EUS | CAS

GORLIZ BADIAKO XI. TRIATLOIA (28/05/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    343 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
BORJA ABELLAN GISBERT ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
IGOR ACEDO MENDOZA ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ARATZ AIZPURUA GORDILLO CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
JONE AIZPURUA ZUAZUA V1F MUGARRA TRIATLOI TALDEA
OIER ALBERDI QUIÑONES V1M D. APALATEGI
MIGUEL ALCORTA ALBERDI ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
MARIA ALDAMA LOPEZ ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO ALONSO FERNANDEZ V1M INDEPENDIENTE
ARANZAZU ALONSO ROBLES V1F INDEPENDIENTE
KOLDO ALTUNA MERINO ABM TOLOSALDEKO T.T.
JULIO ALVAREZ ARISTU V1M INDEPENDIENTE
ALEX ALVAREZ MUÑOZ ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
MIGUEL ALVAREZ PEREZ V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
TOBIAS ÁLVARO THOMSEN JNM INDEPENDIENTE
IÑIGO ANDRES CASTRO ABM EGURRE K3
IGOR ANDUIX ALONSO ABM TRIRUNNERS GETXO
GAIZKA APRAIZ OLAETA ABM INDEPENDIENTE
JORGE ARCE MARCOS V1M INDEPENDIENTE
IMANOL ARCELUS RIEZU ABM INDEPENDIENTE
MIKELATS ARDANAZ OLAIZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ENRIQUE ARDURA SANTOS V1M INDEPENDIENTE
ASIER AREVALO IKARAN ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ALBERTO ARIAS EPELDE ABM INDEPENDIENTE
JOSE ARMAS LOPEZ ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
BEGOÑA ARMENTIA VELAR V1F INDEPENDIENTE
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIREIA ARRILLAGA MURELAGA ABF GARRAITZ KIROL TALDEA
JOSEBA ARRUZA SOTO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
XABIER ASTIGARRAGA REGUEIRO ABM INDEPENDIENTE
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ CDF INDEPENDIENTE
JUAN ANTONIO ATUTXA FERNANDEZ CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
BEÑAT AURRECOECHEA SAGARMINAGA ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
IKER AURREKOETXEA PARDO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER AYA LANDA ABM INDEPENDIENTE
GAIZKA AZKARGORTA PRADERA ABM BILBAOTRI
AITOR AZKOAGA ALEGRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
LIDE AZUETA LIZAUR JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M BILBAOTRI
MARTA BALSATEGUI MARTINEZ DE ILARDUYA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AINHOA BARDON ELGUEZABAL ABF ANB URDAITRI MOTRIVATION
HENAR BARDON ELGUEZABAL ABF ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSE LUIS BAROJA CIRARDA V2M INDEPENDIENTE
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA BARRUETA GARAI SUB23M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
TELMO BARRUTIA COVAS CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
HARITZ BARRUTIABENGOA ORTIZ DE MENDIBILÇ V1M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
JOSU BASALDUA ARRIETA V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JOSU BELAUSTEGUI ARANDIA V2M INDEPENDIENTE
AITOR BENEITEZ SAGARZAZU ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IGOR BENITO RIVERA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
JAVIER BENITO ECHENIQUE V1M INDEPENDIENTE
IÑIGO BERASAIN LARREA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
PAUL BEREZIARTUA PLAZA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SERAFIN BEREZIARTUA ZUBIZARRETA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON BERGARA MENDIZABAL ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JOSE JAVIER BIDAURRAZAGA REBOLLEDA V1M INDEPENDIENTE
GONTZAL BILBAO ESPAÑA V2M INDEPENDIENTE
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA BLASCO DIAZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
KOLDOBIKA BOADA PEREZ V1M INDEPENDIENTE
FRANCISCO JAVIER BONTIGUI GOLDARACENA V1M TRIRUNNERS GETXO
LUIS BORRERO ESTEBAN ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JAVIER BOTO SAIZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ALBERTO BRAVO SANCHEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
IÑAKI BURGOY LABAYEN SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
ESTHER CABANAS DIEZ ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ÓSCAR CABRERA BECARES ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES
GUILLERMO CADIÑANOS BAÑALES ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
JUAN MANUEL CALVO BARBERO V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA CALVO LOPEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ASIER CALZON MARTIN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ALBERTO CAMARERO MARTINEZ V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
ERIZ CAMINERO IBARRECHE V1M INDEPENDIENTE
JUAN CARRASCAL GARCIA ABM INDEPENDIENTE
JAVIER CASAS ARRATE V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI CASTILLO GALLASTEGUI V1M INDEPENDIENTE
PAULA ESTEFANIA CASTRO ARROYO V1F GARRAITZ KIROL TALDEA
ARITZ CAYON RUIZ ABM INDEPENDIENTE
IVÁN CAZORLA REY ABM TRIATLON BUELNA
JOKIN CEARRA MENDIALDUA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
KEPA CELAYA ALVAREZ ABM INDEPENDIENTE
IMANOL CESPEDES HERNANDEZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
DAVID CORRALES DIAZ ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
IGOR CORTAZAR CORTES V1M URBIKO TT BASAU
MIKEL CRESPO ZUAZUA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JOSE ANTONIO CUESTA ROBLES V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER MATTIN DE LA PEÑA ALDAY ABM GARRIBIKES
IOSUNE DE LA PEÑA ARRIETA ABF TRIRUNNERS GETXO
DELFÍN ÁNDRES DE LA TORRE PORRES V1M TRIATLON COLINDRES
MAIALEN DE LAS HERAS MERINO SUB23F SESTAO TRIATLOI TALDEA
EDUARDO DEL CASTILLO OTEO V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
KOLDO DIAZ BIZKARGUENAGA ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JON DIEGO ALONSO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JULEN DIEZ ARANZAMENDI ABM BASQUE TRIBE
GORKA EGAÑA MEABE ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL ELGEZABAL FERNANDEZ ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MAIALEN ELIA SARASIBAR ABF A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
JON ETXEVERRIA BARANDIARAN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
EDER ETXEVERRIA CORTA ABF INDEPENDIENTE
UNAI ETXEZARRAGA GOMEZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
BEÑAT EZQUERRA ZUDAIRE SUB23M ARABA-TRI
François FARNIER V1M INDEPENDIENTE
MIGUEL FAUNDEZ SEKIRKIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
EMMANUEL FERIA ROMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
JOSE ANTONIO FERNANDEZ BARRENA V2M BERTAKOAK K.K.
AITOR FERNANDEZ BAUDOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR FERNANDEZ MARTIN V1M TRIATLON COSTA QUEBRADA
NATALIA FERNANDEZ PEREZ V1F GETXO TRIATLOI TALDEA
JAVIER FERNANDEZ RODRIGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
EDUARDO FERNÁNDEZ SÁNCHEZ ABM TRIFLAVI
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
BORJA FERRES MONTES ABM INDEPENDIENTE
ALAIN FONTECHA GALIAN ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
LUIS ALBERTO FORONDA COSSIO V1M INDEPENDIENTE
IMANOL FUICA FUENTES ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
JOSE GALICIA VILLARROEL V1M INDEPENDIENTE
IREA GALLASTEGUI MENDIA CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IKER GALVAN RUIZ ABM EGURRE K3
ANDER GANZABAL BILBAO CDM INDEPENDIENTE
ALAIN GARAIGORDOBIL JIMENEZ ABM SALTOKI TRIKIDEAK
JAVIER GARAY DUO V2M INDEPENDIENTE
JAVIER GARAY MENCHACA V1M INDEPENDIENTE
THEO GARCIA SUB23M GETXO TRIATLOI TALDEA
FRANCISCO JOSE GARCIA FERNANDEZ ABM SKYPI TEAM
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
PATXI GARCIA MURGA V1M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
GARIKOITZ GARCIA OTXOA DE ZUAZOLA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
LORENZO GARMA ANTUÑANO V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
ALFREDO GARRIDO MUÑOZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
AIALA GARRO BARTUREN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ANDONI GARRO JARAMILLO ABM EGURRE K3
ROBERTO GARTZIA HERRERO V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANER GERRIKAGOITIA RODRIGUEZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ERREKA GIL REY ABM SALTOKI TRIKIDEAK
RAUL GODINEZ BARBERO V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
IBON GOICOECHEA . ABM BERTAKOAK K.K.
JON GOIKOETXEA ASTIGARRAGA ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANTXON GOITIA GOITIA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
PAUL GOITIA MARQUERKIAGA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
MIKEL GOITISOLO URIARTE ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
DANEL GOJENOLA PORTILLO CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
JUAN CARLOS GOMEZ FERNANDEZ V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
IVAN GOMEZ GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ALVARO GOMEZ SAEZ SUB23M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
ANDER GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
GOTZON GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GONDRA ZARRAGA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
JUAN LUIS GONZALEZ MARTINEZ ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON GONZALEZ ARESTI V1M URBIKO TT BASAU
GONZALO GOROSTIZA ARRILLAGA V2M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
PATXI GRENCE PICATOSTE V2M INDEPENDIENTE
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ITSASO GUTIERREZ AURRECOECHEA ABF C.FUTBOL POZGARRI
IKER GUTIERREZ LLONA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
ASIER GUTIERREZ VICENTE ABM EGURRE K3
DIEGO HERNANDEZ DIEZ V1M PEÑOTA DENTAL TRIATHLON TEAM
IÑIGO HERNANDEZ REQUENA SUB23M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ENARA HERRAN MARTINEZ ABF BERTAKOAK K.K.
SERGIO HERRERO GIRALDO ABM INDEPENDIENTE
GAIZKA HERRERO LARREA V1M INDEPENDIENTE
MIKEL HERZOG HERZOG ABM TRIGOI T.T.
OSCAR HERZOG HERZOG V1M TRIGOI T.T.
PABLO FCO. HORENBEKE BILBAO V1M INDEPENDIENTE
KOLDO HORNA VALDIVIELSO ABM INDEPENDIENTE
ANDER HUETE ANTON ABM PEÑOTA DENTAL TRIATHLON TEAM
JUAN IBAÑEZ ONANDIA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IBON IBARGURENGOITIA URRETXUA SUB23M GETXO TRIATLOI TALDEA
OSCAR IGLESIAS YUGUEROS V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
DEMETRIO JOSE INCERA COLLADO V2M INDEPENDIENTE
MARIA TERESA IRACHE VARONA V1F C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ANDER IRIGOIEN EGIA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
ARITZ IRIONDO ERQUIAGA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ENRIQUE JAVIER LAFUENTE LOPEZ V2M INDEPENDIENTE
ENRIQUE JAVIER LAFUENTE LOPEZ V2M INDEPENDIENTE
BEATRIZ LALAGUNA PALACIO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO LAMANA ELORDUI ABM INDEPENDIENTE
IKER LARAUDOGOITIA ORTEGO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
HÉCTOR LARRAZÁBAL ACEBAL ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES
IÑIGO LARREINA ARBIDE SUB23M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIKEL LASA IMAZ V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN LAZPITA ARANA V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
ALBERTO LEJARRETA MUÑOZ V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
MIKEL LEONARDO LICERANZU ABM BILBAOTRI
KEVIN LERTXUNDI AUSIN ABM TOLOSALDEKO T.T.
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM INDEPENDIENTE
JULEN LOPEZ DOMINGUEZ V2M INDEPENDIENTE
BORJA LOPEZ NEGRETE ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI LOPEZ NEGRETE V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑIGO LOPEZ RODRIGUEZ V1M INDEPENDIENTE
JON LOPEZ URGOITI ABM TRIRUNNERS GETXO
KOLDOBIKA ANDONI LORES ARTEAGA V2M INDEPENDIENTE
JOSEBA ANDONI LOROÑO YURREBASO V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
Josu LOTINA GAUBEKA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAU
GORKA LUCENA MARTINEZ ABM C.T. LABORATORIO SYS
EDUARDO MADARIAGA SIMON ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IGOR MAGUNAGOITIA BIDAGUREN V1M URBIKO TT BASAU
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
UGAITZ MAGUREGUI ARENAS SUB23M GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI MALAXETXEBARRIA UNZETABARRENETXEA V1M INDEPENDIENTE
JON MANZARBEITIA ZARANTON ABM INDEPENDIENTE
IBAI MARCOS ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IÑIGO MARGALLO ITZA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
LEYRE MARGALLO ITZA ABF ANB URDAITRI MOTRIVATION
NOELIA MARTIN JARAMA V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
UNAI MARTINEZ DE LA HIDALGA SARRIGOITIA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ASIER MARTINEZ GUEREDIAGA V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
FRANCISCO JAVIER MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JULIAN MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
DAVID MARTINEZ MAJO ABM PEÑOTA DENTAL TRIATHLON TEAM
SANDRA MARTINEZ SIERRA ABF INDEPENDIENTE
ROBERTO MEDINA OFRETORIO V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
VICTOR MENDOZA ALDAMA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
PEDRO MESO PEREZ V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
SERGIO MIJANCOS BALEIRON ABM BILBAOTRI
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAU
ALEXANDER MIRANDA VAQUERO ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
Gemma Molina V1F EGURRE K3
IMANOL MONTIAGA LOPEZ ABM BILBAOTRI
URKO MUGUETA IZAOLA V1M C.FUTBOL POZGARRI
MATXALEN MUNICHA ASTARLOA ABF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M INDEPENDIENTE
ROQUE OCA PERNAS ABM BILBAOTRI
BORJA OCHOA SANCHO ABM INDEPENDIENTE
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM BILBAOTRI
PABLO LUIS ORIO GIL V1M CLUB RIOJA TRIATLÓN
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
JON ORTIZ LOPEZ ABM INDEPENDIENTE
MIKEL OSA AZPILLAGA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
GORKA PAGONABARRAGA AGORRIA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SALVADOR PAJARES PELLITERO V1M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
EDORTA PASTOR SOUSA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ALVARO PECIÑA ORTEGA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
DANIEL PELAZ FERNANDEZ ABM C.DEPORTIVO ATRI DE ASTRABUDUA
ALVARO PEREA CONDE ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
ESTIBALIZ PEREDA BORDES ABF URBIKO TT BASAU
IÑIGO PEREDA SINOVAS SUB23M BILBAOTRI
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
XABIER PEREZ AIZPURUA SUB23M CD UNIVERSIDAD DE NAVARRA
OSCAR PEREZ DE EULATE ESCURRA V1M INDEPENDIENTE
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
UNAI PEREZ IZQUIERDO ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
IGOR PEREZ ORTUONDO ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON PERNIA GORMLEY ABM BILBAOTRI
JAVIER PINHEIRO RIVAS V1M URBIKO TT BASAU
IKER PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
ALVARO POLO BAÑOS V1M INDEPENDIENTE
ITZIAR PORTERO BARCENA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN CARLOS POSADA HERNANDO V2M ANB URDAITRI MOTRIVATION
DAVID PRIETO FIDALGO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
ANDER QUEVEDO SOTO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ANDRÉS QUINTANA TEN ABM TRIFLAVI
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
LARA RAMPEREZ TORAÑO ABF ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
ROBERTO RIVAS IZAR DE LA FUENTE V1M CLUB TRIATHLON ALOHA
JESÚS RIVAS SÁNCHEZ ABM TRIFLAVI
JOSE MANUEL RODRIGO NAVAS V1M URBIKO TT BASAU
LEYRE RODRIGUEZ ANDRES V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
GORKA RODRIGUEZ CRESPO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
OIER RODRIGUEZ MAIZTEGI ABM BERTAKOAK K.K.
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
MARIA CRISTINA RODRIGUEZ VARONA ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
LUIS MARIA RUEDA PERROT V1M INDEPENDIENTE
IGOR RUIZ BAEZ CDM INDEPENDIENTE
ARKAITZ RUIZ FONSECA ABM EGURRE K3
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
PEIO SABINO VALERA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
IRATI SAMANIEGO CAMARASA ABF C.D KAIROSCORE
MIREN EUKENE SAN JOSE FERNANDEZ V1F C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
AITOR SAN VICENTE ASTOBIZA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ANDER SAN VICENTE ASTOBIZA ABM BILBAOTRI
FRANCISCO SANCHEZ FUENTE V2M INDEPENDIENTE
NEREA SANCHEZ GARCIA ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JAVIER SANCHEZ SANTOS ABM INDEPENDIENTE
JUAN IGNACIO SANCHO DE LA GARZA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
GORKA SANCHO SILLERO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
ESTIBALIZ SANTA-COLOMA GIL V1F URBIKO TT BASAU
SARA SARDINA ALAMO ABF ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
MIKEL SARRIA ARETXABALETA ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
IGNACIO SEGURA MARTINEZ ABM INDEPENDIENTE
GERMAN SERRATO ORTIZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
Mª JOSE SILLAURREN LANDABURU V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IRATXE SOBERA ARREDONDO V1F URBIKO TT BASAU
ARKAITZ SOPELANA DE LA FUENTE ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
AITOR SORARRAIN MENDIETA ABM TOLOSALDEKO T.T.
KOLDO SUPERVÍA MARTÍN V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
IÑIGO SUSAETA RICA SUB23M INDEPENDIENTE
ANDEKA TAMAYO ALONSO ABM URBIKO TT BASAU
IGNACIO TANCO ESPADAR SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
ESTIBALITZ TEJEDA ANGULO V1F CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ANDONI TENA MARGAÑON ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
BEATRIZ TIJERO MERINO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
RAUL TORIBIO CASARES V1M MALDAN GORA TRIATLON KLUBA
ZIGOR UDAETA IRIARTE ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
PAULA UGARTEBURU ETXEBARRIA CDF GARRAITZ KIROL TALDEA
CARLOS UNCETABARRENECHEA SANTO DOMINGO V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
JON ANDER URIARTE BASTERRECHEA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER URIARTE MAGUREGI V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
AITZIBER URKIOLA ZENDOIA ABF SALTOKI TRIKIDEAK
XABIER URRECHUA ARRIZABALAGA CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
JAVIER URRETXUA CESTONA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
PEIO URRUTIBEASKOA AZULA CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
IHANIRE URTEAGA CID ABF ALOÑA MENDI K.E.
RUBEN VARELA BUJAN V1M INDEPENDIENTE
MIGUEL ANGEL VAZQUEZ GIL V2M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
ARIANE VAZQUEZ MARTINEZ ABF TRIRUNNERS GETXO
Igor velez ABM C.D.E. KORTA TRIATLÓN TEAM GRUPO DE ENTRENAMIENTO
IMANOL VILLA BARRAGAN ABM INDEPENDIENTE
UNAI VILLAGRASA LARREA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ALEJANDRO VILLANUEVA GALDEANO ABM PEÑOTA DENTAL TRIATHLON TEAM
MIKEL VILLARROEL OLAZABAL SUB23M SESTAO TRIATLOI TALDEA
AINARA YAGÜE EMALDIA ABF C.DEPORTIVO GIRLS ON FIRE
XABIER ZABALA DE JUAN JNM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
JESUS ZABALA TUDANCA ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
ARITZ ZALBIDEA BILBAO V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
JULEN ZAMORA JAUREGI CDM GARRAITZ KIROL TALDEA
IKER ZARRAGA SASETA V1M INDEPENDIENTE
JOSU M. ZUBERO OLAETXEA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
FERNANDO ZUFIA SUSTACHA V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO