EUS | CAS

MUNGIAKO IX. DUATLOIA (25/02/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    196 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
UNAI ABALOS LEGAZPIA ABM ARABA-TRI
DANIEL ACEVEDO REBOLLAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AGIRRE IZETA SUB23M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IBAI ALBA VILCHEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
ARITZ ALBERDI ACHA ABM INDEPENDIENTE
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
MARIA ALDAMA LOPEZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
SEBASTIAN ALONSO GRANJA V1M INDEPENDIENTE
BITTOR ALTUBE SARRIONANDIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JONATAN ALUSTIZA DE DIEGO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
NURIA ALVAREZ LOPEZ V1F URBIKO TT BASAU
ALEX ALVAREZ MUÑOZ ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
ADRIAN AMADOR JNM ARABA-TRI
ALFONSO ANDRES SANZ ABM TRIRUNNERS GETXO
AITOR ANDREU IRAZOLA SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL APALATEGUI GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
GORKA ARCOCHA MORENO ABM TRIRUNNERS GETXO
UNAI MATEO AROSTEGI FERNANDEZ ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MAITE ARRAIZA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
IÑIGO ARREGI MUÑOZ ABM CD ERREKA KE
XABIER ARRIBALZAGA ETXABE ABM INDEPENDIENTE
MIKEL ARRIETA SAGARNA V2M INDEPENDIENTE
JOSEBA ARRUZA SOTO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IÑIGO ASEGINOLAZA GARMENDIA ABM TOLOSALDEKO T.T.
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA ABM BILBAOTRI
MARTA BALSATEGUI MARTINEZ DE ILARDUYA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JON BARQUIN DIEZ ABM INDEPENDIENTE
GORKA BARRUETA GARAI SUB23M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AXEL BECI CALVO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
GARIKOITZ BEOBIDE GONZALEZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
PAUL BEREZIARTUA PLAZA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
Imanol Bilbao ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
GONTZAL BILBAO PEREZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER BOCOS RODRIGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ALBERTO BRAVO SANCHEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V2M INDEPENDIENTE
RUBEN CANTERO ANTOLIN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
Andoni daniel Carpintero sanchez ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSÉ MANUEL CEPERO GARCÍA ABM C.D. ASODENA BIKE
RAUL CISNEROS TORRADO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
UNAI CONDE SAN MARTIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ITHURSARRY DAMIEN ABM BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
JOSE GERMAN DE DIEGO GONZALEZ ABM BASQUE TRIBE
IÑAKI DE LA PUENTE HIGUERO ABM URBIKO TT BASAU
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
IGNACIO DOMINGUEZ BARRIOS V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ENDIKA ECHEGOYEN PELLEJERO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
BITTOR ELORDUY ZABALA ABM INDEPENDIENTE
ENEKO ELOSEGUI MATEO ABM AÑORGA K.K.E.
URTZI ERRAZQUIN MINTEGUI ABM INDEPENDIENTE
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JON ETXEVERRIA BARANDIARAN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
BEÑAT EZQUERRA ZUDAIRE SUB23M ARABA-TRI
MIGUEL FAUNDEZ SEKIRKIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
CESAR FERNANDEZ CARRERO V1M TRIGOI T.T.
AITOR FERNANDEZ MARTIN V1M TRIATLON COSTA QUEBRADA
ASIER FREIRE IRIGOYEN ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
Irea Gallastegui Mendia CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IKER GALVAN RUIZ ABM EGURRE K3
NEREA GAMBRA LOPEZ ABF INDEPENDIENTE
MARINA GARAT ABF PAU TRIATHLON
MIKEL GARATE BADIOLA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MARTA GARCIA CUENCA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IGOR GARCIA GOROSITO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
OIHANA GARCIA LABIN ABF INDEPENDIENTE
JOSE LUIS GARCIA PEÑA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ARABA-TRI
JOSE RAMON GARCIA SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
ANDONI GARCIA-HIERRO MASA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
FERNANDO GARICANO GOLDARAZ ABM TRIRUNNERS GETXO
MARKEL GARITAGOITIA SALEGI ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GOITIA OMAECHEVARRIA JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ASIER GOMEZ GARCIA SUB23M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
IBAN GOMEZ VAQUERO V1M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
ANDER GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA GONZALEZ LARRAÑAGA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANDER GOÑI BELTZA V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ENEKO GOÑI GORRICHATEGUI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
GABRIEL SEBASTIAN HERNÁNDEZ CAIRO V1M CLUB ATLETICO MELILLA
ROMAN HERNANDEZ SIERRA V3M SVC- SEGURIDAD
MIKEL HERNANDO REDONDO ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ARABA-TRI
IBAI IBAÑEZ MUGUERZA ABM TRIRUNNERS GETXO
MIKELDI IBARROLA MORENO ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MIGUEL ANGEL IGARTUA URCELAY V1M INDEPENDIENTE
RUBEN INIESTA PEREA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MARIA TERESA IRACHE VARONA V1F C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OIER IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
JUAN CARLOS JIMENEZ ANDRES V1M URBIKO TT BASAU
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JOSU KORTABARRIA ESPILLA V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M INDEPENDIENTE
IKER LARAUDOGOITIA ORTEGO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MANEX LARRAÑAGA ALBERDI JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
DANEL LARRAÑAGA AZPIROZ ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
BROCA LAURENT ABM BIARRITZ OLMPIQUE TRIATHLON
ANDER LEGARRA URRESTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL LEONARDO LICERANZU ABM BILBAOTRI
PHILIPPE LESPADE V1M LE CLUB TRIATHLON
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
VICTOR LLANO ARANA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
JULIAN LOPEZ ARRITOLA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
ICIAR LOPEZ DE ALDA ARRONDO V1F URBIKO TT BASAU
GARIKOITZ LOPEZ DE ARBINA SAEZ ABM INDEPENDIENTE
Amaia López Martínez de lizarduy ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
loti LOTINA GAUBEKA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA LUCENA MARTINEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ROCH MARC-ANTOINE ABM BIARRITZ OLYMPIQUES TRIATHLON
FRANCISCO JAVIER MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
MARIOLA MARTINEZ JARAUTA V1F URBIKO TT BASAU
ANDONI MAYO AZKARATE ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAU
ARITZ MORA PEREZ JNM URBIKO TT BASAU
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
ALAIN MUNDUTEGUY V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
ROBERTO ORTUÑO LOPEZ V2M URBIKO TT BASAU
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ION OTEIZA GERETA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
GORKA PAGONABARRAGA AGORRIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO PEREDA SINOVAS SUB23M BILBAOTRI
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
LUIS PEREZ GARCIA V2M INDEPENDIENTE
UNAI PEREZ GUERRA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
NAIARA PÉREZ GURUCHET ABF INDEPENDIENTE
ARITZ PEREZ OLEA ABM TRIRUNNERS GETXO
PABLO FAUSTO PEREZ PEREZ V1M TRIRUNNERS GETXO
JAVIER PINHEIRO RIVAS V1M URBIKO TT BASAU
IKER PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
IKER PRIETO CHIC SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
PEDRO PUJANA ORTUBE V2M INDEPENDIENTE
JOSE MANUEL RAMIREZ FLORES V1M TRIRUNNERS GETXO
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
OLIVIER RIEG V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
Ricardo Rivera Arguilea V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE MANUEL RODRIGO NAVAS V1M URBIKO TT BASAU
Eder Rodriguez ABM GARRIBIKES
OSCAR RODRIGUEZ GUTIERREZ ABM URBIKO TT BASAU
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
CRISTINA RODRIGUEZ VARONA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
MARIA ROSA ROMERO ANTON V1F URBIKO TT BASAU
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
SERGIO SANCHEZ ARROYO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
NEREA SANCHEZ GARCIA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F URBIKO TT BASAU
GERMAN SERRATO ORTIZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
Martín Sevilla V1M C.T. BARACALDO
EGOITZ SIENRA ALONSO ABM TRIRUNNERS GETXO
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
URBIKO T.T V1M URBIKO TT BASAU
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON TRIGUEROS ALVAREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ISKANDER UGARTE GANA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL UGARTE RAMOS ABM SALTOKI TRIKIDEAK
MIKEL UNDA GARAMENDI JNM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
AITZIBER URKIOLA ZENDOIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER URRETABIZKAIA HERGUEDAS ABM TRIGOI T.T.
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IÑAKI VARA ALTONAGA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
KEPA VARELA ARREGI ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JUAN CARLOS VAZQUEZ GONZALEZ V1M INDEPENDIENTE
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PEIO VITORIA FERNANDEZ DE CASTILLO ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
BEÑAT ZALLO MELLADO SUB23M GETXO TRIATLOI TALDEA
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
JON ZULAIKA ARKAUZ ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JON ZULOAGA ARIÑO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA