EUS | CAS

34.DONOSTIAKO TRIATLOIA, ONDITZ OROITUZ 2019 (30/06/2019)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    691 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
Igor Acedo Mendoza ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
NEKANE AGIRRE ARAMENDI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
AIMAR AGIRRESAROBE LIZARRA ABM INDEPENDIENTE
LUIS MIGUEL AGUIRRE AIZBITARTE V1M IRRINTZI-SMG
IVAN AGUIRRE GABARAIN ABM INDARPAK KIROL KLUBA
UNAI AGUIRREZABALA AYESTA ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
MIKEL AIERDI BARANDIARAN V2M INDEPENDIENTE
XABAT AIZPIOLEA IRADI V1M INDEPENDIENTE
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
BOUYER ALAN ABM SIX FOURS TRIATHLON
Daniel Alana V1M MUNIBE K.T.
JULEN ALBISU ARSUAGA SUB23M AÑORGA K.K.E.
Asier Albisu Astigarraga ABM TKRONO TRIATLON GETXO
MARIA ALCORTA GARRIDO ABF TRIKU CLUB DEPORTIVO
MARTINA ALDAYA IRIGOYEN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
INMACULADA ALDAZ BERGARA V2F CLUB TRIATHLON ALOHA
JOSE MANUEL ALGORTA MAYOZ V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
INAXIO ALGUACIL BARRENETXEA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALKORTA ZABALETA ABM AÑORGA K.K.E.
ARIANNA ALONSO BIZZI JNF IMOLA
SERGIO ALONSO ROSCO V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALTUNA SEGUROLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JESUS MARI ALTUNA USARRALDE ABM AÑORGA K.K.E.
ROBERTO ALVAREZ ANDRES INDEPENDIENTE
FERNANDO ALVAREZ GORRITI V1M MONTE PENARUBIA RUNNING LUGO
HUGO ALVAREZ PONGA ABM INDEPENDIENTE
SERGIO ÁLVAREZ ROBLES ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ALVAREZ VAZQUEZ ABM CIDADE DE LUGO FLUVIAL
JORGE ALVAREZ-CIENFUEGOS ABM REIMS TRIATLON CLUB
JOSEBA AMILIBIA ARAMBURU V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AMORRORTU PRIETO V3M CLUB DEPORTIVO BILBAO
SENEN AMUNARRIZ ALBERDI ABM INDEPENDIENTE
LUIS ALBERTO ANDRADE DE VIVAS V1M INDARPAK KIROL KLUBA
PABLO ANDUEZA UGARTE V1M TRIKUA KIROL ELKARTEA
Zugatz Ansa Otxoa JNM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ABADIA ANTOINE JNM URKIROLAK TRIATHLON
ISAAC ANTONIO LERIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑAKI AÑORGA UNANUE ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
PEDRO APARICIO BETRIAN V2M TRIDINOS
JESUS APELLANIZ ZUBIRI V1M D. APALATEGI
MIKEL ARAMAIO ARISTONDO V1M ONDARRUKO KOAXI T.T.
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
FRANCISCO ARANA LANZA V1M TRIATLON COLINDRES
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
MANUEL ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JUAN ARBIDE ESTENSORO ABM INDEPENDIENTE
IOANA ARBILLAGA PLAZAOLA ABF IRRINTZI-SMG
AITOR ARBONIES GOITIA INDEPENDIENTE
ANDER ARELLANO BARRERA JNM INDEPENDIENTE
IÑIGO ARETXABALETA JIMENEZ V1M C.D KAIROSCORE
PATXI XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ARRATIBEL MENDIZABAL V2M ANTZAR KORRIKALARIAK
ANDRES ARRATIBEL SANTOS JNM TRIGOI T.T.
XABIER ARRIETA GOIRI INDEPENDIENTE
MIKEL ARRIETA SAGARNA INDEPENDIENTE
MIKEL ARTEAGA ZABALA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ION ARTUTXA SAÑUDO V1M TOLOSALDEKO T.T.
AITOR ASENSIO VALVERDE V1M INDEPENDIENTE
JESS ASHWORTH JNF AUSTRALIA
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
MIKEL ASTARRIAGA PEREZ DE OBANOS ABM TRIKUA KIROL ELKARTEA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL ASTIZ ERRO ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
JOSE Asurmendi Olza V1M VALLE ARANGUREN
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
GORKA AURREKOETXEA ROZADILLA V1M INDEPENDIENTE
XABIER AYARZA DIAZ INDEPENDIENTE
HECTOR AYUCAR ECHARRI ABM TRI-UR GAZIA
BEÑAT AZALDEGI LAKUNTZA ABM TOLOSALDEKO T.T.
IBAN AZAROLA GORDO SUB23M ASCENTIUM ARABATRI
CRISTINA AZCOLAIN GARCIARENA ABF TOLOSALDEKO T.T.
GAIZKA AZKARATE UZIN ABM C.C. DEMANDA CICLOS
ASIER AZKONA MAIZ INDEPENDIENTE
JON AZKUE EIZAGIRRE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JULEN AZKUE ERAUSKIN SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
LIZAR AZKUNE ULLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JUAN MARIA AZPILLAGA ECHEVERRIA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
MANUEL AZPIROZ ARTECHE V1M INDEPENDIENTE
RAMON AZPIROZ ARTECHE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑIGO AZTIRIA IRAZUSTA ABM ALTZA HERRIA KIROL KLUBA
ANDONI BADIOLA ZORZANO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDER BAILE APAOLAZA SUB23M AÑORGA K.K.E.
PEDRO BALDAZO HERRERO INDEPENDIENTE
ANE BALENTZIAGA IRIBAR ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL BAQUERIZA MARIÑELARENA INDEPENDIENTE
JOSE BARAIBAR ABM TRIATLÓN COSTA QUEBRADA
IOSU BAREÑO PEINADO V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
FELIPE BARRAZZA ABM CHILE
XAVIER BARRENA BERTRAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AITOR BARRENETXEA PASCUAL ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
alberto Barrios ABM TRIATLÓN VICÁLVARO
BERNARDO BARRIUSO FERNANDEZ V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M ONDARRUKO KOAXI T.T.
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IBAI BASAURI GHEILER JNM VALLE ARANGUREN
GORKA BASAURI VAZQUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
MIKEL BAYONA SOLA ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ion ander becarte ABM AÑORGA K.K.E.
JUAN BEDIAGA ARDANZA V3M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IRATXE BEITIA BARROSO V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
XABIER BELDARRAIN OÑATE V1M TOLOSALDEKO T.T.
LUIS MARIA BELOQUI QUINTANILLA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
Ainara Benavente Babace ABF AÑORGA K.K.E.
AITOR BENEITEZ SAGARZAZU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANTONIO BENITO LOPEZ ABM CIDADE DE LUGO FLUVIAL
ANTONIO BENITO LOPEZ ABM CIDADE DE LUGO FLUVIAL
ESPERANZA BERNAT COSTA V1F CLUB TRIATLO TARRAGONA
NACHO BEZARES GAZTAÑAGA ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
JOSE LUIS BILBAO ERICE V3M CLUB DE CAMPO VILLA DE MADRID
BISCAY BISCAY ABM ELLANDE BISCAY
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM INDARPAK KIROL KLUBA
FRANCO BIZZI V2M IMOLA
GORKA BLASCO DIAZ ABM TKRONO TRIATLON GETXO
Alejandro Bocanegra Manzano INDEPENDIENTE
ERITZ BORGES ARIZTIMUÑO ABM ALTZA HERRIA KIROL KLUBA
IVAN BRETON AZPIROZ ATLETICO S.SEBASTIAN
Santiago Bretón Bretón V2M C.D.BATBITRI
ÁLVARO BUENECHEA ELBERDIN ABM DONOSTIARRAK
MIKEL BUJ ALVAREZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSÉ MARI BURGUETE BEROIZ V2M SCDR ANAITASUNA
Ignacio Caballero Lagarde ABM INDEPENDIENTE
JUAN CARLOS CABELLO VALLÉS V1M CLUB DE CAMPO VILLA DE MADRID
DAVID CABEZA JAREÑO V1M C.D.E.TRIATLON SAN SEBASTIAN DE LOS REYES
IRENE CABRERA ROLDAN ABF ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
oscar caldito V1M CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
PERE CALVO LLOPART V1M INDEPENDIENTE
BERNARD CALVO VICENTE V2M C.D KAIROSCORE
MIKEL CAMACHO AYERZA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
David Cámara ABM CLUB LOGROÑO TRIATLÓN
Alberto CAMARERO MARTINEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ERIZ CAMINERO IBARRECHE INDEPENDIENTE
IKER CAMIO LOPEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ION CAMIO LOPEZ ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
DIEGO CARDANHA MENDEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MANUEL PEDRO CARO PALMA ABM FLOR DE TRIATLÓ
JUAN ALBERTO CARRASCAL MORALES ABM INDEPENDIENTE
Juan Carrasco Garcia V1M INDEPENDIENTE
ELEDER CARRASCO IBERGARAI V1M TKRONO TRIATLON GETXO
RAFAEL ENRIQUE CARRILLO CABEZAS JNM TRIATLÓN TÍJOLA - OCIODEPORTE BAZA
RAFAEL CARRILLO VILCHES V2M INDEPENDIENTE
CARLOS CASAS EIZAGUIRRE ABM INDEPENDIENTE
OSCAR CASBAS MARTIARENA V2M TRIKU CLUB DEPORTIVO
JON ANDER CASTELLÓN BASURKO ATLETICO S.SEBASTIAN
LICINIO CASTILLO DEL AMO V1M TRIATLON COLINDRES
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
OSCAR CASTRO SAENZ V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOKIN CEARRA MENDIALDUA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
JULEN CESTERO ECENARRO V1M INDEPENDIENTE
IGNACIO CHAPINAL DEL VALLE ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
eloy CHIMENO SCALONI ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
FREDERIC CHIPOY V2M 07/04/2017
JON ANDER CIORDIA ARANA ABM TRI-UR GAZIA
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
FRANCISCO JAVIER CONCEJO FERNENDEZ V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ANDER CONDOMINAS GARCIA ABM AÑORGA K.K.E.
LAIA CONESA I MUR SUB23F FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC
CLAUDIO CORDERO GALLANA V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RAFAEL CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
SUSANA COTO FERNÁNDEZ V2F INDEPENDIENTE
Pedro Cuero fuentecilla V1M TRIATLON COLINDRES
JORGE CUETO PÉREZ ABM TRIFLAVI
DAVID CULLA IRASTORZA ABM C.D KAIROSCORE
ADAILDO DA SILVA ALMEIDA ABM INDEPENDIENTE
ITHURSARRY DAMIEN ABM BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
RICARDO DE GOÑI RIPA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Ivan De la cruz INDEPENDIENTE
MARIA DE LA FUENTE DIEZ V1F GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JON DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO DE LERA ABM BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
David De Miguel Garcia V1M TERRAX TRIATLÓN
GORKA DE SANTIAGO ZABALZA V1M BPXPORT KIROL KLUBA
GONZALO DE VIVAR ABM ENPHORMA TRIATLON SAN AGUSTIN DEL GUADALIX
JOSEBA DEL BARRIO SANZ ABM TRI-UR GAZIA
PABLO DEL CAMPO CRESPO V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ARITZ DEL RIO ZUBELDIA ABM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
RAUL DELGADO HERRERO V1M CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
xavier Díaz badia ABM C.A. LES TORTUGUES
JORGE DIAZ CARREÑO ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
OIER DIAZ DE ESPADA ALCORTA V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
BORJA DIAZ EGUILUZ V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
ÁNGEL DÍAZ PRADO ABM CLUB TRIATLÓN ACADEMIA CIVIL-CNSO
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
DESTANG DIMITRI SUB23M LOURDES TRIATHLON
ALEIX DOMENECH GUIX ABM FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC
GORKA DOMINGUEZ ESTEVEZ ABM AÑORGA K.K.E.
AXIER DOMINGUEZ PRIETO ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
CARMEN DOS SANTOS PENTIEIROS V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MIKEL DUBLANC ABM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
JULEN EGAÑA ALABISU ABM AÑORGA K.K.E.
GORKA EGAÑA MEABE V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JOSEBA EGIA LARRINAGA ABM C.D KAIROSCORE
IMANOL EGUIBAR BECARTE ABM AÑORGA K.K.E.
IÑIGO EIZAGIRRE GARMENDIA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
TXOMIN EIZAGUIRRE SAN SEBASTIAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MAIALEN ELIA SARASIBAR ABF A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IVAN ENRIQUE ELIZAZU GOIBURU V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
ION ELOSEGUI GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER ERKIZIA ESCOLANO V1M D. APALATEGI
ARKAITZ ERRASTI TXINTXURRETA INDEPENDIENTE
MARTIN ERRASTI UBERA V2M INDEPENDIENTE
Carlos Erro V1M INDEPENDIENTE
ERRAMUN ERRO AIZPURUA ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
Hugo Escribano ABM INDEPENDIENTE
ADUR ESKISABEL DE JUAN ABM ASCENTIUM ARABATRI
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V2F TOLOSALDEKO T.T.
ROBERTO ESNAOLA VILLANUEVA V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ALBERTO ESPINA GUTIERREZ V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
ROBERTO ESTEBAN ALARCÓN ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
AITOR ESTEBAN OSORIO ABM PERLAS TRIATLÓN COLMENAR VIEJO
JON ETXEVERRIA BARANDIARAN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
EDER ETXEVERRIA CORTA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JEAN EYHERABIDE ABM TRI POTAK
Izaskun EZEIZA ZEBERIO ABF AÑORGA K.K.E.
MIGUEL FAUNDEZ SEKIRKIN INDEPENDIENTE
Alejandro Fernandez ABM CLUB LOGROÑO TRIATLÓN
DAVID FERNANDEZ DE ARROYABE CANAL V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
EÑAUT FERNANDEZ DE LEZEA YARZA ABM IRRINTZI-SMG
JAVIER FERNANDEZ ELEJALDE V1M BILBAOTRI
JESÚS FERNÁNDEZ FAYOS V2M TRIDINOS
Noemi Fernández García ABF CLUB RIOJA TRIATLÓN
Alberto Fernández Leroy ABM TRIATLÓN COSTA QUEBRADA
IÑAKI FERNANDEZ LORENZO V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
NEREA FERNANDEZ PALACIO SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LUIS FERNANDEZ SAYAVERA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Javi FERNÁNDEZ URTASUN ABM TRI-UR GAZIA
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
MANU FRANCISCO PEREZ DE ARENAZA V1M TRIGOI T.T.
OLATZ FREIRE FERNÁNDEZ V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MIKEL FUENTE IREGUI INDEPENDIENTE
MAITANE GALAN DE LA NAVA ABF IRRINTZI-SMG
ADRIAN GALAN JUSUE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALVARO GALLO RODRIGUEZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
EMMANUEL GAMINDE GURPEGUI V2M TRIFLAVI
JUAN IGNACIO GARABAN LEONET V1M C.D KAIROSCORE
JON GARAIALDE AGIRRE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
XABIER GARATE AYESTARAN ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JULEN GARATE FERNANDEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE LUIS GARATE GARATE V2M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IOSU GARCIA AGUERRI V1M INDEPENDIENTE
RAÚL ÁNGEL GARCÍA ÁLVAREZ V1M TRI MANIACS
MARIA DEL MAR GARCIA CERRO INDEPENDIENTE
AITOR GARCIA DE ANDOIN SAGASTI V1M AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JON GARCIA DE LA YEDRA BASURTO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
ANA GARCIA EGIDO V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
NEREA GARCÍA MENDIETA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
AINHOA GARCIA PORTILLO V1F UROLA TRAITLOI KLUBA
SANTIAGO GARCIA RODRIGUEZ JNM VALLE ARANGUREN
IÑIGO GARCIA ZABALA V1M IRRINTZI-SMG
SALVADOR GARCIA-ROSADO MIGUEL V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
IVAN GARRIDO MAYOL V1M RIQUISIMOS
JUAN GEIJO ANGULO V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ERREKA GIL REY ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
MIKEL GOENAGA FERNANDEZ ABM AÑORGA K.K.E.
Jon GOIKOETXEA ASTIGARRAGA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ALFREDO GOIKOETXEA BERISTAIN V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
PELLO GOIKOETXEA PASCUAL V1M C.D KAIROSCORE
AMAIA GOIKOETXEA RODERO INDEPENDIENTE
UNAI GOIKOETXEA RODERO INDEPENDIENTE
JON GOIRIGOLZARRI PALACIN V1M TKRONO TRIATLON GETXO
JESUS GOMAR GARCÍA ABM UNIVERSIDAD DE ALICANTE
LUCAS GOMEZ DE LA VEGA ABM REIMS TRIATLON CLUB
JUAN CARLOS GOMEZ FERNANDEZ V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ASIER GOMEZ GARCIA ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ADOLFO GOMEZ LOSADA V1M INDEPENDIENTE
MAIKEL GOMEZ SOUTO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
EDUARDO GONZALEZ BODEGO V1M TOLOSALDEKO T.T.
Alberto González Correa INDEPENDIENTE
KARLOS GONZALEZ DE LANGARIKA SOLORZANO V2M BULLETBIKE
PABLO GONZALEZ DE VEGA DAVILA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
PABLO GONZALEZ FERNANDEZ ABM INDEPENDIENTE
JOSE MANUEL GONZALEZ FIDALGO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AINARA GONZALEZ GUTIERREZ ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
ERIK GONZALEZ MARTIN SUB23M VALLE ARANGUREN
JUAN LUIS GONZALEZ MARTINEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL GOROSTIDI PULGAR V1M D. APALATEGI
ANDER GOROSTITZU MUXIKA V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
GORKA GORROSARI MEDINA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON GRANDE ROMANO SUB23M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AIDA GRAU VENTURA V2F C.A. LES TORTUGUES
JAVIER GUERRICABEITIA ASTORQUIA V2M DONOSTIARRAK
IBAI GUESALAGA EIZAGUIRRE V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ROUDIL GUILLAUME ABM SU AGEN TRIATHLON
ION MIKEL GUINEA ASPIAZU V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
HARRETCHE HARRETCHE ABM JEAN BERNARD HARRETCHE
HENRI HARRETCHE V3M HENRI HARRETCHE
ALEJANDRO HELGUERA PERALES ABM INDEPENDIENTE
ANDER HERIZ RODRIGUEZ SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
HARITZ HERMOSO ARRUABARRENA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IÑIGO HERMOSO GALINDO ABM X3M
SILVESTRE HERMOSO GORDILLO V3M INDEPENDIENTE
Ivan Hernandez SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
GALDER HERNANDEZ ALLENDE SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
DAVID HERNÁNDEZ DE DIEGO V1M INDEPENDIENTE
HIPOLITO HERNANDEZ GOMEZ V2M D. APALATEGI
VICTOR HERNÁNDEZ GOMEZ ABM INDEPENDIENTE
AITOR HERNANDEZ HERNANDO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
JORGE HERNANDEZ YAGÜE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
URKO HERRAN AGUILAR ABM ASCENTIUM ARABATRI
JESUS MARIA HERRERO PUERTO INDEPENDIENTE
MIKEL HERRERO ROMERO ABM ALTZA HERRIA KIROL KLUBA
MIKEL HERZOG HERZOG V1M TRIGOI T.T.
OSKAR HERZOG HERZOG V1M TRIGOI T.T.
ILARGI HIDALGO ISASA INDEPENDIENTE
Alex Higuera SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JAVIER HORCADA V1M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
KOLDO HORNA VALDIVIELSO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN HURTADO AZCARRETA ABM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
ANDONI IBARBIA AIZPURU V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
GONTZAL IBARZABAL ARRIOLA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ANDONI ILLARRAMENDI SAGARNA V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDONI ILLARRETA IZETA INDEPENDIENTE
Alvaro Infante López ABM TKRONO TRIATLON GETXO
Eneko Intxausti ABM D. APALATEGI
ALFONSO IRAZUSTA BARANDIARAN V2M IRRINTZI-SMG
LIZAR IRAZUSTA ETXEBERRIA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OSCAR IRIONDO ACHA V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ISASA LERSUNDI V1M INDEPENDIENTE
ALEX ITURBIDE JNM VALLE ARANGUREN
KOLDO ITURRASPE MEJIAS ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
AXIER ITURRIZA AIZPURUA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
GARIKOITZ ITURRIZA IRAOLA V1M 802TRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI ITZA IPARRAGUIRRE V1M TALAIXA TRIATLOI KLUBA
Javier Izcue Elizalde ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
IGOR IZURIETA ERREA V1M TRIGOI T.T.
PATRICK JAMROZ V3M TARBES TRIATHLON
MIKEL JAUREGI IZAGIRRE V1M INDEPENDIENTE
HARITZ JAUREGI OTEGI ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
RICARDO JAURRIETA SÁNCHEZ V2M INDEPENDIENTE
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
DESTANG JEAN FRANCOIS V1M LOURDES TRIATHLON
LESTAR JEAN ROGER V2M LESTAR JEAN ROGER
DAVID JIMENEZ BLANCO V1M TRIATLON CIERZO
ALFREDO JIMENEZ MERCHAN ABM A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
JULIÁN JIMÉNEZ RICO ABM INDEPENDIENTE
LUDOVIC JOUAULT ABM TOBESPORT
OSKAR KARLOS MARTOS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
JOSHUA KASSULKE ABM AUSTRALIA
GORKA KINTANA AZPIAZU ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M ELGOIBARKO FLOW KIROL KLUBA
GAIZKA KORTADI ARANBARRI V1M INDEPENDIENTE
ANDONI LABAKA LIZARAZU ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
IGOR LABAKA LIZARAZU V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
LIBE LAFUENTE AMUNARRIZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
IOSU LAHIDALGA INTXAUSTI V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IGOR LANDA IRASTORZA V1M INDEPENDIENTE
MIKEL LANDACHE VALENCIA V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
Iker Laparra ABM AÑORGA K.K.E.
PABLO IMANOL LARRAÑAGA AZPIROZ SUB23M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
PAUL MARCOS LARREA ZUGADI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
JON LARRINAGA CASAMAYOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
GUILLERMO LARUMBE LEYUN ABM INDEPENDIENTE
Mikel Lasa V1M VALLE ARANGUREN
MARIA DEL KORO LASA IMAZ V2F C.D. GIRLS ON FIRE
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
JAN LASA SALVADOR JNM VALLE ARANGUREN
MARKEL LASCURAIN GOMEZ ABM IRRINTZI-SMG
MIKEL LASKURAIN GONZALEZ V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
CHRISTOPHE LAURENT V1M LA TRIBU 64
NEREA LAZCANO ECENARRO ABF TEAM LABEGE TRIATHLON
JAVIER LECAROZ AMUNARRIZ ABM INDEPENDIENTE
ARMANDO JOSE LECHUGA ARSUAGA V2M AD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOBENDAS
MIKEL LECUONA GRANJA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MIGUEL LEDESMA BLANCO SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ANDER LEGORBURU NUÑEZ SUB23M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
MIKEL LEGORBURU SAEZ DE MATURANA V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
FELIX ANGEL LEIVA YAGÜE ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MIKEL LEONARDO LICERANZU INDEPENDIENTE
ANDONI LETE CONDE V1M ALTZA HERRIA KIROL KLUBA
DANEL LEUNDA AYASTUY ABM TOLOSALDEKO T.T.
KARMELE LICEAGA ALCANTARA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN V1F IRRINTZI-SMG
DANEL LIZARTZA DORRONSORO ABM AÑORGA K.K.E.
ALEIX LLAVERIA JIMENEZ ABM FLOR DE TRIATLÓ
ENEKO LLINAS VILLASANTE ABM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
IOSU LOIOLA ANSO ABM AÑORGA K.K.E.
GURUTZ LOPETEGUI MENDIZABAL INDEPENDIENTE
Julián López V2M TRIKUA KIROL ELKARTEA
PEIO LOPEZ ARBIZU V1M TRI-UR GAZIA
ASIER LOPEZ DE ARROYADE DIAZ DE ARGOTE V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
JULEN LOPEZ DOMINGUEZ V2M URBIKO TT BASAURI
Angel Luis Lopez Gonzalez TRIATLÓN FRÓMISTA
ALVARO LOPEZ LLAMAZARES V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IVAN LORENTE ROJO ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V3M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JOSE ANTONIO LOZANO ALONSO V2M DONOSTIARRAK
ESTEBE LOZANO CORCHETE ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
GORKA LUCAS VELASCO ABM XANJU KIROL KLUBA
BELEN LUGARESARESTI URQUIJO ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
DIEGO LUQUE GONZALEZ V1M C.D KAIROSCORE
ANDER MACAYA CERROS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
VICTOR MAESTRO JIMENEZ ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
IMANOL MAIZA USARRALDE ABM AÑORGA K.K.E.
OSKAR MALLES ZUBELDIA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MILOS MALLOL SOLER ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
MARTA MALON BILBAO V1F CLUB NATACIÓN PAMPLONA
IMANOL MANGLANO ABM C.D. TRIATLON LAGUNA DE DUERO
JUAN MANSOA ALCORTA INDEPENDIENTE
agustin manteiga canabal V1M CLUB TRIATHLON ALOHA
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
RAUL MANZANARES BARBA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA INDEPENDIENTE
julen marañon V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JESUS MARCOS CAÑO V2M INDEPENDIENTE
GORKA MARCOS GARCIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
MARTINEZ DUPUY MARIE-CARMEN V1F MARIE-CARMEN MARTINEZ DUPUY
MADDI MARQUET FERRAN SUB23F ATLETICO S.SEBASTIAN
OLATZ MARQUET FERRAN SUB23F ATLETICO S.SEBASTIAN
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
Sathya Martikorena ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IBON MARTIN ARANES V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
EDER MARTIN DILLANA ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
NOELIA MARTIN JARAMA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
PABLO MARTIN LERMA ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
MIGUEL ÁNGEL MARTÍN MARTÍN V1M C.A.T. PARQUESOL
ROSA MARIA MARTIN PAZO ABF C.T. AL-FANADIC
VICTOR MARTIN RODRIGUEZ V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
DANIEL JAVIER MARTIN TORRES ABM INDEPENDIENTE
JON MARTINEZ BURUAGA ABM INDEPENDIENTE
JOSE MANUEL MARTINEZ CALATRAVA V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
ARITZ MARTÍNEZ GONZÁLEZ ABM BILBAOTRI
JULIAN MARTINEZ GUZMAN V1M TKRONO TRIATLON GETXO
Jesús Martínez Vallejo ABM C.T. CAMALEÓN
ANTONIO MARTOS GARCIA V2M CLUB TRIATLO SABADELL
FERNANDO MATIAS GARRIDO ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
ANDONI MATXAIN IRAOLA ABM TOLOSALDEKO T.T.
DANIEL MAYO SORRELUZ V1M INDEPENDIENTE
ALBERTO MEDRANO DESCALZO ABM IRRINTZI-SMG
Alba Mendazona arandia ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
AINHOA MENDIA ECHAVE V1F IRRINTZI-SMG
ANDER MENDIA LARRIGANA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JAVIER MENDIA VOCES V1M INDEPENDIENTE
ETOR MENDIA ZUFIRIA V2M TRIGOI T.T.
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
MARIA MENDIVE PALOMO V1F BPXPORT KIROL KLUBA
FRANCISCO JAVIER MENTA MARTINEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
CARLOS MIRANDA BRETOS V1M VALLE ARANGUREN
GUILLERMO MIRO MADARIAGA ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANTXON MITXELENA GONZALEZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
ION ANDER MITXELENA VIDAOR V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL MOLINUEVO BELOKI V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
Koldo Monasterio ABM CC VIANES
THIERRY MONDOR V2M SPORTS ANALYSE TRIATHLON
IBON MONDRAGON ELCORO-IRIBE V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MARIA MONLEON CALLER V1F C.D. GIRLS ON FIRE
NATALIA MONSALVE LASA V2F TRIKU CLUB DEPORTIVO
AITOR MONTOYA SAMANIEGO V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
ALVARO MORAGA GOMEZ-OLEA ABM INDEPENDIENTE
RAMÓN MORALES ARQUERO V1M INDEPENDIENTE
Jorge Morcillo Sánchez ABM AD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOBENDAS
IÑIGO MORLAN MESEGUER ABM INDEPENDIENTE
JOSEBA MUGARZA JIMENEZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
FRAN MUNILLA GRACIA ABM MUNIBE K.T.
IÑIGO MUÑOA BRAVO ABM INDEPENDIENTE
EDUARDO MUÑOZ ANDRADE V2M CLUB TRIATLO TARRAGONA
SONIA MUÑOZ MATEOS V1F IRRINTZI-SMG
PATXI MUÑOZ VIZCAY ABM LRK MONREAL
XABIER MURGIA IOLDI ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
XABIER MURIEL DE JUAN SUB23M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
PAUL MURUA BARRENETXEA INDEPENDIENTE
AITOR MURUA URDANGARIN V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
SANTIAGO NAVARRETE FERNANDEZ V1M TRIATLON COLINDRES
FRAN NAVARRO MARHUENDA V1M ALTZA HERRIA KIROL KLUBA
PHILIPPE NOEL V2M PHILIPPE NOEL
MARIA NOGUÉS ROTAECHE ABF ANTZAR KORRIKALARIAK
RUBEN NOZAL PERIS ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
Borja Nuñez V1M A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
BORJA OCHOA SANCHO ABM INDEPENDIENTE
JON ODRIOZOLA ALONSO ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AITOR ODRIOZOLA OTAMENDI V1M TOLOSALDEKO T.T.
ONDITZ ODRIOZOLA SANTOS ABF AÑORGA K.K.E.
ASIER OIARZABAL GARMENDIA V1M INDEPENDIENTE
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
XABIER OLASKOAGA CABALLER ABM INDEPENDIENTE
IKER OLAZABAL ITURRI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
CARLOS OLIVAR DE JULIÁN V2M LRK MONREAL
LUCAS OLIVAR GIL JNM LRK MONREAL
ENEKO OLIVERI RUIZ DE MUNAIN V1M INDEPENDIENTE
JAIME ORAA APRAIZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JUAN JOSE ORBEGOZO BERAZA V2M INDEPENDIENTE
BEÑAT ORDOKI TELLETXEA SUB23M CD BETI GAZTE
IKER ORMAETXE ARRIETA INDEPENDIENTE
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA SUB23M ALOÑA MENDI K.E.
XUBAN ORMAZABAL ARREGI ABM AÑORGA K.K.E.
JOSEBA MIKEL ORTEGA AGOTE V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
LANDER ORTEGA ALVAREZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
RODRIGO ORTEGA MARTÍNEZ V1M VALLE ARANGUREN
JORGE ORTIZ DE URTARAN RODRIGUEZ V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JOSU ORTIZ DE ZARATE LÓPEZ DE ARCAUTE ABM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ASCENTIUM ARABATRI
Carlos Ortiz Sainz V1M TRIATLON COLINDRES
ANTXON OSA CHANTRE ABM ALTZA HERRIA KIROL KLUBA
Ander Oses ABM C.D KAIROSCORE
IÑAKI OSORIO QUEREJETA INDEPENDIENTE
AMAIA OSTOLAZA ANTELO INDEPENDIENTE
USOA OSTOLAZA ZABALA SUB23F SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
TXOMIN OSTRA BELDARRAIN INDEPENDIENTE
EKAITZ OTEGI GOROSTIDI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
EGUZKINE OTEGUI HORNILLOS ABF URBIKO TT BASAURI
ANDER OTEGUI ITURRIZA INDEPENDIENTE
JURGI OYARZABAL URIARTE ABM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
NAIA OZKORTA DAVILA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
DANIEL PADDISON JNM AUSTRALIAN
SALVADOR PAJARES PELLITERO V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ALVARO PALACIOS RUIZ V1M INDEPENDIENTE
MASSIMO PANZINO . INDEPENDIENTE
OSCAR PARDO BENGOA ABM C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
ANDONI PARRA DIEGO ABM INDEPENDIENTE
ARTIGUENAVE PASCAL.ARTIGUENAVE@FREE.FR V2M AVIRON BAYONNAIS TRIATHLO?
RAUL PASCUAL PATIÑO ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
VICENT PASTOR SANCHIS ABM AÑORGA K.K.E.
Javier Patús V2M C.E. RAYOTEAM
JUAN MANUEL PECHARROMAN FRIAS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
DANIEL PELAZ FERNANDEZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO PELLEJERO AZCONA V1M A.D. SAN JUAN - DONIBANE K.E.
PEDRO PEÑALVA SOBRON ABM CLUB TRIATLON TRITONES RIOJA
ANDONI PEÑIL ANTERO ABM INDEPENDIENTE
CARLOS JAVIER PEREZ DE OBANOS LOPEZ V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
DAVID PEREZ DURAN ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
RAQUEL PEREZ GARCIA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIGUEL ANGEL PÉREZ GARCÍA V1M INDEPENDIENTE
DANIEL PEREZ GRASES ABM AÑORGA K.K.E.
HUGO PEREZ LACAVE ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
OSCAR PEREZ MORAN V1M HORIBELTZ TRIATLON
RAQUEL PEREZ PEREZ ABF ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
AITOR PEREZ RAMOS V1M TKRONO TRIATLON GETXO
CARLOTA PERURENA RODRIGUEZ ABF INDEPENDIENTE
JON PEY PEREZ ABM AÑORGA K.K.E.
SEBASTIÁN PINO GARCÍA ABM C.D. TRIVILA
IÑIGO PIÑON SAINZ SUB23M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
RUBEN PIO OSES V1M MALDAN GORA TRIATLOI KLUBA
JOSE MARIA PONCE VERGARA INDEPENDIENTE
EDUARDO PRIETO PAZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
NICOLAS PUERTAS FERNANDEZ SUB23M ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
BORJA QUEVEDO MARCOS SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
ALFONSO QUIJADA GIL V1M TRIATLON DUERO
CARMELO QUINTANA SABADELL ABM INDEPENDIENTE
SERGI RÀFOLS ROCA V1M C.N.Vilafranca Triatló
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO RAMIREZ RUIZ DE ERENCHUN JNM VALLE ARANGUREN
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
JON RAMOS GONZALEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
DAVID RASCON GARCIA V1M INDEPENDIENTE
MIREN REBOLL ECHEGUIA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSEBA REBOLLO DE LA PARTE ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
GOMEZ REGINE V2F USA TRIATHLON
NICOLAS REYNAUD ABF TEAM LABEGE TRIATHLON
RAUL RIDRUEJO GONZALO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
OLIVIER RIEG V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
JAVIER ROBLES FERNANDEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ARKAITZ RODRIGUEZ CASTRO V1M IRRINTZI-SMG
BARBARA RODRIGUEZ DE LA ROSA ABF TRICAT
MIGUEL ANGEL RODRIGUEZ GARCIA ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
ELIXABETE RODRIGUEZ-ARIAS PLASENCIA INDEPENDIENTE
LLUIS MARIA ROIG GENS V1M RIQUISIMO
ALBERTO ROMÁN LORENZO ABM TONIBIKE-TRIATLON PARACUELLOS
MARK ROUSSOT ABM ATC
PACO ROYO BARTOS INDEPENDIENTE
JOSEBA IÑAKI ROYO DIEZ INDEPENDIENTE
JUAN CARLOS RUEDA AYUSO V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
FRANCISCO JAVIER RUIZ ROMERO V2M INDEPENDIENTE
IGOR RUIZ BAEZ JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
JORDI RUIZ CABESTANY V3M ATLETICO S.SEBASTIAN
CORALIE RUIZ DE ERENCHUN ARTECHE V1F VALLE ARANGUREN
IÑIGO RUIZ DE GALARRETA GARMENDIA V2M INDEPENDIENTE
ENRIQUE RUIZ DE VILLA V1M RIQUISIMOS
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
Cyclope s.l. V1M XANJU KIROL KLUBA
JOSU SÁENZ DE URTURI MARROYO ABM INDEPENDIENTE
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM TKRONO TRIATLON GETXO
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MARIA EUGENIA SAEZ MORCILLO ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M SALTOKI DIQUESI TRIKIDEAK
JULEN SAGASTIBELTZA LASARTE ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO SAINZ VELAZQUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
PABLO SAIZ ABM GCOSMOS
EÑAUT SALEGI ARANBERRI SUB23M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JON SALETA THOMEN V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IVAN SAN MARTIN CASANELLAS V1M INDEPENDIENTE
JAVIER SANCHEZ ALVAREZ V2M C.D KAIROSCORE
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM URDAITRI MOTRIVATION T.T
CARLOS SANCHEZ GUERRERO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JESUS SANCHEZ MORENTE V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ASIER JOSEBA SÁNCHEZ RODRIGUEZ ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
EDURNE SANJUAN LARRAÑAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
IRATI SANMANIEGO CAMARASA ABF C.D KAIROSCORE
EDUARDO SANTOS-RUIZ GARCIA-MORALES V1M CLUB DE CAMPO VILLA DE MADRID
ENEKO SANTXO FALCÓN ABM INDEPENDIENTE
Robert Sanz INDEPENDIENTE
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
Álvaro Sanz Romero ABM AD TRIATLÓN ECOSPORT ALCOBENDAS
KIKE SANZ VERGARA V2M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ERIK SARASOLA ARRUABARRENA ABM IRRINTZI-SMG
AITOR SARASOLA ASTIGARRAGA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIGUEL SARASOLA NOGUES V1M INDEPENDIENTE
ETOR SARRIEGI ETXEBERRIA V1M MUNIBE K.T.
MIKEL SARRIEGI ETXEBERRIA V1M MUNIBE K.T.
PEIO SASIAIN MARTINEZ V2M BAXURDE TXIKI USURBIL
Ander Segovia V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDER SEGUROLA ULI ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
JOSE MARIA SERNA CEPEDA V1M ATLÉTICO TOMELLOSO TRIATLÓN
MIGUEL ÁNGEL SETUAIN ZUDAIRE ABM SCDR ANAITASUNA
ALAR SEVILLANO AMATRIAIN V1M TOLOSALDEKO T.T.
Mª JOSE SILLAURREN LANDABURU V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IKER SOLDEVILLA SANTAMARIA ABM INDEPENDIENTE
JOSEP SOLE RODRIGUEZ V2M C.A. LES TORTUGUES
ZABALA SOPHIE ABF BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
AITOR SOTIL MAIZTEGI ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
CONOR SPROULE SUB23M AUSTRALIA
MIRIAM SUAZO DOÑA V1F C.D. GIRLS ON FIRE
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TALDEA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GETXO TALDEA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
IGNACIO TANCO ESPADAR ABM ANB TRIATHLON TEAM PORTUGALETEKOA
VICTOR TAVAREZ ALAVA V1M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JAMES TEAGLE SUB23M ANB
AINHIZE TEJEDOR BILBAO ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
JULEN TELLERIA LOPETEGI ABM TOLOSALDEKO T.T.
ANDONI TENA MARGAÑON ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
MIKEL TXOPITEA ELORRIAGA INDEPENDIENTE
IOSU UGARTE AMUTXATEGI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE XABIER UGARTE CANO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IBON UGARTE MAUDES INDEPENDIENTE
ARITZ UNANUE ALKORTA ABM INDEPENDIENTE
XABIER AITOR UNANUE FERNANDEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO URALDE V2M BULLETBIKE
IMANOL URANGA SUESCUN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IBAN URDANGARIN AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
OLATZ URIARTE IRUSTA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ESTIBALIZ URIARTE LOPEZ DE SUSO V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
BEÑAT URIBE-ETXEBERRIA PEREZ JNM IRRINTZI-SMG
Aritz Urrutia ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ENERITZ URRUTIA TENA ABF ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ANDER URRUTIKOETXEA IBINAGA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
Juanma Urtasun Sola V2M CD OBERENA
LUIS USATORRE IRAZUSTA V2M C.D.A. 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
FCO. JAVIER UTRERA SANCHEZ V2M CLUB TRIATLON TRES CANTOS
GUILLERMO VAHL PEDROSA INDEPENDIENTE
JOSU VALLINA LARREATEGI ABM AMANDARRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL VAREA LASAOSA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
AITOR VEA ECHAVE INDEPENDIENTE
DANIEL VEGA OJEDA ABM CLUB TRIATLÓN CAMPOS DE CASTILLA
EDUARDO JOSÉ VELASCO FERNÁNDEZ V1M VALLES MINEROS
ANGELS VIA ESTREM ABF RIQUISIMO
ANDER VICARIO FRAILE ABM CDE EVENTSTHINKER
RAUL VICARIO GONZALEZ INDEPENDIENTE
IMANOL ANDER VICENTE UGALDE ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
MATILDA VILDER SUB23F AUSTRALIA
IMANOL VILLA BARRAGAN ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
TOÑO VILLA VARGAS V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ISMAEL VILLAR EGUSKIZA V1M INDEPENDIENTE
ANDRES VILORIA ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
LANDER VIÑAS MARTÍN ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JORDI VIÑOLAS SALUSTIANO ABM INDEPENDIENTE
LUIS VIÑOLAS SALUSTIANO ABM INDEPENDIENTE
KEVIN TAREK VIÑUELA GONZALEZ ABM CIDADE DE LUGO FLUVIAL
URSI WALLISER BENGOETXEA INDEPENDIENTE
POUVREAU WILLIAM V1M TARBES TRIATHLON
LE GALL YVON V2M LE GALL YVON
JOSE ANTONIO ZABALA ARAKISTAIN V2M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
DANIEL ZABALO LOPEZ V3M TRIGOI T.T.
BEÑAT ZAFRA ROMERO INDEPENDIENTE
ALFONSO ZAYAS SOLER V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
ALVARO ZUBELDIA V2M INDEPENDIENTE
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN V1M IRRINTZI-SMG
PEDRO ZUMARRAGA GOROSTIZA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA