EUS | CAS

IX HONDARRIBIKO TRIATLOI HERRIKOIA (14/05/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    94 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
VANESSA ABECASIS ABF
SARA ABECIA GARCIA SUB23F
GORKA AGUIAR ALBERDI ABM
ARITZ AGUILAR URTXEGI JNM
LUIS AGUIRRE AIZBITARTE V1M
MAIDER ALBERDI CORREA V1F
JAVIER ALONSO FERNANDEZ DE CASADEVANTE ABM
AITOR ALONSO MORALES ABM
MIKEL ANASAGASTI ALBERDI ABM
ANDER AREJOLALEIBA IRIA ABM
LETICIA ARISTI ORIA V1F
XABIER ARRATIBEL MONFORT ABM
MIKEL ARRIETA ZAPIRAIN ABM
MARTA BALDUZ HERNAIZ V1F
IRATXE BEITIA BARROSO V1F
IRATI BEORLEGI GOÑI SUB23F
ENEKO BIKANDI LAKA ABM
ALEJANDRO BOCANEGRA MANZANO ABM
GONZALO CALVO LOREZO ABM
KEPA CASTRO ETXEBERRIA ABM
ARANTXA CHAURREAU BERNARDEZ V1F
IOSUNE DE LA PEÑA ARRIETA ABF
AITOR DE MIER LUCAS ABM
PAULA DEL POZO BORRACHERO CDF
XABIER DIAZ MANSO ABM
RAQUEL DÍAZ SANTOS ABF
JULIAN DIAZ VALIENTE V1M
IÑIGO DUARTE MIJANGOS ABM
INES EGUIGUREN LECUE ABF
MAIDER ELKORO ITURBE ABF
MARTA ERAUSKIN IDARRETA ABF
CARLOS ERAUSQUIN IDARRETA ABM
GUILLERMO ERRAZQUIN ZUFIAURRE ABM
IÑAKI ESCUDERO LAGOS ABM
JOKIN GALLEGO ABM
IÑIGO GARATE IBABE ABM
ALEX GARCIA BELISARIO ABM
LUIS GARCIA CESPEDES V2M
IVAN GARCÍA SÁNCHEZ ABM
LAURA GARCÍA SESMA ABM
IGOR GARIN MARTIN V1M
IMANOL GARMENDIA ECHANIZ V3M
GORKA GASPAR FAJARDO SUB23M
ESTIBALIZ GEZALA ORTIZ ABF
ANDER GONZALE ZUGALDIA ABM
URTZI GOROSTIAGA AJURIAGOIKOA ABM
MARIAJE GUTIERREZ ARRUE V2F
NAIARA GUTIERREZ LASAGA ABF
JON JOSEBA HERNANDEZ ABM
ALICIA HERNANDEZ GONZALEZ SUB23F
MARTA HUGUET PEREZ ABF
IKER IBARRA BALANZATEGUI ABM
ELIXABET IBAZETA ARRIOLA ABF
ARRATE JAUREGIBEITIA ABF
IVAN LARRAÑAGA ABM
FAUSTO LARRINAGA ESCURZA V3M
ERIK LINAZISORO UGARTE V1M
INHAR DAVID LOPEZ GARCIA ABM
PABLO MARTIN LOPEZ V1M
MAIDER MARTÍN MALLES V1F
ANA MAYORDOMO ANGUIANO ABF
MIKEL MENDIA VILLAAMIL ABM
URKO MITXELENA BETI V1M
ENRIQUE MONREAL ALIAGA V1M
DIANA MONTILLA MAZUECOS V1F
ARANTXA MORA-GIL JIMENEZ V1F
ENDIKA MUJIKA IÑARRA ABM
IKER MURGIONDO MARQUEZ CDM
IOSU OLALDE EIZAGUIRRE ABM
ALEX OMATOS URIARTE V1M
XANDRA OTERO VIVIANO ABF
ANDER PACO GARCÍA ABM
ROBERTO PANIAGUA LOPEZ V1M
ARKAITZ PAZ, FRANCO ABM
ARITZ PEREZ ARTIEDA ABM
ENDIKA RAFOLS PACHO ABM
JULEN REDONDO BILBAO ABM
ARKAITZ RODRIGUEZ CASTRO ABM
JAVIER RODRIGUEZ VILLAAMIL ABM
MAR SÁNCHEZ VALDIVIELSO V2F
ALBERTO SANZ NICUESA V1M
MARTA SASTRE SECO ABF
IBAI SEGUROLA ELOSUA SUB23M
MAIALEN SORRELUZ URBIETA ABF
AINHOA SUBINAS V1F
JOSU TOLOSA PRIETO V1M
NAROA URBIETA LEYARISTI ABF
ALVARO URBISTONDO DE LEIVA ABM
JOSU URRUTIA MADARIAGA V2M
RUBEN VARELA BUJAN V1M
SARA VICENTE CHAVARRI ABF
ESTEVE VIÑOLAS PRAT V2M
ARANTXA ZAPATA ZAPATA V1F
GORKA ZUBIZARRETA CALVO SUB23M