EUS | CAS

XIX BARAKALDOKO DUATLOIA (12/02/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    99 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
MARCOS AGUILAR BENITO V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
ARITZ ALBERDI ACHA ABM INDEPENDIENTE
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
SEBASTIAN ALONSO GRANJA V1M INDEPENDIENTE
RICARDO ALVAREZ MOLINA V1M TRI - UR GAZIA
MAITE ARAMENDIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
victor arana ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
JORGE ARCE MARCOS V1M INDEPENDIENTE
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ CDF INDEPENDIENTE
JON BARQUIN DIEZ ABM INDEPENDIENTE
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
OMAR BLANCO ITURBE SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
DAVID BRIZ SAINZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
MARINA BURGAYA NOGALES ABF SALTOKI TRIKIDEAK
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V2M INDEPENDIENTE
JOSE ANGEL CANTERO GARCIA V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
Andoni daniel Carpintero sanchez ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSÉ MANUEL CEPERO GARCÍA ABM C.D. ASODENA BIKE
RAUL CISNEROS TORRADO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
GURUTZ CORTABITARTE LAUCIRICA JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
DANIEL COSTA ARIAS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
SAN MARTIN DAMIEN JNM TEAM XURIAK
MAIALEN DE LAS HERAS MERINO SUB23F SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALEX DE PEDRO IZAGUIRRE ABM AETT
STEPHAN DUHALDE V1M TEAM XURIAK
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
GONZALO FUENTES ISASI ABM C.T. LABORATORIO SYS
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDER GANZABAL BILBAO CDM INDEPENDIENTE
MIKEL GARATE BADIOLA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
CHRISTIAN GARCÍA APARICIO ABM A. D. TRIATLÓN AVILÉS
AITOR GARCIA GALLASTEGUI ABM INDEPENDIENTE
IGOR GARCIA GOROSITO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
OIHANA GARCIA LABIN ABF INDEPENDIENTE
JOSE LUIS GARCIA PEÑA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSE RAMON GARCIA SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GOITIA OMAECHEVARRIA JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
ASIER GOMEZ GARCIA SUB23M INDEPENDIENTE
NATALIA GOMEZ RUIZ SUB23F SESTAO TRIATLOI TALDEA
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
RICARDO GONZALEZ ALBERDI ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
ENRIQUE GONZALEZ BAZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
RUBEN GONZALEZ DIEZ V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
PABLO GONZALEZ FERNANDEZ ABM SKYPI TEAM
Ignacio González Lacabex ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
IRATXE GONZALEZ LANDERA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
AITOR GOTI ELORDI V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
GABRIEL SEBASTIAN HERNÁNDEZ CAIRO V1M CLUB ATLETICO MELILLA
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIKEL IBERGALLARTU MENDEZ SUB23M CLUB TRIATLON IMD SEGOVIA
MIGUEL ANGEL IGARTUA URCELAY V1M INDEPENDIENTE
DEMETRIO JOSE INCERA COLLADO V2M INDEPENDIENTE
RUBEN INIESTA PEREA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M INDEPENDIENTE
ANDER LARREA MIGUELEZ ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
UGAITZ LEKUE AZKUETA ABM INDEPENDIENTE
ASIER LETE FANO V2M INDEPENDIENTE
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAU
JUAN LUIS MAIZA BEGIRISTAIN V2M SAKANA TRIATLOI TALDEA
LEIRE MAIZA RAZKIN CDF SAKANA TRIATLOI TALDEA
IBAI MARCOS ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MARIOLA MARTINEZ JARAUTA V1F URBIKO TT BASAU
David Martínez Salcedo JNM CLUB LOGROÑO TRIATLÓN
SANDRA MARTINEZ SIERRA ABF INDEPENDIENTE
IRATI MENDIA GARCIA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
ADRIAN MERINO ORTIZ DE ZARATE ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
DUHART MIKAEL ABM TEAM XURIAK
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAU
ARRATE MINTEGUI GONZALEZ ABF CLUB TRIATHLON ALOHA
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM BILBAOTRI
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
SERGIO MUÑOZ DE LA TORRE V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
JUAN JOSE ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
ROBERTO ORTUÑO LOPEZ V2M URBIKO TT BASAU
DAVID PEREZ DURAN ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
LUIS PEREZ GARCIA V2M INDEPENDIENTE
UNAI PEREZ GUERRA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSE MANUEL RODRIGO NAVAS V1M URBIKO TT BASAU
PEDRO JAVIER SABINO VALERA ABM INDEPENDIENTE
SERGIO SANCHEZ ARROYO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
Ibone Sánchez Garmendia ABF CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
HUGO TEIXEIRA ABM
BEATRIZ TIJERO MERINO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM INDEPENDIENTE
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MARCOS YANIZ PEJENAUTE ABM SALTOKI TRIKIDEAK