EUS | CAS

III. Galdakaoko Lidl Duatloi Krosa- Euskadiko Txapelketa (23/04/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    53 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ALBERCA SANTOS V2M C.D.B. TRIATLÓN ALCÁZAR
SEBASTIAN ALONSO GRANJA V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO ALONSO TERRADILLOS ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
DENISS ALVAREZ FERREIRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO ANDREU GASTAMINZA ABM TRIGOI T.T.
MIKEL APALATEGUI GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
ASER ARZA HERNANDEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
JON BARQUIN DIEZ ABM INDEPENDIENTE
IKER BEITIA BERNAOLA ABM ARABA-TRI
Andoni daniel Carpintero sanchez ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Javier Cestona V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA CDF URBIKO TT BASAU
FCO. JAVIER DE LA FUENTE VINAGRE V1M URBIKO TT BASAU
IÑAKI DE LA PUENTE HIGUERO ABM URBIKO TT BASAU
IÑIGO DEL HOYO IRAOLA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
Raul Del RIO V1M URBIKO TT BASAU
JORGE DELGADO FERRERO V1M URDAITRI MOTRIVATION
Ignacio Dominguez V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
DAVID DOMINGUEZ SEMEDO ABM EGURRE K3
ANDER ETXEZARRAGA MAIZTEGI V1M AETT
JAVIER FERNANDEZ ELEJALDE ABM BILBAOTRI
JOSEBA FERNANDEZ GAMINDE V1M BILBAOTRI
JABIER FERNANDEZ SANCHEZ ABM BILBAOTRI
ANDONI GARCIA ABASOLO ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IGOR GARCIA GOROSITO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIGUEL ANGEL GARCIA ZANCA ABM C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M URDAITRI MOTRIVATION
UNAI GOJENOLA IBAIBARRIAGA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
ENRIQUE GONZALEZ BAZ V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
IVAN HERNANDEZ MARTIN SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
KOLDO INTXAURRALDE URIARTE V1M USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
MARIA TERESA IRACHE VARONA V1F C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL LOIZAGA RODRIGUEZ SUB23M ANB ORBEA ORCA
JOSU LOTINA GAUBEKA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA MIGUEL LECUMBERRI ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ARITZ MORA PEREZ JNM URBIKO TT BASAU
HASIER MUJIKA AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
IÑIGO ORTUOSTE ARANA V2M BASQUE TRIBE
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
JON PERNIA GORMLEY ABM BILBAOTRI
UNAI PORTILLO URLANGA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IKER PRIETO CHIC SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSE MANUEL RAMIREZ FLORES V1M TRIRUNNERS GETXO
MIKEL SARRIA ARETXABALETA ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
NEKANE TOREA CANO SUB23F ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
Iban Urdangarin agirre ABM TRIGOI T.T.
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ANDONI VALLE RICO ABM INDEPENDIENTE
MIGUEL ANGEL VAZQUEZ GIL V2M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA