EUS | CAS

XI BERMEOKO CAMPOS TRIATLOIA . RAFA MEMORIALA. (06/05/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    320 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
PEDRO ABAD LAZKANO V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
EDUARDO ABADIA SOLANA ABM INDEPENDIENTE
LIHER AGIRRE BILLALABEITIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ALAYN AGUAYO LARREA V1M INDEPENDIENTE
CARLOS AGUEDA DE PRADO V1M INDEPENDIENTE
XABAT AIZPIOLEA IRADI V1M INDEPENDIENTE
JULEN AIZPURUA ARAMBURU ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
OIER ALBERDI QUIÑONES V1M D. APALATEGI
UNAI ALDAMA ATXURRA SUB23M INDEPENDIENTE
UNAI ALLICA GOITIA V1M INDEPENDIENTE
DENISS ALVAREZ FERREIRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIGUEL ALVAREZ PEREZ V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ARITZ ANASAGASTI BARAIAZARRA ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
AINGERU ANDRIO LEJARZA V1M TRIRUNNERS GETXO
Jose Anton ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
ALBERTO APARICIO ALBIZURI V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
VICENTE GUSTAVO ARANA CENICEROS V1M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
Julen Aranzamendi ABM BASQUE TRIBE
AMADOR ARCE GONZALEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
MIKELATS ARDANAZ OLAIZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
ARKAITZ ARES BOO ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
XABIER ARETXANDIETA BENGOA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
ALBERTO ARIAS EPELDE ABM INDEPENDIENTE
XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ENEAS ARISTI IRUETA ABM TRIRUNNERS GETXO
ANDER ARIZNABARRETA BURUNZA SUB23M INDEPENDIENTE
AITOR ARMENDARIZ BAILE ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
RUBEN ARRIBAS SALAZAR ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
XABIER ARRIEN MURUAGA SUB23M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
MIKEL ARRIETA SAGARNA V2M INDEPENDIENTE
PAUL ARRIETA SANZ SUB23M ARABA-TRI
JOSEBA ARRUZA SOTO ABM URDAITRI MOTRIVATION
JOSE MARIA ARTETXE ARANGUREN V2M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JUAN ANTONIO ATUTXA FERNANDEZ CDM GETXO TRIATLOI TALDEA
IGOR AURREKOETXEA ARKOTXA V1M INDEPENDIENTE
IBAN AZAROLA GORDO JNM UROLA TRAITLOI KLUBA
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M BILBAOTRI
XABIER BARAJA NUÑEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
IRATXE BARGUILLA GARRIDO ABF CLUB NATACIÓN PAMPLONA
ALBERTO BARRIO CAGIGAL V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA BARRUETA GARAI SUB23M CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
IVAN BARTOLOME PELAEZ ABM SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
DORKAITZ BASARTE GARCIA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI BASTERRA BARRENETXEA V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JAVIER BEAIN DEL CURA V1M INDEPENDIENTE
AXEL BECI CALVO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JUAN BEDIAGA ARDANZA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
IÑIGO BEITIA RAHM SUB23M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
IGOR BENITO RIVERA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
IMANOL BENITO BILBAO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
MIREN BERGARA LOPEZ V1F SESTAO TRIATLOI TALDEA
JON BERGARA MENDIZABAL ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
JON ANDER BILBAO SACRISTAN V1M URBIKO TT BASAU
JOKIN BITORIKA SANTOS V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
UNAI BLANCO MARTINEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
GORKA BLASCO DIAZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
IKER BOCOS RODRIGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
ÁLVARO BOLÍVAR OCHOA ABM C.D.E. TRIATLÓN LAREDO
JAVIER BOTO SAIZ ABM TRIRUNNERS GETXO
MARCOS BRANIELLA FERNANDEZ ABM CLUB ACADEMIA CIVIL-CNSO TRIATLÓN
GUILLERMO CADIÑANOS BAÑALES ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
ASIER CALZON MARTIN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
ROBERTO CANTERO CÁMARA ABM C.D.E. KTT IBEX 35
UNAI CASTILLO GALLASTEGUI V1M INDEPENDIENTE
JOKIN CEARRA MENDIALDUA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
IGNACIO CHAPINAL DEL VALLE ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSU CHASCO LIZASOAIN ABM DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
UNAI CONDE SAN MARTIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
IGOR CORTAZAR CORTES V1M URBIKO TT BASAU
MIKEL CRESPO ZUAZUA SUB23M ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
FRANCISCO DE BORJA DIEZ ANDRES ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑAKI DE LA PUENTE HIGUERO ABM URBIKO TT BASAU
GORKA DE LA RED GONZALEZ ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
MARIA DE LA RUBIA GOMEZ-MORAN V1F INDEPENDIENTE
GONZALO DE LAS HERAS PALMERO V1M TRIRUNNERS GETXO
JORGE DELGADO FERRERO V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
OIER DIAZ DE ESPADA ALCORTA ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
OSCAR DIAZ MUÑOZ ABM TRIRUNNERS GETXO
JON DIEGO ALONSO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ISMAEL DIEGO LÓPEZ V1M INDEPENDIENTE
ERIK DIEZ CHORRO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKEL DIEZ IBARRECHEBEA SUB23M AETT
Víctor Dominguez ABM C.DEPORTIVO ATRI DE ASTRABUDUA
URKO DUARTE ECHEVARRIA V1M BASQUE TRIBE
Daniel Echevarria ABM ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
BISCAY ELLANDE ABM OZTIBARRTARRAK OLYMPIC TRIATLOI CLUB
JOSU ELORRIAGA LLANOS V1M EUSKOMAN TRIATLOI TALDEA
HUGO FELIX ESCRIBANO GIL ABM INDEPENDIENTE
FRANCISCO DE BORJA ESGUEVA SAINZ ABM BILBAOTRI
ANDONI ESTEBAN GOMEZ ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
EIDER ESTIBARIZ LUNA ABF ATLETICO S.SEBASTIAN
IÑAKI ETXANIZ ARREGI V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
KOLDO ETXEBARRIA GOMEZ SUB23M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
IBAN EXPOSITO DIEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
LUIS EZCURRA LOPEZ DE LA GARMA V2M GETXO TRIATLOI TALDEA
BORJA FALAGAN RAMOS ABM URBIKO TT BASAU
François FARNIER V1M INDEPENDIENTE
JAVIER FERNANDEZ RODRIGUEZ ABM TRIRUNNERS GETXO
AITOR FERNANDEZ BAUDOR ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
DAVID FERNANDEZ DE ARROYABE CANAL V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
RICARDO FERNANDEZ MUGA ABM INDEPENDIENTE
JAVIER FERNANDEZ VICARIO ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
LUIS FERNÁNDEZ ZAPICO SUB23M CLUB ACADEMIA CIVIL-CNSO TRIATLÓN
BORJA FERRES MONTES ABM INDEPENDIENTE
ASIER FREIRE IRIGOYEN ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
IKER FRIAS FERNANDEZ ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL FUENTE IREGUI V1M ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JURGI GALDOS EMALDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ALAIN GARAIGORDOBIL JIMENEZ ABM SALTOKI TRIKIDEAK
HARITZ GARATE TXURRUKA ABM GARRAITZ KIROL TALDEA
JON GARAYALDE SALSAMENDI ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
TXOMIN GARCIA MURILLO V1M KOAXI H.I.B. T.T.
LORENZO GARMA ANTUÑANO V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
JOSEBA ANDONI GARRO JARAMILLO ABM EGURRE K3
MIKEL GIL ANGULO SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
JORDI GIMENEZ DIEZ V1M T:KRONO TRIATLON DE GETXO
RAUL GODINEZ BARBERO V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
IÑIGO GOENAGA ALBERDI ABM INDARPAK KIROL KLUBA
ANDER GOIBURU DOMINGUEZ SUB23M ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
ENEKO GOIOAGA YECORA ABM INDEPENDIENTE
JAVIER GOITIA OMAECHEVARRIA SUB23M URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GOITIA OMAECHEVARRIA ABM GERNIKAKO ARIN ARIN ATLETISMO KLUBA
UNAI GOJENOLA IBAIBARRIAGA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
JUAN IGNACIO GOMEZ LOPEZ V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
ADOLFO GOMEZ LOSADA ABM INDEPENDIENTE
VICENTE GOMEZ TORAYA V2M INDEPENDIENTE
ESTEFANIA GOMEZ VILLANUEVA V1F INDEPENDIENTE
GOTZON GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL GONDRA ZARRAGA V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
ASIER GONZALEZ BAZA ABM C.DEPORTIVO ATRI DE ASTRABUDUA
IÑAKI GONZALEZ GONZALEZ ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
IGNACIO GONZALEZ LACABEX ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JAVIER GONZALEZ LACABEX ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
SAIOA GORROÑO AGIRRE V1F GETXO TRIATLOI TALDEA
JON GRENCE ORTEGA SUB23M INDEPENDIENTE
PATXI GRENCE PICATOSTE V2M INDEPENDIENTE
SANTIAGO GUINEA BAROJA V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
IKER GUTIERREZ LLONA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
ALEJANDRO HELGUERA PERALES ABM INDEPENDIENTE
MIKEL HERNANDO REDONDO ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
SERGIO HERRERO GIRALDO ABM INDEPENDIENTE
MIKEL HERZOG HERZOG ABM TRIGOI T.T.
SERGIO HIDALGO SINDE ABM HIRUKI VALLE DE EGUES TRIATLON
ANDER HORMAETXEA LUPIOLA ABM INDEPENDIENTE
IBAI IBAÑEZ MUGUERZA ABM TRIRUNNERS GETXO
JUAN IBAÑEZ ONANDIA ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI IBARRA TERAN V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
JON IBARROLA RUIZ DE OLANO V1M SANTURTZIKO TRIRUKI TRIATLOI KLUBA
ENEKO IPARRAGUIRRE ORONOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
Iratxe Gonzalez Landera Iratxe ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
LORENZO IRAZOLA MURGOITIO V2M ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
MIKEL IRIARTE ARANBURU ABM GETAITRI TRIATLOI KLUBA
XABIER IRIARTE UGARTEMENDIA ABM TOLOSALDEKO T.T.
ALEJANDRO ISASA LERSUNDI V1M INDEPENDIENTE
JON ANDER JAYO MONTOYA ABM INDEPENDIENTE
JONATAN JOAQUIN PEREZ ABM KOAXI H.I.B. T.T.
LUDOVIC JOUAULT ABM AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
IÑAKI KONDE ZUBIAURRE V3M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IÑIGO LAMANA ELORDUI ABM INDEPENDIENTE
JONATAN LAMAS PEITEADO ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
IKER LARAUDOGOITIA ORTEGO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
PATXI LARBURU EGAÑA ABM INDEPENDIENTE
PABLO IMANOL LARRAÑAGA AZPIROZ SUB23M INDEPENDIENTE
HÉCTOR LARRAZÁBAL ACEBAL ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES
IÑAKI LARRIEU PEBET ABM TRI POTAK
UNAI LARRONDO ELORRIAGA V1M GARRAITZ KIROL TALDEA
AIMAR LASA GONZALEZ ABM INDARPAK KIROL KLUBA
URKO LAUCIRICA FERNANDEZ ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JEFF LE DU V2M AVIRON BAYONNAIS TRIATHLON
MIKEL LECUONA GRANJA V1M INDEPENDIENTE
ALBERTO LEJARRETA MUÑOZ V1M C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
BEÑAT LEKUE AGIRREGOMEZKORTA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IKER LETURIONDO MUÑOZ ABM INDEPENDIENTE
IOSU LIZASO SAIZAR ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
JOSE EDUARDO LLAMAS ARABAOLAZA V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
VICTOR LLANO ARANA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
XABIER LLANO PEREDA ABM INDEPENDIENTE
IÑAKI LOINAZ GARATE ABM INDEPENDIENTE
MIKEL LOIZAGA RODRIGUEZ SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
JULEN LOPEZ DOMINGUEZ V2M INDEPENDIENTE
Amaia López Martínez de lizarduy ABF DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
BORJA LOPEZ NEGRETE ABM CLUB DEPORTIVO BILBAO
IÑAKI LOPEZ NEGRETE V1M CLUB DEPORTIVO BILBAO
MARTIN LOPEZ RODRIGUEZ V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
JON LOPEZ URGOITI ABM TRIRUNNERS GETXO
KOLDOBIKA ANDONI LORES ARTEAGA V2M INDEPENDIENTE
JOSU LOTINA GAUBEKA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
VICTOR LUCAS GARCIA V1M URBIKO TT BASAU
JOKIN MAGUREGI ERRASTI ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
OSKAR MALLES ZUBELDIA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
JON MANZARBEITIA ZARANTON ABM INDEPENDIENTE
IBAI MARCOS ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
GORKA MARCOS GARCIA ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
IBON MARCOS MARDONES ABM CLUB TRIATHLON ALOHA
FRANCISCO JAVIER MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
JULIAN MARTINEZ GUZMAN ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
DAVID MARTINEZ QUIJANO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
Jon MATEOS PEREZ ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
FERNANDO MATIAS GARRIDO ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
ROBERTO MEDINA OFRETORIO V1M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
IBAI MENDIA BILBAO ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
OLIVER MENDIZABAL EZCURRA ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
IÑIGO MENDIZABAL DAVILA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
GERARDO MENDOZA GOMEZ ABM CLUB RIOJA TRIATLÓN
RAMON MERINO MARTINEZ DE LAGOS V1M MALDAN GORA TRIATLON KLUBA
IGOR MERINO UGALDE ABM BASQUE TRIBE
ROBERTO MILLARES GOMEZ V1M URBIKO TT BASAU
ION ANDER MITXELENA VIDAOR ABM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
AYOSE MONTERO CUESTA ABM C.D.E. TRIATLÓN LAREDO
ARITZ MORA PEREZ JNM URBIKO TT BASAU
DAVID MOSQUERA CAVADA ABM BILBAOTRI
IKER MUGARRA SAN MARTIN V1M INDEPENDIENTE
HASIER MUJIKA AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
JUAN MUNIOZGUREN PUENTE ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JORGE NEVADO BARBERO ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
RAMON NUÑEZ PEREZ V1M INDEPENDIENTE
BORJA OCHOA SANCHO ABM INDEPENDIENTE
ANDER OKAMIKA BENGOETXEA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JULIAN OLANO IRIARTE ABM INDEPENDIENTE
BEÑAT ORQUIN IBARROLA V1M A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
FRANCISCO DE BORJA ORTEGA MARTIN ABM ZORROTZAKO GAZTEEN TRIATLOI KLUBA
PELLO OSORO GUTIERREZ ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
TXOMIN OSORO GUTIERREZ SUB23M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
AMAIA OSTOLAZA ANTELO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
USOA OSTOLAZA ZABALA JNF TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
ION OTEIZA GERETA ABM AZKOITRI TRIATLOI KLUBA
JOSE A. PAEZ ESPINOSA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
JON PARDO GARATE V1M C.D.CICLISTA VIBIKE
EDORTA PASTOR SOUSA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
UNAI PEDREGAL MARTIN V1M ALOÑA MENDI K.E.
ALBERTO PEÑA SICILIA V1M TRIRUNNERS GETXO
ALVARO PEREA CONDE ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
IÑIGO PEREDA SINOVAS SUB23M BILBAOTRI
DAVID PEREÑA VILLACORTA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
OSCAR PEREZ COLLADO ABM INDEPENDIENTE
DAVID PEREZ DE ALBENIZ RAN ABM TRIGOI T.T.
HUGO PEREZ LACAVE ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
JAVIER PEREZ FERNANDEZ V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IKER PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
JUAN CARLOS POSADA HERNANDO V2M URDAITRI MOTRIVATION
David Prieto ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
ANDER QUEVEDO SOTO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ASIER RAMIREZ CASADO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
MAIDER RAMOS DIEZ ABF INDARPAK KIROL KLUBA
RAUL REBOLLO JUARRERO ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
IÑAKI RENTERIA ARTETXE V1M INDEPENDIENTE
ROBERTO SANTOS RIESTRA VALLE V2M CASTRILLON TRIATLON
JAVIER RINCON IGLESIAS ABM INDEPENDIENTE
JESÚS RIVAS SÁNCHEZ ABM TRIFLAVI
KEPA RODRIGUEZ ALDAY ABM INDEPENDIENTE
ADRIAN RODRIGUEZ ANDRES SUB23M C.C. DEMANDA CICLOS
HECTOR RODRIGUEZ ANDRES JNM C.C. DEMANDA CICLOS
LEYRE RODRIGUEZ ANDRES V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JORGE RODRÍGUEZ ANTUÑANO ABM TRIATLÓN CASTRO URDIALES
ALBERTO RODRIGUEZ MARTINEZ V2M C.C. DEMANDA CICLOS
FRANCISCO RODRIGUEZ PEREZ-CURIEL V1M ENKARTERRI TRIATLOI.
JORGE RODRIGUEZ SEGUNDO ABM INDEPENDIENTE
DAVID ROMERO CLAVIJO SUB23M INDEPENDIENTE
JUAN JOSE ROMERO CUÑADO V2M INDEPENDIENTE
MIKEL SAEZ DE LA FUENTE RUBIO ABM T:KRONO TRIATLON DE GETXO
MIKEL SAGARNA AGIRREZABALA ABM A.D. SAN JUAN – DONIBANE K.E. ETXEHOLZ
IÑAKI SAN PEDRO URIBARRI ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
AITOR SAN VICENTE ASTOBIZA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
ANDER SAN VICENTE ASTOBIZA ABM BILBAOTRI
JOSEBA ANDONI SANCHEZ GRACIA ABM URDAITRI MOTRIVATION
JESUS SANCHEZ MORENTE V1M DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
ANDER SÁNCHEZ VERGARA ABM S.D.R. ARENAS
JON SANCHEZ VILLABA ABM FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
GORKA SANCHO SILLERO ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
AITOR SANDINO MORALES SUB23M ZALDIBARKO ZALDUTRI TRIALOI K.
AITOR SANZ LOMBIDE ABM ZUMITZA T.T. HERNANI
AGER SANZBERRO VILLAOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
MIKEL SARRIA ARETXABALETA ABM CLUB DEPORTIVO DE TRIATLON HIRUBI TRIATLOI SOPELA
ANDER SEGOVIA LEGORBURU V1M SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
ANDER SEGUROLA ULI ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
GERMAN SERRATO ORTIZ V1M SESTAO TRIATLOI TALDEA
ALVARO SESMERO POLO ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
ALAR SEVILLANO AMATRIAIN ABM TOLOSALDEKO T.T.
Mª JOSE SILLAURREN LANDABURU V1F DIDA! PHYSIOSPORT KIROL KLUBA
AITOR SORARRAIN MENDIETA ABM TOLOSALDEKO T.T.
KOLDO SUPERVÍA MARTÍN V1M TRIATLÓN CASTRO URDIALES
UNAI TAMAYO ORBEGOZO V1M URBIKO TT BASAU
IOSEBA TAMAYO ROJO ABM DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
BEATRIZ TIJERO MERINO ABF SESTAO TRIATLOI TALDEA
ROBERTO TIJERO MERINO ABM SESTAO TRIATLOI TALDEA
MIKELATS TRESPALACIOS CONDE ABM INDEPENDIENTE
BEÑAT UGARTE IGUIÑIZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
CARLOS UNCETABARRENECHEA SANTO DOMINGO V2M CLUB DEPORTIVO BILBAO
ALEXANDER UNZUETA ORMAECHEA ABM INDEPENDIENTE
Iban Urdangarin agirre ABM TRIGOI T.T.
ANDER URIARTE MAGUREGI V1M CLUB DEPORTIVO ONESPORTONE
GORKA URRUTIA ANSOLEAGA V1M GETXO TRIATLOI TALDEA
ANDER URRUTIA IRAZABAL ABM SOCIEDAD CICLISTA BILBAINA
JULEN USANDIZAGA CASTRO ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
CARLOS VALDESPINA AGUILAR ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JOSEBA ANDONI VALLE RICO ABM INDEPENDIENTE
IÑAKI VARA ALTONAGA SUB23M ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSEBA VARAS GONZALEZ ABM ONE TWO TRI TRIATLON CLUB
JUAN CARLOS VAZQUEZ GONZALEZ V1M INDEPENDIENTE
IMANOL VILLA BARRAGAN ABM INDEPENDIENTE
RICARDO VILLA BEDIA V1M TRIATLON TORRELAVEGA-
SERGIO VILLAREJO HERNANDEZ ABM CLUB TRIATLON MIRANDA - MIR3
FERMIN ZABALETA ASIAIN SUB23M CLUB NATACIÓN PAMPLONA
BEÑAT ZALLO MELLADO SUB23M GETXO TRIATLOI TALDEA
MAIALEN ZAMAKOLA ZAMAKOLA SUB23F DELTECO EIBAR TRIATLOI TALDEA
IKER ZARRAGA SASETA V1M INDEPENDIENTE
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN ABM ZUMITZA T.T. HERNANI