EUS | CAS

IV.MUTRIKUKO SPRINT TRIATLOIA 2017 (27/05/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    204 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
ARITZ ADIN URTASUN ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
ALBERTO AGIRRE HERRERIA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AGIRRE IZETA SUB23M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
GALDER AGUDO VIDAL ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
ANDER AGUIRRE ECHARTE ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JAIONE AGUIRRE GUERNICA SUB23F AETT
KARRIKA AIMAR ABM URKIROLA DONIBANE LOHITZUNE
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
OIER ALBERDI QUIÑONES V1M D. APALATEGI
JOSEBA ALBERDI RODRIGUEZ ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
HELENE ALBERDI SOLOLUZE ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE MANUEL ALGORTA MAYOZ V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
EGOITZ ALKAIN ULAZIA ABM AÑORGA K.K.E.
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ALTUNA ELORZA V2M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIKEL ALTUNA SEGUROLA SUB23M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IÑIGO ALVAREZ OTERO ABM BERTAKOAK K.K.
ADRIAN AMADOR JNM ARABA-TRI
ISAAC ANTONIO LERIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
JON ARANBURU AZPITARTE V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IÑAKI ARBONIES GOITIA SUB23M YEPA! TRIATLOI KLUBA
UGAITZ ARIN ELIZAGOIEN ABM URKIROLAK
XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDER ARIZNABARRETA BURUNZA SUB23M INDEPENDIENTE
BEÑAT ARNAIZ URIBARREN ABM INDEPENDIENTE
Nerea Arregi Olaizola ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
AMAIA ARTEAGA ALKAIN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ION ARTUTXA SAÑUDO V1M TOLOSALDEKO T.T.
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
LIDE AZUETA LIZAUR JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ARITZ BADIOLA ETXANO ABM INDEPENDIENTE
IKER BADIOLA ETXANO V1M KOAXI H.I.B. T.T.
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M BILBAOTRI
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
EKAITZ BALENTZIAGA IRIBAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JUAN JOSE BALLESTEROS SANTIAGO V1M INDEPENDIENTE
IOSU BAREÑO PEINADO ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
JOSEBA ANDER BASARAS EGIGUREN V2M KOAXI H.I.B. T.T.
FELIX BENJUMEA MOTINO V1M SALTOKI TRIKIDEAK
PAUL BEREZIARTUA PLAZA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SERAFIN BEREZIARTUA ZUBIZARRETA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
OMAR BLANCO ITURBE SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
PILI BODEGAS PRIETO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANTONIO BRU PASCAL V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
ABEL CALVO ARRIETA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
JOSE ANGEL CANTERO GARCIA V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
AGUSTIN CEBERIO ARRUABARRENA ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
JULEN CESTERO ECENARRO ABM INDEPENDIENTE
IGNACIO CHAPINAL DEL VALLE ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSE ANTONIO CIRCUJANO MORALES V1M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IGOR CORCUERA IZAGIRRE V1M AÑORGA K.K.E.
BORJA CORNEJO ALVAREZ V1M LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
ENRIQUE CORTES ETXANIZ ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
RICARDO DE GOÑI RIPA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
OIER DIAZ DE ESPADA ALCORTA ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
ERIK DIEZ CHORRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL DIEZ IBARRECHEBEA SUB23M AETT
XABIER DORRONSORO AIZPURUA ABM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
MIGUEL ECHENIQUE PALACIOS SUB23M SALTOKI TRIKIDEAK
MIKEL ELGEZABAL FERNANDEZ ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA EMAZABEL BERGES ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
MIKEL ERRASTI ERDOZIA SUB23M GARRAITZ KIROL TALDEA
MARTIN ERRASTI UBERA V2M INDEPENDIENTE
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V1F TOLOSALDEKO T.T.
EIDER ESTIBARIZ LUNA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
JOSU ETXEBARRIA AZANZA SUB23M AÑORGA K.K.E.
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ SUB23M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JOSEBA EXPOSITO IBARMIA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MARKEL FAMILIAR BAENA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
CESAR FERNANDEZ CARRERO V1M TRIGOI T.T.
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
IRAITZ FERREIRA ARTOLA SUB23M INDEPENDIENTE
MAITANE GALAN DE LA NAVA ABF IRRINTZI-SMG
ADRIAN GALAN JUSUE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
NAROA GARAMENDI ARANTZAMENDI CDF GARRAITZ KIROL TALDEA
JON GARAYALDE SALSAMENDI ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
AURITZ GARMENDIA MENDIZABAL ABM TOLOSALDEKO T.T.
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MIKEL GISASOLA GISASOLA SUB23M TRIGOI T.T.
UNAI GOIRIA UNAMUNZAGA ABM ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
JON GOIRIGOLZARRI PALACIN V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
UNAI GOJENOLA IBAIBARRIAGA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
XABIER GOMEZ LIZARRALDE SUB23M KOAXI H.I.B. T.T.
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
ASIER GONZALEZ BAZA ABM C.DEPORTIVO ATRI DE ASTRABUDUA
PATXI GOÑI LERGA ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ANDER GOROSTIAGA URRUTIA ABM ALOÑA MENDI K.E.
BEÑAT GOYA SAENZ DE CABEZON ABM KOAXI H.I.B. T.T.
ENRIQUE GURUCETA RANERO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
SILVIA HERMIDA SANCHEZ V1F ANB URDAITRI MOTRIVATION
ROBERT HERNANDEZ AGUIRRESAROBE ABM AÑORGA K.K.E.
GALDER HERNANDEZ ALLENDE JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ALEXANDER HUETE GURTUBAY SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
ANDONI IBARBIA AIZPURU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
NIELKA IBARGUREN MUJIKA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
GONTZAL IBARZABAL ARRIOLA ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ELIXABET IBAZETA ARRIOLA ABF INDEPENDIENTE
KARMELE IMAZ IRAOLA V2F C.D KAIROSCORE
JON INDAKOETXEA BARBERENA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ENEKO IPARRAGUIRRE ORONOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
ANDER IRADI MITXELENA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
MAITE IRAIZOZ BLANCO ABF SALTOKI TRIKIDEAK
MARTIN IRAIZOZ BLANCO ABM SALTOKI TRIKIDEAK
XABIER IRIARTE UGARTEMENDIA ABM TOLOSALDEKO T.T.
BEÑAT IRIZAR DORRONSORO SUB23M AÑORGA K.K.E.
ANDONI ITURBE AGUIRRE ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
AINTZA ITURRASPE MEJIAS ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
IÑIGO IZETA TELLERIA SUB23M TOLOSALDEKO T.T.
OLAIA JAUREGI IZAGIRRE ABF AÑORGA K.K.E.
BERGARA JEROME ABM BIARRITZ OLYMPIQUE
LUDOVIC JOUAULT ABM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
VICTORIA JUANICOTENA MADRIGAL ABF CD ERREKA KE
OLATZ KORKOSTEGI OYANGUREN ABF ALOÑA MENDI K.E.
MIKEL LABAKA ALDEKOA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
RAUL LASTERRA GOÑI ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
IKER LASUEN OLABE ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
AINHOA LEKUONA FONSECA ABF TOLOSALDEKO T.T.
AMAIA LEON ETXABURU SUB23F KOAXI H.I.B. T.T.
ASIER LEON ETXABURU ABM KOAXI H.I.B. T.T.
LUIS LIMOUSIN UCIN ABM INDEPENDIENTE
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN ABF IRRINTZI-SMG
DANEL LIZARTZA DORRONSORO ABM AÑORGA K.K.E.
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM INDEPENDIENTE
GUSTAVO LOPEZ BERRUEZO V2M CD TRIZURKO IZADIVAN
PELLO LOPEZ BERRUEZO V1M CD TRIZURKO IZADIVAN
RAMON LOPEZ DE BRIÑAS LOPEZ DE GAUNA V1M INDEPENDIENTE
GORKA LUCAS VELASCO ABM XANJU KIROL KLUBA
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ANGEL MARI MANZISIDOR ARANA V2M INDEPENDIENTE
JON MARICHALAR ECHENIQUE ABM CD ERREKA KE
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
ENDIKA MARTIN IRASTORZA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDONI MARTIN MELGAR JNM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IRATI MENDIA GARCIA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAU
ION MORENO YARNOZ SUB23M ARABA-TRI
IÑAKI MUXIKA JAUREGI V1M ANTZAR KORRIKALARIAK
ONDITZ ODRIOZOLA SANTOS ABF AÑORGA K.K.E.
IKER ORMAETXE ARRIETA SUB23M DEBA XTREME KIROL TALDEA
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
XABIER OTANO DE ANDRES ABM CLUB ATLETISMO ARDOI
EKAITZ OTEGI GOROSTIDI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
NAIA OZKORTA DAVILA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
IÑIGO PADILLA ATUCHA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
UNAI PEDREGAL MARTIN V1M ALOÑA MENDI K.E.
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
RUBEN PEREZ GARNICA V2M C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
IÑIGO PIÑON SAINZ JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ANDER PORTU AZPIRI V1M KOAXI H.I.B. T.T.
ANDER QUEVEDO SOTO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
DAVID RASCON GARCIA V1M INDEPENDIENTE
OLIVIER RIEG V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
VITALIY RODRIGUEZ DE LA PRESA CDM ARABA-TRI
BORJA ROMAN CASTRILLEJO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MATTIN RAFU RUIZ DE ALDA LAAKSONEN ABM UR KIROLAK
AMAIA RUIZ ESCRIBANO ABF A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JULEN SAGASTIBELTZA LASARTE ABM SALTOKI TRIKIDEAK
ANDONI SALSAMENDI RODRIGUEZ ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
JON SANCHEZ VILLABA ABM FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
AITOR SANDINO MORALES SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
AGER SANZBERRO VILLAOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
MIGUEL SARASOLA NOGUES V1M INDEPENDIENTE
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IBON SERRANO LASA V1M INDEPENDIENTE
Mª JOSE SILLAURREN LANDABURU V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
FCO. JAVIER SODUPE BELTRAN ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
SEGOVIANO STEPHAN V1M ANGLET FRANCE TRIATHLON
JOKIN SUDUPE MENDIZABAL ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IOSEBA TAMAYO ROJO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
LEIRE TAPIA ZULAIKA ABF AÑORGA K.K.E.
KRISTINA URBIETA OTAEGUI SUB23F ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITZIBER URKIOLA ZENDOIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
XABIER URRUTICOECHEA APRAIZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
GARIKOITZ UZKUDUN ASTIASARAN ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL VAREA LASAOSA ABM INDEPENDIENTE
HEKTOR VERDES LOPEZ ABM BERTAKOAK K.K.
MIKEL VILLAR MITXEO ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
ARITZ ZABALETA GOITIA ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
EGOITZ ZABALZA OLAIZOLA SUB23M SALTOKI TRIKIDEAK
MIKEL ZAMORA CARRANCIO V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ANTHONY ZARRA V1M ANGLET FRANCE TRIATHLON
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
JON ZULAIKA ARKAUZ ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ