EUS | CAS

GERNIKA-LUMOKO NAZIOARTEKO XXII. DUATLOIA (18/03/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    154 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
EDUARDO ABADIA SOLANA ABM INDEPENDIENTE
MARCOS AGUILAR BENITO V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
ARITZ ALBERDI ACHA ABM INDEPENDIENTE
ASIER ALBESTEGI SOTO V1M INDEPENDIENTE
MIGUEL ALCORTA ALBERDI ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
SEBASTIAN ALONSO GRANJA V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO ALONSO TERRADILLOS ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
DENISS ALVAREZ FERREIRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Jagoba Arberas Pampín ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ARKAITZ ARES BOO ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
JESUS ARES ROMAN V2M ANB URDAITRI MOTRIVATION
ENEAS ARISTI IRUETA ABM TRIRUNNERS GETXO
XABIER ARRIEN MURUAGA SUB23M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JOSEBA ARROITA ASTELARRA V3M ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSEBA ARRUZA SOTO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F T:KRONO TRIATLON DE GETXO
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA ABM BILBAOTRI
LIDE AZUETA LIZAUR JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JON BARQUIN DIEZ ABM INDEPENDIENTE
GORKA BARRUETA GARAI SUB23M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
PAUL BEREZIARTUA PLAZA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
EGOITZ BIKANDI PAGALDAY V1M BASQUE TRIBE
JON ANDER BILBAO CAMPOS V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
OMAR BLANCO ITURBE SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
Koldobika boada perez V1M INDEPENDIENTE
DAVID BRIZ SAINZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
SERGIO CALVO TAZO V1M S.CICLISTA BARAKALDESA
ASIER CALZON MARTIN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V2M INDEPENDIENTE
UNAI CASTILLO GALLASTEGUI V1M INDEPENDIENTE
VANESSA CERRAJERO BARBERO ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
RAUL CISNEROS TORRADO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
GURUTZ CORTABITARTE LAUCIRICA JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
DANIEL COSTA ARIAS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IGNACIO DIEZ VILLALUENGA V1M TRIDINOS
URKO DUARTE ECHEVARRIA V1M BASQUE TRIBE
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDONI ESTEBAN GOMEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ SUB23M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
UNAI ETXEZARRAGA GOMEZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
RICARDO FERNANDEZ MUGA ABM INDEPENDIENTE
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
LUCIA FIDALGO MARRON ABF INDEPENDIENTE
ARITZ FLORES TABARES ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ASIER FREIRE IRIGOYEN ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
imanol fuica fuentes ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
Irea Gallastegui Mendia CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IKER GALVAN RUIZ ABM EGURRE K3
ANDER GANZABAL BILBAO CDM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIKEL GARATE BADIOLA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MARTA GARCIA CUENCA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
LUIS JAVIER GARCIA PALACIOS ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
JOSE LUIS GARCIA PEÑA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
PABLO GARCIA SANTOS ABM UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
MARKEL GARITAGOITIA SALEGI ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL GOITIA OMAECHEVARRIA JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
ASIER GOMEZ GARCIA SUB23M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
PAUL GOMEZ JAUREGUI JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
MIGUEL GOMEZ VAQUERO V1M URBIKO TT BASAU
ENRIQUE GONZALEZ BAZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
Ignacio gonzalez Lacabex ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JAVIER GONZALEZ LACABEX ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
Iratxe González Landera ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
HECTOR GUISASOLA LARIZ JNM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
GAIZKA HERRERO LARREA V1M INDEPENDIENTE
ANDER HORMAETXEA LUPIOLA ABM INDEPENDIENTE
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIGUEL ANGEL IGARTUA URCELAY V1M INDEPENDIENTE
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
JOSU KORTABARRIA ESPILLA V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M INDEPENDIENTE
MANEX LARRAÑAGA ALBERDI JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
UNAI LARRONDO ELORRIAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR LAZKANO ARANA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
alberto lejarreta muñoz V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
UGAITZ LEKUE AZKUETA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL LEONARDO LICERANZU ABM BILBAOTRI
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL LOIZAGA RODRIGUEZ SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
ELISABETE LOPES MIR ABF CLUB TRIATHLON ALOHA
JULIAN LOPEZ ARRITOLA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAU
JOSU MANSO OMAGOGEASCOA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JOSE MARISCAL PEREZ V3M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
JOSÉ ANTONIO MERINO MORA ABM UNION ATLETICA COSLADA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON ABM BILBAOTRI
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAU
ARITZ MORA PEREZ JNM URBIKO TT BASAU
UNAI MUÑOZ OLAZABAL ABM INDEPENDIENTE
ROQUE OCA PERNAS ABM BILBAOTRI
Bersoitz Odriozola Urquiza ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM BILBAOTRI
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
JUANJO ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
PAUL ORTIZ DE MURUA GANDARIAS ABM ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
ROBERTO ORTUÑO LOPEZ V2M URBIKO TT BASAU
IÑIGO ORTUZAR ARRIZUBIETA V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
GORKA PAGONABARRAGA AGORRIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO PEREDA SINOVAS SUB23M BILBAOTRI
DAVID PEREÑA VILLACORTA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
ALVARO PEREZ GONZALEZ ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
UNAI PEREZ GUERRA ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
UNAI PERITZ IZQUIERDO ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JON PERNIA GORMLEY ABM BILBAOTRI
IÑIGO PIÑON SAINZ JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JUAN CARLOS POSADA HERNANDO V2M ANB URDAITRI MOTRIVATION
IKER PRIETO CHIC SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
PEDRO PUJANA ORTUBE V2M INDEPENDIENTE
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
RAUL REBOLLO JUARRERO ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ROBERTO RIVAS IZAR DE LA FUENTE V1M CLUB TRIATHLON ALOHA
DIEGO RODRIGUEZ MARTINEZ V1M SVC- SEGURIDAD
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
BORJA ROMAN CASTRILLEJO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
ANDER SAEZ CURIEL JNM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM INDEPENDIENTE
ANDER SAN VICENTE ASTOBIZA ABM BILBAOTRI
GORKA SANCHO SILLERO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ALVARO SESMERO POLO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
EGOITZ SIENRA ALONSO ABM TRIRUNNERS GETXO
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IOSEBA TAMAYO ROJO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
BEATRIZ TIJERO MERINO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
CARLOS UNCETABARRENECHEA SANTO DOMINGO V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ALEXANDER UNZUETA ORMAECHEA ABM INDEPENDIENTE
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
IKER URRETABIZKAIA HERGUEDAS ABM TRIGOI T.T.
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
EDUARDO VALENCIA MARTINEZ DE ANTOÑANA V1M CLUB TRIATHLON ALOHA
IÑAKI VARA ALTONAGA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
JUAN CARLOS VAZQUEZ GONZALEZ V1M INDEPENDIENTE
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PABLO ZABALA GONZALEZ SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AITOR ZARZOSA ITURBIDE ABM BILBAOTRI
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG