EUS | CAS

III. DONOSTIAKO TRIATLOI HERRIKOIA (11/06/2017)
 
Izena Abizenak
Kluba Sexua Biak  Maskulinoa  Femeninoa
Bilatu
    109 inskrituak daude
 
Izena Abizenak Kategoria Kluba Egoera
VANESSA ABECASIS ROJAS ABF
MIKEL ACEBES LESAKA ABM
XABIER AGIRREZABAL JAUREGI ABM
AITOR AIZPURUA GUTIERREZ ABM
OIANE ALDA GASTIAIN ABF
SALVADOR ALQUEZAR ROMERO V3M
IÑAKI ALTI BARBON V2M
LIERNI ALTUNA MENDIZABAL SUB23F
JOKIN ANSA ARBIDE V1M
LETICIA ARISTI ORIA V1F
JOSÉ IGNACIO ARRIETA URANGA V1M
IGNACIO ASTIAZARAN IRAOLA CDM
TOMÁS AVELLO GOROSTIDI CDM
XABIER AYARZA DIAZ JNM
JORGE BARCENILLA HERNADEZ V1M
ALEX BARRENA REBE ABM
BORJA BARRIO ALONSO V1M
MERCEDES BENGOA ARROYO V1F
XABIER BENGOETXEA MURGUIONDO ABM
AITOR BEZANILLA GUIMERANS ABM
ALEJANDRO BOCANEGRA MANZANO ABM
OSCAR CASBAS MARTIARENA V1M
ION CASTAÑO CABELLO SUB23M
LEYRE CEBADA RAMOS V1F
ANDER CONDOMINAS GARCIA SUB23M
SERGIO DE LA GRACIA VEIGA ABM
ALBERTO DE LERA ABM
JORGE DE LUCAS SANCHEZ ABM
PAULA DEL POZO BORRACHERO CDF
ASIER DÍAZ SÁNCHEZ ABM
JAVIER DUQUE HERNANDEZ ABM
MAIDER ELKORO ITURBE ABF
JON ELOSEGUI INSAUSTI V1M
MARIAN ENRIQUEZ GRANDE ABF
ASIER FERNÁNDEZ PEÑA V1M
AINARA GALARZA UGARTE V1F
JON GANUZA JIMENEZ ABM
JORGE GARCÍA-EGOCHEAGA ABM
IGOR GARIN MARTIN V1M
IKER GARMENDIA SANTA CRUZ ABM
ELIXABET GARMENDIA URQUIZU ABF
GORKA GASPAR SUB23M
SANTIAGO GAYTAN DE AYALA CDM
JUAN JOSE GIBAJA MARTÍNS V1M
LUIS CARLOS GLEZ.DE MATAUCO ALONSO V2M
MARTA GLEZ.DE MATAUCO AZPIROZ JNF
OIER GOIKOETXEA VALDERRAMA CDM
ALBERTO GONZALEZ V2M
OLATZ GORROTXATEGI DORRONSORO ABF
JULEN GUERRICABEITIA IZAGUIRRE CDM
IÑIGO GURRUTXAGA ARRUTI ABM
ARIANE HERNÁNDEZ MARTÍNEZ ABF
JOSEMA HUIZI OROZ V1M
IÑIGO IBARBURU ZURIARRAIN SUB23M
JULEN IÑARRA ARREGI SUB23M
EKAITZ IÑURRITA ARTOLA V1M
MARIA IPIÑAZAR ABF
IBAN IRAOLA ERAUNZETAMURGIL ABM
MIKEL ITURZAETA LARRAÑAGA ABM
IBAI IZAGIRRE ARAMENDI CDM
JOSE MANUEL IZAGUIRRE FERNANDEZ V1M
JAVIER IZAGUIRRE PORTA CDM
JON MIKEL KORTA IMAZ V1M
MAITE LARRIMBE GONZALEZ JNF
FAUSTO LARRINAGA ESKURZA V3M
AITOR LARRUSKAIN ZABALETA ABM
IGNACIO LAZARO ABRISQUETA CDM
NAHIKARI LECUONA DIEZ SUB23F
MAIDER LERTXUNDI LAZKANO ABF
ERIK LINAZISORO UGARTE V1M
ITXASO LIZEAGA SISTIAGA CDF
ALBERTO LOPEZ DE BIÑASPRE MAUROLAGOITIA ABM
JOSE ANTONIO LOZANO ALONSO V1M
ANDONI MARKINEZ NAVASCUES V3M
NICOLAS MATILLA HERNANZ CDM
SERGIO MEDINA AZANZA V1M
ALEXANDER MENDIBURU ALBERRO V1M
IBAI MENDIZABAL MUÑOZ ABM
URKO MITXELENA BETI V1M
ARANTXA MORA-GIL JIMENEZ V1F
ITSASO NABASKUES LASHERAS ABF
JUAN OLASKOAGA GRIJALBA ABM
ALEX ORTIZ CORTEGOSO CDM
JOSEBA ORTIZ IGLESIAS V1M
ALBERTO ORTÚN UGARTE V1M
ANDER ORÚS ITURRIZA JNM
ANDER PACO GARCÍA ABM
ROBERTO PANIAGUA LOPEZ V1M
MIKEL PELAEZ DE SOSA CDM
OSCAR PEREZ CEBALLOS V1M
NACHO PÉREZ SAHAGÚN SUB23M
CHRISTIAN POLLET V2M
DAVID RASCON GARCÍA V1M
MONIKA RODRIGUEZ ESPARZA V1F
IÑIGO RUIZ DE GALARRETA GARMENDIA V1M
ÓSKAR SÁNCHEZ ALDAMA ABM
AITOR SANTANO ARIAS SUB23M
RAMON SERRATS ZAVALA CDM
MAIALEN SORRELUZ URBIETA ABF
MIKEL TAINTA ABM
RAUL TELLERIA HERRERA V1M
ALBERTO TOBIAS BELMONTE ABM
ITSASO TOLOSA SUB23F
NAROA URBIETA ABF
ALVARO URBISTONDO DE LEIVA ABM
ANDER URRESTARAZU ECHEVERRIA CDM
ENERITZ URRUTIA TENA ABF
RUBEN VARELA BUJAN V1M
ARIANE VAZQUEZ ABF