EUS | CAS

2017 ERMUKO SPRINT DUATLOIA (25/03/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    73 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
DENISS ALVAREZ FERREIRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
RICARDO ALVAREZ MOLINA V1M TRI - UR GAZIA
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
Roberto Balza Atxurra ABM GARRIBIKES
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JON BARQUIN DIEZ ABM INDEPENDIENTE
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
Imanol benito Bilbao ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
LUIS RAMON CANDO RODRIGUEZ V2M INDEPENDIENTE
JOSE ANGEL CANTERO GARCIA V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
RAUL CISNEROS TORRADO ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
UNAI CONDE SAN MARTIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
BITTOR ELORDUY ZABALA ABM INDEPENDIENTE
ERNESTO ESTEBAN FERNANDEZ ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
OIHANA EZPONDA PEREZ ABF ZUMITZA T.T. HERNANI
JOSEBA FERNANDEZ GAMINDE V1M BILBAOTRI
MIKEL GARATE BADIOLA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
GARBIÑE GARCIA GOMEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MARKEL GARITAGOITIA SALEGI ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
MIKEL GIL ANGULO SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ISMAEL GIL FERNANDEZ V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GOITIA OMAECHEVARRIA JNM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
FIDEL GONZALEZ LAFUENTE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
GALDER HERNANDEZ ALLENDE JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIGUEL ANGEL IGARTUA URCELAY V1M INDEPENDIENTE
JON ILLARRAMENDI ERRASTI V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
UNAI ISLA MONROY ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
Jonatan LAMAS PEITEADO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JAIME LANDA ETXEBERRIA V2M INDEPENDIENTE
MANEX LARRAÑAGA ALBERDI JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
AITOR LARRAÑAGA EGINO V1M KOAXI H.I.B. T.T.
DIEGO LARREA ESTEBAN V1M INDEPENDIENTE
IÑIGO LAZKANO IRIONDO ABM INDEPENDIENTE
ANDER LEGARRA URRESTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MAIDER LEOZ GARCIANDIA JNF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
GORKA LUCENA MARTINEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
IBAI MARCOS ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANTONIO JOSE MARTIN SANCHEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ANDREA MEDIERO LOSADA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM BILBAOTRI
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
LOURDES OIARTZABAL ETXEBERRIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RIEG OLIVIER V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
MIKEL OTAEGUI IRASTORZA ABM TRIATLÓN SANTANDER
ESTIBALIZ PEREDA BORDES ABF URBIKO TT BASAU
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO PIÑON SAINZ JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
SERGIO RUIZ ESTEVEZ ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
INMACULADA RUIZ TERAN V2F BILBAOTRI
RAUL SAEZ BARRIO ABM INDEPENDIENTE
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
GUILLERMO SALANUEVA GARCIA SUB23M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F URBIKO TT BASAU
VICTOR MANUEL SEIJAS FOLGUEIRA ABM CIDADE DE LUGO FLUVIAL
MARTIN SEVILLA RODRIGUEZ V1M C.T. BARACALDO
IRATXE SOBERA ARREDONDO V1F URBIKO TT BASAU
FCO. JAVIER SODUPE BELTRAN ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JULEN TERAN BELASTEGI JNM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
Iban Urdangarin agirre ABM TRIGOI T.T.
AITZIBER URKIOLA ZENDOIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
KEPA VARELA ARREGI ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
PABLO ZABALA GONZALEZ SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
FERMIN ZABALETA ASIAIN SUB23M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ANTHONY ZARRA V1M ANGLET FRANCE TRIATHLON