EUS | CAS

PASAI DONIBANE GELTOKI MOTOR IV SPRINT TRIATLOIA (04/06/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    155 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
NAGORE AGIRRE AURREKOETXEA ABF GETXO TRIATLOI TALDEA
AIMAR AGIRRESAROBE LIZARRA ABM TOLOSALDEKO T.T.
ALAYN AGUAYO LARREA V1M INDEPENDIENTE
ANDER AGUIRRE ECHARTE ABM ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
AITOR AIZPURU OCON V1M D. APALATEGI
OIER ALBERDI QUIÑONES V1M D. APALATEGI
ENEKO ALDABA AREVALO ABM C.D KAIROSCORE
JOSE MANUEL ALGORTA MAYOZ V1M BAXURDE TXIKI USURBIL
JORGE ALKORTA ODRIOZOLA V3M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JUAN IGNACIO ALKORTA ODRIOZOLA V2M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ERLANTZ ALONSO ECHEVARRIA ABM INDEPENDIENTE
JAVIER ALONSO ROMAYOR ABM TRIATLÓN SANTANDER
ISAAC ANTONIO LERIN ABM ENKARTERRI TRIATLOI.
RUTH ARAMENDI AGUINAGA ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
IGOR ARANA AMADO ABM INDARPAK KIROL KLUBA
IÑIGO ARETXABALETA JIMENEZ ABM C.D KAIROSCORE
XABIER ARISTI BIKANDI V1M ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
BEÑAT ARNAIZ URIBARREN ABM INDEPENDIENTE
Nerea ARREGI OLAIZOLA ABF GETAITRI TRIATLOI KLUBA
ALBERTO ARRIETA SANTAMARIA ABM C.D.CICLISTA VIBIKE
MARTA ARRUE ASTRAIN ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
AMAIA ARTEAGA ALKAIN ABF YEPA! TRIATLOI KLUBA
ROSALIA ASAMA GOMEZ V1F T:KRONO TRIATLON DE GETXO
EGUZKIÑE ASPIAZU CIGARAN ABF HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
OLATZ ASPIAZU CIGARAN V1F HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
ASIER ASTIGARRAGA OLAIZOLA V1M KOAXI H.I.B. T.T.
ASIER AUZMENDI AGIRRE ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
FRANCISCO JAVIER AYESTARAN FERNANDEZ V2M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
LIDE AZUETA LIZAUR JNF MUGARRA TRIATLOI TALDEA
PEDRO BALDAZO HERRERO V2M BILBAOTRI
ARGIZKA BALENTZIAGA IRIBAR V1F GETAITRI TRIATLOI KLUBA
IKER BEITIA BERNAOLA ABM ARABA-TRI
IGOR BENITO RIVERA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
PAUL BEREZIARTUA PLAZA CDM MUGARRA TRIATLOI TALDEA
SERAFIN BEREZIARTUA ZUBIZARRETA V2M MUGARRA TRIATLOI TALDEA
MIREN JOSUNE BIKUÑA ZUBIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
GORKA BIZKARRA ETXEGIBEL ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
PILI BODEGAS PRIETO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
LAUENT BROCA ABM BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
IÑAKI BURGOY LABAYEN SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
ADRIANA CAMPOY MEZQUITA V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
FRED CAUVIN V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
AGUSTIN CEBERIO ARRUABARRENA ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
JULEN CESTERO ECENARRO ABM INDEPENDIENTE
IGNACIO CHAPINAL DEL VALLE ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
ANDONI CORREAS ILLARRAMENDI ABM ALOÑA MENDI K.E.
UNAI DAMBOLENEA AGUINAGA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
JOHANNA DARMENDRAIL ABF BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
EKAITZ DE IBERO ARTEAGA ABM AÑORGA K.K.E.
ULISES DE MARTINO ABM INDEPENDIENTE
OIER DIAZ DE ESPADA ALCORTA ABM UROLA TRAITLOI KLUBA
PEDRO DIEGO GARCIA V2M HIRUKO INDAR TRIATLOI KLUBA
JULEN EGAÑA ALBISU ABM AÑORGA K.K.E.
GORKA EGUEN ARTALOITIA ABM INDEPENDIENTE
LIDE EIZAGUIRRE ECHANIZ SUB23F NIK TRI TRIATLOI ELKARTEA
MIKEL ELGEZABAL FERNANDEZ ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
MIKEL ERAÑA ZOZAYA ABM GETXO TRIATLOI TALDEA
JOSU ETXEBARRIA AZANZA SUB23M AÑORGA K.K.E.
EDER ETXEVERRIA CORTA ABF INDEPENDIENTE
OIHANA EZPONDA PEREZ ABF ZUMITZA T.T. HERNANI
GUILLAUME FANTIN V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
FERNANDO FERNANDEZ AÑON ABM OCTAVUS TRIATLON
CARLA GALILEA MARTINEZ ABF C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
ANDER GANZABAL BILBAO CDM INDEPENDIENTE
XABIER GARAGARZA ROTETA V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
ANA MARIA GARCIA EGIDO V1F OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
PABLO GARCIA HERNANDEZ V1M ANB URDAITRI MOTRIVATION
ANDER GARCIA RENDO SUB23M ARABA-TRI
AURITZ GARMENDIA MENDIZABAL ABM TOLOSALDEKO T.T.
UNAI GOIRIA UNAMUNZAGA ABM ABADIÑOKO LAUBIDETA T.K.E.
MAIKEL GOMEZ SOUTO ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
GOTZON GONDRA ETXEBARRIA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
GORKA GONZALEZ LARRAÑAGA V1M GETAITRI TRIATLOI KLUBA
AINARA GONZALEZ GUTIERREZ ABF UROLA TRAITLOI KLUBA
BEÑAT GOYA SAENZ DE CABEZON ABM KOAXI H.I.B. T.T.
NICOLAS GUIGNARD V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
JON GUTIERREZ PEDREIRA CDM ARABA-TRI
AITOR HERNANDEZ HERNANDO ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
URKO HERRAN AGUILAR SUB23M ARABA-TRI
DANIEL IBARROLA DELGADO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
GONTZAL IBARZABAL ARRIOLA ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
ANDER IGARZA PEREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL IMAZ IBARBIA ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
JON INDAKOETXEA BARBERENA ABM ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
JULEN IRAZUSTA LECUONA SUB23M IRRINTZI-SMG
ALEJANDRO ISASA LERSUNDI V1M INDEPENDIENTE
AXIER ITURRIZA AIZPURUA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
IÑIGO IZETA TELLERIA SUB23M TOLOSALDEKO T.T.
BERGARA JEROME ABM BIARRITZ OLYMPIQUE
ALEX JIMENEZ SANCHEZ ABM XANJU KIROL KLUBA
HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
AINHOA LEKUONA FONSECA ABF TOLOSALDEKO T.T.
LEIRE LIZARRALDE ZALAKAIN ABF IRRINTZI-SMG
MARTIN LOPEZ RODRIGUEZ V1M ERMUKO OSTOTS TRIATLOI K. KLUBA
IVAN LORENTE ROJO ABM ATLETICO S.SEBASTIAN
GORKA LUCAS VELASCO ABM XANJU KIROL KLUBA
OSKAR MALLES ZUBELDIA ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
AITOR MANTEROLA SAGASTUME ABM TRIATLOI ELKARTEA ZARAUTZ
GARAT MARINA ABF PAU TRIATHLON
JON MARQUET IMAZ V2M ATLETICO S.SEBASTIAN
UNAI MARTINEZ ETXEBESTE V1M OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
CHARLOTTE MCSHANE ABF AUSTRALIA
IKER MELLADO BLANCO ABM C.DEPORTIVO ESEPETRES (SP3)
JAVIER MERINO SANCHEZ ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
TAMSYN MOANA-VEALE ABF AUSTRALIA
OSCAR MORENO CUENCA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
JOSE MUJIKA IZAGIRRE V3M UROLA TRAITLOI KLUBA
MARTIN IGNACIO MÜLLER VALENZUELA ABM MONTILLA-CORDOBA TRIATLON
MARTIN IGNACIO MÜLLER VALENZUELA ABM MONTILLA-CORDOBA TRIATLON
ALAIN MUNDUTEGUY V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
ANDER MUÑOZ MARTIN ABM BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
LOURDES OIARTZABAL ETXEBERRIA V1F ANTXINTXIKA DEBAGOIENA TRIATLOI TALDEA
ANDONI OLAZIREGI OTAMENDI V1M XANJU KIROL KLUBA
BEÑAT ORMAETXEA CIBEIRA JNM ALOÑA MENDI K.E.
IKER ORTIZ DE ZARATE NUÑEZ ABM ARABA-TRI
AMAIA OSTOLAZA ANTELO V1F YEPA! TRIATLOI KLUBA
EKAITZ OTEGI GOROSTIDI ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
ANDER OTEGUI ITURRIZA V2M INDEPENDIENTE
IÑIGO PADILLA ATUCHA ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
MASSIMO PANZINO V1M INDEPENDIENTE
IKER PEÑA VESCA ABM ZUMAIAKO TRIATLOI TALDEA
JOSEBA PEREZ BELAUNZARAN V1M XANJU KIROL KLUBA
DAVID PEREZ DURAN ABM S.CICLISTA BARAKALDESA
JAVIER PEREZ FERNANDEZ V1M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IBAN PEREZ HERNANDEZ ABM ALOÑA MENDI K.E.
JOSEBA PLAGARO RODRIGUEZ ABM BASQUE TRIBE
DAVID PRIETO FIDALDO ABM C.D.A. OINKARIAK AMURRIO
EDUARDO PRIETO PAZ ABM LARRALEKU TRIATLOI TALDEA
JON RAMOS GONZALEZ SUB23M ZUMEATARRA TALDEA TRIATLOI
DAVID RASCON GARCIA V1M INDEPENDIENTE
AITOR REGILLAGA BELOKI ABM TOLOSALDEKO T.T.
RICARDO RIVERA ARGUILEA V1M YEPA! TRIATLOI KLUBA
MIKEL RODRIGUEZ DAVILA ABM OARSOTRI TRIATLOI TALDEA
VITALIY RODRIGUEZ DE LA PRESA CDM ARABA-TRI
ALAIN RUIZ GUTIERREZ ABM YEPA! TRIATLOI KLUBA
IRATI SAMANIEGO CAMARASA ABF C.D KAIROSCORE
AITOR SAN VICENTE ASTOBIZA ABM ANB URDAITRI MOTRIVATION
JOSE JAVIER SANCHEZ OBREGON V1M INDEPENDIENTE
AGER SANZBERRO VILLAOZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
JUAN ANTONIO SEÑO LOPEZ V1M UROLA TRAITLOI KLUBA
ROBERTO SESMA PARADELA V1M INDEPENDIENTE
IÑAKI SIMAL LOPEZ ABM INDEPENDIENTE
PIERRE SIMON V1M BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
JULEN SISTIAGA SANZ ABM C.D KAIROSCORE
RAPHAËLE SOUAVIN ABF BIARRITZ OLYMPIQUE TRIATHLON
IGNACIO TANCO ESPADAR SUB23M ATLETICO S.SEBASTIAN
IMANOL TRUEBA AGIRREBEÑA ABM 802TRI TRIATLOI KLUBA
BEÑAT UGARTE IGUIÑIZ SUB23M BIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.
IBAN URDANGARIN AGIRRE ABM TRIGOI T.T.
IHANIRE URTEAGA CID ABF ALOÑA MENDI K.E.
JORDI VIÑOLAS SALUSTIANO ABM INDEPENDIENTE
ANE ZIARAN LASKURAIN ABF SALTOKI TRIKIDEAK
IMANOL ZUBELDIA AIZPURU ABM IRRINTZI-SMG
PAUL ZUBIATE ALBERDI ABM ALARABI LEA-ARTIBAI MARKINA
HARITZ ZUBILLAGA ASTIASARAN ABM ZUMITZA T.T. HERNANI