EUS | CAS

XTREME TRIATLOIA ORDU ALDAKETA 15.00 (07/05/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    253 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
UNAI ABALOS LEGAZPIA ABM ARABA-TRI
BORJA ABELLAN GISBERT ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
KOLDO ACEDO GARCIA V1M UNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAS
IGOR ACEDO MENDOZA ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALBERTO AGIRRE HERRERIA V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDER AGUIRRE ECHARTE ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JAIONE AGUIRRE GUERNICA SUB23F AETT
ARATZ AIZPURUA GORDILLO CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
JONE AIZPURUA ZUAZUA V1F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ALBERDI RODRIGUEZ ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
MARIA ALDAMA LOPEZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ALEXANDER ALONSO TESO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
BITTOR ALTUBE SARRIONANDIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO ALTUNA ELORZA V2M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JONATAN ALUSTIZA DE DIEGO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JULIO ALVAREZ ARISTU V1M INDEPENDIENTE
ADRIAN AMADOR JNM ARABA-TRI
BERNABE ANGULO RUIZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
MIKEL APALATEGUI GUTIERREZ ABM INDEPENDIENTE
JON ARCE URKIZA V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
DAVID ARIAS RUEDA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
BEGOÑA ARMENTIA VELAR V1F INDEPENDIENTE
BEÑAT ARNAIZ URIBARREN ABM INDEPENDIENTE
NEREA ARREGI OLAIZOLA ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIREIA ARRILLAGA MURELAGA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
ION ARTUTXA SAÑUDO V1M TOLOSALDEKO T.T.
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F T:KRONO TRIATLON DE GETXO
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ CDF INDEPENDIENTE
JUAN ANTONIO ATUTXA FERNANDEZ CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
GAIZKA AZKARATE UZIN ABM INDEPENDIENTE
AITOR AZPIAZU AZURMENDI ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JUAN MARIA AZPILLAGA ECHEVERRIA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
LIDE AZUETA LIZAUR JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ARITZ BADIOLA ETXANO ABM INDEPENDIENTE
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M BILBAOTRI
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MARTA BALSATEGUI MARTINEZ DE ILARDUYA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ALBERTO BARBERENA GOÑI ABM CD ERREKA KE
ASIER BARRAINKUA SAGASTASOLOA V2M ALOÑA MENDI K.E.
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
HARITZ BARRUTIA SARASUA V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
HARITZ BARRUTIABENGOA ORTIZ DE MENDIBILÇ V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
AITOR BENEITEZ SAGARZAZU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
PAUL BEREZIARTUA PLAZA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SERAFIN BEREZIARTUA ZUBIZARRETA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
LUIS IGNACIO BILBAO DOPAZO V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PAOLO BINDI . V1M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
EDORTA BOLINAGA BERRIO OTXOA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIREN ARANTZAZU BURGOA AGIRREGOMEZKORTA V2F KOAXI H.I.B. T.T.
IÑAKI BURGOY LABAYEN SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
ESTHER CABANAS DIEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ABEL CALVO ARRIETA V1M ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ASIER CALZON MARTIN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ANTONIO CANO RUIZ ABM INDEPENDIENTE
IKER CARMONA CARRASCO JNM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JON ANDER CASTRO GORROCHATEGUI ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ARITZ CAYON RUIZ ABM INDEPENDIENTE
VANESSA CERRAJERO BARBERO ABF ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSU CHASCO LIZASOAIN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
BORJA CORNEJO ALVAREZ V1M LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
IBON CORTAZAR AURRE V1M INDEPENDIENTE
HARITZ CORTAZAR GONZALEZ DE LANGARIKA ABM SVC- SEGURIDAD
EKAITZ DE IBERO ARTEAGA ABM AÑORGA K.K.E.
ZURIÑE DE LA FUENTE MAZA CDF URBIKO TT BASAU
Javier De La Lama V1M INDEPENDIENTE
ASIER DIAZ DE GEREÑU GOITIZ ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ALBERTO DIAZ DOMINGUEZ ABM ARABA-TRI
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JOKIN DIEZ GONZALEZ ABM INDEPENDIENTE
ENDIKA ECHEGOYEN PELLEJERO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JULEN EGAÑA ALBISU ABM AÑORGA K.K.E.
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
IKER ERKIZIA ESCOLANO V1M D. APALATEGI
Mª PILAR ESNAOLA RODRIGUEZ V1F TOLOSALDEKO T.T.
UNAI ESPINAL MARQUEZ CDM TRIATLON ANTSOAIN
JON ETXEVERRIA BARANDIARAN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ANDER ETXEZARRAGA MAIZTEGI V1M AETT
BEÑAT EZQUERRA ZUDAIRE SUB23M ARABA-TRI
CESAR FERNANDEZ CARRERO V1M TRIGOI T.T.
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
AITOR FERREIRO FERNÁNDEZ CDM CLUB DE TRIATLÓN DIABLILLOS DE RIVAS
JUAN IGNACIO FERREIRO ROSALES V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
IÑAKI GABILONDO INTXAUSTI SUB23M AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
MAITANE GALAN DE LA NAVA ABF IRRINTZI-SMG
IREA GALLASTEGUI MENDIA CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑAKI GALLEGO ROSADO V1M SAKANA TRIATLOI TALDEA
ANDER GANZABAL BILBAO CDM INDEPENDIENTE
XABIER GARATE AYESTARAN ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ROBERTO GARCIA FERNANDEZ V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
GARBIÑE GARCIA GOMEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ARABA-TRI
IÑIGO GARCIA ZABALA V1M IRRINTZI-SMG
MIGUEL ANGEL GARCIA ZANCA ABM C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
GORKA GARITAONANDIA AZUETA V1M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AIALA GARRO BARTUREN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
ALAZNE GOIKOETXEA GARATE ABF KOAXI H.I.B. T.T.
ANTXON GOITIA GOITIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
DANEL GOJENOLA PORTILLO CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
ANDER GONDRA ETXEBARRIA ABM URDAITRI MOTRIVATION
GORKA GONZALEZ LARRAÑAGA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
JAVIER GONZALEZ ACEDO V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
FRAN GONZALEZ RICO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
BEÑAT GOYA SAENZ DE CABEZON ABM KOAXI H.I.B. T.T.
JON GUTIERREZ PEDREIRA CDM ARABA-TRI
SILVIA HERMIDA SANCHEZ V1F ANB URDAITRI MOTRIVATION
GALDER HERNANDEZ ALLENDE JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ARABA-TRI
KOLDO HORNA VALDIVIELSO ABM INDEPENDIENTE
ALEXANDER HUETE GURTUBAY SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
ENAITZ IBARBURU ZURIARRAIN ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
ENAITZ IBARBURU ZURIARRAIN ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
NIELKA IBARGUREN MUJIKA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
MIKELDI IBARROLA MORENO ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IÑAKI INTXAURRONDO ETXABE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ENEKO INTXAUSTI ERKIZIA ABM D. APALATEGI
FERNANDO IÑURRIETA LEAL ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ANDER IRADI MITXELENA ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JULEN IRAZUSTA LECUONA SUB23M IRRINTZI-SMG
LIZAR IRAZUSTA ETXEBERRIA V1M C.D KAIROSCORE
BEÑAT IRAZUSTA LOREA SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
IOSU IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
OIER IRIBAR AZKUE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
AINTZA ITURRASPE MEJIAS ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
MIKEL IZAGIRRE ARAMENDI V1M TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
ENEKO IZAGUIRRE LÓPEZ JNM TRIATLON ANTSOAIN
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
ERLAIZ JOAQUIN PEREZ ABM KOAXI H.I.B. T.T.
OSKAR KARLOS MARTOS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
OLATZ KORKOSTEGI OYANGUREN ABF ALOÑA MENDI K.E.
XABIER LABAKA ALDEKOA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IGOR LABAKA LIZARAZU V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
PAUL MARCOS LARREA ZUGADI ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
Ainhoa Lekuona Fonseca ABF TOLOSALDEKO T.T.
AMAIA LEON ETXABURU SUB23F KOAXI H.I.B. T.T.
ASIER LEON ETXABURU ABM KOAXI H.I.B. T.T.
MIKEL LEONARDO LICERANZU ABM BILBAOTRI
ALBERTO LERA ABM GIRONDINS BORDEAUX TRIATHLON
JOSE IGNACIO LETAMENDIA ROBLES V1M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
DANEL LEUNDA AYASTUY ABM TOLOSALDEKO T.T.
JOSU LEZERTUA ATXAGA ABM TALAIXA TRIATLOI KLUBA
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN ABF IRRINTZI-SMG
IMANOL LLANOS MARQUINEZ ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM INDEPENDIENTE
SERGIO LOPE FERNANDEZ ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
Amaia López Martínez de lizarduy ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
TXOMIN LORENZO MARTINEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IÑAKI MARSAL NICUESA V1M HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ENDIKA MARTIN IRASTORZA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
TXEMA MARTIN SAIZ V1M INDEPENDIENTE
SANDRA MARTINEZ SIERRA ABF INDEPENDIENTE
ALBERTO MEDRANO DESCALZO ABM IRRINTZI-SMG
MARIA MENDIVE PALOMO V1F BPXPORT KIROL KLUBA
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAU
IBON MONDRAGON ELCORO-IRIBE ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
GORKA MONREAL AYANZ CDM TRIATLON ANTSOAIN
ASIER MUJIKA GONZALEZ ABM TOLOSALDEKO T.T.
ANDER MUNGUIRA INCLAN ABM INDEPENDIENTE
UNAI MUÑOZ OLAZABAL ABM INDEPENDIENTE
SERGIO MUÑOZ DE LA TORRE V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
AIMAR MURILLO ALONSO CDM TRIATLON ANTSOAIN
PATXI MURILLO ZUNZARREN V1M TRIATLON ANTSOAIN
ROQUE OCA PERNAS ABM BILBAOTRI
ARKAITZ ODRIOZOLA PAREJO V1M INDEPENDIENTE
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM BILBAOTRI
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL OLARRA GRATIS ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
ASIER OLASAGASTI ETXEBERRIA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JAVIER OLAZABAL MORAN ABM TRIRUNNERS GETXO
IKER ORMAETXEA ARRIETA SUB23M DEBA XTREME KIROL TALDEA
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
OIHAN OTAEGI GARMENDIA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
VICENT PASTOR SANCHIS ABM AÑORGA K.K.E.
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
IÑIGO PIÑON SAINZ JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JAVIER PORRAS DURAN ABM ARABA-TRI
ANDER PORTU AZPIRI V1M KOAXI H.I.B. T.T.
ANDER QUEVEDO SOTO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IÑIGO QUINTANA MANERO SUB23M CLUB TRIATHLON ALOHA
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
SERGIO RICO MANGADO JNM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ROBERTO SANTOS RIESTRA VALLE V2M CASTRILLON TRIATLON
Ricardo De Ripa ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
RICARDO RIVERA ARGUILEA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
ADRIAN RODRIGUEZ ANDRES SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
MIGUEL RODRIGUEZ PRADO ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JOSE ANTONIO RODRIGUEZ SIERRA HUGUET V2M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
IGOR RUIZ BAEZ CDM INDEPENDIENTE
ANDONI RUIZ DE LA FUENTE V1M INDEPENDIENTE
PEDRO JAVIER SABINO VALERA ABM INDEPENDIENTE
GONZALO SAEZ HERNANDO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
JULEN SAGASTIBELTZA LASARTE ABM SALTOKI TRIKIDEAK
ANDONI SALSAMENDI RODRIGUEZ ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
ADRIAN SALVATIERRA IGLESIAS JNM ARABA-TRI
NEREA SANCHEZ GARCIA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
DAVID SANCHEZ LANCHARRO ABM IRRINTZI-SMG
JUAN IGNACIO SANCHO DE LA GARZA ABM SANTURTZI TRIATLOI KLUBA
AITOR SANTIAGO RODRIGUEZ ABM DEBA XTREME KIROL TALDEA
JUAN ANTONIO SEÑO LOPEZ V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
LUIS DOMINGO SERRA VENTURA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
IBON SERRANO LASA V1M INDEPENDIENTE
Mª JOSE SILLAURREN LANDABURU V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ANDONI SUQUIA ARMENDARIZ V1M C.D KAIROSCORE
JON SUSTAETA OSTOLAZA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
VALENTIN TEJERO GOMEZ ABM INDEPENDIENTE
Roberto Tesouro Ramos ABM ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
EKAITZ TORREGROSA RUIZ CDM TRIATLON ANTSOAIN
JUAN RAMON TORRES NUÑEZ ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ADRIA TRAMULLAS MAS ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JON TRIGUEROS ALVAREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IÑAKI UCIN IRIBAR ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
HARITZ URIA LARRAÑAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
AIMAR URIARTE BURDASPAR CDM TRIATLON ANTSOAIN
MARTÍN URIARTE GALBETE V1M TRIATLON ANTSOAIN
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
XABIER URRUTICOECHEA APRAIZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
IHANIRE URTEAGA CID ABF ALOÑA MENDI K.E.
ADRIAN VALLE CRESPO ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AISEN VILLANUEVA MARSAL JNM TRIATLON ANTSOAIN
MIKEL VILLAR MITXEO ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
XABIER ZABALA DE JUAN JNM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
UNAI ZABALA LARRAÑAGA CDM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JULEN ZAMORA JAUREGI CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
ANE ZIARAN LASKURAIN ABF SALTOKI TRIKIDEAK
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
JON ZUBIAUR GONZALEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
MARTIN ZUBIAUR ONANDIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN ABM ZUMITZA T.T. HERNANI