EUS | CAS

LEKEITIOKO XXV. TRIATLOIA (Ordu aldaketa 15:00) (17/06/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    461 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
IGOR ACEDO MENDOZA ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AITOR AGIRIANO BIAIN V1M ALOÑA MENDI K.E.
IBON AGIRRE AIZPURU V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
lourdes Agirre Azpeitia V2F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ALBERTO AGIRRE HERRERIA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
LUIS MIGUEL AGUIRRE AIZBITARTE V1M IRRINTZI-SMG
JON ANDER AGUIRRE AIZPURU V2M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ANDER AGUIRRE ECHARTE ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JAIONE AGUIRRE GUERNICA SUB23F AETT
AITZOL AGUIRREGOMEZCORTA ZUBIZARRETA ABM IZARRAITZ IGERI ELKARTEA
XABAT AIZPIOLEA IRADI V1M INDEPENDIENTE
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
JONE AIZPURUA ZUAZUA V1F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ALBERDI RODRIGUEZ ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
ASIER ALBESTEGI SOTO V1M INDEPENDIENTE
MIGUEL ALCORTA ALBERDI ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
UNAI ALDAMA ATXURRA SUB23M INDEPENDIENTE
PATXI ALDAZABAL CANALES ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
LUIS ALEGRE VILLANUEVA JNM INDEPENDIENTE
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
LUIS JAVIER ALONSO BARTOLOME V1M C.C. DEMANDA CICLOS
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM Azpigorri trip
IÑIGO ALONSO FERNANDEZ V1M INDEPENDIENTE
ENDIKA ALONSO GARCIA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
ROBERTO ALONSO TERRADILLOS ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ALEXANDER ALONSO TESO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
SALVADOR DANIEL ALQUEZAR ROMERO V3M INDEPENDIENTE
BITTOR ALTUBE SARRIONANDIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALTUNA SEGUROLA SUB23M YEPA! TRIATLOI KLUBA
JULEN ALVAREZ ARTETXE ABM INDEPENDIENTE
MIGUEL ALVAREZ PEREZ V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ADRIAN AMADOR JNM ARABA-TRI
MARTIN AMARICA LAGO V1M INDEPENDIENTE
LUIS ALBERTO ANDRADE DE VIVAS ABM INDARPAK KIROL KLUBA
AINGERU ANDRIO LEJARZA V1M TRIRUNNERS GETXO
OIER ANSA OTXOA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIKEL APALATEGUI GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
GAIZKA ARANBURU ERAÑA V1M INDEPENDIENTE
MANU ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IBON ARANGUREN OLIVERI SUB23M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JORGE ARCE MARCOS V1M INDEPENDIENTE
ENRIQUE ARDURA SANTOS V1M INDEPENDIENTE
ALBERTO ARIAS EPELDE ABM INDEPENDIENTE
XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDER ARIZNABARRETA BURUNZA SUB23M INDEPENDIENTE
XABIER ARRIETA GOIRI V2M INDEPENDIENTE
MIKEL ARRIETA SAGARNA V2M INDEPENDIENTE
PAUL ARRIETA SANZ SUB23M ARABA-TRI
MIREIA ARRILLAGA MURELAGA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
MARTA ARRUE ASTRAIN ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
BORJA ARTEAGA V1M VESPA
AMAIA ARTEAGA ALKAIN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE MARIA ARTETXE ARANGUREN V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F T:KRONO TRIATLON DE GETXO
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ CDF INDEPENDIENTE
JUAN ANTONIO ATUTXA FERNANDEZ CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
IGOR AURREKOETXEA ARKOTXA V1M INDEPENDIENTE
IKER AURREKOETXEA PARDO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ASIER AUZMENDI AGIRRE ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
IÑIGO JAVIER AVILA GARCIA SUB23M SALTOKI TRIKIDEAK
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
XABIER AYARZA DIAZ JNM ATLETICO SAN SEBASTIAN
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
AITOR AZCOAGA ALEGRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
CRISTINA AZCOLAIN GARCIARENA ABF TOLOSALDEKO T.T.
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA ABM BILBAOTRI
ARITZ BADIOLA ETXANO ABM INDEPENDIENTE
RYAN BAILIE ABM AUSTRALIA
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M BILBAOTRI
EKAITZ BALENTZIAGA IRIBAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANTONIO BALLESTER DIEZ V1M INDEPENDIENTE
JUAN JOSE BALLESTEROS SANTIAGO V1M INDEPENDIENTE
ASIER BARBERENA AMILLATEGUI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
JOSE LUIS BAROJA CIRARDA V2M INDEPENDIENTE
JON BARQUIN DIEZ ABM INDEPENDIENTE
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
Noemi Barrientos V1F INDEPENDIENTE
ALBERTO BARRIO V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
TELMo BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSU BASALDUA ARRIETA V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M KOAXI H.I.B. T.T.
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI BASTERRA BARRENETXEA V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
OIER BEDILAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JOSU BELAUSTEGUI ARANDIA V2M INDEPENDIENTE
XABIER BELDARRAIN OÑATE V1M TOLOSALDEKO T.T.
IGOR BENITO RIVERA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
JON BERGARA MENDIZABAL ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
ALEJANDRO BERGAZ ALBARRAN V1M TRIRUNNERS GETXO
ENEKO BIKANDI LAKA ABM INDEPENDIENTE
JON ANDER BILBAO CAMPOS V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
JON ANDER BILBAO SACRISTAN V1M URBIKO TT BASAU
PAOLO BINDI . V1M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
OSCAR BLANCO GUTIERREZ V1M SVC- SEGURIDAD
UNAI BLANCO MARTINEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
NICOLAS BONTIGUI CORRAL JNM TRIRUNNERS GETXO
FRANCISCO JAVIER BONTIGUI GOLDARACENA V1M TRIRUNNERS GETXO
JAVIER BOTO SAIZ ABM TRIRUNNERS GETXO
GORKA BUENO ALDAREGIA V1M INDEPENDIENTE
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
IÑAKI BURGOY LABAYEN SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
LUKE BURNS JNM AUSTRALIA
LUIS BUSTINGORRI ALBERDI V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
JOSE CARLOS CABELLO RUIZ V1M TRIATLON COLINDRES
ARANTZAZU CABRERA BARRERA ABF C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
ABEL CALVO ARRIETA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
JOSEBA CALVO LOPEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
GORKA CAMINERO ABAD ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ANDONI CAMPOS MARIÑO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
ROBERTO CANTERO CÁMARA ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM GRUPO DE ENTRENAMIENTO
ANDONI DANIEL CARPINTERO SANCHEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ELEDER CARRASCO IBERGARAI V1M TRIRUNNERS GETXO
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
OSCAR CASTRO SAENZ V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO CERRO CAMBERO V1M CASTRILLON TRIATLON
JULEN CESTERO ECENARRO ABM INDEPENDIENTE
ION CHILLON LARREA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
RIEZ CHRISTOPHE ABM SBT
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
IGOR CORTAZAR CORTES V1M URBIKO TT BASAU
JON ANDER CRESPO ALBIZUA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIKEL CRESPO ZUAZUA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOSE ANTONIO CUESTA ROBLES V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
Ricardo De Goñi Ripa ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA CDF URBIKO TT BASAU
JON ANDER DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANTTON DE LA LAMA SAGARDIA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
IÑAKI DE LA PUENTE HIGUERO ABM URBIKO TT BASAU
ORTZI DE LA QUINTANA IBAÑEZ ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
RICARDO DE LA RUA SORAZU V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MARIA DE LA RUBIA GOMEZ-MORAN V1F INDEPENDIENTE
ULISES DE MARTINO ABM INDEPENDIENTE
KOLDO DIAZ AGUILELLA ABM GARRIBIKES
OIER DIAZ DE ESPADA ALCORTA ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JULEN DIEZ ARANZAMENDI ABM BASQUE TRIBE
JOKIN DIEZ GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
MIKEL DIEZ IBARRECHEBEA SUB23M AETT
MIREN JOSUNE ECHEZARRETA SAGASTIBELTZA V1F ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ASIER EGUIRAUN ITURBE ORMAECHE V1M INDEPENDIENTE
LIDE EIZAGUIRRE ECHANIZ SUB23F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IÑAKI ELIAS LOPEZ ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
BISCAY ELLANDE ABM OZTIBARRTARRAK OLYMPIC TRIATLOI CLUB
JOSU ELORRIAGA LLANOS V1M EUSKOMAN TRIATLOI TALDEA
DANIEL ENRIQUEZ RODRIGUEZ V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ERRASTI ERDOZIA SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
ADUR ESKISABEL DE JUAN ABM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
GURUTZE ESNAL ORTIZ DE ZARATE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JOSU ETXEBARRIA AZANZA SUB23M AÑORGA K.K.E.
MADDI ETXEBERRIA AGOTE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
UNAI ETXEZARRAGA GOMEZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ANDER ETXEZARRAGA MAIZTEGI V1M AETT
MARTIN EUGENIO EXPÓSITO V2M CLUB TRIATLON SAMBURIEL
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MARKEL FAMILIAR BAENA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNANDEZ RODRIGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
CELESTINO FERNANDEZ ARENAS V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSE ANTONIO FERNANDEZ BARREÑA V2M BERTAKOAK K.K.
AITOR FERNANDEZ BAUDOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
SANTI FERNANDEZ GUERENABARRENA V2M BULLETBIKE
IVAN FERNANDEZ MORO ABM CLUB ACADEMIA CIVIL-CNSO TRIATLÓN
JAVIER FERNÁNDEZ URTASUN ABM INDEPENDIENTE
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IRAITZ FERREIRA ARTOLA SUB23M INDEPENDIENTE
AITOR FERREIRO FERNÁNDEZ CDM CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
CARLYN FISCHER ABF SUDAFRICA R.
IBON GABILONDO ALTUNA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
IÑAKI GABILONDO INTXAUSTI SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ADRIAN GALAN JUSUE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
BERNAT GALARRAGA GALLASTEGUI V1M INDEPENDIENTE
JURGI GALDOS EMALDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
JOSE GALICIA VILLARROEL V1M INDEPENDIENTE
CARLA GALILEA MARTINEZ ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
IREA GALLASTEGUI MENDIA CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALAIN GARAIGORDOBIL JIMENEZ ABM SALTOKI TRIKIDEAK
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON GARATEA ZABALA SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
JAVIER GARAY DUO V2M INDEPENDIENTE
JON GARAYALDE SALSAMENDI ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AINHOA GARCIA ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
OIHANA GARCIA LABIN ABF INDEPENDIENTE
GONZALO GARCÍA MURIEL ABM TRIATLÓN SANTANDER
TXOMIN GARCIA MURILLO V1M KOAXI H.I.B. T.T.
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ARABA-TRI
GORKA GARITAONANDIA AZUETA V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LORENZO GARMA ANTUÑANO V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
AIALA GARRO BARTUREN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ASIER GASTAKA UNZAGA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ASHLEIGH GENTLE ABF AUSTRALIA
xabier GERRIKABEITIA ASTORKIA V2M DONOSTIARRAK
ANER GERRIKAGOITIA RODRIGUEZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
RAUL GODINEZ BARBERO V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDER GOIBURU DOMINGUEZ SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
IBON GOICOECHEA . ABM BERTAKOAK K.K.
ENEKO GOIOAGA YECORA ABM INDEPENDIENTE
ANTXON GOITIA GOITIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
PAUL GOITIA MARDUERKIAGA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
DANEL GOJENOLA PORTILLO CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
ADOLFO GOMEZ LOSADA ABM INDEPENDIENTE
ALVARO GOMEZ SAEZ SUB23M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
ANDER GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JUAN LUIS GONZALEZ MARTINEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JAVIER GONZALEZ ACEDO V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
ALBERTO GONZALEZ CORREA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JOSE MANUEL GONZALEZ FIDALGO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AINARA GONZALEZ GUTIERREZ ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
MANUEL AMADOR GONZALEZ PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IGOR GOROSPE CHASCO V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ANDER GOROSTIAGA URRUTIA ABM ALOÑA MENDI K.E.
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
BEÑAT GOYA SAENZ DE CABEZON ABM KOAXI H.I.B. T.T.
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ITSASO GUTIERREZ AURRECOECHEA ABF C.FUTBOL POZGARRI
TANIA GUTIERREZ PASTOR ABF S.CICLISTA BARAKALDESA
JON GUTIERREZ PEDREIRA CDM ARABA-TRI
ALEJANDRO HELGUERA PERALES ABM INDEPENDIENTE
GALDER HERNANDEZ ALLENDE JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
GABRIEL SEBASTIAN HERNÁNDEZ CAIRO V1M CLUB ATLETICO MELILLA
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ARABA-TRI
GAIZKA HERRERO LARREA V1M INDEPENDIENTE
JESUS MARIA HERRERO PUERTO V1M INDEPENDIENTE
CATHERINE HOLLINGS . ABF URBIKO TT BASAU
OSCAR IBAÑEZ TEJEDOR V1M BOMBERS VITORIA TRIATLON CLUB
IBAI IBAÑEZ MUGUERZA ABM TRIRUNNERS GETXO
AITOR IBAÑEZ TEJEDOR V1M MALDAN GORA TRIATLON KLUBA
NIELKA IBARGUREN MUJIKA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
GONTZAL IBARZABAL ARRIOLA ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ELIXABET IBAZETA ARRIOLA ABF INDEPENDIENTE
MIGUEL ANGEL IGARTUA URCELAY V1M INDEPENDIENTE
HUGO IGLESIAS GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
JON ILLARRAMENDI ERRASTI V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL IMAZ IBARBIA ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
DEMETRIO JOSE INCERA COLLADO V2M INDEPENDIENTE
ANDER IRADI MITXELENA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LIZAR IRAZUSTA ETXEBERRIA V1M C.D KAIROSCORE
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL IRIBAR EIZAGIRRE V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANDER IRIGOIEN EGIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
MARTIN IRIGOYEN GANZARAIN SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
PAUL ISASI GARAMENDI JNM INDEPENDIENTE
AINTZA ITURRASPE MEJIAS ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
EKAITZ IZAGIRRE MUGIRA V1M INDEPENDIENTE
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
LE DU JEFF V2M AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
ANGEL JIMENEZ BARRERA V1M INDEPENDIENTE
JONATAN JOAQUIN PEREZ ABM KOAXI H.I.B. T.T.
LUDOVIC JOUAULT ABM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
MIKEL KINTANA GERRIKAGOITIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL LABAKA ALDEKOA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ENRIQUE JAVIER LAFUENTE LOPEZ V2M INDEPENDIENTE
PABLO IMANOL LARRAÑAGA AZPIROZ SUB23M INDEPENDIENTE
HÉCTOR LARRAZÁBAL ACEBAL ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES
PAUL MARCOS LARREA ZUGADI ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
IÑAKI LARRIEU PEBET ABM TRI POTAK
UNAI LARRONDO ELORRIAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
RAUL LASTERRA GOÑI ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
JUAN LAZPITA ARANA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
MIKEL LEGORBURU SAEZ DE MATURANA V2M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
AMAIA LEON ETXABURU SUB23F KOAXI H.I.B. T.T.
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN ABF IRRINTZI-SMG
JON LLANO CANTERA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM INDEPENDIENTE
IRENE LOIZATE SARRIONANDIA SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ITZIAR LOPEZ DE ALDA ARRONDO V1F URBIKO TT BASAU
ENEKO LOPEZ DE MUNAIN RUIZ DE ARGANDOÑA ABM INDEPENDIENTE
JULEN LOPEZ DOMINGUEZ V2M INDEPENDIENTE
BORJA LOPEZ NEGRETE ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI LOPEZ NEGRETE V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑIGO LOPEZ RODRIGUEZ V1M INDEPENDIENTE
MARTIN LOPEZ RODRIGUEZ V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JONATAN LORIENTE ARIAS ABM TRIGOI T.T.
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAU
EMMA MACKIE ABF UNITED KINGDOM
ARITZ MAEZTU OTAÑO ABM TRI - UR GAZIA
EMMA MAGDALENO CATANIA V1F CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSU MANSO OMAGOGEASCOA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
BORJA MANSOA ALCORTA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JUAN MANSOA ALCORTA V1M INDEPENDIENTE
JORGE MANTECA MENENDEZ V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA V2M INDEPENDIENTE
ISAAC MARDARAS ARRUE V1M INDEPENDIENTE
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
LANDER MARTIN VAZQUEZ ABM INDEPENDIENTE
DAVID MARTINEZ QUIJANO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Oskar Martos V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
JON MATEOS PEREZ ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
CHARLOTTE MCSHANE ABF AUSTRALIA
ALBERTO MEDRANO DESCALZO ABM IRRINTZI-SMG
ANDER MENAUT BELTRAN ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IBAI MENDIA BILBAO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
AINHOA MENDIA ECHAVE V1F IRRINTZI-SMG
IRATI MENDIA GARCIA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
JAVIER MENDIA VOCES ABM INDEPENDIENTE
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
IÑIGO MENDIZABAL DAVILA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON ABM BILBAOTRI
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
TAMSYN MOANA-VEAKE ABF AUSTRALIA
IMANOL MONTIAGA LOPEZ ABM BILBAOTRI
URKO MUGUETA IZAOLA V1M C.FUTBOL POZGARRI
HASIER MUJIKA AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
MARTIN IGNACIO MÜLLER VALENZUELA ABM MONTILLA-CORDOBA TRIATLON
PABLO MUÑIZ FUENTE ABM CASTRILLON TRIATLON
GRACE MUSGROVE ABF AUSTRALIA
IÑAKI MUXIKA JAUREGI V1M ANTZAR KORRIKALARIAK
KENJI NENNER ABM AUSTRALIA
BORJA OCHOA SANCHO ABM INDEPENDIENTE
ANE ODRIOZOLA SAMPER ABF ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JAVIER OLABARRI FERNANDEZ DE VILLARAN ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
ANTON OLONDO ALVAREZ ABM INDEPENDIENTE
JON ORBEGOZO ATORRASAGASTI V1M D. APALATEGI
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
ALEJANDRO ORODEA ZUECO V1M BILBAOTRI
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
AMAIA OSTOLAZA ANTELO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
NAIA OZKORTA DAVILA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
GORKA PAGONABARRAGA AGORRIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SALVADOR PAJARES PELLITERO V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
UNAI PEDREGAL MARTIN V1M ALOÑA MENDI K.E.
URKO PELAYO VICENTE ABM NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
DANIEL PELAZ FERNANDEZ ABM C.DEPORTIVO ATRI DE ASTRABUDUA
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO PEREDA SINOVAS SUB23M BILBAOTRI
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
AITOR PEREZ RAMOS V1M TRIRUNNERS GETXO
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
ARITZ PEREZ OLEA ABM TRIRUNNERS GETXO
IGOR PEREZ ORTUONDO ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON PERNIA GORMLEY ABM BILBAOTRI
AMAIA PERNIA MIRANDA ABF BILBAOTRI
IBAN PINEDA IRIZAR ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO PIÑON SAINZ JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
IKER PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JAVIER PORRAS DURAN SUB23M ARABA-TRI
IKER PRIETO CHIC SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
ANDER QUEVEDO SOTO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
MARCOS REMÓN SADABA ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
SERGIO REXACH ZUNZUNEGUI ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM GRUPO DE ENTRENAMIENTO
SERGIO RICO MANGADO JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JAVIER RODRIGUEZ BARRIGA V1M IRRINTZI-SMG
LEYRE RODRIGUEZ ANDRES V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
GORKA RODRIGUEZ CRESPO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
OIER RODRIGUEZ MAIZTEGI ABM BERTAKOAK K.K.
DIEGO RODRIGUEZ MARTINEZ V1M SVC- SEGURIDAD
GORKA RODRIGUEZ SALAZAR V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
JOSE ANTONIO RODRIGUEZ SIERRA HUGUET V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
PEDRO MARÍA ROMAYOR ULIBARRI ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM GRUPO DE ENTRENAMIENTO
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
IGOR RUIZ BAEZ CDM INDEPENDIENTE
JORDI RUIZ CABESTANY V3M ATLETICO S.SEBASTIAN
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
MIKEL SAGARNA AGIRREZABALA ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
MIREN EUKENE SAN JOSE FERNANDEZ V1F C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
IÑAKI SAN PEDRO URIBARRI ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
MARIA SAN SALVADOR DEL VALLE GONZALEZ ABF USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ANDER SAN VICENTE ASTOBIZA ABM BILBAOTRI
MARIANO SANCHEZ DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
FRANCISCO SANCHEZ FUENTE V2M INDEPENDIENTE
IBONE SANCHEZ GARMENDIA ABF CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
GUSTAVO SANCHEZ HERREROS ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JOSE CARLOS SANCHEZ PATINO V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ANDER SÁNCHEZ VERGARA ABM S.D.R. ARENAS
JUAN IGNACIO SANCHO DE LA GARZA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JOSEBA SANTOR MARTINEZ V1M INDEPENDIENTE
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR SARASOLA ASTIGARRAGA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
SARA SARDINA ALAMO ABF ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IGNACIO SEGURA MARTINEZ ABM INDEPENDIENTE
ANDER SEGUROLA ULI ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JUAN ANTONIO SEÑO LOPEZ V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
LUIS DOMINGO SERRA VENTURA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
GERMAN SERRATO ORTIZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ARKAITZ SOPELANA DE LA FUENTE ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
DIEGO SOUTO SALINAS ABM C.D. TRIATLON EL EJIDO
IOSEBA TAMAYO ROJO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
ANDONI TENA MARGAÑON ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
LACOSTE THIERRY V1M PAU TRIATHLON
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
RENEE TOMLIN ABF USA
JUAN RAMON TORRES NUÑEZ ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIKELATS TRESPALACIOS CONDE ABM INDEPENDIENTE
ANDER UGARTEBURU ETXEBARRIA SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
PAULA UGARTEBURU ETXEBARRIA CDF GARRAITZ KIROL TALDEA
MIKEL UNDA GARAMENDI JNM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
NEREA URALDE ARRONDO ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR URANGA REKONDO V1M ALTZA HERRIA TRIATLOI K.T.
KRISTINA URBIETA OTAEGUI SUB23F ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
HARITZ URIA LARRAÑAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
JON ANDER URIARTE BASTERRECHEA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
LANDER URRUTIA SAINZ V1M BASQUE TRIBE
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
XABIER URRUTICOECHEA APRAIZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
ANDER URRUTIKOETXEA IBINAGA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IHANIRE URTEAGA CID ABF ALOÑA MENDI K.E.
JESUS Mª VALENCIA ABASKAL V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSEBA VARAS GONZALEZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SERGIO VILLANUEVA ZARRANDICOECHEA V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JULEN VILLAR LUQUE ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
LUKE WILLIAN SUB23M AUSTRALIA
CHENG-TAI WU ABM TAIWAN
IÑAUT ZABALA ARABAOLAZA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
XABIER ZABALA DE JUAN JNM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
ARITZ ZABALETA GOITIA ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
Laura ZABALZA MENDOZA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
EGOITZ ZALAKAIN ERBITI ABM INDEPENDIENTE
Maialen Zamakola Zamakola SUB23F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
MIKEL ZAMORA CARRANCIO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JULEN ZAMORA JAUREGI CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
SERGIO ZARZA RODRÍGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ANE ZIARAN LASKURAIN ABF SALTOKI TRIKIDEAK
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ANDEKA ZUBIAUR SOTO V1M EUSKOMAN TRIATLOI TALDEA
MIKEL ZUBIAURRE MAILLO SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ANDER ZUBIZARRETA GARCIA ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO ZUFIAUR TELLERIA CDM UROLA TRAITLOI KLUBA
XABIER ZULAIKA LANDA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
JON ZULOAGA ARIÑO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
PEDRO ZUMARRRAGA GOROSTIZA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA