EUS | CAS

XI. ZUMAIAKO SPRINT TRIATLOIA (EUSKADIKO TXAPELKETA) (02/09/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    400 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
CARLOS ABAD ARANBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AGIRRE HERRERIA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
CESAR AGUILAR FRESCO V1M INDEPENDIENTE
LUIS MIGUEL AGUIRRE AIZBITARTE V1M IRRINTZI-SMG
NEKANE AGUIRRE ARAMENDI ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDONI AGUIRRE EGAÑA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JAIONE AGUIRRE GUERNICA SUB23F AETT
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDER AIZPURUA ARANBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
HIBAI AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
FELIX AIZPURUA ETXABE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON ALBERDI TOLOSA JNM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JON ALBISU ARRIETA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
XANET ALBIZU AGIRRE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
RAUL ALDABA ARAMBURU SUB23M A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
ENEKO ALDABA AREVALO ABM C.D KAIROSCORE
AITOR ALDASORO GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
JOSE MANUEL ALGORTA MAYOZ V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALKORTA ZABALETA ABM AÑORGA K.K.E.
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM INDEPENDIENTE
FELIX ALONSO IBERGALLARTU V1M INDEPENDIENTE
SERGIO ALONSO ROSCO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER ALONSO TESO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
SALVADOR DANIEL ALQUEZAR ROMERO V3M INDEPENDIENTE
ALEJANDRO ALTUNA ELORZA V2M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALTUNA GOENAGA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JESUS MARI ALTUNA USARRALDE ABM INDEPENDIENTE
JOSEBA AMILIBIA ARAMBURU V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
XABIER AMPARAN CORRALES ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
AITOR ANDONEGUI ANCIZAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
LUIS ALBERTO ANDRADE DE VIVAS ABM INDARPAK KIROL KLUBA
IBAI ANDREU MONFORTE CDM TRIATLON ANTSOAIN
IZARO ANTXIA PULIDO ABF TRIRUNNERS GETXO
VICTOR APARICIO MIGUEL V1M INDEPENDIENTE
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IDOIA ARANBURU FURUNDARENA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MANU ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JON ARCE URKIZA V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
IMANOL ARCELUS RIEZU ABM INDEPENDIENTE
ANDONI ARCHANCO ARDANAZ ABM INDEPENDIENTE
IÑAKI ARENAL GONZALEZ V1M TRIATLON REAL CANOE
IÑIGO ARETXABALETA JIMENEZ ABM C.D KAIROSCORE
PABLO ARIAS GUTIERREZ SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
PATXI XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
XABIER ARRIBALZAGA ETXABE ABM INDEPENDIENTE
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ANTTON ARRIETA INSAUSTI V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
ALEX ARRIETA QUINTANA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
PAUL ARRIETA SANZ SUB23M ARABA-TRI
JOSE MARIA ARTETXE ARANGUREN V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ISABEL ARTETXE CINCUNEGUI V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ARTETXE EIZAGIRRE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MARIA ARTOLA PEREZ DE AZANZA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ CDF INDEPENDIENTE
JUAN ANTONIO ATUTXA FERNANDEZ CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
AINHOA AUZMENDI SALGADO ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
XABIER AYARZA DIAZ JNM ATLETICO S.SEBASTIAN
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
CRISTINA AZCOLAIN GARCIARENA ABF TOLOSALDEKO T.T.
MIKEL AZKUNE ULLA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JUAN MARIA AZPILLAGA ECHEVERRIA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
ANDONI BADIOLA ZORZANO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IOSU BAREÑO PEINADO ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
JOSE LUIS BAROJA CIRARDA V2M INDEPENDIENTE
XAVIER BARRENA BERTRAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOKIN BARREÑA DELGADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ALBERTO BARRIO V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
OIER BEDILAUNETA ORTIZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SERGIO BELLO BERMEJO V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
AITOR BENEITEZ SAGARZAZU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ASIER BERISTAIN AIZPURUA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
PAOLO BINDI . V1M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
PATXI BORRACHERO LINDO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
LUIS BORRERO ESTEBAN ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JAVIER BOTO SAIZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ANTONIO BRU PASCAL V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ANTONIO BUENO ALVAREZ V1M INDEPENDIENTE
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
IÑAKI BURGOY LABAYEN SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
LUIS BUSTINGORRI ALBERDI V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ESTIBALIZ CABAÑES MARTINEZ DE CRIPAN V1F C.D.CICLISTA VIBIKE
Mikel Calderon ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
FERNANDO CALONGE PINEDA V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
ABEL CALVO ARRIETA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
AINHOA CAPOROSSI ESTEIBAR ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IKER CARMONA CARRASCO JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
OSCAR CASBAS MARTIARENA V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
OSCAR CASTRO SAENZ V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
VANESSA CERRAJERO BARBERO ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IGNACIO CHAPINAL DEL VALLE ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
OIER COBO GALLEGO ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
AITOR CONDE MESTRE ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
CLAUDIO CORDERO GALLANA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
HILARIO CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RAFAEL CORDERO MURILLO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JUAN MIGUEL CORONADO GOMEZ V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ENRIKE CORTES ETXANIZ ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JON ANDER CRESPO ALBIZUA ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MARIANO DE LA FLOR V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA CDF URBIKO TT BASAU
JON ANDER DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ORTZI DE LA QUINTANA IBAÑEZ ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
GORKA DE LA RED GONZALEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JESUS I. DIAZ CARCAVILLA V1M S.D.R. ARENAS
GORKA DOMINGUEZ ESTEVEZ ABM AÑORGA K.K.E.
MIKEL DONAZAR MORIONES ABM SALTOKI TRIKIDEAK
CARMEN DOS SANTOS PENTIEIROS V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE ECHEZARRETA SAGASTIBELTZA V1F ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
RAMON EGIGUREN GOLMAIO V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IMANOL EIZAGIRRE ALBERDI V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
LIDE EIZAGUIRRE ECHANIZ SUB23F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
TXOMIN EIZAGUIRRE SAN SEBASTIAN ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI ELIAS LOPEZ ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
XABIER ELIZEGI BELOKI ABM C.D KAIROSCORE
JOSU ELIZONDO GUEREDIAGA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
OIER ELOSEGI CAPELLAN SUB23M AÑORGA K.K.E.
NAGORE ELU ARANTZAMENDI ABF KOAXI H.I.B. T.T.
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MIKEL ERKIAGA IBARRA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IKER ERKIZIA ESCOLANO V1M D. APALATEGI
GURUTZE ESNAL ORTIZ DE ZARATE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JOSE ANGEL ESNAOLA ORBEGOZO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
EIDER ESTIBARIZ LUNA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
MADDI ETXEBERRIA AGOTE ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
AITOR ETXEBERRIA ALDALUR V1M INDEPENDIENTE
ERIK ETXEBERRIA ETXANIZ ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
EDER ETXEVERRIA CORTA ABF INDEPENDIENTE
IBAN EXPOSITO DIEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JOSEBA EXPOSITO IBARMIA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
MARKEL FAMILIAR BAENA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
CELESTINO FERNANDEZ ARENAS V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALAITZ FERNANDEZ MUNARRIZ V1F INDEPENDIENTE
LUIS FERNANDEZ SAYAVERA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDONI FERNANDEZ TAMAYO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNÁNDEZ URTASUN ABM INDEPENDIENTE
IRAITZ FERREIRA ARTOLA SUB23M INDEPENDIENTE
AITOR FERREIRO FERNÁNDEZ CDM CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
MANU FRANCISCO V1M TRIGOI T.T.
GONZALO FUENTES ISASI ABM C.T. LABORATORIO SYS
IBON GABILONDO ALTUNA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
IDOIA GAINBERRI TXINTXURRETA V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
MAITANE GALAN DE LA NAVA ABF IRRINTZI-SMG
ADRIAN GALAN JUSUE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
XABIER GALLARRGA DOMINGUEZ ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Irea Gallastegui Mendia CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GANDIAGA ONDARO ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSE LUIS GARATE GARATE V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER GARCIA AZPIAZU ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
MARIA DEL MAR GARCIA CERRO ABF OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
GARIKOITZ GARCIA OTXOA DE ZUAZOLA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ARABA-TRI
MARKEL GARITAGOITIA SALEGI ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
AINHOA GARNICA ALCORTA V1F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
IBAN GIL HUERTA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
MIKEL GOENAGA FERNANDEZ ABM AÑORGA K.K.E.
ANDER GOIBURU DOMINGUEZ SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
IBAI GOICOECHEA PEÑA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JOANES GOITISOLO OTAZUA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
XABIER GOMEZ LIZARRALDE SUB23M KOAXI H.I.B. T.T.
ALVARO GOMEZ SAEZ SUB23M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IBAN GOMEZ VAQUERO V1M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
GOTZON GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
AINHOA GONZALEZ PEREZ ABF BULLETBIKE
JON GONZALEZ ARESTI V1M URBIKO TT BASAU
IKER GONZALEZ CAMPO V1M C.D KAIROSCORE
JOSE MANUEL GONZALEZ FIDALGO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
MANUEL AMADOR GONZALEZ PEREZ V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
FRAN GONZALEZ RICO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
CRISTIAN GOÑI ABM LRK MONREAL
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
PATXI GRENCE PICATOSTE V2M INDEPENDIENTE
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
TANIA GUTIERREZ PASTOR ABF S.CICLISTA BARAKALDESA
JON GUTIERREZ PEDREIRA CDM ARABA-TRI
GALDER HERNANDEZ ALLENDE JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
IVAN HERNANDEZ MARTIN SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ARABA-TRI
GAIZKA HERRERO LARREA V1M INDEPENDIENTE
Aitor huerga V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANDONI IBARBIA AIZPURU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
GONTZAL IBARZABAL ARRIOLA ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ELIXABET IBAZETA ARRIOLA ABF INDEPENDIENTE
Alvaro Iglesias Silva V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
JON ILLARRAMENDI ERRASTI V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
KARMELE IMAZ IRAOLA V2F C.D KAIROSCORE
IÑAKI INTXAURRONDO ETXABE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDER IRADI MITXELENA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JUAN ANDRES IRAGORRI RUIZ V1M BASQUE TRIBE
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LIZAR IRAZUSTA ETXEBERRIA V1M C.D KAIROSCORE
ALEX IRAZUSTA IRAZUSTA SUB23M AÑORGA K.K.E.
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OIER IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL IRIBAR EIZAGIRRE V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ANDER IRIGOIEN EGIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
BEÑAT IRIZAR DORRONSORO SUB23M AÑORGA K.K.E.
AITOR ITURZAETA ODRIOZOLA V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
ERLAIZ JOAQUIN PEREZ ABM KOAXI H.I.B. T.T.
OSKAR KARLOS MARTOS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
AINTXINE KEREJETA LIZARAZU ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
MIKEL KINTANA GERRIKAGOITIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
GARAZI KORTA AIZPURUA ABF FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
GAIZKA KORTADI ARANBARRI ABM INDEPENDIENTE
ANDONI LABAKA LIZARAZU ABM BAXURDE TXIKI USURBIL
LIBE LAFUENTE AMUNARRIZ ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
EDU LAKUNTZA RODRIGUEZ V1M AETT
MARIA BELEN LAKUNTZA RODRIGUEZ ABF AETT
DANEL LARRAÑAGA AZPIROZ ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
XABIER LARRINAGA HERRANZ ABM INDEPENDIENTE
MIKEL LASA ERLE V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
JAN LASA SALVADOR CDM VALLE ARANGUREN
RAUL LASTERRA GOÑI ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
XABIER LAZKANO BIKENDI V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JUAN LAZPITA ARANA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
MIKEL LEGORBURU SAEZ DE MATURANA V2M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
AINHOA LEKUONA FONSECA ABF TOLOSALDEKO T.T.
ALBERTO LERA ABM GIRONDINS DE BORDEAUX TRIATHLON
KEVIN LERTXUNDI AUSIN ABM TOLOSALDEKO T.T.
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UXUE LETAMENDIA SANZ CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IKER LETURIONDO MUÑOZ ABM INDEPENDIENTE
ASIER LINAZA CEBALLOS JNM GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN ABF IRRINTZI-SMG
IOSU LOIOLA ANSO ABM AÑORGA K.K.E.
IRENE LOIZATE SARRIONANDIA SUB23F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ENEKO LOPEZ DE MUNAIN RUIZ DE ARGANDOÑA ABM INDEPENDIENTE
AITOR LOPEZ DE SUSO IZARRA V1M MALDAN GORA TRIATLON KLUBA
EUKENI LOPEZ GANUZA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JON LOPEZ URGOITI ABM TRIRUNNERS GETXO
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ARITZ MAEZTU OTAÑO ABM TRI - UR GAZIA
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA V2M INDEPENDIENTE
ISAAC MARDARAS ARRUE V1M INDEPENDIENTE
MIKEL MARIÑELARENA JURIO ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ENDIKA MARTIN IRASTORZA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JAVIER MARTINEZ DE LAHIDALGA AGUIRRE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
JOSE MIGUEL MARTINEZ FERNANDEZ ABM BULLETBIKE
JULIAN MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ALBERTO MATA MARTINEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JON MATEOS PEREZ ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDONI MATXAIN IRAOLA ABM TOLOSALDEKO T.T.
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
RAMON MERINO MARTINEZ DE LAGOS V1M MALDAN GORA TRIATLON KLUBA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON ABM BILBAOTRI
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
GORKA MONREAL AYANZ CDM TRIATLON ANTSOAIN
XABIER MORILLO MENDIZABAL ABM TRIGOI T.T.
ASIER MUJIKA GONZALEZ ABM TOLOSALDEKO T.T.
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
JOSE MARIA MUJIKA ZABALETA V2M UROLA TRAITLOI KLUBA
SERGIO MUÑOZ DE LA TORRE V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
SONIA MUÑOZ MATEOS V1F IRRINTZI-SMG
SABIN MURUZABAL ERRAZTI ABM CLUB NATACIÓN PAMPLONA
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M INDEPENDIENTE
BORJA OCHOA SANCHO ABM INDEPENDIENTE
ANE ODRIOZOLA SAMPER ABF ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
RIEG OLIVIER V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
JUAN JOSE ORBEGOZO BERAZA V2M INDEPENDIENTE
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
LANDER ORTEGA ALVAREZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AMAIA OSTOLAZA ANTELO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER OSTOLAZA SUDUPE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
USOA OSTOLAZA ZABALA JNF TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
OIHAN OTAEGI GARMENDIA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
IÑIGO PADILLA ATUCHA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
ESTHER PAGUEY FERNANDEZ V1F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
DAVID PARDAL NAVIDAD ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
JUAN MANUEL PECHARROMAN FRIAS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
RAÚL PEDRO SAMPEDRO V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO PELLEJERO AZCONA ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ESTIBALIZ PEREDA BORDES ABF URBIKO TT BASAU
ASIER PEREZ ETXEBERRIA-ARTEUN JNM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RAQUEL PEREZ GARCIA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
RUBEN PEREZ GARNICA V2M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
EDER PEREZ LARREA V1M VALLE ARANGUREN
MARÍA ARANTZAZU PÉREZ LARREA V1F VALLE ARANGUREN
IRANZU PEREZ SUCUNZA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
JON PERNIA GORMLEY ABM BILBAOTRI
AMAIA PERNIA MIRANDA ABF BILBAOTRI
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
Myriam Plasencia ABF AÑORGA K.K.E.
MIKEL AINGERU PLAZAOLA URIARTE ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
Javier Porras Durán ABM ARABA-TRI
AITOR PORTILLO RIOS ABM AÑORGA K.K.E.
JON PRESA HERRANZ SUB23M TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
MARIO REGUERA BAKHACHE ABM BULLETBIKE
MIKEL REMIREZ DE GANUZA ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
NICOLAS REYNAUD ABM TEAM LABEGE TRIATHLON
SERGIO RICO MANGADO JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JAVIER RODRIGUEZ BARRIGA V1M IRRINTZI-SMG
ARKAITZ RODRIGUEZ CASTRO ABM IRRINTZI-SMG
GORKA RODRIGUEZ CRESPO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
VITALIY RODRIGUEZ DE LA PRESA CDM ARABA-TRI
BORJA RODRIGUEZ MUÑOZ ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
FRANCISCO RODRIGUEZ PEREZ-CURIEL V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
MIGUEL RODRIGUEZ PRADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
CARLOS RODRIGUEZ SIERRA AGIRREBEÑA JNM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSEBA RODRIGUEZ SIERRA AGIRREBEÑA JNM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE ANTONIO RODRIGUEZ SIERRA HUGUET V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JOSEBA IÑAKI ROMATET AGUIREZABALAGA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
IGOR RUIZ BAEZ CDM INDEPENDIENTE
ANDONI RUIZ DE LA FUENTE V1M INDEPENDIENTE
AMAIA RUIZ ESCRIBANO ABF A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
ARKAITZ RUIZ FONSECA ABM EGURRE K3
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDONI SAEZ DE IBARRA MARTINEZ DE CONTRASTA ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MAIALEN SAEZ DE LA TORRE SUB23F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ANTTON SAGARMINAGA AYASTUY ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
UNAI SAGARZAZU CASTRO SUB23M BAXURDE TXIKI USURBIL
GUSTAVO SANCHEZ HERREROS ABM HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
DAVID SANCHEZ LANCHARRO ABM IRRINTZI-SMG
JESUS SANCHEZ MORENTE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO SANCHO DE LA GARZA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IRATI SANMANIEGO CAMARASA ABF C.D KAIROSCORE
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F URBIKO TT BASAU
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR SANZ LOMBIDE ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
PEIO SASIAIN MARTINEZ V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
EGOITZ SEGUROLA ALKORTA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IKER SEGUROLA USBIAGA V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
GERMAN SERRATO ORTIZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALAR SEVILLANO AMATRIAIN ABM TOLOSALDEKO T.T.
IRACHE SOBERA ARREDONDO V1F URBIKO TT BASAU
ANDEKA TAMAYO ALONSO ABM URBIKO TT BASAU
IGNACIO TANCO ESPADAR SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
Roberto Tesouro Ramos ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ELIZABET THOMAS ARRIZABALAGA ABF NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
NEKANE TOREA CANO SUB23F ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ADRIÀ TRAMULLAS ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ZIGOR UDAETA IRIARTE ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
EVA UGARTE OROZKO V2F YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON UNANUE AIERZA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ALEXANDER UNZUETA ORMAECHEA ABM INDEPENDIENTE
JOSEBA ANDONI URALDE ARRONDO V1M TOLOSALDEKO T.T.
NEREA URALDE ARRONDO ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
IBAN URBIETA CAMPOS V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
KRISTINA URBIETA OTAEGUI SUB23F ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
XABIER URETA ASKASIBAR V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
AIMAR URIARTE BURDASPAR CDM TRIATLON ANTSOAIN
MARTÍN URIARTE GALBETE V1M TRIATLON ANTSOAIN
JAVIER URRACA GARCIA DE MADINABEITIA V2M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
JAVIER URRETXUA CESTONA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
Julen USANDIZAGA CASTRO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
CARLOS VALDESPINA AGUILAR ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
MIKEL VAREA LASAOSA ABM INDEPENDIENTE
RUBEN VARELA BUJAN V1M INDEPENDIENTE
OSCAR VILA DIEGUEZ ABM NATACION PABELLON OURENSE
TOÑO VILLA VARGAS V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
OLATZ VILLANUEVA LAZKANO V1F ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JULEN VILLAR LUQUE ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
GISELA VINYES PARES ABF AÑORGA K.K.E.
UNAI ZABALA LARRAÑAGA CDM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
Laura Zabalza Mendoza ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ZARAGOZA CONTRERAS ABM ASOCIACIÓN ATLÉTICA DE MÓSTOLES
IKER ZORNOZA BELAUSTEGUIGOITIA ABM INDEPENDIENTE
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
IÑAKI ZUBIMENDI ZIALTZETA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDER ZUBIZARRETA GARCIA ABM INDEPENDIENTE
JON ZULOAGA ARIÑO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
PEDRO ZUMARRRAGA GOROSTIZA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA