EUS | CAS

AIZARNAZABALGO II. DUATLOIA EUSKADIKO, GIPUZKOAKO ETA NAFORROKO TXAPELKETA (22/04/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    189 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
JAIME ABALOS GARCIA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
GORKA ADOT JIMENEZ V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
LIHER AGIRRE BILLALABEITIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IBAI ALBA VILCHEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
MIKEL ALKORTA ZABALETA ABM AÑORGA K.K.E.
SERGIO ALONSO ROSCO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSE RAMON ALTUNA VEGAS ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
LAURA ÁLVAREZ BEDIA ABF CLUB ACADEMIA CIVIL-CNSO TRIATLÓN
NURIA ALVAREZ LOPEZ V1F URBIKO TT BASAU
ALEX ALVAREZ MUÑOZ ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JOSEBA AMILIBIA ARAMBURU V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
XABIER AMPARAN CORRALES ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSE RAMON ARBERAS PACHECO V1M EGURRE K3
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
DANIEL ARCONADA PORTILLA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ENEAS ARISTI IRUETA ABM TRIRUNNERS GETXO
BEÑAT ARNAIZ URIBARREN ABM INDEPENDIENTE
MAITE ARRAIZA ARAMENDIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
IÑIGO ARREGI MUÑOZ ABM CD ERREKA KE
IMANOL ARTEAGA AIZBITARTE ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ASTIZ ERRO ABM SALTOKI TRIKIDEAK
MIKEL ASTIZ ERRO ABM SALTOKI TRIKIDEAK
IGOR ATXA ASTIGARRAGA ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
PEDRO AYESTARAN BASTERRETXEA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JON AZKUE EIZAGIRRE V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ROBERTO BALZA ATXURRA ABM GARRIBIKES
ALBERTO BARBERENA GOÑI ABM CD ERREKA KE
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
AXEL BECI CALVO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN BEDIAGA ARDANZA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IMANOL BENITO BILBAO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JON BERASATEGI ZABALA V1M INDEPENDIENTE
ANDER BERZIARTUA LIZARAZU ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
OMAR BLANCO ITURBE SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
IKER BOCOS RODRIGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
FERNANDO CABANZÓN SALMÓN ABM TRIATLON COSTA QUEBRADA
RICARDO CALDERON BUSTO V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
RUBEN CANTERO ANTOLIN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
NICOLAS CAREAGA CIERVIDE ABM CD TRIZURKO IZADIVAN
TXEMA CHAVEZ LOPEZ ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ELOI CHIMENO SCALONE ABM SALTOKI TRIKIDEAK
XABIER CHUECA AGUIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ION CIGANDA OIZ ABM CLUB ATLETISMO ARDOI
FCO. JAVIER CORRALES DIAZ V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
MIGUEL DE ANDRES FRIAS ABM INDEPENDIENTE
FRANCISCO DE BORJA DIEZ ANDRES ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
EKAITZ DE IBERO ARTEAGA ABM AÑORGA K.K.E.
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
JOSE ANGEL DOMINGO HERRERO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
XABIER DORRONSORO AIZPURUA ABM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
ION ANDER EGUIBAR BECARTE ABM AÑORGA K.K.E.
MIKEL EGUIGUREN GONZALEZ V1M GARRIBIKES
JUAN MARTIN ELEXPURU ARREGU V3M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
UNAI ESKOBAR OTEGI ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JUAN ESPINO LECUE ABM TRIATLON COSTA QUEBRADA
ANDONI ESTEBAN GOMEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDONI ESTEBAN GOMEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
PABLO ESTEVEZ PINIELLA ABM CLUB ACADEMIA CIVIL-CNSO TRIATLÓN
JEAN PIERRE ETCHEVERRIA V1M HIRU KIROL HENDAIA
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ SUB23M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
ASIER ETXEZARRETA AIERTZA V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ENDIKA EUGI GOÑI ABM CD ERREKA KE
DAVID FELIX PEREZ ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
CESAR FERNANDEZ CARRERO V1M TRIGOI T.T.
AITOR FERNANDEZ MARTIN V1M TRIATLON COSTA QUEBRADA
GONZALO FUENTES ISASI ABM C.T. LABORATORIO SYS
IKER GALVAN RUIZ ABM EGURRE K3
NEREA GAMBRA LOPEZ ABF INDEPENDIENTE
ALBERTO GARCIA GARCIA ABM CLUB ATLETISMO LABEGANE
TOMAS GARCIA GARCIA V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
EDER GOMEZ RODRIGUEZ ABM GARRIBIKES
MAIKEL GOMEZ SOUTO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IBAN GOMEZ VAQUERO V1M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ANDER GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
GOTZON GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA GONZALEZ LARRAÑAGA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO JOSE GONZALEZ BARRIOS ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
EDUARDO GONZALEZ BODEGO ABM TOLOSALDEKO T.T.
GORKA GORROSARI MEDINA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
BEÑAT GOYA SAENZ DE CABEZON ABM KOAXI H.I.B. T.T.
JUAN JOSE HERNANDEZ SANCHEZ V1M INDEPENDIENTE
AITOR HOYOS HUERGA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IBAI IBAÑEZ MUGUERZA ABM TRIRUNNERS GETXO
JUAN IBAÑEZ ONANDIA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
ANDONI IBARBIA AIZPURU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
OSCAR IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDONI ILLARRAMENDI SAGARNA V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
SERGIO INCHAUSTI BEÑARAN V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
GORKA INSAUSTI ALDASORO ABM INDEPENDIENTE
ALEX IRAZUSTA IRAZUSTA SUB23M AÑORGA K.K.E.
OIER IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO ITURBURU HERREROS V1M URBIKO TT BASAU
MIKEL JAUREGI IZAGIRRE V1M INDEPENDIENTE
ZIGOR JIMENEZ BENITO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ADUR JUARISTI MATOS ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
DANIEL JUARROS GOMEZ ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IOSEBA LABORDA LANDA ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
BEATRIZ LALAGUNA PALACIO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IKER LARAUDOGOITIA ORTEGO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR LARRAÑAGA EGINO V1M KOAXI H.I.B. T.T.
ANDER LARREA MIGUELEZ ABM ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
MIKEL LASA ERLE V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI LEJARCEGUI MARTINEZ DE LIZARDUY V2M C.D.CICLISTA VIBIKE
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JUAN DE DIOS LOPEZ DE LA RUBIA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ENEKOITZ LOPEZ GARCIA ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IÑAKI LOPEZ NEGRETE V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
JOSE IGNACIO LOPEZ SAENZ V1M URBIKO TT BASAU
XABIER LUIS URCELAY ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOSEBA KOLDO MADARIAGA BILBAO V1M ARITZATXU TRI.
MILOS MALLOL SOLER ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
CARLOS MANCEBO RODRIGO ABM TRISINFRONTERAS
IÑAKI MANZANO DIEGO V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JON MARITXALAR ECHENIQUE ABM CD ERREKA KE
PABLO MARTÍN LÓPEZ ABM TRIENTRENOS
UNAI MARTINEZ DE LA HIDALGA SARRIGOITIA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
DAVID MARTINEZ QUIJANO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANDONI MATXAIN IRAOLA ABM TOLOSALDEKO T.T.
DANIEL MAYO SORRELUZ V1M INDEPENDIENTE
AITOR MOLINUEVO MADINABEITIA V1M ARABA-TRI
IÑIGO MONREAL SAENZ V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM BILBAOTRI
IGNACIO MOYA FERNANDEZ DE MONJE V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
JAVIER MURCIA IGLESIAS ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
XABIER EGOITZ NIEVES MARTINEZ ABM EGURRE K3
FERNANDO NUIN GURBINDO V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
LOURDES OIARTZABAL ETXEBERRIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
UNAI OLABARRIETA PASCUAL ABM URBIKO TT BASAU
MARKOX OLAIZOLA ALCEDO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
AITOR OLIVARES AREITIO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IBAI ORDAX OLAVE ABM CD ERREKA KE
ROBERTO ORTUÑO LOPEZ V2M URBIKO TT BASAU
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
TXOMIN OSORO GUTIERREZ SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
EDUARDO OYARZUN ZABALETA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MANUEL PANDO MIER V1M TRIATLÓN SANTANDER
JULEN PARRAMON ZUBILLAGA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IÑAKI PENA-MANSO CARRAL ABM CIDADE DE LUGO FLUVIAL
EDUARDO PRIETO PAZ ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
PEDRO PUJANA ORTUBE V2M INDEPENDIENTE
FRANCISCO JAVIER RABANO RUBIO V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JOSEBA ARTURO RAMOS RODRIGUEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
ALBA REGUILLO MORENO ABF SALTOKI TRIKIDEAK
CESAR RICCOBENE LIROZ V1M CLUB ATLETISMO CORELLA
RICARDO RIVERA ARGUILEA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
UNAI RODRIGUEZ ANTOÑANA ABM SALTOKI TRIKIDEAK
IVAN RODRIGUEZ ESPADA ABM INDEPENDIENTE
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
GUSTAVO SAEZ JIMENEZ DE ABERASTURI V1M EGURRE K3
IMANOL SAGARZAZU PEGO ABM INDEPENDIENTE
JULEN SALDIAS ONDARRA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JON SALETA THOMEN V1M INDEPENDIENTE
AITOR SAN VICENTE ASTOBIZA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA SANCHO SILLERO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR SANDINO MORALES SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
IKER SOLDEVILLA SANTAMARIA ABM INDEPENDIENTE
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IOSEBA TAMAYO ROJO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
OMAR TERREROS CUADRADO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
FRANCISCO MIGUEL TORRES ALEN ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON TRIGUEROS ALVAREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON UNANUE AIERZA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IÑIGO UNANUE LARRANAGA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER UNZUETA ORMAECHEA ABM INDEPENDIENTE
ION URRA ARLEGUI ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ION URRA ARLEGUI ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
AXIER URRESTI RIVERO V1M GARRIBIKES
GARIKOITZ UZKUDUN ASTIASARAN ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO VALDIVIELSO ANDICOECHEA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
BERNARDINO VARA GRANADO V1M INDEPENDIENTE
JUAN VILLANUEVA PASCUA ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
URKO VILLANUEVA JIMENEZ ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
EGOITZ ZALAKAIN ERBITI ABM INDEPENDIENTE
BEÑAT ZALLO MELLADO SUB23M GETXO TRIATLOI TALDEA
AGER ZAMEZA LOPATEGI V1M INDEPENDIENTE
ANTHONY ZARRA V1M ANGLET FRANCE TRIATHLON
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
MARKEL ZUBELDIA MICHELENA ABM INDEPENDIENTE
JON ZUBIAUR GONZALEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.