EUS | CAS

IX HONDARRIBIAKO SPRINT TRIATLOIA (14/05/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    294 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
EDUARDO ABADIA SOLANA ABM INDEPENDIENTE
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
ALAYN AGUAYO LARREA V1M INDEPENDIENTE
SANTIAGO AGUIRRE GARAIZABAL V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA ALBERDI RODRIGUEZ ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
XANET ALBIZU AGIRRE ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
UNAI ALDAMA ATXURRA SUB23M INDEPENDIENTE
PATXI ALDAZABAL CANALES ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
GORKA ALEGRE ABM TEAM XURIAK
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM INDEPENDIENTE
FELIX ALONSO IBERGALLARTU V1M INDEPENDIENTE
SALVADOR DANIEL ALQUEZAR ROMERO V3M INDEPENDIENTE
ALEJANDRO ALTUNA ELORZA V2M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JESUS MARI ALTUNA USARRALDE ABM INDEPENDIENTE
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
MANU ARANGUREN ARANZABAL V2M YEPA! TRIATLOI KLUBA
IMANOL ARCELUS RIEZU ABM INDEPENDIENTE
IÑIGO ARETXABALETA JIMENEZ ABM C.D KAIROSCORE
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALBERTO ARRIETA SANTAMARIA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
ANDOITZ ARRUABARRENA OLAZABAL ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
MARTA ARRUE ASTRAIN ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
AMAIA ARTEAGA ALKAIN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
IMANOL ARTEAGA AIZBITARTE ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
MIKEL ARTEAGA ZABALA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MARIA ARTOLA PEREZ DE AZANZA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
BESAIDE ASTOBIZA SANCHEZ CDF INDEPENDIENTE
ASIER AUZMENDI AGIRRE ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
IÑIGO JAVIER AVILA GARCIA SUB23M SALTOKI TRIKIDEAK
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
JONE AZPEITIA AYASTUY ABF TRIKU CLUB DEPORTIVO
JUAN MARIA AZPILLAGA ECHEVERRIA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
LIDE AZUETA LIZAUR JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M BILBAOTRI
ANE BALENTZIAGA IRIBAR ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
LURDES BALZA DE VALLEJO CARBAJO V1F C.D.CICLISTA VIBIKE
AINHOA BARDON ELGEZABAL ABF ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSU BASALDUA ARRIETA V2M GALDAKAOKO MOZOILO TRIATHLON KLUB
IBAI BASAURI GHEILER CDM CD TRIZURKO IZADIVAN
JUAN BEDIAGA ARDANZA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IÑAKI BELAMENDIA HUARTE V1M ANTZAR KORRIKALARIAK
JÉRÔME BERGARA ABM BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
JOSE LUIS BERMUDEZ PERAL V1M INDEPENDIENTE
NACHO BEZARES GAZTAÑAGA ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
OMAR BLANCO ITURBE SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
UNAI BLANCO MARTINEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
PILI BODEGAS PRIETO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
LUIS BORRERO ESTEBAN ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JAVIER BOTO SAIZ ABM TRIRUNNERS GETXO
JOSÉ MARI BURGUETE BEROIZ V2M AC TRIATLÓN
JOXE CALDERON MIRANDA V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
BERNARD CALVO VICENTE V1M ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑIGO CAMACHO AYERZA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL CAMACHO AYERZA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
AGUSTIN CEBERIO ARRUABARRENA ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
IGNACIO CHAPINAL DEL VALLE ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ION CHILLON LARREA ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
AITOR CONDE MESTRE ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
UNAI DAMBOLENEA AGUINAGA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
JOHANNA DARMENDRAIL ABF BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
RICARDO DE GOÑI RIPA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON ANDER DE LA HOZ ARREGI ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
MIKEL DIEZ IBARRECHEBEA SUB23M AETT
GORKA DOMINGUEZ ESTEVEZ ABM AÑORGA K.K.E.
ENDIKA ECHEGOYEN PELLEJERO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
DANIEL ENRIQUEZ RODRIGUEZ V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
MARTIN ERRASTI UBERA V2M INDEPENDIENTE
JOSE ANGEL ESNAOLA ORBEGOZO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ASIER ETXEBERRIA ALBISU V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ION ETXEBERRIA EIZAGIRRE ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
EDER ETXEVERRIA CORTA ABF INDEPENDIENTE
UNAI ETXEZARRAGA GOMEZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
JOSEBA EXPOSITO IBARMIA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
IZASKUN EZEIZA ZEBERIO ABF AÑORGA K.K.E.
OIHANA EZPONDA PEREZ ABF ZUMITZA T.T. HERNANI
MARKEL FAMILIAR BAENA ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GUILLAUME FANTIN V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
MIGUEL FAUNDEZ SEKIRKIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
CESAR FERNANDEZ CARRERO V1M TRIGOI T.T.
BERTONECHE FREDERIC V2M BIARRITZ OLYPIQUE TRIATHLON
ASIER FREIRE IRIGOYEN ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IKER FRIAS FERNANDEZ ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
DANEL GABILONDO ZUBIMENDI ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
MAITANE GALAN DE LA NAVA ABF IRRINTZI-SMG
JURGI GALDOS EMALDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
CARLA GALILEA MARTINEZ ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
ZIGOR GALLARDO CASTRO ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
URKO GALLEGO DE LUIS ABM INDEPENDIENTE
ALAIN GARAIGORDOBIL JIMENEZ ABM SALTOKI TRIKIDEAK
JAVIER GARAY MENCHACA V1M INDEPENDIENTE
JON GARAYALDE SALSAMENDI ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JON GARCIA DE LA YEDRA BASURTO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
ANA MARIA GARCIA EGIDO V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ARABA-TRI
IÑIGO GARCIA ZABALA V1M IRRINTZI-SMG
MIGUEL GARCIA-NOBLEJAS CAÑAS ABM CLUB DEPORTIVO ELEMENTAL ZONA DE META
JON GARMENDIA AROZTEGI ABM TRIGOI T.T.
AIALA GARRO BARTUREN CDF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
ASIER GASTAKA UNZAGA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
UNAI GASTAÑARES ARAIZTEGI V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
xabier Gerrikabeitia V2M DONOSTIARRAK
PAUL GOITIA MARQUERKIAGA JNM GARRAITZ KIROL TALDEA
ALVARO GOMEZ SAEZ SUB23M DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
MAIKEL GOMEZ SOUTO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
ALBERTO GONZALEZ CORREA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
AINARA GONZALEZ GUTIERREZ ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
ERIK GONZALEZ MARTIN JNM VALLE ARANGUREN
ASIER GOROSTEGI ALIRI ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
NICOLAS GUIGNARD V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
ALBERTO HERNANDEZ DIEZ ABM INDEPENDIENTE
ROBERT HERNANDEZ AGUIRRESAROBE ABM AÑORGA K.K.E.
AITOR HERNANDEZ HERNANDO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ARABA-TRI
RAQUEL HERRERO BARBA V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
GAIZKA HERRERO LARREA V1M INDEPENDIENTE
JESUS MARIA HERRERO PUERTO V1M INDEPENDIENTE
PABLO FCO. HORENBEKE BILBAO V1M INDEPENDIENTE
IBAI IBAÑEZ MUGUERZA ABM TRIRUNNERS GETXO
ENAITZ IBARBURU ZURIARRAIN ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
MIKEL IMAZ IBARBIA ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
KARMELE IMAZ IRAOLA V2F C.D KAIROSCORE
JON INDAKOETXEA BARBERENA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MIKEL INSAUSTI LASA V1M IRRINTZI-SMG
IÑAKI INTXAURRONDO ETXABE V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ENEKO IPARRAGUIRRE ORONOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
MAITE IRAIZOZ BLANCO ABF SALTOKI TRIKIDEAK
AITOR IRAURGUI HORMAECHEA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JULEN IRAZUSTA LECUONA SUB23M IRRINTZI-SMG
ALEX IRAZUSTA IRAZUSTA SUB23M AÑORGA K.K.E.
BEÑAT IRAZUSTA LOREA SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
XABIER IRIARTE UGARTEMENDIA ABM TOLOSALDEKO T.T.
ALEJANDRO ISASA LERSUNDI V1M INDEPENDIENTE
ALEJANDRO ITURBIDE SOLABRE CDM VALLE ARANGUREN
AXIER ITURRIZA AIZPURUA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO IZETA TELLERIA SUB23M TOLOSALDEKO T.T.
IÑIGO IZQUIERDO FERNANDEZ ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JOSE MIGUEL JIMENEZ MURILLO V1M C.D KAIROSCORE
DANIEL JIMENEZ SANCHEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
OSKAR KARLOS MARTOS V1M ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
OLATZ KORKOSTEGI OYANGUREN ABF ALOÑA MENDI K.E.
AITOR LANDA ETXARRI ABM TOLOSALDEKO T.T.
LARRAITZ LARRARTE URDALLETA ABF ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
BROCA LAURENT ABM BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
MEYER LAURENT V1M CA BEGLAIS TRIATHLON
MIKEL LECUONA GRANJA V1M INDEPENDIENTE
MIKEL LEONARDO LICERANZU ABM BILBAOTRI
ENEKO LETAMENDIA SANZ CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
DANEL LEUNDA AYASTUY ABM TOLOSALDEKO T.T.
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN ABF IRRINTZI-SMG
JULEN LIZASO ALKORTA SUB23M TOLOSALDEKO T.T.
VICTOR LLANO ARANA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
XABIER LLANO PEREDA ABM INDEPENDIENTE
MIKEL LOIZAGA RODRIGUEZ SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
JULIO LOPEZ MARTIN V1M TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JON LOPEZ URGOITI ABM TRIRUNNERS GETXO
IVAN LORENTE ROJO ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
JONATAN LORIENTE ARIAS ABM TRIGOI T.T.
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JUAN MANSOA ALCORTA V1M INDEPENDIENTE
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ARITZ MARIN MAIZA ABM TOLOSALDEKO T.T.
ITSASO MARISCAL ARJULA V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
LANDER MARTIN VAZQUEZ ABM INDEPENDIENTE
Sandra Martinez ABF INDEPENDIENTE
IVAN MARTINEZ LESMES ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
DAVID MARTINEZ MAJO ABM PEÑOTA DENTAL TRIATHLON TEAM
ALBERTO MATA MARTINEZ ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
JON MELENDEZ REY ABM D. APALATEGI
IKER MELLADO BLANCO ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
AINHOA MENDIA ECHAVE V1F IRRINTZI-SMG
IRATI MENDIA GARCIA SUB23F SALTOKI TRIKIDEAK
IÑAKI MENDIETA LASARTE V3M GARRAITZ KIROL TALDEA
ION ANDER MITXELENA VIDAOR ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
JORGE MORAIS BALART V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM BILBAOTRI
HASIER MUJIKA AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
ASIER MUJIKA GONZALEZ ABM TOLOSALDEKO T.T.
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
ALAIN MUNDUTEGUY V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
ISAAC MUÑOZ AVECILLA ABM C.D. LA MOLINERA
ANDER MUÑOZ MARTIN ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
XABIER MURGIA IOLDI ABM ANTZAR KORRIKALARIAK
XABIER MURIEL DE JUAN JNM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
INES MURILLO HORRILLO V1F TRIKU CLUB DEPORTIVO
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M INDEPENDIENTE
ROQUE OCA PERNAS ABM BILBAOTRI
BORJA OCHOA SANCHO ABM INDEPENDIENTE
LOURDES OIARTZABAL ETXEBERRIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ANDER OJANGUREN DE LA ROSA ABM BILBAOTRI
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JAVIER OLABARRI FERNANDEZ DE VILLARAN ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
JULIAN OLANO IRIARTE ABM INDEPENDIENTE
MIKEL OLARRA GRATIS ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
ANTON OLONDO ALVAREZ ABM INDEPENDIENTE
JUAN JOSE ORBEGOZO BERAZA V2M INDEPENDIENTE
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
LANDER ORTEGA ALVAREZ SUB23M AÑORGA K.K.E.
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
ANDREA OSACAR HERNANDEZ ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
USOA OSTOLAZA ZABALA JNF TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
MASSIMO PANZINO V1M INDEPENDIENTE
UNAI PEDREGAL MARTIN V1M ALOÑA MENDI K.E.
RAÚL PEDRO SAMPEDRO V1M INDEPENDIENTE
RAQUEL PEREZ GARCIA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
DANIEL PEREZ GRASES ABM AÑORGA K.K.E.
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
SIMON PIERRE V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
Myriam Plasencia ABF AÑORGA K.K.E.
PATRICIA POLO DÍAZ SUB23F X3M
David Prieto ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
BORJA QUEVEDO MARCOS SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
ANDER QUEVEDO SOTO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
MIKEL QUINTANA ELIZALDE ABM DONOSTIARRAK
IÑIGO RAMIREZ RUIZ DE ERENCHUN CDM VALLE ARANGUREN
PABLO RAMÍREZ RUIZ DE ERENCHUN CDM VALLE ARANGUREN
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
ASIER RAMOS MARTINEZ ABM INDEPENDIENTE
ALAIN RASTROLLO MARTIN ABM C.D.ATLETICO 42195.ES VITORIA-GASTEIZ
Imanol Recalde SUB23M CLUB ATLETISMO ARDOI
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
OLIVIER RIEG V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
MARC-ANTOINE ROCH ABM BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
VITALIY RODRIGUEZ DE LA PRESA CDM ARABA-TRI
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
JUAN CARLOS ROJAS ZAMBRANO V1M NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
JOSEBA IÑAKI ROMATET AGUIREZABALAGA V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
PACO ROYO BARTOS V1M TRIKU CLUB DEPORTIVO
CORALIE RUIZ DE ERENCHUN ARTECHE V1F VALLE ARANGUREN
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
PEIO SABINO VALERA ABM INDEPENDIENTE
ANDONI SALSAMENDI RODRIGUEZ ABM TRINKO TRIATLOI KLUBA LASARTE ORIA
IRATI SAMANIEGO CAMARASA ABF C.D KAIROSCORE
Carlos Sánchez V1M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
DAVID SANCHEZ LANCHARRO ABM IRRINTZI-SMG
ANDER SÁNCHEZ VERGARA ABM S.D.R. ARENAS
AITOR SANDINO MORALES SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
IVAN SANTILLAN ROMAN V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
OSCAR SANTOS CUESTA ABM TRIATLÓN ATLETI
OIHANA SANZ INORIZA ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
AITOR SANZ LOMBIDE ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
AGER SANZBERRO VILLAOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
ETOR SARRIEGI ETXEBERRIA V1M MUNIBE K.T.
MIKEL SARRIEGI ETXEBERRIA V1M MUNIBE K.T.
ROBERTO SESMA PARADELA V1M INDEPENDIENTE
MIGUEL SETUAIN ZUDAIRE ABM SALTOKI TRIKIDEAK
ALAR SEVILLANO AMATRIAIN ABM TOLOSALDEKO T.T.
DAVID SEVINE FERNANDEZ ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
Mª JOSE SILLAURREN LANDABURU V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
IÑAKI SIMAL LÓPEZ ABM INDEPENDIENTE
AITOR SORARRAIN MEDIETA ABM TOLOSALDEKO T.T.
RAPHAËLE SOUAVIN ABF BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
DUHALDE STEPHAN V1M TEAM XURIAK
AITOR TEJERIA AIZPURUA V1M IRRINTZI-SMG
XABIER TIJERO SANTILLAN ABM CLUB TRIATLÓN ONDARRETA ALCORCÓN
JUAN RAMON TORRES NUÑEZ ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON TRIGUEROS ALVAREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
BEÑAT UGARTE IGUIÑIZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
NEREA URALDE ARRONDO ABF ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
KRISTINA URBIETA OTAEGUI SUB23F ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
Iban Urdangarin agirre ABM TRIGOI T.T.
XABIER URRUTICOECHEA APRAIZ ABM USANSOLOKO U113 LEKUBASO TRIATLOI K.
IHANIRE URTEAGA CID ABF ALOÑA MENDI K.E.
MIKEL VAREA LASAOSA ABM INDEPENDIENTE
SANTIAGO VIGUERA DOMINGO ABM INDEPENDIENTE
ERIK VILLANUEVA MARTINEZ V1M INDEPENDIENTE
MIKEL VILLAR MITXEO ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
JORDI Viñolas Salustiano ABM INDEPENDIENTE
XABIER ZABALA DE JUAN JNM ORDIZIA TRIATLOI ELKARTEA
ANTHONY ZARRA V1M ANGLET FRANCE TRIATHLON
ANE ZIARAN LASKURAIN ABF SALTOKI TRIKIDEAK
AITOR ZUBIA HURTADO V1M ANTZAR KORRIKALARIAK
JON ZUBIAUR GONZALEZ ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN ABM ZUMITZA T.T. HERNANI