EUS | CAS

32.ONDITZ OROITUZ TRIATLOIA, ATLÉTICO SAN SEBASTIÁN (25/06/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    750 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
CARLOS ABAD ARANBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANGEL ABAD SAEZ V1M INDEPENDIENTE
JAIME ABALOS GARCIA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
UNAI ABALOS LEGAZPIA ABM ARABA-TRI
JAVIER ABRISQUETA SABAS V1M TRIKU CLUB DEPORTIVO
ALAYN AGUAYO LARREA V1M INDEPENDIENTE
URKO AGUDO REKARTE ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
EKAITZ AGUDO VIDAL ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
GALDER AGUDO VIDAL ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL AINGERU AYESTARAN V1M INDEPENDIENTE
AITOR AIZPURU OCON V1M D. APALATEGI
IBAI ALBA VILCHEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
OIER ALBERDI QUIÑONES V1M D. APALATEGI
JOSEBA ALBERDI RODRIGUEZ ABM Urola Triatloi Kluba
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
UNAI ALDAMA ATXURRA SUB23M INDEPENDIENTE
AITOR ALDASORO GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
FEDERICO ALDASORO VASARHELYI V1M CLUB TRIATLON LAS ROZAS
INMACULADA ALDAZ BERGARA V2F CLUB TRIATHLON ALOHA
FERNANDO ALFARO FUNES V2M AC TRIATLÓN
JOSE MANUEL ALGORTA MAYOZ V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
EGOITZ ALKAIN ULAZIA ABM AÑORGA K.K.E.
MIKEL ALKORTA ZABALETA ABM AÑORGA K.K.E.
CARLOS ALONSO LOPEZ ABM CD.TRIMEDCA
FERMIN ALONSO AZCONA V1M A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
SERGIO ALONSO ROSCO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ALTUNA ELORZA V2M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALTUNA SEGUROLA SUB23M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JESUS MARI ALTUNA USARRALDE ABM INDEPENDIENTE
MAGDALENA ALVAREZ GENERELO V1F C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
NURIA ALVAREZ LOPEZ V1F URBIKO TT BASAU
RAMON ALVAREZ OTERO V1M BERTAKOAK K.K.
ALEJANDRO ALVAREZ VAZQUEZ ABM CIDADE DE LUGO FLUVIAL
ADRIAN AMADOR JNM ARABA-TRI
JESUS AMIGOT PEREZ V1M REAL CLUB DE TENIS SAN SEBASTIAN
ARITZ ANASAGASTI BARAIaZARRA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
PABLO ANDUEZA UGARTE V1M TRIKUA KIROL ELKARTEA
IGOR ANDUIX ALONSO ABM TRIRUNNERS GETXO
IÑIGO ANGULO ANTIZAR V1M INDEPENDIENTE
BERNABE ANGULO RUIZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ISAAC ANTONIO LERIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑAKI AÑORGA UNANUE ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
PEDRO APARICIO BETRIAN V2M TRIDINOS
VICTOR APARICIO MIGUEL V1M INDEPENDIENTE
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IÑIGO ARANBURU FERNANDEZ V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
IBON ARANGUREN OLIVERI SUB23M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IÑAKI ARANZABAL SALDAÑA ABM INDEPENDIENTE
IÑAKI ARBONIES GOITIA SUB23M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IMANOL ARCELUS RIEZU ABM INDEPENDIENTE
MIKELATS ARDANAZ OLAIZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ENRIQUE ARDURA SANTOS V1M INDEPENDIENTE
IÑIGO ARETXABALETA JIMENEZ ABM C.D KAIROSCORE
JOSEBA ARRATIBEL MENDIZABAL V1M ANTZAR KORRIKALARIAK
JAIME ARREGUI AIZPURU ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER ARRIETA GOIRI V2M INDEPENDIENTE
ANTTON ARRIETA INSAUSTI V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
MIKEL ARRIETA SAGARNA V2M INDEPENDIENTE
ALBERTO ARRIETA SANTAMARIA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
PAUL ARRIETA SANZ SUB23M ARABA-TRI
JEAN LUC ARROYO V2M HOSSEGOR TRI AVENTURE
MARTA ARRUE ASTRAIN ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
BORJA ARTEAGA V1M VESPA
MIKEL ARTEAGA ZABALA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
PEDRO ARZA BUSTO V1M ACTIMAX
BEÑAT ARZALLUS ITURRIZA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F T:KRONO TRIATLON DE GETXO
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
OLATZ ASPIAZU CIGARAN V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
MIKEL ASTARRIAGA PEREZ DE OBANOS ABM TRIKUA KIROL ELKARTEA
ASIER AUZMENDI AGIRRE ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
EÑAUT AUZMENDI LARREA ABM AÑORGA K.K.E.
FRANCISCO JAVIER AYESTARAN FERNANDEZ V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
CRISTINA AZCOLAIN GARCIARENA ABF TOLOSALDEKO T.T.
LIZAR AZKUNE ULLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
SERGIO AZNAR MAGALLÓN V1M SERGIO
ALBERTO AZPILICUETA V1M LRK MONREAL
JUAN MARIA AZPILLAGA ECHEVERRIA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
JUAN AZPIROZ LETAMENDIA V1M INDEPENDIENTE
IÑIGO AZTIRIA IRAZUSTA ABM ALTZA HERRIA TRIATLOI K.T.
ANDONI BADIOLA ZORZANO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
RYAN BAILIE ABM AUS
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M BILBAOTRI
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
EKAITZ BALENTZIAGA IRIBAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL BAQUERIZA MARIÑELARENA ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
JON BARQUIN DIEZ ABM INDEPENDIENTE
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M KOAXI H.I.B. T.T.
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL BAYONA SOLA ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
MARIA ELENA BEDERA PEREZ V2F INDEPENDIENTE
JUAN BEDIAGA ARDANZA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ARACELI BELDARRAIN CASTILLO V2F D. APALATEGI
XABIER BELDARRAIN OÑATE V1M TOLOSALDEKO T.T.
AITOR BENEITEZ SAGARZAZU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO BERASAIN LARREA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
AGUSTIN BEREZIBAR OIARTZABAL V2M TRIKU CLUB DEPORTIVO
JOSE LUIS BERMUDEZ PERAL V1M INDEPENDIENTE
CRISTOBAL BERNABE TRECU V2M DONOSTIARRAK
JORGE BERNAL LANDA ABM K0 TRIATLOI TALDEA
RAQUEL BERUETE ECHECÓN V1F AC TRIATLÓN
DIEGO BEZOS BELIO V1M CLUB TRIATLON LAS ROZAS
JOSE JAVIER BIDAURRAZAGA REBOLLEDA V1M INDEPENDIENTE
JAIRO BILBAO CABREJAS ABM INDEPENDIENTE
JOSE LUIS BILBAO ERICE V2M INDEPENDIENTE
GONZALO BILBAO ESPAÑA V2M INDEPENDIENTE
PAOLO BINDI . V1M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
PILI BODEGAS PRIETO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
ALEX BONERA BRUN ABM AC TRIATLÓN
PALOMA MARIA BOUTELLIER MOYA ABF XPERIENCE TEAM
ALBERTO BRAVO SANCHEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
IVAN BRETON AZPIROZ ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
SANTIAGO BRETON BRETON V1M C.D.BATBITRI
PAUL BRETOS LOIDI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANTONIO BRU PASCAL V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
MIKEL BUJ ALVAREZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
EDUARDO BURDIEL MARTINEZ ABM MARLINS TRIATLON MADRID
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
IÑAKI BURGOY LABAYEN SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
JOSÉ MARI BURGUETE BEROIZ V2M AC TRIATLÓN
AITOR BUSTOS HORRILLO ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
ESTHER CABANAS DIEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JUAN CARLOS CABELLO VALLÉS V1M DRT
DANIEL CALDEVILLA RUIZ DE AZUA V1M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
CARLOS CALLEJA ELCORO ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
FERNANDO CALLEJAS GARDE V1M S.D.R. ARENAS
BERNARD CALVO VICENTE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
ASIER CALZON MARTIN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ALBERTO CAMARERO MARTINEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
IKER CAMIO LOPEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ION CAMIO LOPEZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
OIER CAMPANDEGUI CAMPANDEGUI ABM TRIDINOS
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
ROBERTO CANALES AYESTA V1M C.D. TRIAT-ALANDALUS
IGNACIO CANCELA CILLERUELO ABM TRIATLÓN UNIVERSITARIO DE MADRID
ANTONIO CANO RUIZ ABM INDEPENDIENTE
ISMAEL CANO MARTINEZ ABM C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
DANIEL CAPITAN MARCELINO V1M INDEPENDIENTE
FRANCISCO DE ASIS CARDENAS ORTIZ V1M INDEPENDIENTE
IKER CARMONA CARRASCO JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MERCEDES CARMONA RAMOS ABF C.T. A CORRE-CUITA
JUAN CARRASCAL GARCIA ABM INDEPENDIENTE
JAVIER CASADO OLALLA ABM TRIBU RIBERA
CARLOS CASAS EIZAGUIRRE ABM INDEPENDIENTE
OSCAR CASBAS MARTIARENA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
JULEN CASTILLEJO ELIZALDE SUB23M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
OSCAR CASTRO SAENZ V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
FREDERIC CAUVIN V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
JULEN CESTERO ECENARRO ABM INDEPENDIENTE
IGNACIO CHAPINAL DEL VALLE ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
xabi chueca ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MIGUEL CIRIZA ISTURIZ V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ALVARO COLLADO JIMENEZ V1M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
FRANCISCO JAVIER CONCEJO FERNENDEZ ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
AITOR CONDE MESTRE ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
RAFAEL CONDE SOLE V1M CLUB TRIATLON LAS ROZAS
IGOR CORCUERA IZAGIRRE V1M AÑORGA K.K.E.
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IGOR CORTA VÉLEZ ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM GRUPO DE ENTRENAMIENTO
SUSANA COTO FERNÁNDEZ V2F INDEPENDIENTE
XABIER CRISTOBAL BELLOSO V1M INDEPENDIENTE
HARITZA CRISTOBAL IRURETAGOIENA V1M C.D KAIROSCORE
UNAI DAMBOLENEA AGUINAGA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
MIGUEL DE ANDRES FRIAS ABM INDEPENDIENTE
RICARDO DE GOÑI RIPA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
EKAITZ DE IBERO ARTEAGA ABM AÑORGA K.K.E.
JON DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO DE LERA ABM GIRONDINS DE BORDEAUX TRIATHLON
FERNANDO DE MARCOS CALVO ABM C.A.JACA TRIATLON-REST. BIARRITZ
SERGIO FABIAN DE MARTINO V1M NO
ULISES DE MARTINO ABM INDEPENDIENTE
GORKA DE SANTIAGO ZABALZA ABM BPXPORT KIROL KLUBA
GONZALO DE VIVAR ABM INDEPENDIENTE
FERNANDO DEAN VIDARTE V1M CD TRIZURKO IZADIVAN
JOSEBA DEL BARRIO SANZ ABM TRI - UR GAZIA
MARCO DEROY V2M PAU PYRÉNÉES AVENTURE
OIER DIAZ DE ESPADA ALCORTA ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
ASIER DIAZ DE GEREÑU GOITIZ ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
IGNACIO DIAZ FERNANDEZ V1M S.D.R. ARENAS
SERGIO JOAQUIN Díaz Ugarte V1M TRIRUNNERS GETXO
JOAQUÍN DIAZ-LLADO MONTES-JOVELLAR V1M CLUB DEPORTIVO TRIKANTOS
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
EDI DIEZ GARCIA V1M CD CANTERA CENTRO TERMOLUDICO CASCANTE
MIKEL DIEZ IBARRECHEBEA SUB23M AETT
IGNACIO DIEZ VILLALUENGA V1M TRIDINOS
GORKA DOMINGUEZ ESTEVEZ ABM AÑORGA K.K.E.
PAUL DONNELLY V2M PPA
MARIE-CARMEN DUPUY V1F UA TARBES TRIATHLON
AURELIO DURO CARRALERO V2M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
HECTOR ECHAVARRI ARBILLA ABM SALTOKI TRIKIDEAK
ENDIKA ECHEGOYEN PELLEJERO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
DANIEL ECHEVARRIA FERNANDEZ DE ROMARATEGUI ABM ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
MIKEL ECHEZARRETA GONZALEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
JULEN EGAÑA ALBISU ABM AÑORGA K.K.E.
GORKA EGAÑA MEABE ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
XABIER EGIBAR GAINZA V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
IMANOL EGUIBAR BECARTE ABM AÑORGA K.K.E.
ION ANDER EGUIBAR BECARTE ABM AÑORGA K.K.E.
EDUARDO EGURZA ANDUEZA V1M TRIKUA KIROL ELKARTEA
TXOMIN EIZAGUIRRE SAN SEBASTIAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSU ELIZONDO GUEREDIAGA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSU ELORRIAGA LLANOS V1M EUSKOMAN TRIATLOI TALDEA
OIER ELOSEGI CAPELLAN SUB23M AÑORGA K.K.E.
DANIEL ENRIQUEZ RODRIGUEZ V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
KARLOS ERAUSKIN IDARRETA ABM C.D KAIROSCORE
CHAMBARD ERIC V1M HOSSEGOR TRI AVENTURE
RAMON ERKIAGA PEÑA V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
IKER ERKIZIA ESCOLANO V1M D. APALATEGI
IÑAKI EROSTARBE GARITANO V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IÑIGO ERRANDONEA IBARGOITIA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MARTIN ERRASTI UBERA V2M INDEPENDIENTE
UNAI ERRAZKIN PEÑA V1M TRI - UR GAZIA
ERRAMUN ERRO AIZPURUA ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
ADUR ESKISABEL DE JUAN ABM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
PELLO ESNAOLA GUISASOLA V2M C.D KAIROSCORE
VÍCTOR ESPARZA LAFUENTE V1M AC TRIATLÓN
EKAITZ ESTEBAN PERTUSA ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
EIDER ESTIBARIZ LUNA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
LORDI ETXAONDO IZAGIRRE V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSU ETXEBARRIA AZANZA SUB23M AÑORGA K.K.E.
ASIER ETXEBERRIA ALBISU V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR ETXEBERRIA MUXIKA ABM INDEPENDIENTE
JON ETXEVERRIA BARANDIARAN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
EDER ETXEVERRIA CORTA ABF INDEPENDIENTE
ISKANDER ETXEZABAL ETXABE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI GOTZON ETXEZARRAGA RODRIGUEZ V2M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JOSEBA EXPOSITO IBARMIA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
OIHANA EZPONDA PEREZ ABF ZUMITZA T.T. HERNANI
BEÑAT EZQUERRA ZUDAIRE SUB23M ARABA-TRI
JOEL FARRÀ CALVET ABM CLUB ESPORTIU TRI 4.40
ANGEL FERNANDEZ LOPEZ V1M INDEPENDIENTE
JOSE ANTONIO FERNANDEZ BARREÑA V2M BERTAKOAK K.K.
AITOR FERNANDEZ BAUDOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
CESAR FERNANDEZ CARRERO V1M TRIGOI T.T.
PEDRO FERNÁNDEZ CASTRILLO V1M CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
JESÚS FERNÁNDEZ FAYOS V1M TRIDINOS
MIGUEL FERNANDEZ GARCIA ABM TUTRIATLON.COM
SANTI FERNANDEZ GUERENABARRENA V2M BULLETBIKE
FERNANDO FERNANDEZ IRIZAR V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
IÑAKI FERNANDEZ LORENZO V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
RICARDO FERNANDEZ MUGA ABM INDEPENDIENTE
PIERRE FERRAN ABM PPA
CARLYN FISCHER ABF RSA
RENAUD FOURCROY ABM HOSSEGOR TRI AVENTURE
CHIPOY FREDERIC V2M PAU PYRENEES AVENTURE
DAUBAS FRÉDÉRIC V1M HOSSEGOR
MIKEL FUENTE IREGUI V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
GONZALO FUENTES ISASI ABM C.T. LABORATORIO SYS
MAITANE GALAN DE LA NAVA ABF IRRINTZI-SMG
ASIER GALARZA MARTINEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
CARLA GALILEA MARTINEZ ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
CRISTINA GALLACH TUDELA ABF TUTRIATLON.COM
ZIGOR GALLARDO CASTRO ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
URKO GALLEGO DE LUIS ABM INDEPENDIENTE
Alvaro Gallo ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IKER GALVAN RUIZ ABM EGURRE K3
ENEKO GAMBAS ASTIGARRAGA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ALBERTO GANADARILLAS GIMENEZ V1M Giggatri
IÑIGO GANDIAGA ONDARO ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JON GARAIALDE AGIRRE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
XABIER GARATE AYESTARAN ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
THEO GARCIA SUB23M GETXO TRIATLOI TALDEA
IOSU GARCIA AGUERRI V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO GARCIA DE ALBENIZ RUIZ DE ALEGRIA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
JON GARCIA DE LA YEDRA BASURTO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
GARBIÑE GARCIA GOMEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA GARCIA MEGINO ABM CLUB TRITÓN DEL PARDO
ENEKO GARCIA OYARZABAL ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ICIAR GARCIA PEÑA V2F BERTAKOAK K.K.
IÑIGO GARCIA ZABALA V1M IRRINTZI-SMG
SALVADOR GARCIA-ROSADO MIGUEL V2M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
ENEKO GARMENDIA LOPETEGI ABM AÑORGA K.K.E.
AURITZ GARMENDIA MENDIZABAL ABM TOLOSALDEKO T.T.
SEBASTIEN GARRETA V1M PAU TRIATHLON
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ASHLEIGH GENTLE ABF AUS
JAVIER GERRIKABEITIA ASTORKIA V2M DONOSTIARRAK
RUBEN GIL ALFAGEME ABM TRIATLON PISUERGA-TRIPI
IBAN GIL HUERTA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
ROBERTO GIL IÑIGUEZ DE HEREDIA V3M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JAVIER GIRAL GRACIA V1M D. APALATEGI
ALBA GIRBAU MORENO ABF INDEPENDIENTE
RAUL GODINEZ BARBERO V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
FRANCESC GODOY CONTRERAS ABM FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL GOENAGA FERNANDEZ ABM AÑORGA K.K.E.
JON GOIKOETXEA ASTIGARRAGA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ALFREDO GOIKOETXEA BERISTAIN V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON GOIRIGOLZARRI PALACIN V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
REGINE GOMEZ V2F GOMEZ
JUAN CARLOS GOMEZ FERNANDEZ V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JOSE LUIS GOMEZ LOPEZ V1M CLUB TRITÓN DEL PARDO
JOSUE GOMEZ MOLINA ABM C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
OSCAR GOMEZ SALGADO JNM A. D. SANDALIO TRIATLÓN
MAIKEL GOMEZ SOUTO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GOTZON GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
AINHOA GONZALEZ PEREZ ABF BULLETBIKE
EDUARDO GONZALEZ BODEGO ABM TOLOSALDEKO T.T.
IKER GONZALEZ CAMPO V1M C.D KAIROSCORE
ALBERTO GONZALEZ CORREA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
KARLOS GONZALEZ DE LANGARIKA SOLORZANO V2M BULLETBIKE
PABLO GONZALEZ DE VEGA DAVILA V1M TUTRIATLON.COM
JOSE MANUEL GONZALEZ FIDALGO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑAKI GONZALEZ GONZALEZ ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
ENEKO GONZALEZ LOPEZ DE ALDA ABM ALTZA HERRIA TRIATLOI K.T.
CRISTIAN GOÑI ABM LRK MONREAL
ANDER GOÑI ITUARTE V1M DONOSTIARRAK
ASIER GOROSTEGI ALIRI ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
MAIALEN GRAJALES MARTINEZ DE ANTOÑANA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
YOLANDA GUILLEN MACIAS V2F TRIKU CLUB DEPORTIVO
JESÚS GUILLORME GRAVALOS ABM CLUB INFERNO TRIATLON
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
XABIER GUTIERREZ SAEZ ABM TRI - UR GAZIA
JAVIER GUZMAN QUINTANA V1M INDEPENDIENTE
ROSS HARTE ABM INDEPENDIENTE
NEREA HERMO MUGICA V1F DONOSTIARRAK
HARITZ HERMOSO ARRUABARRENA ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO HERMOSO GALINDO ABM INDEPENDIENTE
SILVESTRE HERMOSO GORDILLO V2M ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
ROBERT HERNANDEZ AGUIRRESAROBE ABM AÑORGA K.K.E.
HIPOLITO HERNANDEZ GOMEZ V2M D. APALATEGI
AITOR HERNANDEZ HERNANDO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
JORGE HERNANDEZ YAGÜE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
DABID HERNANZ SERRANO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GONZALO HERRAN FERNANDEZ DE TROCONIZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
OSCAR HERRERO PIORNA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JESUS MARIA HERRERO PUERTO V1M INDEPENDIENTE
ALBA MARIA HERVAS LUNA ABF MARLINS TRIATLON MADRID
MIKEL HERZOG HERZOG ABM TRIGOI T.T.
ILARGI HIDALGO ISASA ABM AÑORGA K.K.E.
CATHERINE HOLLINGS . ABF URBIKO TT BASAU
JEAN CHRISTOPHE HOLZERNY V1M TRIATLÓN SANTANDER
PABLO FCO. HORENBEKE BILBAO V1M INDEPENDIENTE
ANDER HORMAETXEA LUPIOLA ABM INDEPENDIENTE
KOLDO HORNA VALDIVIELSO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AITOR HOYOS HUERGA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JULEN HURTADO AZCARRETA ABM C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IBAI IBAÑEZ MUGUERZA ABM TRIRUNNERS GETXO
AITOR IBAÑEZ TEJEDOR V1M MALDAN GORA TRIATLON KLUBA
ANDONI IBARBIA AIZPURU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ENAITZ IBARBURU ZURIARRAIN ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
NIELKA IBARGUREN MUJIKA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ANDER IGARZA PEREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL IMAZ IBARBIA ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
SERGIO INCHAUSTI BEÑARAN V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON INDAKOETXEA BARBERENA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GORKA INSAUSTI ALDASORO ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO INSAUSTI ASTARBE ABM INDEPENDIENTE
Eneko Intxausti ABM D. APALATEGI
FERNANDO IÑURRIETA LEAL ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ENEKO IPARRAGUIRRE ORONOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
ANDER IRADI MITXELENA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
IMANOL IRAIZOZ MARTÍNEZ V2M SALTOKI TRIKIDEAK
JULEN IRAZUSTA LECUONA SUB23M IRRINTZI-SMG
ALFONSO IRAZUSTA BARANDIARAN V1M IRRINTZI-SMG
LIZAR IRAZUSTA ETXEBERRIA V1M C.D KAIROSCORE
XABIER IRIARTE ARANBURU ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER IRIARTE UGARTEMENDIA ABM TOLOSALDEKO T.T.
Andima Iribar Aranguren ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
INGE IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OIER IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANDER IRIGOIEN EGIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
BEÑAT IRIZAR DORRONSORO SUB23M AÑORGA K.K.E.
ENEKO ITURBE BERISTAIN ABM SAKANA TRIATLOI TALDEA
ALBERTO ITURBURU HERREROS V1M URBIKO TT BASAU
AINTZA ITURRASPE MEJIAS ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
IÑIGO ITURRIOZ EZEIZA ABM AÑORGA K.K.E.
AXIER ITURRIZA AIZPURUA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
ANDER ITURRIZA IRAOLA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
EKAITZ IZAGIRRE MUGIRA V1M INDEPENDIENTE
IÑIGO IZQUIERDO FERNANDEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL JAUREGI IZAGIRRE V1M INDEPENDIENTE
Olaia Jauregi Izagirre ABF AÑORGA K.K.E.
PATRICIA JÁUREGUI PIÑEIRO V1F CLUB TRIATLÓ TARRAGONA
RICARDO JAURRIETA V2M INDEPENDIENTE
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
LOPEZ JEAN V2M HOSSEGOR TRI AVENTURE
LEFEBVRE JEAN PHILIPPE V2M PAU PYRENEES AVENTURE
ALFREDO JIMENEZ MERCHAN ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
RUBÉN JIMÉNEZ OTAZU V1M VALLE ARANGUREN
ALEXANDER JIMENEZ SANCHEZ ABM XANJU KIROL KLUBA
DOMINGO JIMENEZ VAZQUEZ V1M C.D KAIROSCORE
TRIGOI T.T. Jonathan ABM TRIGOI T.T.
LUDOVIC JOUAULT ABM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
ZORION KAREAGA LAKA ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
OSKAR KARLOS MARTOS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
ZSÓFIA KOVÁCS ABF HUN
ANDONI LABAKA LIZARAZU ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
IGOR LABAKA LIZARAZU V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
Mikel Labayen Iraeta ABM BILBAOTRI
ÁLVARO LABIANO ABM LRK MONREAL
LIBE LAFUENTE AMUNARRIZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
MIKEL LAKUNTZA ARRETXE V1M SAKANA TRIATLOI TALDEA
IRENE LALANA MUÑOZ ABF INDEPENDIENTE
JAVIER LAMPREAVE CARRILLO ABM STADIUM CASABLANCA-ALMOZARA 2000
MIKEL LANDACHE VALENCIA V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IKER LAPARRA GUILLEN ABM AÑORGA K.K.E.
IÑIGO LAREKI ARCOS V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
DANEL LARRAÑAGA AZPIROZ ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ASIER LARREA ORCOYEN ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
PAUL MARCOS LARREA ZUGADI ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
IÑIGO LARZABAL BENGOETXEA V1M INDEPENDIENTE
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
JAVIER LASANTA AZCONA ABM S.D.R. ARENAS
IÑIGO LAZKANO ULE V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JUAN LAZPITA ARANA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ARMANDO JOSE LECHUGA ARSUAGA V2M A.D. ECOSPORT TRIATLON ALCOBENDAS
MIKEL LECUONA GRANJA V1M INDEPENDIENTE
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
XABI LEKUE PEÑA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
EKAIN LEKUONA ARTOLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
AINHOA LEKUONA FONSECA ABF TOLOSALDEKO T.T.
ASIER LERTXUNDI NIETO V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
ANTONIO LETE CONDE V1M ALTZA HERRIA TRIATLOI K.T.
ENRIQUE LEZCANO GALINDO V1M S.D.R. ARENAS
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN ABF IRRINTZI-SMG
DANEL LIZARTZA DORRONSORO ABM AÑORGA K.K.E.
LANDER LIZASO AGIRRE ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM SALTOKI TRIKIDEAK
IOSU LOIOLA ANSO ABM AÑORGA K.K.E.
MIKEL LOIZAGA RODRIGUEZ SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
ASIER LOPEZ DE ARROYADE DIAZ DE ARGOTE V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
AITOR LOPEZ DE SUSO IZARRA V1M MALDAN GORA TRIATLON KLUBA
JULEN LOPEZ DOMINGUEZ V2M INDEPENDIENTE
JULIAN LOPEZ GASTÓN V2M TRIKUA KIROL ELKARTEA
ALVARO LOPEZ LLAMAZARES V1M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JULIO LOPEZ MARTIN V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
DAVID LOPEZ MORENO V1M TRIDINOS
PAQUI LOPEZ PIRIS V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
MARTIN LOPEZ RODRIGUEZ V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
MIKEL LOPEZ SANCHEZ V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
IVAN LORENTE ROJO ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
MIKEL LORENZO APEZTEGUIA V1M INDEPENDIENTE
TXOMIN LORENZO MARTINEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAU
GORKA LUCAS VELASCO ABM XANJU KIROL KLUBA
DIEGO LUQUE GONZALEZ ABM C.D KAIROSCORE
ALBERTO MACARRO V1M LRK MONREAL
Eduardo Madariaga Simón ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ANDRES MADINABEITIA MANRIQUE V1M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IGOR MAGUNAGOITIA BIDAGUREN V1M URBIKO TT BASAU
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
NATALIA MAINETTI ABF NO
OSKAR MALLES ZUBELDIA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
GORKA MANGAS NUÑEZ ABM INDEPENDIENTE
BORJA MANSOA ALCORTA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JUAN MANSOA ALCORTA V1M INDEPENDIENTE
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA V2M INDEPENDIENTE
PONY MARC V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
JESUS MARCOS V2M SANVI
GORKA MARCOS GARCIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ARITZ MARIN MAIZA ABM TOLOSALDEKO T.T.
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
AITOR MARTIN GARCIA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
ROSA MARIA MARTIN PAZO ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
TXEMA MARTIN SAIZ V1M INDEPENDIENTE
DANIEL JAVIER MARTIN TORRES ABM INDEPENDIENTE
Sandra Martinez ABF INDEPENDIENTE
SUSANA MARTINEZ MURGUIALDAY V1F BERTAKOAK K.K.
LAURA MARTINEZ ALEJOS ABF CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
FERNANDO MARTÍNEZ COMAS V1M CLUB TRIATLÓ PALMA
JAVIER MARTINEZ DE LAHIDALGA AGUIRRE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
PATXI MARTINEZ IRUJO V1M SALTOKI TRIKIDEAK
JESUS ANGEL MARTINEZ LOPEZ V2M URBIKO TT BASAU
JESUS MARTINEZ VALLEJO ABM C.T. CAMALEÓN
LUCAS MARTINEZ VUILLIER V1M CLUB DE CAMPO VILLA DE MADRID
ANTONIO MARTOS GARCIA V2M Club Triatlo Sabadell
ANA MAYORDOMO ANGUIANO ABF VALLE ARANGUREN
CHARLOTTE MCSHANE ABF AUS
ROBERTO MEDINA OFRETORIO V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ANTONIO MEDINA PULIDO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ALBERTO MEDRANO DESCALZO ABM IRRINTZI-SMG
IKER MELLADO BLANCO ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
ANDER MENAUT BELTRAN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IRATI MENDIA GARCIA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
ETOR MENDIA ZUFIRIA V1M TRIGOI T.T.
MARIA MENDIVE PALOMO V1F BPXPORT KIROL KLUBA
IÑIGO MENDIZABAL DAVILA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
RAMON MERINO MARTINEZ DE LAGOS V1M MALDAN GORA TRIATLON KLUBA
JAVIER MERINO SANCHEZ ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
PEDRO MESO PEREZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO MILICUA ALBIZURI V1M INDEPENDIENTE
JOSÉ IGNACIO MIQUEO GUEMBE V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ASIER MIRANDA SANCHEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
TAMSYN MOANA-VEALE ABF AUS
MIKEL MOLINUEVO BELOKI V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
JOSE FERNANDO MOLINUEVO FERNANDEZ V1M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
AITOR MOLINUEVO MADINABEITIA V1M ARABA-TRI
IBON MONDRAGON ELCORO-IRIBE ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IMANOL MONTIAGA LOPEZ ABM BILBAOTRI
ARITZ MORA PEREZ JNM URBIKO TT BASAU
JORGE MORCILLO SANCHEZ ABM INDEPENDIENTE
OSCAR MORENO CUENCA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JONTXU MORENO LASA ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
SERGIO MORENO MATEOS V1M TRICAM - VILLAVICIOSA
IGNACIO MOYA FERNANDEZ DE MONJE V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
HASIER MUJIKA AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
JUAN PABLO MÜLLER VALENZUELA ABM VALLE ARANGUREN
EDUARDO MUÑOZ ANDRADE V1M CLUB TRIATLÓ TARRAGONA
PEDRO MUÑOZ BENEYTO ABM TRI - UR GAZIA
ANDER MUÑOZ MARTIN ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
XABIER MURGIA IOLDI ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
AITOR MURUA URDANGARIN V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GRACE MUSGROVE ABF AUS
MIKEL NARBAIZA ZUBIZARRETA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
KENJI NENNER SUB23M AUS
ALVARO NICUESA SANTAMARIA V2M TRIKUA KIROL ELKARTEA
BORJA OCHOA SANCHO ABM INDEPENDIENTE
ARKAITZ ODRIOZOLA PAREJO V1M INDEPENDIENTE
ONDITZ ODRIOZOLA SANTOS ABF AÑORGA K.K.E.
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JULIAN OLAIZ ACHIAGA V2M INDEPENDIENTE
JON OLAIZOLA GORROTXATEGI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
LUIS OLALLA ROMERO ABM CD CAMPOAMOR
JULIAN OLANO IRIARTE ABM INDEPENDIENTE
Gorka Olaskoaga Alonso ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI OLAZIREGI OTAMENDI V1M XANJU KIROL KLUBA
ELENA OLEA MARTÍN V1F C.D. ATALANTA
CARLOS OLIVAR DE JULIÁN V2M LRK MONREAL
GORKA ORAA MARTINEZ DE LAÑO V1M BULLETBIKE
JON ORBEGOZO ATORRASAGASTI V1M D. APALATEGI
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
LANDER ORTEGA ALVAREZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
RUBEN ORTIZ FRANCOS V1M BASQUE TRIBE
AMAIA OSTOLAZA ANTELO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
OIHAN OTAEGI GARMENDIA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER OTANO DE ANDRES ABM CLUB ATLETISMO ARDOI
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
NAIA OZKORTA DAVILA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
VITOR PAJARES DIAZ V1M TRIGOI T.T.
ALVARO PALACIOS LARRAÑAGA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
MASSIMO PANZINO V1M INDEPENDIENTE
GLENN CHARLES PARKER . V2M S.D.R. ARENAS
ARTIGUENAVE PASCAL V2M AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
ALBERTO PASTOR MARTINEZ ABM CLUB TRIATLON LAS ROZAS
VICENT PASTOR SANCHIS ABM AÑORGA K.K.E.
EDORTA PASTOR SOUSA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JAMROZ PATRICK V2M UA TARBES TRIATHLON
PENETRO PATRICK V3M TOULOUSE TRIATHLON
JUAN MANUEL PECHARROMAN FRIAS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
UNAI PEDREGAL MARTIN V1M ALOÑA MENDI K.E.
RAMÓN PEGITO IGUZQUIZA V1M VALLE ARANGUREN
JUANTXO PENAS LUSA V1M C.D KAIROSCORE
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALAIN PEÑIL ANTERO ABM CLUB CICLISTA DONOSTIARRA
DAVID PEREZ DE ALBENIZ RAN ABM TRIGOI T.T.
JAVIER PEREZ FERNANDEZ V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
RAQUEL PEREZ GARCIA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIGUEL ANGEL PÉREZ GARCÍA V1M NUN GARRES
DANIEL PEREZ GRASES ABM AÑORGA K.K.E.
EDER PEREZ LARREA V1M VALLE ARANGUREN
IGOR PEREZ ORTUONDO ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
JAVIER PEREZ SANCHEZ ABM S.D.R. ARENAS
SOUBERBIELLE-GRADA PIERRE ABM PAU PYRENEES AVENTURE
CRISTINA PINO PEREZ ABF CLUB TRITÓN DEL PARDO
IGOR PINTOR ALONSO ABM C.D.BATBITRI
MARCOS PIQUERAS FONTANA V1M CLUB DE CAMPO VILLA DE MADRID
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
Myriam Plasencia ABF AÑORGA K.K.E.
AITZIBER PLAZA ROMERO ABF BULLETBIKE
MIKEL AINGERU PLAZAOLA URIARTE ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
BORJA POLO ABAD ABM K0 TRIATLOI TALDEA
JAVIER PORRAS DURAN ABM ARABA-TRI
AITOR PORTILLO RIOS ABM AÑORGA K.K.E.
ANDER PORTU AZPIRI V1M KOAXI H.I.B. T.T.
BORJA QUEVEDO MARCOS SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
ANDER QUEVEDO SOTO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
MIKEL QUINTANA ELIZALDE ABM DONOSTIARRAK
AITOR QUINTANILLA MARTIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN JESÚS RAMON ROJANO V2M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JAVIER RAMOS BOTANA V1M CIDADE DE LUGO FLUVIAL
FRANCISCO JAVIER RAMOS LEÓN V2M AC TRIATLÓN
DAVID RASCON GARCIA V1M INDEPENDIENTE
DAVID REBOLLO BALDA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
IMANOL RECALDE ESNOZ SUB23M CLUB ATLETISMO ARDOI
ELISEO REDON REDON V2M INDEPENDIENTE
LUIS REDONDO BADÁS V2M CD TRIATLÓN BOMBEROS VALLADOLID
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
MARIO REGUERA BAKHACHE ABM BULLETBIKE
TAYLER REID ABM NZL
ALBERT REIG FLORENSA V1M CLUB TRIATLO PROSAN
MIKEL REMIREZ DE GANUZA ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
NICOLAS REYNAUD ABM TEAM LABEGE TRIATHLON
RAFAEL RODRIGO TOLBALINA V1M INDEPENDIENTE
JAVIER RODRIGUEZ BARRIGA V1M IRRINTZI-SMG
ADRIAN RODRIGUEZ ANDRES SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
LEYRE RODRIGUEZ ANDRES V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
MIKEL RODRIGUEZ DAVILA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ALBERTO RODRIGUEZ MARTINEZ V2M C.C. DEMANDA CICLOS
NURIA RODRIGUEZ SANCHEZ ABF CIDADE DE LUGO FLUVIAL
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
JOSE ANTONIO RODRIGUEZ SIERRA HUGUET V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JUAN CARLOS ROJAS ZAMBRANO V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
BORJA ROMAN CASTRILLEJO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO ROMÁN LORENZO ABM TONIBIKE-TRIATLON PARACUELLOS
PACO ROYO BARTOS V1M TRIKU CLUB DEPORTIVO
IÑAKI RUBIO PARRA V1M TRIKU CLUB DEPORTIVO
MIKEL RUIZ BARRON ABM ALOÑA MENDI K.E.
JORDI RUIZ CABESTANY V3M ATLETICO S.SEBASTIAN
CORALIE RUIZ DE ERENCHUN ARTECHE V1F VALLE ARANGUREN
MANU RUIZ DE MENDOZA ZABALA ABM C.D KAIROSCORE
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
SILVIA RUIZ LUCIO V2F C.D. ATALANTA
JOSE ALBERTO RUIZ VICENTE ABM TRIATLON PISUERGA-TRIPI
PEIO SABINO VALERA ABM INDEPENDIENTE
GORKA SAENZ DE BURUAGA PITILLAS V1M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
ANDONI SAEZ DE IBARRA MARTINEZ DE CONTRASTA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALBERTO SAINZ VELAZQUEZ ABM INDEPENDIENTE
IGNACIO SALAZAR RUIZ V1M TRIRUNNERS GETXO
MIGUEL SALIDO SOMALO ABM INDEPENDIENTE
alvaro salinas ABM TRIKUA KIROL ELKARTEA
ANDONI SALSAMENDI RODRIGUEZ ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
RODRIGO SALTO PEREZ ABM CLUB TRITÓN DEL PARDO
ADRIAN SALVATIERRA IGLESIAS JNM ARABA-TRI
GAIZKA SAN JULIAN ZUAZNABAR V1M INDEPENDIENTE
AITOR SAN VICENTE ASTOBIZA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JUAN SANCHEZ CRUZ ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANTONIO SANCHEZ DIAZ V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IBONE SANCHEZ GARMENDIA ABF CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
DAVID SANCHEZ LANCHARRO ABM IRRINTZI-SMG
JOSE CARLOS SANCHEZ PATINO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANA IZASKUN SANCHEZ SALVADOR V1F SR2 TRIATLON
JON SANCHEZ VILLABA ABM FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
JUAN SANCHEZ-GUARDAMINO ELORZA V1M TRIKUA KIROL ELKARTEA
ASIER SANTAMARIA IBAÑEZ SUB23M CLUB TRIATLÓN CAMPOS DE CASTILLA
ISABEL SANTANA SAENZ V1F VALLE ARANGUREN
JONATAN SANTANO GUTIERREZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
enrique sanz V2M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
JAVIER SANZ ARRECHEA ABM INDEPENDIENTE
LUIS SANZ LÓPEZ V1M CLUB DE CAMPO VILLA DE MADRID
Ricardo Sanz Lusarreta ABM INDEPENDIENTE
AGER SANZBERRO VILLAOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
Ion Sañudo V1M TOLOSALDEKO T.T.
AITOR SARASOLA ASTIGARRAGA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIGUEL SARASOLA NOGUES V1M INDEPENDIENTE
ETOR SARRIEGI ETXEBERRIA V1M MUNIBE K.T.
MIKEL SARRIEGI ETXEBERRIA V1M MUNIBE K.T.
ANDER SEGUROLA ULI ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
IKER SEGUROLA USBIAGA V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JUAN ANTONIO SEÑO LOPEZ V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
LUIS DOMINGO SERRA VENTURA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ALBERTO SERRANO GONZALEZ ABM CD.TRIMEDCA
IBON SERRANO LASA V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO SESMA PARADELA V1M INDEPENDIENTE
MIGUEL SETUAIN ZUDAIRE ABM SALTOKI TRIKIDEAK
ALAR SEVILLANO AMATRIAIN ABM TOLOSALDEKO T.T.
Mª JOSE SILLAURREN LANDABURU V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IÑAKI SIMAL LOPEZ ABM INDEPENDIENTE
JULEN SISTIAGA SANZ ABM C.D KAIROSCORE
AITOR SORARRAIN MEDIETA ABM TOLOSALDEKO T.T.
MARCOS SUDUPE COMENDADOR ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI SUQUIA ARMENDARIZ V1M C.D KAIROSCORE
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JOSE IGNACIO TABOADA CENDON ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
LEIRE TAPIA ZULAIKA ABF AÑORGA K.K.E.
VICTOR TAVAREZ ALAVA V1M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
SERGIO TECEDOR REIZABAL V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ADOLFO TEJADA CASTRO ABM CLUB TRITÓN DEL PARDO
ALEJANDRO TEJEDOR EL HAGE ABM CLUB TRITÓN DEL PARDO
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
RAFAEL TENA PORTA V2M MONEGROSMAN TRIATLON
JOAQUIN TENAS RICART ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
CIRO TOBAR DE URBINA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
RENEE TOMLIN ABF USA
RAÚL TORNERO GARRIDO V1M CLUB TRIATLÓN CAMPOS DE CASTILLA
MIKELATS TRESPALACIOS CONDE ABM INDEPENDIENTE
IMANOL TRUEBA AGIRREBEÑA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
IÑAKI UCIN IRIBAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
BEÑAT UGARTE IGUIÑIZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IBON UGARTE MAUDES V1M C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
EVA UGARTE OROZKO V2F YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON UNANUE AIERZA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
CARLOS UNCETABARRENECHEA SANTO DOMINGO V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
MIKEL UNDA GARAMENDI JNM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ALVARO UNZUETA NUÑEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSEBA ANDONI URALDE ARRONDO V1M TOLOSALDEKO T.T.
JUAN IGNACIO URALDE MORO V2M BULLETBIKE
DAVID URARTE ALONSO ABM C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IBAN URBIETA CAMPOS V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
Iban Urdangarin agirre ABM TRIGOI T.T.
HARITZ URIA LARRAÑAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
ESTIBALIZ URIARTE LOPEZ DE SUSO ABF BULLETBIKE
AITZIBER URKIOLA ZENDOIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
OIHANE URMENETA ZABALA ABF AÑORGA K.K.E.
JOSEBA URRUTICOECHEA ZALBIDEA V2M URBIKO TT BASAU
LUIS USATORRE IRAZUSTA V2M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
FOCO. JAVIER UTRERA V2M TRES CANTOS
CARLOS VALDESPINA ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
NATALIE VANCOEVORDEN ABF AUS
MIKEL VAREA LASAOSA ABM INDEPENDIENTE
DIEGO VAREA PEREZ ABM CLUB INFERNO TRIATLON
EDUARDO JOSÉ VELASCO FERNÁNDEZ V1M CD HORIZONTE GIJON
PEDRO VICENTE UCEDA V1M TRIATLÓN ATLETI
ARIADNA VIDAL BORRAS ABF SAINT PAUL LES DAX TRIATHLON
JOSE VILARIÑO CANTERO ABM D. APALATEGI
ELENA VILLANUEVA CUESTA V1F TRIFLAVI
ROBERTO VILLANUEVA IBARRA ABM SALTOKI TRIKIDEAK
ISMAEL VILLAR EGUSKIZA V1M Giggatri
MIKEL VILLARROEL OLAZABAL SUB23M SESTAO TRIATLOI TALDEA
BONNET VINCENT V2M PAU PYRÉNÉES AVENTURE
GISELA VINYES PARES ABF AÑORGA K.K.E.
Jordi Viñolas Salustiano ABM INDEPENDIENTE
URSI WALLISER BENGOETXEA V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
KAUFMANN WILLY V1M HOSSEGOR
AINARA YAGÜE EMALDIA ABF C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
IÑIGO YOLDI AMORENA ABM TRIKUA KIROL ELKARTEA
LE GALL YVON V2M PLOEMEUR TRIATHLON
JOSE ANTONIO ZABALA ARAKISTAIN V1M TRIRUNNERS GETXO
JOSEBA ZALBA ALMANDOZ V1M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ALFREDO ZALBA GOÑI V1M CLUB DE TENIS PAMPLONA
ARITZ ZALBIDEA BILBAO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
SERGIO ZARAGOZA VIANA V1M C.T. A CORRE-CUITA
IGOR ZARATE FERNANDEZ DE LANDA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
IKER ZARRAGA SASETA V1M INDEPENDIENTE
ANE ZIARAN LASKURAIN ABF SALTOKI TRIKIDEAK
JOSE IGNACIO ZUAZOLA SALAVERRIA V2M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
ALVARO ZUBELDIA DIAZ V1M AC TRIATLÓN
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
IÑAKI ZUBIMENDI ZIALTZETA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
XABIER ZULAIKA LANDA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
PEDRO ZUMARRRAGA GOROSTIZA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA