EUS | CAS

X DURANGOKO DUATLOIA (26/03/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    139 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
EDUARDO ABADIA SOLANA ABM INDEPENDIENTE
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARITZ ALBERDI ACHA ABM INDEPENDIENTE
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
SEBASTIAN ALONSO GRANJA V1M INDEPENDIENTE
BITTOR ALTUBE SARRIONANDIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALBERTO APARICIO ALBIZURI V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
PATXI XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
XABIER ARRIBALZAGA ETXABE ABM INDEPENDIENTE
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ARRIETA SAGARNA V2M INDEPENDIENTE
PAUL ARRIETA SANZ SUB23M ARABA-TRI
ASER ARZA HERNANDEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
LIDE AZUETA LIZAUR JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALBERTO BARRIO V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IÑAKI BASTERRA BARRENETXEA V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
PAUL BEREZIARTUA PLAZA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
EGOITZ BIKANDI PAGALDAY V1M BASQUE TRIBE
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
OMAR BLANCO ITURBE SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
GORKA BLASCO DIAZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
PATXI BORRACHERO LINDO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MARINA BURGAYA NOGALES ABF SALTOKI TRIKIDEAK
Andoni daniel Carpintero sanchez ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ELEDER CARRASCO IBERGARAI V1M TRIRUNNERS GETXO
ENRIQUE CORTES ECHANIZ ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JON ANDER CRESPO ALBIZUA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA CDF URBIKO TT BASAU
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
ABEL DE MARCOS IRAZABAL V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
TXOMIN EIZAGUIRRE SAN SEBASTIAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
URTZI ERRAZQUIN MINTEGUI ABM INDEPENDIENTE
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MAIDER FERNANDEZ PALACIO CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IKER FRIAS FERNANDEZ ABM ANB Urdaitri Motrivation
IREA GALLASTEGUI MENDIA CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑAKI GALLEGO MARCOS ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IKER GALVAN RUIZ ABM EGURRE K3
KATTALIN GARAGORRI OMAR ABF C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
ALBERTO GARCIA GARCIA ABM CLUB ATLETISMO LABEGANE
OIHANA GARCIA LABIN ABF INDEPENDIENTE
LUIS JAVIER GARCIA PALACIOS ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
JOSE RAMON GARCIA SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANER GERRIKAGOITIA RODRIGUEZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ASIER GOMEZ GARCIA SUB23M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
RUBEN GONZALEZ DIEZ V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
ENEKO GOÑI GORRICHATEGUI CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GABRIEL SEBASTIAN HERNÁNDEZ CAIRO V1M CLUB ATLETICO MELILLA
MIGUEL ANGEL IGARTUA URCELAY V1M INDEPENDIENTE
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
EKAITZ IZAGIRRE MUGIRA V1M INDEPENDIENTE
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JOSU KORTABARRIA ESPILLA V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
XABIER LABAKA ALDEKOA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M INDEPENDIENTE
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL LECUONA GRANJA V1M INDEPENDIENTE
UGAITZ LEKUE AZKUETA ABM INDEPENDIENTE
EKAIN LEKUONA ARTOLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MAIDER LEOZ GARCIANDIA JNF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
GAIZKA LEZAMIZ LAUCIRICA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM SALTOKI TRIKIDEAK
MARTIN LOPEZ RODRIGUEZ V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAU
XABIER LUIS URCELAY ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ENDIKA MARTIN IRASTORZA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARRATE MINTEGUI GONZALEZ ABF CLUB TRIATHLON ALOHA
IELTXU MIRANDA BERNABE ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ION ANDER MITXELENA VIDAOR ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM BILBAOTRI
SERGIO MUÑOZ DE LA TORRE V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
Bersoitz Odriozola Urquiza ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ERIK ORIBE BOYERO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
JUANJO ORTIZ DE MENDIBIL MARCO V2M GARRAITZ KIROL TALDEA
PAUL ORTIZ DE MURUA GANDARIAS ABM ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
RUBEN ORTIZ FRANCOS V1M BASQUE TRIBE
ROBERTO ORTUÑO LOPEZ V2M URBIKO TT BASAU
IÑIGO ORTUOSTE ARANA V2M BASQUE TRIBE
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JOSE PAEZ ESPINOSA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
GORKA PAGONABARRAGA AGORRIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO PEREDA SINOVAS SUB23M BILBAOTRI
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
IKER PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSE MANUEL RAMIREZ FLORES V1M TRIRUNNERS GETXO
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
ASIER REMENTERIA MILIKUA ABM INDEPENDIENTE
JAVIER RESTOY FERNANDEZ JNM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
GUILLERMO RODRIGUEZ ARKAUTE ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
MIKEL ROMAN MATA ABM ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
DAVID RUA SANCHEZ ABM ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
ANDER SAEZ CURIEL JNM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM INDEPENDIENTE
AITOR SAN VICENTE ASTOBIZA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JOSE JAVIER SANCHEZ OBREGON V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
CIRO TOBAR DE URBINA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ISKANDER UGARTE GANA ABM INDEPENDIENTE
CARLOS UNCETABARRENECHEA SANTO DOMINGO V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ALEXANDER UNZUETA ORMAECHEA ABM INDEPENDIENTE
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL ZAMORA CARRANCIO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
IÑAKI ZUBIMENDI ZIALTZETA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JON ZULOAGA ARIÑO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA