EUS | CAS

SOPELAKO XII. DUATLOIA (18/02/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    213 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
SANDRA ABECIA ALONSO V1F CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
MARCOS AGUILAR BENITO V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
JAIONE AGUIRRE GUERNICA SUB23F AETT
PEDRO ALBERCA SANTOS V2M C.D.B. TRIATLÓN ALCÁZAR
ARITZ ALBERDI ACHA ABM INDEPENDIENTE
SEBASTIAN ALONSO GRANJA V1M INDEPENDIENTE
JAVIER ALONSO ROMAYOR ABM TRIATLÓN SANTANDER
IKER APAOLAZA REBOLLO ABM INDEPENDIENTE
MAITE ARAMENDIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
OIER ARANBURU AGIRRETXU ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
José Ramón Arberas Pacheco V1M EGURRE K3
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
GORKA ARCOCHA MORENO ABM TRIRUNNERS GETXO
ANDER ARIZNABARRETA BURUNZA SUB23M INDEPENDIENTE
IÑIGO ARREGI MUÑOZ ABM CD ERREKA KE
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ASER ARZA HERNANDEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ARKAITZ ASPIAZU ZUBIAURRE V1M C.D.B. TRIATLÓN ALCÁZAR
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
MIKEL ATXUTEGI GUTIERREZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
LIDE AZUETA LIZAUR JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MESMACQUE CHAUBADINDEGUY BAPTISTE SUB23M BAPTISTE MESMACQUE
MIGUEL ÁNGEL BARRERA FERNANDEZ V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AXEL BECI CALVO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
FELIX BENJUMEA MOTINO V1M SALTOKI TRIKIDEAK
GARIKOITZ BEOBIDE GONZALEZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
PAUL BEREZIARTUA PLAZA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
OMAR BLANCO ITURBE SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
DAVID BRIZ SAINZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
BASILIO BUJEDO TOBAJAS V1M TRIRUNNERS GETXO
GUILLERMO CADIÑANOS BAÑALES ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V2M INDEPENDIENTE
ALEXANDER CASAS MOMEÑO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
JOSÉ MANUEL CEPERO GARCÍA ABM C.D. ASODENA BIKE
RAUL CISNEROS TORRADO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
UNAI CONDE SAN MARTIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
FCO. JAVIER CORRALES DIAZ V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
GURUTZ CORTABITARTE LAUCIRICA JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
DANIEL COSTA ARIAS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IVÁN CUESTA SALAZAR ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES
FRANCISCO DE BORJA DIEZ ANDRES ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSE GERMAN DE DIEGO GONZALEZ ABM BASQUE TRIBE
ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA CDF URBIKO TT BASAU
FCO. JAVIER DE LA FUENTE VINAGRE V1M URBIKO TT BASAU
IÑAKI DE LA PUENTE HIGUERO ABM URBIKO TT BASAU
GORKA DE LA RED GONZALEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
JULEN DIEZ ARANZAMENDI ABM BASQUE TRIBE
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
IVAN EGUSQUIZA ITURBE ABM INDEPENDIENTE
ENEKO ELOSEGUI MATEO ABM AÑORGA K.K.E.
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
RAMON ESCALANTE GABANCHO ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDONI ESTEBAN GOMEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ SUB23M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
IBAN EXPOSITO DIEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MIGUEL FAUNDEZ SEKIRKIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
CESAR FERNANDEZ CARRERO V1M TRIGOI T.T.
AITOR FERNANDEZ MARTIN V1M TRIATLON COSTA QUEBRADA
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
LUIS ALBERTO FORONDA COSSIO V1M INDEPENDIENTE
IMANOL FUICA FUENTES ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IKER GALVAN RUIZ ABM EGURRE K3
MIKEL GARATE BADIOLA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
AITOR GARCIA GALLASTEGUI ABM INDEPENDIENTE
MARTA GARCIA CUENCA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO GARCIA GARCIA ABM CLUB ATLETISMO LABEGANE
IGOR GARCIA GOROSITO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
OIHANA GARCIA LABIN ABF INDEPENDIENTE
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ARABA-TRI
JOSE RAMON GARCIA SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
MARKEL GARITAGOITIA SALEGI ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
ROBERTO GARTZIA V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GOITIA OMAECHEVARRIA JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
Mikel Goitisolo Uriarte ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ASIER GOMEZ GARCIA SUB23M INDEPENDIENTE
NATALIA GOMEZ RUIZ SUB23F SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDER GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
RICARDO GONZALEZ ALBERDI ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
JON GONZALEZ ARESTI V1M URBIKO TT BASAU
ALBERTO JOSE GONZALEZ BARRIOS ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
ENRIQUE GONZALEZ BAZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
Iratxe González Landera ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
VICTOR HERNÁNDEZ GOMEZ ABM INDEPENDIENTE
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ARABA-TRI
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIGUEL ANGEL IGARTUA URCELAY V1M INDEPENDIENTE
JON INDAKOETXEA BARBERENA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MARIA TERESA IRACHE VARONA V1F C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UNAI ISLA MONROY ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
ZIGOR JIMENEZ BENITO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
DANIEL JIMENEZ SANCHEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
LEONARDO JUAREZ ARAUJO ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MARIA BELEN LAKUNTZA RODRIGUEZ ABF AETT
BEATRIZ LALAGUNA PALACIO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
Jonatan LAMAS PEITEADO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M INDEPENDIENTE
AITOR LARRAÑAGA EGINO V1M KOAXI H.I.B. T.T.
ANDER LARREA MIGUELEZ ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
VICTOR LLANO ARANA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
SERGIO LOPE FERNANDEZ ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JULIAN LOPEZ ARRITOLA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
ENEKOITZ LOPEZ GARCIA ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ALBERTO LOPEZ VAZQUEZ ABM URBIKO TT BASAU
JOSU LOTINA GAUBEKA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAU
XABIER LUIS URCELAY ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
OSKAR MALLES ZUBELDIA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IBAI MARCOS ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
GORKA MARCOS GARCIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IBON MARCOS MARDONES ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
DAVID MARTIN RUIZ ABM INDEPENDIENTE
ANTONIO JOSE MARTIN SANCHEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
Iker Martín Urbieta ABM RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
FRANCISCO JAVIER MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ANDONI MAYO AZCARATE ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDREA MEDIERO LOSADA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IRATI MENDIA GARCIA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
MARIA MENDIVE PALOMO V1F BPXPORT KIROL KLUBA
OLIVER MENDIZABAL EZCURRA ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
ADRIAN MERINO ORTIZ DE ZARATE ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAU
JOSÉ IGNACIO MIQUEO GUEMBE V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ASIER MIRANDA SANCHEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
AYOSE MONTERO CUESTA ABM C.D.E. TRIATLÓN LAREDO
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM BILBAOTRI
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
SERGIO MUÑOZ DE LA TORRE V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
XABIER EGOITZ NIEVES MARTINEZ ABM EGURRE K3
Bersoitz Odriozola Urquiza ABM INDARPAK KIROL KLUBA
JUAN JOSE ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
JORGE ORTIZ DE URTARAN RODRIGUEZ V1M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
RUBEN ORTIZ FRANCOS V1M BASQUE TRIBE
ROBERTO ORTUÑO LOPEZ V2M URBIKO TT BASAU
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MANUEL PANDO MIER V1M TRIATLÓN SANTANDER
ALVARO PEREA CONDE ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
ESTIBALIZ PEREDA BORDES ABF URBIKO TT BASAU
DAVID PEREÑA VILLACORTA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
HUGO PEREZ LACAVE ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
LUIS PEREZ GARCIA V2M INDEPENDIENTE
UNAI PEREZ GUERRA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
NAIARA PÉREZ GURUCHET ABF INDEPENDIENTE
ARITZ PEREZ OLEA ABM TRIRUNNERS GETXO
JAVIER PINHEIRO RIVAS V1M URBIKO TT BASAU
IKER PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
EDUARDO PRIETO PAZ ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
JOSE MANUEL RAMIREZ FLORES V1M TRIRUNNERS GETXO
Borja Ramos González ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALAIN RASTROLLO MARTIN ABM C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
Adrian Rodriguez Andrés SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
Hector Rodriguez Andrés JNM C.C. DEMANDA CICLOS
OSCAR RODRIGUEZ GUTIERREZ ABM URBIKO TT BASAU
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
MARIA CRISTINA RODRIGUEZ VARONA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
FLORIAN ROMARY JNM AVIRON BAYONNAIS
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
MIKEL RUIZ BARRON ABM ALOÑA MENDI K.E.
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
ANDER SAEZ CURIEL JNM SESTAO TRIATLOI TALDEA
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
Julio Sáez Ramos V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
GORKA SANCHO SILLERO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN ANTONIO SEÑO LOPEZ V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
ALVARO SESMERO POLO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ROTH SIMON JNM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANDEKA TAMAYO ALONSO ABM URBIKO TT BASAU
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ISKANDER UGARTE GANA ABM INDEPENDIENTE
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER URRETABIZKAIA HERGUEDAS ABM TRIGOI T.T.
GORKA URRUTIA ANSOLEAGA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
MIGUEL ANGEL VAZQUEZ GIL V2M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JUAN CARLOS VAZQUEZ GONZALEZ V1M INDEPENDIENTE
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JUAN VILLANUEVA PASCUA ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
SERGIO VILLAREJO HERNANDEZ ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
MANU ZABALA ZORRILLA ABM INDEPENDIENTE
JON ZUBIAUR GONZALEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
FRANCISCO JOSE ZULOAGA SANZ ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES