EUS | CAS

VI. ZUMAIAKO TRIATLOI HERRIKOIA *NUEVO HORARIO DE SALIDA 15:30* (02/09/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    196 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
ION AGIRRE URAIN ABM
UNAI AGUIRREZABALA AYESTA ABM
IOSU AGUIRREZABALAGA V1M
LIBE AIZPURU SULIS ABF
NEREA AIZPURUA UMEREZ ABF
ANE ALAVA ARTEAGA JNF
MARIA ALCORTA GARRIDO ABF
AITOR ALONSO MORALES ABM
MARTIN ALTUNA IZA SUB23M
BEGOÑA AMILIBIA ELESPE V1F
IBON AMILIBIA RUBIO V1M
ARATZ ANTOLIN IZAGUIRRE ABM
IOANA ARBILLAGA PLAZAOLA ABF
MADDALEN ARENAZA ARAMENDIA ABF
TERESA ARGARATE ZUBIA ABF
EDURNE ARMENTIA GARCIA V1F
AINHOA ARRAZOLA BARANDIARAN ABF
OLATZ ARREGI AGIRRE ABF
ALEX ARRIBAS MARTIN CDM
MIKEL ARRIOLABENGOA KALPARSORO ABM
ALBERTO ARRIZABALAGA ALONSO V2M
LEIRE ARRONIZ TXASKO V1F
ALAIN ARROYUELOS GONZALEZ SUB23M
ANA ARTUTXA INDAKOETXEA ABF
IGNACIO ASPIUNZA MARTINEZ V2M
KERMAN AZKARGORTA PRESILLA V1M
AMAIA AZKUE WALIÑO ABF
UNAI AZKUNE ZUBIA SUB23M
ARITZ AZPIAZU ORBEGOZO JNM
NAROA AZPILLAGA ABF
MARTA BALDUZ HERNAIZ V1F
GAIZKA BARONA MADINABEITIA ABM
BORJA BARRIO ALONSO V1M
UNAI BARRUETABEÑA AMILIBIA JNM
MIREN BASTIDA ZABALA JNF
IDOIA BENITO LÓPEZ ABF
IRATI BEORLEGI GOÑI SUB23F
UNAI BETI MARTÍNEZ ABM
AITOR BEZANILLA GUIMERANS ABM
AITOR BILBAO MENDIOLA V1M
MIKEL BLANCO GARCIA V1M
IKER BUSTINZA ABM
JOSE RAMON CABELLO OLMO V2M
IRATXE CABRERA BARRERA ABF
RAKEL CALZADA DOMINGUEZ ABF
JORGE CÁRCAMO ALONSO ABM
JON CASTRO GARCIA JNM
IMANOL CEBERIO ARÉVALO SUB23M
ANDER CONDOMINAS GARCIA SUB23M
JOSE MARIA CUADRADO LOPEZ V2M
ROBERTO DE JUAN CALLEJA ABM
JORGE DE LUCAS SANCHEZ ABM
AINARA DE MIGUEL BERASATEGI V1F
MIKEL DEAN OSES SUB23M
PAULA DEL POZO BORRACHERO CDF
NADIA DIEZ CORBELLA ABF
ERLANTZ DURANA ARKOTXA ABM
IÑIGO ECHEVARRIA GOMEZ V1M
URRATEGI EGAÑA LARRAÑAGA V1F
KARMELE EIZAGIRRE ALBIZU ABF
INES EIZMENDI LORIZ ABF
ISMAEL SANTIAGO ELIZALDE AZCUE V2M
BITTOR ELIZALDE AZKUE V3M
MIKEL ELIZALDE AZKUE V2M
XABIER ELIZALDE AZKUE V1M
MAIDER ELKORO ITURBE ABF
JASONE ELKOROBARRUTIA ARANA V2M
BINGEN ELORTZA LARREA ABM
JON ELOSEGUI INSAUSTI V1M
ALAIN ENCINAS VACAS ABM
EÑAUT ERRAZKIN ALKORTA JNM
KIMETZ ETXABE ALBAREZ CDM
MATTIN ETXANIZ IRURETAGOIENAA CDM
ANJEL ETXANIZ ODRIOZOLA V1M
MAIDER ETXANIZ OLARIAGA V1F
AURITZE ETXEZARRETA OLANO ABF
EÑAUT FDEZ. DE LEZEA YARZA ABM
ITXASO FERNANDEZ ANGUIANO V1F
MIREN BELEN FERNANDEZ ANGUIANO V2F
CESAR FERNANDEZ DE LARREA GOIKOETXEA V2M
EDUARDO FERRER ENCISO ABM
MIREN OLATZ FREIRE FERNANDEZ ABF
UNAI FUENTES LATORRE ABM
MIREN GALDOS SAN MARTÍN JNF
MAIALEN GARAY ETXEBARRIA JNF
AINHOA GARCIA URABAYEN ABF
MIKEL GARMENDIA IRAZUSTA V1M
LEIRE GARMENDIA MAYLIN ABF
JON GARRO ALDAZABAL ABM
IÑIGO GASTESI JAUREGI ABM
IÑAKI GOITISOLO ZUMARAN V1M
JON GOMEZ BENITEZ SUB23M
LEIRE GOMEZ IRASTORZA JNF
ARRITXU GONZALEZ ELOSUA V1F
URTZI GOROSTIAGA AJURIAGOIKOA ABM
Mª EUGENIA GUAJARDO LOFARO V1F
PABLO GURRUTXAGA LARUNBE JNM
NAIARA GUTIERREZ LASAGA ABF
DAVID HERNANDEZ BLANCO SUB23M
JULEN HERNANDEZ GONZALEZ ABM
JOSEMA HUIZI OROZ V1M
UNAI HUIZI OROZ V1M
MIREN AGURTZANE IBARGUTXI AMURRIO V1F
TOMAS IGLESIAS GOMEZ V1M
JULEN IRIZAR AMUCHASTEGUI SUB23M
JON IÑAKI ISPIZUA ARANA ABM
DEÑE IZAGA YEREGUI ABF
ANDER IZARRA ORMAETXEA ABM
RUBÉN JIMÉNEZ ALFAGEME ABM
ANDONI JIMÉNEZ CIGANDA ABM
EVA JIMENEZ VALLEJO V1F
XABIN KORTA EIZAGUIRRE JNM
TXEMA KORTAJARENA MONREAL V1M
ION LABAKA ZUBIZARRETA V1M
URTZI LARRAÑAGA ETXABE ABM
JULES LECHÊNE SUB23M
BENIGNO LEON POLITE JNM
MAIDER LERTXUNDI LAZKANO ABF
ERIK LINAZISORO UGARTE V1M
XABIER LOPEZ GABILONDO ABM
VERONICA LUNA GUTIERREZ ABF
VIRGINIA MAJUELO OCHOA DE EGUILEOR V1F
NEREA MANSO UGARTE PRF
IÑIGO MANTEROLA AIZPURUA SUB23M
ANDONI MARKINEZ NAVASCUES V3M
GORKA MARTÍNEZ BENITO ABM
ALAIN MARTINEZ DE ESTARRONA ABM
RAUL MATA SERRANO V1M
EGOITZ MATEOS DE LA HOZ ABM
AITOR MAULEON MUÑOZ ABM
NAIARA MAULEON RUIZ DE APODACA ABF
JON MENDIZABAL ALCORTA ABM
KOLDOBIKA MIOTA PEÑALBA ABM
URKO MITXELENA BETI V1M
DIANA MONTILLA MAZUECOS V1F
CRISTINA MUGUERZA SANTOS ABF
IONE MUJIKA SARASKETA V1F
IKER MURGOITIO RUIZ DE AGUIRRE V1M
ANDER ODRIOZOLA ABM
JON ANDER OLABARRIA BELAR ABM
EIDER OLABE LASERNA ABF
IOSU OLALDE EIZAGUIRRE ABM
GORKA OQUILLAS ALVARADO SUB23M
MARIA LOURDES ORBEGOZO AGUINAGALDE V1F
NAIA ORDOÑEZ JNF
GEMA OREJA SANZ ABF
EGOITZ ORONOZ LOIDI ABM
ANA ORTEGA GIL ABF
OIANA ORTIZ LABORDE ABF
MIREIA OSA HERNANDEZ ABF
EGOITZ OSA HERNÁNDEZ ABM
ANE OTAEGI BEGIRISTAIN CDF
IÑAKI OTAEGI URRUZOLA V2M
ENAITZ PAJUELO PARRA JNM
ION PEÑA URANGA ABM
PILAR PEÑAS IGLESIAS V1F
ESTELA PEREZ LEGARIA ABF
ARITZ PEREZ RUIZ SUB23M
PATRICK PERNIA GORMLEY ABM
CARLOS PINEDO SALAZAR ABM
MONICA PINTOR MENCHACA ABF
ENEKO PORTU IRASUEGI SUB23M
ION PORTU IRASUEGI ABM
IZARRA POZO OSINALDE ABF
ESPERANZA RODRÍGUEZ-CORREA FERNÁNDEZ ABF
AITOR ROMAN ABM
BEATRIZ RUESGA LÓPEZ ABF
IÑIGO RUIZ DE GALARRETA GARMENDIA V1M
ESTI SAEZ DE GORDOA V2F
DOMINIQUE SAILLARD V2F
EKAIN SAIZABAL OTEIZA JNM
EÑAUT SALEGI ARANBERRI SUB23M
UNAI SASIAIN URREISTI CDM
MAIALEN SORRELUZ URBIETA ABF
ALEJANDRO SUÑÉ AUÑÓN ABM
AITOR TELLERIA AZKUE ABM
RAUL TELLERIA HERRERA V1M
ANTTON TOLOSA URANGA CDM
PERU TOLOSA URANGA SUB23M
IRAITZ UGALDE IRIONDO V1F
SAIOA UGIDOS DAMBORIENA ABF
NAROA URBIETA LEYARISTI ABF
DIEGO URIZAR MUGURUZA ABM
MIKEL URRETABIZKAIA ASTIGARRAGA SUB23M
IERA URRETAGOIENA KORTADI ABF
JOSU URRUTIA MADARIAGA V2M
IMANOL URRUTIA LARRIETA ABM
ENERITZ URRUTIA TENA ABF
AINHOA URTEAGA SORAZU JNF
MAITE URTEAGA SORAZU JNF
NAIADE VELASCO RODRIGUEZ ABF
IÑAKI ZABALLA VENTOSA V2M
EKHI ZUBILLAGA ARRIAGA ABM
ANDER ZUBIMENDI ECHEZARRETA ABM
OLATZ ZULOAGA SEGUROLA V1F
EÑAUT ZURIARRAIN URDANPILLETA V1M