDO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MARIA DE LA FUENTE DIEZ V1F GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
DAVID DEL CORRO TRANCHE V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JORGE DELGADO FERRERO V1M URDAITRI MOTRIVATION T.T
ALVARO DÍAZ LANDA SUB23M INDEPENDIENTE
UNAX DUQUE FERNANDEZ DE CAMPINUN CDM ASCENTIUM ARABATRI
JURGEN EGIARTE ETXEBARRIA CDM AETT AMOREBIETA ETXANO TRIATLOI TALDEA
AITOR EREÑO APELLANIZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
MARKEL ESAIN CASTAÑARES INDEPENDIENTE
Hugo Escribano ABM INDEPENDIENTE
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
GAIZKA ETXANIZ SANCHEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
IBAN EXPOSITO DIEZ V1M TKRONO TRIATLON GETXO
XABIER EZKERRA FERNÁNDEZ ABM INDEPENDIENTE
BORJA FALAGAN RAMOS ABM URBIKO TT BASAURI
CESAR FERNANDEZ DE LARREA GOIKOETXEA INDEPENDIENTE
GAIZKA FERNANDEZ MARTIN V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
RUTH FERNANDEZ MIGUEL V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
YULIA FERNANDEZ SANCHEZ ABF BILBAOTRI
LUIS ANGEL FUENTE RUIZ V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ITSASO GANGOITIA MAZORRIAGA ABF AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ANDER GANZABAL BILBAO JNM ASCENTIUM ARABATRI
MIKEL GANZABAL ORDOÑEZ ABM INDEPENDIENTE
PEDRO GARCIA MATAMOROS V2M SESTAO TRIATLOI TALDEA
CARLOS GARCIA MIGUELEZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JOSE LUIS GARCIA PEÑA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSE RAMON GARCIA SANCHEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
BEÑAT GOMEZ IRASTORZA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
JON GONZALEZ ARESTI V1M BIZITRI TRIATLOI KLUBA
MANUEL AMADOR GONZALEZ PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
OIER GONZALO FUENTES ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIKEL HERNANDO REDONDO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
MARCOS HURTADO BARBADILLA ABM TKRONO TRIATLON GETXO
OSCAR IGLESIAS SANTELICES INDEPENDIENTE
ENRIQUE IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL IRIARTE ARANBURU ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
DANIEL JUARROS GOMEZ ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
EDU LAKUNTZA RODRIGUEZ V1M AETT AMOREBIETA ETXANO TRIATLOI TALDEA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M MRT TRITOIAK
JON LARRINAGA CASAMAYOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MARIA DEL KORO LASA IMAZ V2F C.D. GIRLS ON FIRE
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR LAZKANO ARANA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IKER LEKANDA GIL ABM INDEPENDIENTE
MIKEL LEONARDO LICERANZU INDEPENDIENTE
JOSE IGNACIO LETAMENDIA ROBLES V1M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
VICTOR MANUEL LINARES NAVARRO V1M INDEPENDIENTE
ASIER LINAZA CEBALLOS SUB23M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IGNACIO LLANA MAYOR V1M CDA AURRERANTZ SESTAO
BORJA LOPEZ NEGRETE ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI LOPEZ NEGRETE V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
JOSE IGNACIO LOPEZ SAENZ V1M URBIKO TT BASAURI
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V3M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
VICTOR LUCAS GARCIA V2M URBIKO TT BASAURI
BELEN LUGARESARESTI URQUIJO ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER MACAYA CERROS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
RAUL MANZANARES BARBA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IBAI MARCOS LOPEZ ABM INDEPENDIENTE
IÑAKI MARDARAS RAMIREZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
GARAZI MARTIN ARIAS ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
EDER MARTIN DILLANA ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
RUBEN SIMON MARTIN PRIETO ABM INDEPENDIENTE
IKER MARTIN URBIETA ABM INDEPENDIENTE
JULIAN MARTINEZ GUZMAN V1M TKRONO TRIATLON GETXO
MARIOLA MARTINEZ JARAUTA V1F URBIKO TT BASAURI
AITOR MARTINEZ MARINA CDM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JANIRE MENDIETA ARRIETA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSU MENDIOLA IBAÑEZ ABM INDEPENDIENTE
MARIA MENDIVE PALOMO INDEPENDIENTE
JOSEBA MIGUEL LECUMBERRI ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON V1M BILBAOTRI
MARIA MONLEON CALLER V1F C.D. GIRLS ON FIRE
JOSEBA MUGARZA JIMENEZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
AIERT MUÑOZ AÑIBARRO V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
BERSOITZ ODRIOZOLA URQUIZA ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ORDEÑANA BENGOA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA SUB23M ALOÑA MENDI K.E.
BEÑAT ORMAZABAL ORTIZ INDEPENDIENTE
ALEJANDRO ORODEA ZUECO V2M BILBAOTRI
JUAN JOSE ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
DAVID ORTIZ FERNANDEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO ORTUOSTE ARANA V2M INDEPENDIENTE
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
SALVADOR PAJARES PELLITERO V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
DANIEL PELAZ FERNANDEZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ESTIBALIZ PEREDA BORDES V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
ANDERPEREDA PEREDA SINOVAS ABM INDEPENDIENTE
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
OSCAR PEREZ DE EULATE ESCURRA V1M TKRONO TRIATLON GETXO
ALVARO PEREZ GONZALEZ ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
UNAI PERITZ IZQUIERDO ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JAROBIT PIÑA SAEZ ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO PIÑON SAINZ SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
IKER PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
ITZIAR PORTERO BARCENA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
EDER RODRIGUEZ LEGARRETA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
RAUL RUBIO RODRIGUEZ INDEPENDIENTE
IGOR RUIZ BAEZ JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
CRISTINA RUIZ GARCIA V1F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
DAVID RUIZ MARCIEL ABM CDA AURRERANTZ SESTAO
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
PATRIK SAITUA BETANZOS ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
JUAN CARLOS SALADO MARIN V1M CDA AURRERANTZ SESTAO
JORGE SALINERO RUFO V1M URBIKO TT BASAURI
MIREN EUKENE SAN JOSE FERNANDEZ V1F ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
AITOR SAN VICENTE ASTOBIZA ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
ERIK SANDONIS MARTÍN ABM INDEPENDIENTE
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F BIZITRI TRIATLOI KLUBA
PEIO SANZ HERNANDEZ JNM GETXO TRIATLOI TALDEA
TELMO SANZ HERNANDEZ CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
ALVARO SESMERO POLO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IKER SOLDEVILLA SANTAMARIA ABM INDEPENDIENTE
AXIER SOLIS GALARZA V1M TRIGOI T.T.
DEBORA SOMAVILLA ETXEZARRAGA ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIRIAM SUAZO DOÑA V1F C.D. GIRLS ON FIRE
IÑIGO SUSAETA RICA SUB23M TKRONO TRIATLON GETXO
BEATRIZ TIJERO MERINO V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
MIKEL TXOPITEA ELORRIAGA INDEPENDIENTE
ISKANDER UGARTE GANA ABM INDEPENDIENTE
IRANTZU URIARTE GALLASTEGI V1F MRT TRITOIAK
HAITZ URRUTIA CALLE ABM MRT TRITOIAK
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MIGUEL ANGEL VAZQUEZ GIL V2M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
TOMAS VERGEL CORADA V1M CLUB TRIATLON LAS AMERICAS PARLA
IGOR VILARCHAO RUIZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
UNAI VILLAGRASA LARREA JNM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IKER VILLATE ARISTARAN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
LANDER VIÑAS MARTÍN ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
EDUARDO ZAPATA FERNANDEZ V1M MUNAY KIROL KLUBA
MIGUEL ZARZOSO GARIJO ABM INDEPENDIENTE
XABIER ZUAZO OLEA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IÑAKI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE
JAVI ZUBIETE SOLER V2M INDEPENDIENTE